9700 посетителей онлайн

Рашисты ударили по ТЭЦ возле Харькова: погиб человек, 13 человек ранены (обновлено)

РФ бьет по Харькову 24 декабря: что известно об обстреле?

В Харькове во время тревоги прозвучала серия взрывов. Враг атакует пригород.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Что известно?

Воздушные силы предупредили о движении скоростных целей в сторону Харькова.

Мэр Терехов сообщил о взрывах в пригороде.

По данным главы ОВА Синегубова, россияне атакуют пригород Харькова.

Обновление

Впоследствии в ОВА сообщили, что вследствие российских ударов погиб человек.

11 человек получили ранения.

По данным мэра Терехова, россияне атаковали ТЭЦ в ближайшем пригороде Харькова.

"Это привело к существенному падению напряжения в городе, что непосредственно отразилось на теплоснабжении и работе городского транспорта. Там, где это технически возможно, мы вынуждены переходим на режим "энергоострова", чтобы снизить последствия для харьковчан.

Из-за повреждений энергосистемы также временно усложнена работа электротранспорта в районах Рогани, ХТЗ, Новой Баварии и Холодной Горы. Транспортники уже трудятся над стабилизацией ситуации.

Движение метрополитеном восстановлено.

Введены графики аварийных отключений от "Харьковоблэнерго", - добавил он.

По состоянию на 12:30 известно о 13 раненых и одном погибшем человеке.

Читайте: Россияне осуществили более 40 обстрелов Сумщины: погиб мужчина, еще известно о двух травмированных

Топ комментарии
+2
Факт що гроші освоєні - це золоті унітази і кубометри запакованих дол.США! У тебе напевно із зором , чи із совістю, не дуже добре?!!
показать весь комментарий
24.12.2025 15:04 Ответить
+1
Яе шо мені не зраджує пам'ять то ця ТЖЦ повинна мати фізичний захист який побудував плешивий Пуштун за мільони. За багато десятків мільонів бюджетних грощей. І ці гроши Пуштуном повністю освоєни.
показать весь комментарий
24.12.2025 12:36 Ответить
+1
Це результат того, що ми досі не добили в нуль енергопостачання Бєлгороду.
показать весь комментарий
24.12.2025 14:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Живу на Холодній Горі. Чотири вибухи на північному заході,де якраз і розташований "енергооб'єкт критичної інфраструктури" - були надпотужними! У місті зараз -10 морозу, тепло є, але світла і воли - нема!
показать весь комментарий
24.12.2025 12:28 Ответить
Яе шо мені не зраджує пам'ять то ця ТЖЦ повинна мати фізичний захист який побудував плешивий Пуштун за мільони. За багато десятків мільонів бюджетних грощей. І ці гроши Пуштуном повністю освоєни.
показать весь комментарий
24.12.2025 12:36 Ответить
Тебе не пам'ять зраджує, а здоровий глузд. Як ти уявляєш захист труби висотою десь 150 метрів? Або машзала розмірами, наприклад, 20х100 метрів? Шо, піраміду Хєопса збудувати над ними? Весь захист на таких об'єктах - це бетонні блоки поруч, вони від уламків, а не від ракети, що атакує зверху.
Відносно "освоєних мільйонів", чеки в студію. Звідки в тебе інфа, що вони "освоєні"?
Я розумію, хто справжній хазяїн сайту, і звідки такі коменти, але не до такої ж межі
показать весь комментарий
24.12.2025 14:49 Ответить
Факт що гроші освоєні - це золоті унітази і кубометри запакованих дол.США! У тебе напевно із зором , чи із совістю, не дуже добре?!!
показать весь комментарий
24.12.2025 15:04 Ответить
Ти мабуть судля Дредд? "Віновєн" І відразу чергу з автомата.
За своєю совістю слідкуй кращє
показать весь комментарий
24.12.2025 15:34 Ответить
Оооо, відмазуємо Пуштуна?
показать весь комментарий
24.12.2025 15:23 Ответить
Це результат того, що ми досі не добили в нуль енергопостачання Бєлгороду.
показать весь комментарий
24.12.2025 14:44 Ответить
З Германії воно сподручніше Білгород бомбити. А коли ти в Харкові, і іде тема око за око, то починаєш турбуватись за місто "побратим". Бомбіть, бляха, якийсь Орел чи Тулу чи Енгельс, дайте харків'янам та біженцям перезимувати.
Давайте розповідайте мені, який я поганий чи ватний
показать весь комментарий
24.12.2025 15:39 Ответить
Це було однією із причин. Щоб не заважати військовим бомбити Білгород краще бути в Германії.
Довгенько так з аж 14 року дехто в Харкові впритул не помічали, що війна вже прийшла. Нє?
Якщо не можеш воювати - не заважай тим, хто може, це принаймні найменше, чим можеш допомогти солдатам полегшити їм життя, врешті просто більше шансів залишитись живим.
показать весь комментарий
24.12.2025 15:55 Ответить
ЗЕленський ти обіцяв,почни тушити бєлгород,курськ,смоленськ,орел,вороніж,ростов,тулу.Це на перший раз.Потім ще і так до уралу.
показать весь комментарий
24.12.2025 15:11 Ответить