10044 посетителя онлайн

В вопросе гарантий безопасности для Украины есть прогресс, - Зеленский

зеленський

Президент Владимир Зеленский заявил, что Украина продвинулась вперед в вопросе гарантий безопасности, а европейскими гарантиями удовлетворен на 90%.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом Зеленский сказал в интервью польскому агентству PAP.

Он отметил, что Конгресс США должен принять гарантии безопасности, на которые рассчитывает Украина.

"Тем более, что мы будем иметь гарантии, которые предлагают США и которые будут одобрены Конгрессом... Очень важно, как наши партнеры отреагируют на возможное повторение российской агрессии", - отметил президент.

Европейские гарантии безопасности

Впрочем, Зеленский отметил, что европейские гарантии безопасности полностью удовлетворяют Украину.

"Здесь нас тоже не все устраивает, но мы довольны ими на 90%", - сказал глава государства.

Численность армии как элемент безопасности

Говоря о рабочем проекте мирного плана, Зеленский остановился на вопросе численности Вооруженных сил Украины. По его словам, документ предусматривает армию численностью 800 тысяч военных.

"Это такая потребность нашей армии", - подчеркнул он.

Благодарность США и позиция относительно намерений Путина

Президент поблагодарил Соединенные Штаты и американского лидера Дональда Трампа за стремление завершить войну в Украине, одновременно подчеркнув, что Россия не заинтересована в мире.

Путин совсем не хочет заканчивать эту войну. Он не намерен заканчивать войну только с Украиной – он хочет пойти дальше", – заявил Зеленский.

По словам президента, ключевым остается вопрос, кто реально может остановить российского диктатора – с помощью санкций, военной силы и других инструментов.

Зеленский подчеркнул, что Соединенные Штаты являются одним из таких ключевых игроков на международной арене.

Топ комментарии
+14
показать весь комментарий
20.12.2025 08:03 Ответить
+12
Е ні, владу Зєлєнскому здали 73 відсотки тих, хто повівся на казковиц серіал про Васю Голобороььку, чим і домоглися повномасштабного вторгнення 24.02.2022.
показать весь комментарий
20.12.2025 08:48 Ответить
+11
Бреше гнида зелена, як завжди
показать весь комментарий
20.12.2025 08:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
20.12.2025 08:03 Ответить
Ти із тих 40?
показать весь комментарий
20.12.2025 08:24 Ответить
я ті 25%.
показать весь комментарий
20.12.2025 08:25 Ответить
Що 5 років воду товкли у ступі і здали владу зеленим дегенератам?
показать весь комментарий
20.12.2025 08:27 Ответить
Е ні, владу Зєлєнскому здали 73 відсотки тих, хто повівся на казковиц серіал про Васю Голобороььку, чим і домоглися повномасштабного вторгнення 24.02.2022.
показать весь комментарий
20.12.2025 08:48 Ответить
Пи.Си. Недавно пуцин заявив, що війну почав не він. Твоя заява - це калька з пуцинської. Ви з однієї конттори? 🤔
показать весь комментарий
20.12.2025 09:33 Ответить
Одного генетичного гатунку.
показать весь комментарий
20.12.2025 11:10 Ответить
Коли Порошенко заявив або він, або путін, багато з цих 73% вибрали путіна!
показать весь комментарий
20.12.2025 11:20 Ответить
Я 5 років назад воював, щоб ти зараз ********** зебіле
показать весь комментарий
20.12.2025 09:10 Ответить
Ця свіжовилуплена шушера під ніком Die-hard

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 12.12.2025
провокатор, которий повзає по темах на ЦН встрягає в чужі діалоги, провокуючи срачі при цьому саме нічого конструктивного не пише. Я вже зустрічався з ним. Типовий провокатор, которий вважає, що має право всіх безапеляційно та зверхньо повчати.
показать весь комментарий
20.12.2025 09:20 Ответить
*****,то зеленському здали владу отф 25% а не подарували 73%???
показать весь комментарий
20.12.2025 09:19 Ответить
Бреше гнида зелена, як завжди
показать весь комментарий
20.12.2025 08:06 Ответить
Безтолковий ішак якраз і "є визнаним експертом", щоб до його кукурікання прислухатись.
показать весь комментарий
20.12.2025 08:11 Ответить
Так власне він є однією із загроз для безпеки. Якщо він залишиться на посаді після війни - безпековим гарантіям кранти.
показать весь комментарий
20.12.2025 09:21 Ответить
Ну від європідарів гарантії нічого не варті..
показать весь комментарий
20.12.2025 08:11 Ответить
А від кого варті, хто нам винен ? Поважають сильних, а не дебілів які повелись на обіцяні майські шашлики. Чмо хрипате наобіцяло, що воно бачило мир в "оці" ввх. Дурні повинні страждати !
показать весь комментарий
20.12.2025 11:51 Ответить
Похріну що він каже, нехай хоч потойбічні сили викликає, головне щоб це працювало, в той чи інший спосіб.
показать весь комментарий
20.12.2025 08:16 Ответить
Саме елементарне, де ті розпіарені рої "фламінго" ?
показать весь комментарий
20.12.2025 11:53 Ответить
https://mind.ua/ru/publications/20189188-krylatye-kacheli-zachem-motor-sich-pokupala-v-rossii-kradennye-raketnye-dvigateli Якщо я все правильно розумію, то ось вони. Всього 93 штуки і невідомо скільки з них змогли поставити в стрій.
показать весь комментарий
20.12.2025 12:29 Ответить
Два дні назад путлєр сказав шо хоче 4 обл - Луганська Донецька Херсонська Запорізька обл - отакий мир - поки
показать весь комментарий
20.12.2025 08:17 Ответить
А в Омані запрошував тільки Донецьку та Луганську...а ще повоюємо то зпросять і харківську та сумську
показать весь комментарий
20.12.2025 08:55 Ответить
Основний і перший принцип безглуздості "гарантій" - ніхто за нас воювати не будє. Ну от вообще. Читайте регулярно американські СМІ. Вони прямо і часто пишуть, що це нахлобучіво. Ріал політик США - це Афганістан, де десять років будували демократію з повірившими їм афганцями, а потім просто залишили їх буквально на смерть. При демократі Байдені.
А другий принцип - Конгрес вже завтра проголосує за зняття всіких нісенітниць, тіпа "гарантій". Ніяких механізмів завадити цьому немає.
показать весь комментарий
20.12.2025 08:18 Ответить
Ще раз виберете зєлєнскова, або якогось білєцка-буданова, і Україна точно повторить долю Афганістану. Й причина буде та сама - народ приводить до влади мародерів та зрадників, а боротись з людською тупістю це не завдання американців
показать весь комментарий
20.12.2025 08:59 Ответить
Не пересмикуйте , ЗЕленський ухилянт, а Буданов і Білецький воювали з кацапами ще з 2014 го.
показать весь комментарий
20.12.2025 11:23 Ответить
Да-да, припоминаємо каву на набережній Ялти.
показать весь комментарий
20.12.2025 11:55 Ответить
білєцкой воював в Козині перед хатою Порошенко💩
показать весь комментарий
20.12.2025 12:28 Ответить
ПНХ
показать весь комментарий
20.12.2025 12:27 Ответить
Гробовщик України, кращий агент пуйла, медведчук і мізинця його не вартує
показать весь комментарий
20.12.2025 08:30 Ответить
А хто підняв на трон цього дегенерата (https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0 Людина https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9 аморальної, https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9 негідної https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0 поведінки; https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BA виродок).
показать весь комментарий
20.12.2025 12:00 Ответить
Ми пожинаємо наслідки безглуздого офісно-президентського правління ЗЕленського.По-перше,нахєра він взагалі прийшов(на 50% мінімум завдяки Коломойському).По-друге,пам'ятаймо "какая разница","Главное перестать стрелять","мову на хліб не намажеш","шашлики",зрадники і корупціонери в найближчому оточенні ЗЕленського.
ДУМАЙ-ТЕ!
показать весь комментарий
20.12.2025 08:54 Ответить
Я так сказаль і точка! І ніякіх крапок, я Гавнокомандавачточка!
показать весь комментарий
20.12.2025 09:04 Ответить
"Рада не підтримала звернення до Конгресу США щодо надання статусу основного союзника поза НАТО

08 вересня 2021, 11:34"
показать весь комментарий
20.12.2025 09:21 Ответить
"... Конгрес США має ухвалити гарантії безпеки на які розраховує ..." - весь пакет як один документ Конгрес повинен ухвалити, в тому числі і територіальні гарантії для Украни!
показать весь комментарий
20.12.2025 09:38 Ответить
СГИНЬ СКОТИНЯКА ЗЕЛЕНА
показать весь комментарий
20.12.2025 09:52 Ответить
Що буде робити 800 тисячна армія ? Ну , реально ? Де брати молоде поповнення? Як відправляти на пенсію ? Ну невже лідор не може 2+2 скласти . Збройним силам вистачить і 300 тисяч з 100000 в активному запасі. От як так можна просто взяти і сказати , що буде 800000 ? Цеж не на піаніно пісюном грати ... Цеж армія , там нема інколи вихідних місяцями , полігони , злагодження і тп . .. я просто навіть уявити не можу, що в голові в нього. Це штат ******** армії США , а не України ... Просто маячня якась....
показать весь комментарий
20.12.2025 10:55 Ответить
легалізувати автоматичну зброю
показать весь комментарий
20.12.2025 11:58 Ответить
Ух ! Дозволили депортуватися в ОАЕ ???!!!
показать весь комментарий
20.12.2025 11:13 Ответить
Трамп пообіцяв Зеленскому захист в разі підписання хатєлок Пуйла?
показать весь комментарий
20.12.2025 12:07 Ответить