11194 посетителя онлайн

США временно сняли санкции с российских банков, связанных с гражданской ядерной энергетикой

санкции США

Администрация президента США Дональда Трампа временно приостановила действие санкций против ряда российских банков, осуществляющих операции в сфере гражданской ядерной энергетики.

Соответствующую лицензию обнародовал Минфин США, информирует Цензор.НЕТ.

Операции разрешены до июня 2026 года 

Согласно лицензии Минфина США, этим банкам разрешены все финансовые операции до 18 июня 2026 года. Речь идет о транзакциях, связанных с проектами, которые начались до 21 ноября 2024 года.

Какие банки вошли в перечень?

США вывели из-под санкций:

  • "Газпромбанк",
  • "Внешэкономбанк",
  • "Открытие",
  • "Совкомбанк",
  • "Сбербанк",
  • "ВТБ",
  • "Альфа-Банк",
  • "Россбанк",
  • "Банк Зенит",
  • "Банк Санкт-Петербург",
  • Национальный клиринговый центр,
  • Центробанк РФ и другие. 

Кроме того, лицензия распространяется на любые организации, в которых упомянутые банки владеют долей более 50%.

Уточняется, что разрешение касается только операций для поддержки гражданской ядерной энергетики. В то же время другие финансовые операции остаются под санкциями.

Топ комментарии
+23
Трамп аж з труселів вистрибує, рятуючи кацапів, миротворіць довбаний.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:00 Ответить
+17
Немає нічого більш тривалого, ніж тимчасове. Америка все більше і більше стає "величнішою".
показать весь комментарий
17.12.2025 22:59 Ответить
+7
а могла Україна виробляти та продавати ядерне паливо, в тому числі США. А так, ми як африканці тупо продаємо руду.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Немає нічого більш тривалого, ніж тимчасове. Америка все більше і більше стає "величнішою".
показать весь комментарий
17.12.2025 22:59 Ответить
Трамп аж з труселів вистрибує, рятуючи кацапів, миротворіць довбаний.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:00 Ответить
як же соромно за все це руде...
показать весь комментарий
17.12.2025 23:32 Ответить
За даними Census США, станом на червень цього року США імпортували у Росії уран та плутоній на суму 755 мільйонів доларів. У 2024 році вони імпортували ці товари з Росії на суму 624 мільйони доларів.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:06 Ответить
а могла Україна виробляти та продавати ядерне паливо, в тому числі США. А так, ми як африканці тупо продаємо руду.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:14 Ответить
НЕМА СЛІВ.....
показать весь комментарий
17.12.2025 23:09 Ответить
Як же вони жили без цього сраного Тампона чотири роки?
показать весь комментарий
17.12.2025 23:11 Ответить
Піндоси лягли під рашку...
показать весь комментарий
17.12.2025 23:17 Ответить
Не лягли. Стали. Раком.
показать весь комментарий
18.12.2025 01:40 Ответить
Так робили і раніше. Так же знімуть і "гарантії", за один день.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:18 Ответить
Позвонил Донни его хозяин беньямин из исраила и потребовал чтобы друга володю не обижал. Лучший друг украинского народа кстати этот нитаньягу, учит пуйло как убивать украинцев.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:32 Ответить
США ПОЧАЛО ВІДКРИТО ФІНАНСУВАТИ РАШИСТСЬКУ ВІЙНУ ,ВБИВСТВО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ******, І ЙОГО ОКУПАЦІЮ УКРАЇНИ....ДВА ВОРОГИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ,РУКИ ЯКИХ, ВИМАЗАНІ КРОВ'Ю УКРАЇНЦІВ.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:54 Ответить
З Америки мабуть волати зручніше? Єгеж? Приїжджай, без тебе ніяк
показать весь комментарий
18.12.2025 00:08 Ответить
Краснов працює. Надіюсь цей каzапський сраколиз буде доживати своє ганебне життя на нарах.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:54 Ответить
А чого ти з логова краснова віщаеш? Приїджай в Україну нам треба такі як ти
показать весь комментарий
18.12.2025 00:09 Ответить
"""Приїджай в Україну нам треба такі як ти"""- скажи кому "НАМ" І ЧОМУ ТИ НЕ ВОЛАЄШ І НЕ ВІЩАЄШ,В УКРАЇНІ, ПРО ДОМОВЛЯННЯ ДВОХ АМЕРИКАНО-РАШИСТСЬКИХ ВОРОГІВ УКРАЇНИ ,ПРО ОКУПАЦІЮ ЧАСТИНИ УКРАЇНИ КУЙЛОМ ,ПРИХИЛЬНИК "СОЙДЬОМСЯ ПО СЄРЄДІНЄ" , А ЧИ "ЖДУН " КУЙЛА "ОСЛАБАДІТЄЛЯ"
показать весь комментарий
18.12.2025 10:11 Ответить
А цивільні операції це як?? Постачання горілки до захопленої ЗАЕС??
показать весь комментарий
18.12.2025 00:04 Ответить
Рижий обмудок знімає санкції з московських людоїдів даже не дочекавшись жодних результатів переговорів. Представляю як воно буде сосатись з Х уйлом якщо не приведи Господь Україна підпише капітуляцію. Там напевно не тільки з Сосії всі санкції зніме і буде постачати рашистам зброя і технології а і на Україну санкції накладе якщо Україна не віддасть території які залишились
показать весь комментарий
18.12.2025 00:11 Ответить
кацапи розстрілюють українську цивільну ядерну енергетику ракетами та дронами, саме тому кацапську ядерну енергетику треба заохотити шляхом зняття з неї санкцій!
більшого брiда в житті не чюв...
показать весь комментарий
18.12.2025 00:18 Ответить
Ганьба адмііністрації Трампа, впевнений не всі громадяни США підтримують таку лояльну політику до країни спонсора тероризму-рф!
показать весь комментарий
18.12.2025 01:17 Ответить
трамп збирається побудувати чотири атомних станції, для цього треба закупити в росії сировину
конєчно, западло, міг би й зачекати до опісля зупинки вогню ...
ну, зато ціна на нафту обвалиться
показать весь комментарий
18.12.2025 02:30 Ответить
К тому часу коли російськи війська пере ці дуть кордон з Польщею, усі санкції США будуть зняти.
показать весь комментарий
18.12.2025 09:43 Ответить
Не сняли санкции только с банка города *********.
показать весь комментарий
18.12.2025 13:59 Ответить