4901 посетитель онлайн

Во всех регионах Украины 25 декабря будут действовать графики отключения света

світло

 В четверг, 25 декабря, в большинстве регионов Украины будут применяться графики отключений электроэнергии. Причина введения – последствия массированных российских ракетных атак на энергообъекты.

Об этом сообщает Укрэнерго, информирует Цензор.НЕТ.

Какой график отключений света

  • В ведомстве отметили, что графики почасовых отключений будут действовать для бытовых потребителей с 00:00 до 23:59, в то же время с полуночи и до конца дня будут действовать ограничения мощности для промышленных потребителей.

В Укрэнерго сообщили, что ситуация в энергосистеме может измениться.

"Время и объем применения отключений по вашему адресу – узнавайте на официальных страницах облэнерго в вашем регионе", – призвали энергетики.

Что предшествовало

  • Напомним, 24 декабря на всей территории Украины действовали графики почасовых отключений электроэнергии для населения, а также графики ограничения мощности для промышленных потребителей.
Топ комментарии
+11
А що там нам сосна єрмаківська свірідєнко обіцяла?
показать весь комментарий
24.12.2025 20:32 Ответить
+6
Може закрийте ротяки всяким свириденкам чи речникам? З її брудного рота тільки гірше
показать весь комментарий
24.12.2025 20:37 Ответить
+6
показать весь комментарий
24.12.2025 21:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А що там нам сосна єрмаківська свірідєнко обіцяла?
показать весь комментарий
24.12.2025 20:32 Ответить
З язика зняв.
показать весь комментарий
24.12.2025 20:33 Ответить
Я дуже "радий" Сподіваюсь на Мацкві теж не буде світла. Зелена курва обіцяла
показать весь комментарий
24.12.2025 20:33 Ответить
Обісцяла, но не москву. Туди двушечку хоч не забули відправити на різдво.
показать весь комментарий
24.12.2025 20:57 Ответить
брехуни і ті, і другі також.
показать весь комментарий
24.12.2025 20:35 Ответить
Так а буде відповідь потужна фламінгами на москву? Одне небрите зелене чмо обіцяло щосили місяці два тому, чи він не слідкує за своїм язиком , пустомеля?
показать весь комментарий
24.12.2025 20:35 Ответить
Може закрийте ротяки всяким свириденкам чи речникам? З її брудного рота тільки гірше
показать весь комментарий
24.12.2025 20:37 Ответить
Та ви пригадайте жахливий початок 2019 року: зрадницькі мінські домовленості, мовчазні сирени, погане цілодобове світло в хатах, тарифний геноцид, космічні ціни на цибулю, нестерпна корупція, захмарний індекс борщу, долар по 26, пенсія "а ну спробуй прожити хоча б місяць", війна на якій наживалися та не бажали закінчувати, але потім же прийшов зеленський і з кожним роком ставало все краще і краще, ну а зараз так взагалі все зешибісь.
показать весь комментарий
24.12.2025 20:41 Ответить
показать весь комментарий
24.12.2025 21:03 Ответить
Так в Києві по 14-15 годин ( 2 рази по сім ) немає світла.
показать весь комментарий
24.12.2025 21:16 Ответить
Ще й як зашіблісь і зашились Шмигаль хоч мовчав, а ця меле як істинна комсомолка. Якось не відключили на цілий святвечір. Зате завтра на 11 годин. Славімо!


показать весь комментарий
24.12.2025 21:46 Ответить
Фуфламінго - це красива казочка для дурнів.
показать весь комментарий
24.12.2025 20:52 Ответить
гундоса зе!падлюка, терміново підписуй капітуляцію!
з літа, рука у твоїй сраці дєрьмак малював ці 20 пунктів!
мародер чебурек умеров здав всіх фбр, аби тобі виторгувати захист свідків, десь у арканзасі!
показать весь комментарий
24.12.2025 21:05 Ответить
Де АДЕКВАТНА відповідь рашистам? Фламінго, Сапсан, Нептун, Паляниці і інші. Де вони - удари по енергетиці раші? Чи ми будемо лякати їх з темряви?
показать весь комментарий
24.12.2025 22:23 Ответить
Не знаю де і як що світлом, але те що витворяють у СУмах не лізе нікуди. На тлі проблем зі світлом вже протягом двох місяців пів міста потерпає від жорстких відключень, а друга не вимикається зовсім.Чому так? Тому що в обленерго вирішили , що їздити та фізично вимикати споживачів по чергам невигідно і вимикають черги з пульта.Тому в половині міста світло не гасне ніколи, а в другій по16 годин темряви. Влада не реагує. Чекаємо коли урветься терпець.
показать весь комментарий
25.12.2025 00:36 Ответить