9078 посетителей онлайн

Только 7% читателей "Цензор.НЕТ" верят, что нынешний этап переговоров завершится миром. 72% не верят в переговоры вообще, - опрос

переговоры с США

Большинство читателей Цензор.НЕТ не верят, что мирные переговоры способны быстро завершить войну. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного редакцией.

Цензор.НЕТ провел анонимный опрос среди читателей нашего Telegram-каналеа об их ожиданиях от мирных переговоров. 

Голосование

"Верите ли Вы в завершение войны в результате переговоров между Украиной и Россией при посредничестве США?", - задала вопрос наша редакция.

Варианты ответа: "да", "нет", "да, но не скоро".

В опросе уже приняли участие почти 15 тысяч читателей.

Как проголосовать?

Голосование пока продолжается, поэтому Вы можете отдать свой голос по ссылке.

Результаты

Как показывают результаты опроса, только 7% опрошенных верят, что переговоры принесут мир. 72% читателей "Цензор.НЕТ" не верят в результативность переговоров.

Еще более 20% опрошенных считают, что мир после переговоров возможен, но не в ближайшей перспективе.

голосование на цензор.НЕТ

Топ комментарии
+18
Опрос говорить про те що читачі Цензора адекватні люди, з кацапами миру бути не може, тільки війна!
показать весь комментарий
23.12.2025 08:56 Ответить
+15
Хто Зеленський втримав країну під час нападу? Якби не Зеленський, то і можливо нападу не було у 2022 році. Не було б кому розмінувати Чонгар, відвести наші війська із 20-ти позицій в чисте поле, знищити ракетні програми, всі бюджетні гроші витратити на ''велике будівництво''. Країну втримали ЗСУ і народ, а Зе десь в підвалі їв мівіну, а татаров вирізав ''всіх чеченців'. Потім Зе звільнив головкома Залужного і 16 найдосвідченіших генерала Генштабу і фронт посипався.
Що стосується Порошенка, так хоч тут не брешіть. Набрехалися вже у 2019 році і зробили найгірше для України. Порошенко на допомогу ЗСУ витратив своїх 7 мільярдів. У нього є свій фонд і є ще гроші волонтерів( громадян) - справа громад. То зовсім інше.
А які фонди відкрив Зеленський? Хіба що доступ міндіча та Цукермана до мільярдів державних грошей, з яких ''двушками'' кожну неділю возили на підтримку російської армії.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:41 Ответить
+7
Пока квартал керуе страной мир невозможен,все управленческие структуры,пронизаны агентурой моцквы,это последний шанс путина и он его не упустит.
показать весь комментарий
23.12.2025 08:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Де був опрос? По коментарях порахували?
показать весь комментарий
23.12.2025 08:46 Ответить
Опрос говорить про те що читачі Цензора адекватні люди, з кацапами миру бути не може, тільки війна!
показать весь комментарий
23.12.2025 08:56 Ответить
З "нуля" пишеш?
показать весь комментарий
23.12.2025 12:09 Ответить
Брехня! Оті 7 відсотків не забарені? Не забанені! Просто все більше народу, і не лише на Цензорі стають все більш дорослими і перестають вірити у добру фею Трампа і Діда Мороза Зєлєнского. 😊
показать весь комментарий
23.12.2025 09:00 Ответить
😊 Дув і не раз. І навіть у сторону Бутусова дув. Просто відверта брехня і маніпуляція справді баниться. Тому тут треба бути як мінімум - чесним.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:06 Ответить
Геннадій #588068 Не порохоботи, а просто розсудливі люди.!
показать весь комментарий
23.12.2025 09:20 Ответить
А хто має бути на Цензорі, овечки і барани 73%? Для них їх лідер за мільярди державних грошей зробив марафон. Особисто я не вірю, що Зеленський може щось нормальне зробити для України. Його турбота за таких як міндічі, цукермани, шефіри, шурми та герої росії деркачі.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:08 Ответить
показать весь комментарий
23.12.2025 09:41 Ответить
Ти або зебот, або зазомбований земарахвоном, коли не можеш адекватно аналізувати причинно-наслідкові звязки
показать весь комментарий
23.12.2025 09:43 Ответить
Так на цензорі адекватні... Вішають четвертий рік виборців Зеленського на стовпах. Обзивають президента наркоманом, як на параша ТВ, говорять що він не був в купянску пару тижнів назад, як раша ТВ, говорять що він нелігитимний і вимагають виборів, як на раша ТВ. Я вже мовчу про сліпу віру в армавіра і його незайманість. Людину яка працювала в уряді Януковича, лобіювала харківські угоди і в підсумку витерла ноги об загиблих на майдані. Призначив кишенькового генпрокурора який за хабарі затягував справи і в підсумку більшість закрили по давності слідства. Вірте в що хочете, тільки не кидайтесь на людей
показать весь комментарий
23.12.2025 13:10 Ответить
Ну ти ж не висиш на стовпі. А заслужив стовідсотково. Хоча... Ще не вечір...
показать весь комментарий
23.12.2025 14:14 Ответить
Шрам не заклеїли, зегнидний вірус заліз! Стали зезомбі-брехуном!
показать весь комментарий
23.12.2025 14:21 Ответить
Besya #602532, а ви не тільки заголовок читайте а весь допис повністю й не виникатиме запитань.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:19 Ответить
Ви вірите справді, в анонімний опрос? Ну зараз тут нас умовно 100% коментаторів/читачів. Напишіть кого анонімно опитали?
показать весь комментарий
23.12.2025 09:27 Ответить
Besya , навчиться не просто читати а й розуміти прочитане.
показать весь комментарий
23.12.2025 12:37 Ответить
ось вам реальний рейтинг зеурода - 7%
показать весь комментарий
23.12.2025 08:46 Ответить
повірте, долбойобів вистачає, їх відсоток значно більший
показать весь комментарий
23.12.2025 08:52 Ответить
Завишений....може -7....оце воно
показать весь комментарий
23.12.2025 08:52 Ответить
Подивіться скільки зелених імбецілів досі ходить на 95 квартал, і *******.
Платять за це і ржуть своїми тупими мармизами!
показать весь комментарий
23.12.2025 09:16 Ответить
Heysham Hlyba, а скільки ходить?
Вам задача:
Населення (не беремо Україну) Київа беремо - 4 млн.
Зал вміщає - 10000.
Який відсоток з 4млн., складає 10000?
Порахуйте.
П. С. Це приблизно, не сприймате буквально.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:23 Ответить
Гриша на наступному концерті порахує і нам відзвітує.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:28 Ответить
Математика, це точна наука!
Ніякого приблизно!
А тепер порахуйте кількість концертів за рік. Кількість концертів в різних містах.
А ще, рекомендую пройтись біля палацу Україна та подивитися афіши!
На жаль велика частина українців невиліковна!
І, дійсно, тут дуже вітається будь яке гімно проти зелених гнід, але баниться все, що про іншу сторону.
показать весь комментарий
23.12.2025 10:14 Ответить
ну може вони ******* коли
"уроди питки і тп"
показать весь комментарий
23.12.2025 10:49 Ответить
Україна має повернути вкрадену ядерну зброю.
показать весь комментарий
23.12.2025 08:46 Ответить
Бідні мають стати багатими.
Хворі мають стати здоровими.
показать весь комментарий
23.12.2025 08:49 Ответить
Ти маєш зловити кацапську ракету п'ятаком, мокша
показать весь комментарий
23.12.2025 08:50 Ответить
не підміняй кацапів мокшами, це один з десятків знищених ними народів.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:30 Ответить
Так, московити це монголо-хазари, але і угро-фінська мокшанська кров в них є.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:32 Ответить
То продадуть.
Треба Україні не зброю,а нормальну владу.
показать весь комментарий
23.12.2025 08:49 Ответить
Зброя буде у військових.
показать весь комментарий
23.12.2025 08:51 Ответить
...будуть друзі, будуть гроши, буде тоді зброя... якщо самі зробимо, або тр все ж таки продасть, а європейці передадуть...
показать весь комментарий
23.12.2025 09:50 Ответить
З кацапії ? Як?
показать весь комментарий
23.12.2025 08:52 Ответить
Чому з кацапії? Купити в Пакістану.
показать весь комментарий
23.12.2025 08:54 Ответить
Вивчай українсько-пакістанські відносини, кацапурко 😁
показать весь комментарий
23.12.2025 09:09 Ответить
І як інші країни до цього не додумались...
Хоча чого я дивуюсь людям які обрали клоуна щоб поржати у війну
показать весь комментарий
23.12.2025 09:09 Ответить
Трамп не хоче надавити на рашку - то який мир? - китай теж може зупинити путлєра - теж не хоче
показать весь комментарий
23.12.2025 08:47 Ответить
Не існує в природі ніякого "надавлювання". Тільки розгром військовим шляхом. А на це ніхто не піде, ніхто заради України не почне 3 світову.
показать весь комментарий
23.12.2025 08:53 Ответить
Москале-бот демотиватор. Україна відновить яз і матиме samson option. Тоді поговоримо
показать весь комментарий
23.12.2025 08:55 Ответить
Тобі пора на ранкові процедури. Іди, не пропускай уколів.
показать весь комментарий
23.12.2025 08:57 Ответить
Москаль боїться української ядерної зброї 😁
показать весь комментарий
23.12.2025 08:58 Ответить
Якої ніколи не було і ніколи не буде? Звісно, дуже бояться...
показать весь комментарий
23.12.2025 08:59 Ответить
Україна відновить ядерну зброю. Примусимо владу Майданом.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:02 Ответить
Ультрапатріот зі Швейцарії приїде і очолить Майдан?
показать весь комментарий
23.12.2025 09:10 Ответить
Я в Україні. Майдан за ядерну зброю попереду. Він неминучий. Бійся.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:13 Ответить
Боюсь. Боюсь, що таких, як ви, багато випустять зі спеціально відведених для вас місць утримання.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:20 Ответить
Ти боїшся України з ядерною зброєю.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:22 Ответить
Вже вибрали владу зелених зрадників і делітантів у 2019 році, в сьогодні залишилося тільки створити ядерну зброю. Яку ядерну зброю, коли навіть мін вино овити не можуть, зробили сто тисяч бракованих мін. А мільярди на укриття для військових і об'єктів енергетики вкрали. Ось це можуть Голобородько і його слуги.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:12 Ответить
Ядерку можна купити а не виготовляти.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:14 Ответить
Купи. На аліекспресі. Чому ж досі не купив?
показать весь комментарий
23.12.2025 09:29 Ответить
Бо я не влада. Але Майдан примусить владу це зробити. Бійся, кацап. 🔪🐽
показать весь комментарий
23.12.2025 09:33 Ответить
А на якому ринку продається ''ядерка''? Мабуть на ''Привозі'' в Одесі?
показать весь комментарий
23.12.2025 13:16 Ответить
"Що наше життя - гра." Політики загралися.Їздять на перемовини,розмовляють,домовляються,посміхаються,дефірамби промовляють своїм боссам,а камінчик за пазухою,а дуля за спиною.Все в холосту,а в цей час пересічні громадяни сотнями лягають а сиру землю щоденно.Такиц цинічний світ,населення яке приводить до влади ІДІОТІВ!
показать весь комментарий
23.12.2025 08:53 Ответить
Якби населення могло когось приводити до влади, вибори давно б відмінили.
показать весь комментарий
23.12.2025 08:54 Ответить
Тільки у вас на московії вічний цар, терпіла. Ми свого свинуковича до вас вишвирнули
показать весь комментарий
23.12.2025 08:56 Ответить
Не сміши.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:00 Ответить
Свинуковичу податки платиш на страусів тепер ти, кацапе 😁
показать весь комментарий
23.12.2025 09:03 Ответить
Пока квартал керуе страной мир невозможен,все управленческие структуры,пронизаны агентурой моцквы,это последний шанс путина и он его не упустит.
показать весь комментарий
23.12.2025 08:57 Ответить
То основа всіх основ і з цього треба виходити.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:39 Ответить
Найкращий кацап - мертвий кацап! На жаль це правда...
показать весь комментарий
23.12.2025 08:57 Ответить
Чому на жаль ?
показать весь комментарий
23.12.2025 09:28 Ответить
Ці перемовини щоб потішити старого дурня Трампа перед смертю.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:01 Ответить
Це добре, що в більшості читачів є здоровий глузд
показать весь комментарий
23.12.2025 09:07 Ответить
А який може бути результат перемовин , що не видно хто і з ким веде перемовини ?
показать весь комментарий
23.12.2025 09:21 Ответить
Взагалі не видно ніяких перемовин, одна іпсятина про пункти, які ніхто ніколи не підпише.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:32 Ответить
Серед читачів багато скептиків,а ще багато,сидячи вдома на дивані,мріють воювати до останнього українця, отримуючи чисельні лайки від собі подібних і зовсім не враховують ситуацію на фронті.Не завадило би спиратись на здоровий глузд,рівно,як і зевладі,яка уклала чи не з усіма країнами Європи гарантії безпеки,а трубить повсюдно, де вони є?
показать весь комментарий
23.12.2025 09:26 Ответить
Ситуація на фронті вже три роки, як одна й та сама: рашка обісралась на полі бою проти ЗСУ і провалила всі свої військові цілі.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:34 Ответить
На українських кладовищах давно була?
показать весь комментарий
23.12.2025 09:58 Ответить
А що їй до того? Від неї нема нікого на війні.Та ще б хоча поцікавилась цифрами: я наводив для неї,та не пройшли.
показать весь комментарий
23.12.2025 10:29 Ответить
Не сміши зеленського він і так смішний .
показать весь комментарий
23.12.2025 09:26 Ответить
Якісь незрозумілі тіпи перетирають умови капітуляції.
показать весь комментарий
23.12.2025 09:46 Ответить
Тому що на цензор.нет самі розумні читачі, і я це давно говорю що ніякі переговори ні до чого не приведуть, допоки ЗСУ не звільнять усі українські території та не знищать кілька мільйонів кацапів!
показать весь комментарий
23.12.2025 10:14 Ответить
навіщо взагалі ця оон з радбезом, в якому вже 4 роки спокійно засідає агрессор? Скільки тисяч службовців там за налоги платників податків за зря штани протирають?!

Невжеж, Генассамблея не здатна вдатися до пекельних інструментів, щоб наказати расєю?

Невжеж може продовжувати існувати арганизацЫя, статут якої грубо порушено і > сотні країн не здатні надіти смирительну рубашку на пу... лише тому, що він грозиться ЯЗ весь світ перетворити на труху і навіть світовий коп капітулював і зарився в свою нору, очікуючи на жирні гешефти з пу.

Невжеж, якщо не суто військова підтримка від країн-членів оон, особливо Індії, Китаю і ін., то хоча б суцільний бойкот расєї в дипл., економ. і ін.площані, заморозка в усіх країнах активів расєйських юр і приват осіб, депортація всіх з расєйськими паспортати назад к пу, заборона видачи усіх видів віз і ще є купа дійових обмежень...

але, чи тр не розуміє, що означала та червона дорожка в анкориджи і ручкання/обійми з агрессором= вбивцею?

тр все добре розумів і сказав, що доба міжн.права добігла до кінця і зараз править лише право сили, тих, хто володіє ЯЗ- зброєю массового знищення всього і вся, тому всі інши країни мусять з цим новим порядком змиритися і підкоритися.

І приходить на пам'ять призказка: проти лома нема прийома, якщо бракує у жертви свого лома.
Висновок: треба такий лом створити!
показать весь комментарий
23.12.2025 10:15 Ответить
Голосування - в телеграм каналі. Дякую, дуже дякую (с) - не збираюсь вляпуватись у це гівно навіть заради благого діла. Іншої платформи не знайшлось?
показать весь комментарий
23.12.2025 10:20 Ответить
Про які перемовини йдеться?Воює кацапостан з Україною,перемовини України з адвокатом кацапів? Чи як? Янелох сховав у Маямі переговорника від НАБУ?
показать весь комментарий
23.12.2025 10:27 Ответить
Пропоную редакції провести анонімне опитування на тему майбутніх(?) президентських виборів в Україні. Хто виграє вибори, скільки відсотків наберуть переможець і кандидати, що програли. Було б дуже цікаво дізнатися і про результати такого опитування, і наскільки вони виявляться реалістичними.
показать весь комментарий
23.12.2025 10:55 Ответить
Баба розповідала якась в магазині, каже, онука схопили ТЦКшники, йшов у поліклініку, центральний вхід зачинений, збоку інший, там купа ТЦКшників і ментів (чатують в поліклініках і лікарнях, не в спортзалах і тим більше не на парковках, де круті бики виходять із джипів, все, ставка на хворих людей), привезли, кажуть відправимо тебе на яму, завели в якесь приміщення маленьке, де 10 чоловік всі стоячи, курять, нічого невидно, ходити в туалет кажуть тільки в баночку, потім змушують підписати, що прийшов добровільно, вже в навчальному центрі, каже, в холоді в палатках сидять, а потім в окопи, розповідають, теж в туалет тільки там, щоб не втекли, напевно.
показать весь комментарий
23.12.2025 12:31 Ответить
Знайомого, коли зловили ввечері, відібрали телефон - ВЛК словесно - зранку відвезли на полігон, показали документи у файлику, але на руки не дали, закрили в казармі, казав що усі там бусифіковані
показать весь комментарий
23.12.2025 12:57 Ответить
А у що вони вірять? У перемогу міфічну? У кращі позиції на переговорах колись там хрін зна коли?

Ця віра приведе до того, що будуть нав'язані набагато гірші умови ніж зараз.
показать весь комментарий
23.12.2025 13:25 Ответить
Всё закончится, бегством Зельца в Израиль.
показать весь комментарий
23.12.2025 15:00 Ответить