9021 посетитель онлайн

Нападение на ансамбль "Гуцулия": полиция идентифицировала еще трех участниц конфликта

нападение на Гуцулию

Правоохранители идентифицировали еще трех участниц конфликта на заправке в Шептицком, который произошел 7 декабря. Тогда компания совершила нападение на артистов ансамбля "Гуцулия", которые возвращались с гастролей.

Об этом сообщает полиция Львовской области, информирует Цензор.НЕТ.

"Полицейские установили личности еще трех несовершеннолетних участниц происшествия – 15-летней и двух 17-летних жительниц Шептицкого", – говорится в сообщении.

На одну из несовершеннолетних составлен протокол

"На одну из 17-летних составлены административные протоколы по ст. 173 (Мелкое хулиганство) Кодекса Украины об административных правонарушениях и ст. 178 (Распивание пива, алкогольных, слабоалкогольных напитков в запрещенных законом местах или появление в общественных местах в пьяном виде) Кодекса Украины об административных правонарушениях", - говорится в сообщении.

Санкция статьи за хулиганство предусматривает наказание в виде:

  • штраф – от 51 до 119 гривен (от трех до семи необлагаемых минимумов доходов граждан);
  • общественных работ сроком от сорока до шестидесяти часов;
  • исправительных работ сроком от одного до двух месяцев;
  • административного ареста до пятнадцати суток.

За статью 178 КУоАП наказывают предупреждением или штрафом до 85 гривен.

Протоколы на законных представителей несовершеннолетних

Кроме того, на законных представителей двух других девушек и 17-летнего жителя Шептицкого составлены административные протоколы по ст. 184 (Неисполнение родителями или лицами, их заменяющими, обязанностей по воспитанию детей) Кодекса Украины об административных правонарушениях, что влечет за собой предупреждение или наложение штрафа от пятидесяти до ста необлагаемых минимумов доходов граждан.

Также на двух взрослых лиц, которые приобрели алкоголь и передали его детям, составлены материалы по ст. 180 (Доведение несовершеннолетнего до состояния опьянения) Кодекса Украины об административных правонарушениях, что предусматривает наложение штрафа от шести до восьми необлагаемых минимумов доходов граждан.

Что предшествовало?

  • Ранее сообщалось, что в городе Шептицкий, что на Львовщине, на заправке компания молодых людей напала на артистов Ивано-Франковского национального ансамбля песни и танца "Гуцулия".
  • 9 декабря суд избрал меры пресечения трем подозреваемым по делу о нападении на артистов национального академического гуцульского ансамбля песни и танца "Гуцулия" и водителя микроавтобуса.
Топ комментарии
+56
Це якесь знущання з потерпілих а не статті. Тепер будь-яка малолєтня пздота може нападати на людей і за це їм по виговор і по 81 грн штрафу? Шо за хня? Ні, в цій державі поки потерпілі не почнуть виловлювати і пздити злочинців - справедливості не дочекаєшся. Саме краще ловити їх по одному і ламати руки або ноги. Шашлична країна у всій красі. Про що казати, тільки згадайте як на початку війни тим хто наводив ракети і дрони - присуджували вивчити вірші Шевченка.
показать весь комментарий
14.12.2025 02:11 Ответить
+30
Штраф 85 грн...оце я розумію покарання, вони після цього більше ніколи в житті не будуть вживати алкоголь
показать весь комментарий
14.12.2025 02:11 Ответить
+26
Що там з особами поліцейських спостерігачів конфлікту?
показать весь комментарий
14.12.2025 02:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Дело было вечером,
делать было нечего...".
показать весь комментарий
14.12.2025 01:47 Ответить
Взагалі то була ніч, десь 02:00
показать весь комментарий
14.12.2025 11:50 Ответить
Це строфа з сатиричного віршика, радянських часів... Крім того, хто сказав, що накачуваться алкоголем вони почали вже після півночі?
показать весь комментарий
14.12.2025 12:09 Ответить
Я знаю , що це за строфа. Події розгорталися ближче до другої ночі
показать весь комментарий
14.12.2025 12:14 Ответить
А пиячить вони коли починали? У тебе є інформація?
показать весь комментарий
14.12.2025 12:33 Ответить
Це якесь знущання з потерпілих а не статті. Тепер будь-яка малолєтня пздота може нападати на людей і за це їм по виговор і по 81 грн штрафу? Шо за хня? Ні, в цій державі поки потерпілі не почнуть виловлювати і пздити злочинців - справедливості не дочекаєшся. Саме краще ловити їх по одному і ламати руки або ноги. Шашлична країна у всій красі. Про що казати, тільки згадайте як на початку війни тим хто наводив ракети і дрони - присуджували вивчити вірші Шевченка.
показать весь комментарий
14.12.2025 02:11 Ответить
Головне щоб адекватні виїхали, а отакі ламачі нехай ламають один одного оскільки влізе.
показать весь комментарий
14.12.2025 02:53 Ответить
Куди виїхали? Зараз скрізь або ісламісти покалічать або будуть працювати за в два рази менші кошти ніж громадянин будь якої країни. Ваших 500 євро допомоги це на п'ять днів прожити. За житло окрема плата. Виїхали. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 07:51 Ответить
Yakovec , оце Ви дурню написали " або ісламісти, або працювати за у два рази меньші кошти" 🤣🤣🤣 зразу видно людина "була за кордоном" 🤣🤣🤣.
показать весь комментарий
14.12.2025 11:20 Ответить
Так я був у Греції. Без урахування житла, витрати по скромному 100 євро в день. Якщо на одного побомжувпти можна і за 50 євро. Зарплата має бути від 3000 тисяч євро за місяць. Що не так? Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 11:45 Ответить
Чого це адекватні Українці повинні повинні покидати свою рідну землю із-за покидків, гнид мокшанських?
показать весь комментарий
14.12.2025 09:38 Ответить
Як чого? Щоб не мали права голосу в тих країнах куди втічуть. Там є лише міфічний якоби захист і безпека. І право і обов'язок працювати за вдвічі нижчу платню ніж громадяни. Що незрозумілого? Пропаганда іде як від кацапів, так і від скажімо угорців. Ті кажуть тікайте з України і ми замінимо вас кацапами. А угорці кажуть тікайте до нас і десять років голосувати ні за яке гівно не маєте права, в лише будете працювати за харчі. Ну ще автівку купиш. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 10:28 Ответить
тобто мала платня? Тобто без права голосу? Ти ще розкажи за клубніку та туалети, шоп все з тобою ясно було)))
показать весь комментарий
14.12.2025 10:47 Ответить
Звичайно мала. Жити в хостелі чи знімати квартиру на сто чоловік це нормально? Ок. Якщо для вас це нормально. Так і в Сомалі можна жити в в Зімбабве. Немає проблем. Не захист ваших прав і свобод будь кому потрібно, в тупо ваша праця. Суто бізнес. Крім дешевої робочої сили наші нічого іншого запропонувати не можуть. Є одиничні винятки дійсно спеціалістів. Але ці люди заключають серйозні контракти із серйозними конторами. Що не так? Більшість європейців вам скажуть що їм мало платять. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 11:51 Ответить
Шоп вижити? Не думав про це?
показать весь комментарий
14.12.2025 10:46 Ответить
Здається ти з "будь якої пздоти"
показать весь комментарий
14.12.2025 11:53 Ответить
Шапітолій.
показать весь комментарий
14.12.2025 02:54 Ответить
95-й
показать весь комментарий
14.12.2025 09:25 Ответить
А що не так? Все згідно конституції і законодавства. Так. У нас можна робити кому що заманеться і ніхто не має права підійти ближче на п'ять метрів. Наприклад перевірити документи, або поцікавитися з якою метою хто де перебуває і що робить. В країні війна. А на гражданкє як був бєспрєдєл скрізь так і є. Що на заправці зелена гопота, що у верховній раді зелена гопота. Рукі проч від наших прав і свобод. Ми маємо право бити на заправках кого завгодно, коли завгодно і як завгодно а у верховній раді і іншій конторі рога і копита красти як завгодно. Найкраща конституція з усіх що є. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 07:58 Ответить
...хоть паржом, - основна причина, а не Конституція !!!!!!!!!!!!! А ржунів 73 %.
показать весь комментарий
14.12.2025 09:27 Ответить
Проблема не в Конституції. Проблема в гарантові Конституції, який поставив її незаконно на паузу, проблема в гнидах при владі всіх рівнів, корупціонерах, злодіях і в пасивності громадян.
показать весь комментарий
14.12.2025 10:01 Ответить
Чому би тоді не вписати в конституцію такі статті, що жодне галіме лайно без референдуму не має права ставити ніщо на паузи.? Чому? Тому що оце лайно має право це зробити. Якщо ви не згодні, то дорога до суду. Оцей зелений картель це 13 млн. виборців, а не окремі бубочки. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 10:38 Ответить
Які 5 метрів ? Спитайте тцкунів за відстань , вони розкажуть , на раз два в бус закинуть . Така поведінка це виховання зі школи . Я зараз як почую про поведінку дітей , та й батьків у школі то це просто пздц .
І це почалося ще задовго до шашликів .
А називати свою країну "шашличною" то ви нічим не кращі аід зелених пройдисвітів
показать весь комментарий
14.12.2025 10:07 Ответить
Мало тебе закидали. Значить. На якому фронті воюєш? Я на Вовчанську. І стверджую що 13 млн. дебілоїдів поставили раком інших більше 20 тіпа свідомих. Тобто шашличники і асфальтники рулюють і зараз. Бо втомилися від війни з 14 року. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 10:42 Ответить
Ну те шо ти воюєш, тебе не робить одразу адекватним та святим. На жаль, люди кругом є люди. Тому таке собі
показать весь комментарий
14.12.2025 10:49 Ответить
Те що я воюють, говорить про те що я в 15 році повірив парашенку що він буде на достойному рівні розвивати ЗСУ і завдяки цьому звільнить Донбас в Крим. Тобто усі ми разом. Адекватності до ухилянтів і інших гівнюків не має бути в моєму розумінні. А святість залиште для хлопчиків в трусиках. І перш ніж писати про закиди в бусик тцк, треба бути закинутим туди. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 11:57 Ответить
мені 15 літній дебіл у спину пирнув ножем три рази
я навіть повернутися не встиг
5 років умовно дав суддя дячук йому бо дитина (190см зрістом)
та ******* навіть по суду не виплатила 150 тис грн

звалила у ісраєль до папи
а в мене нирки немає

а ти шось про товканину на заправці..
показать весь комментарий
14.12.2025 09:12 Ответить
Чого так вийшло? Згідно конституції і законодавства. Найкращої конституції і законодавства. Дали би 120 років в'язниці або електричний стілець. То інші із своїми татусями призадумувалися. З чим у кишенях ходять їхні так би мовити діти. З ножем? Ніж це побутово господарській інструмент і з ним можна ходити і махати де хочеш і що хочеш. Як мені розказував один з шанувальників кідрука. Чикатило теж просто з ножами ходив і вчителем був. Онопрієнко теж ходив як хотів. Чикатило навіть затримували і відпустили, бо тіпа доказів мало. А ніж то таке. Просто вийшов в 1 час ночі в бібліотеку і ножа прихопив ковбаси порізати. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 10:52 Ответить
я теж ношу ніж
після того випадку
чого і всім бажаю
навіть жінкам та дітям

бо життя не купиш
показать весь комментарий
14.12.2025 12:20 Ответить
Правильно. Якщо поліція не може і не має права навіть ім'я спитати і до будь кого підійти згідно законодавств і конституцій, то треба як і злодії завжди носити зброю. По дебільному це звичайно. Але що вдієш. Самоорганізовуватися для своєї ж безпеки. Чому кідрук і ще велика частина тіпа населення не розуміють чому їх саджають за вбивство. Вони ж тіпа захищаються і кричать про 36 статтю. А його саджають по 350 статті. В їхньому розумінні вбити при якоби ймовірному нападі це нормально. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 12:55 Ответить
коли тебе будуть вбивати - тоді й поспілкуємось
бо зара ти не знаєш шо таке панічний страх смерті
показать весь комментарий
14.12.2025 12:58 Ответить
Прикинь знаю. Страх смерті можливо перебороти. Але не завжди. Тут страх не смерті. А невідомість кваліфікації дії. Для одних самооборона для інших напад. Результат один . Труп. Кваліфікація різна. Вбити мене хочуть кожен день. Найнебезпечніші зараз дрони і гівнюки в тилу. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 13:05 Ответить
кому ти потрібен?
лікуй параною
показать весь комментарий
14.12.2025 13:53 Ответить
Так само і ти нікому не потрібен. Живи з однією ниркою. Чи що там в тебе лишилося. Іди в аптеку по таблєтоси, в не про гопників писати. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 14:06 Ответить
у тому що ти гівно яке глузує з інваліда - я не мав сумнівів
показать весь комментарий
14.12.2025 14:17 Ответить
Штраф 85 грн...оце я розумію покарання, вони після цього більше ніколи в житті не будуть вживати алкоголь
показать весь комментарий
14.12.2025 02:11 Ответить
Що там з особами поліцейських спостерігачів конфлікту?
показать весь комментарий
14.12.2025 02:35 Ответить
Пляшка нормального пива коштує приблизно стільки, скільки коштує в Україні побити людину.

І в той же час інших людей кидають за грати взагалі по вигаданих звинуваченнях.
показать весь комментарий
14.12.2025 02:53 Ответить
ето же дєті. ето же мальчікі в трусіках і дєвочкі уже без трусіков
показать весь комментарий
14.12.2025 06:49 Ответить
Ето гєнофонд. Що будемо робити як вони повиїжджають? Хто ж буде на заправках по ночах бухати? І думати кому ж іще по голові настукати щоб гроші забрати. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 08:04 Ответить
А ти по малолєтці вдома сидів і мамку слухав?)??
показать весь комментарий
14.12.2025 10:51 Ответить
По малолєтці в мене були відносини в бійки виключно з малолєтками. І міліція тоді працювала чудово. Отак біля магазину із малолєток ніхто не міг дозволити. Патрулі патрулювали і просто учверити колотнечу не завжди виходило, бо щоб влаштувати бійку ми спочатку дивилися чи немає поблизу ментів. І лише потім щось там можна затіяти. Тобто дуже рідко. А про те що би мати справу до старших компаній, ще й жінок. То це не про нашу шайку. Нам би за це по шиї ще й би старші хлопці надавали. Тобто були якісь табу. Зараз бєспрєдєл від народження. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 11:00 Ответить
"Клімакс катує бл₴дєй (с)"
показать весь комментарий
14.12.2025 07:03 Ответить
а бездіяльність поліції залишилась не поміченою?
показать весь комментарий
14.12.2025 08:08 Ответить
що вони взагалі хотіли від цього балету? З чим пов'язаний напад? Якась же причина має бути!
показать весь комментарий
14.12.2025 08:30 Ответить
Мабуть тому, що одні воюють, а у других пєсні і пляски.
Про цей ансамбль ніхто і не знав поки їм недали пзди, але ж бачите, зарезервовані,
а тепер піаряться, а може ще й самі замовили... і бусік їм теж ніхто не підігнав...
показать весь комментарий
14.12.2025 09:10 Ответить
Сам в окопі вже?
показать весь комментарий
14.12.2025 09:43 Ответить
Ні, збираюсь на гастролі
показать весь комментарий
14.12.2025 09:53 Ответить
***** тоді жінок, дівок і воділу *******?
показать весь комментарий
14.12.2025 10:00 Ответить
Не переводь стрілки. Питання в тому, для чого ці відморозки побили цих людей і чому такі мізерні покарання.
показать весь комментарий
14.12.2025 10:20 Ответить
Якщо ти про щось не чув, це не значить що його немає
показать весь комментарий
14.12.2025 12:01 Ответить
Хотіли захватити автобус з вимогою їхати в Польщу. Почали спочатку лупити водія. Наймовірніше, просто намагались знайти причину для бійки.
показать весь комментарий
14.12.2025 10:48 Ответить
2 травня 1991р, вертались з чоловіком після опівночі, з другої зміни на заводі. За 100м від дому, п'яна компанія перестріла з вимогою "паспорт!". Там була одна ***** заводіла, яка дуже хотіла бійки і дала команду фас. Заробив мій чоловік раз по зубам і мене потягнули за волосся. Добавки не було бо побачили обручки, значить, не чужий хлопець на районі. Та й мене впізнали. Дівка мене теж знала бо жила не далеко, але вона хотіла бачити зґвалтування, кавалери не повелись.
показать весь комментарий
14.12.2025 11:05 Ответить
Олена Тихонова #468839 Так, зустріти неадекватну зграю з агресивною ****** в тічці, ще те задоволення
показать весь комментарий
14.12.2025 12:11 Ответить
А чому це дописувачі так збудилися? Що неправильно?
"Імєєм право", бо ми всі приЗЄденти!
показать весь комментарий
14.12.2025 08:54 Ответить
Які ще гастролі? Чому до них не підкотили бусік?
показать весь комментарий
14.12.2025 09:00 Ответить
А де непокора законним вимогам органів правопорядку, образа та напад на представників органів правопорядку при виконанні службовий обов'язків, злісне ***********, вчинене групою осіб і тд тп. Це чому потрібно аж цілий тиждень, щоб встановити особи. Де їх фамілії, чим займаються, хто батьки? Не поліція, а цирк Шапіто. Кого вони захищають своїми діями і вчинками. В штатах порушники правопорядку давно б вже нюхами асфальт в кайданках, а не скакали перед поліцейськими, як мавпа. За@бісь законодавство.
показать весь комментарий
14.12.2025 09:02 Ответить
Поліція в Україні, всупереч ст.17 Конституції, створена не законом, а постановою КМ від 2 вересня 2015 р. № 641. Тому вона діє як незаконне, антиконституційне угрупування.
показать весь комментарий
14.12.2025 10:18 Ответить
Правильно. Всім сидіти вдома і плакати. Сюр - це ваше поняття про життя
показать весь комментарий
14.12.2025 10:52 Ответить
"Жорстко покарали" шо пздц...... а що до дій Поліції, взагалі немає питань?
показать весь комментарий
14.12.2025 11:21 Ответить
Все очень просто - В Червонограде ( Шептицкий) много шахт, а где много шахт, там много кацапни и ваты. Это все и объясняет.
показать весь комментарий
14.12.2025 12:05 Ответить
Галімий пралітаріат. Палучіть бабла із бюджета пабольше і в суботу, неділю бухати. Совковий рай. Ха ха ха.
показать весь комментарий
14.12.2025 13:00 Ответить
Петя пел борис молчал а сергей ногой качал.....