8210 посетителей онлайн

В МИД подтвердили гибель пятерых украинцев в ДТП в Польше

В Польше в ДТП погибли пять украинцев

В Польше недалеко от города Бжег произошло дорожно-транспортное происшествие, в результате которого погибли пятеро граждан Украины. Среди погибших – лица 1995, 2003, 2006, 2007 и 2008 годов рождения.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом "Европейской правде" сообщили в пресс-службе Министерства иностранных дел.

По информации Генерального консульства Украины во Вроцлаве, 24 декабря на трассе DK39 произошло ДТП, в результате которого погибли граждане Украины 1995, 2003, 2006, 2007 и 2008 годов рождения.

Местные правоохранители проводят следственные действия.

Украинские консулы находятся на связи с родственниками погибших граждан и поддерживают постоянный контакт с местными компетентными органами.

Что известно об аварии

Как отмечается, ДТП произошло вблизи города Бжег Опольского воеводства во вторник, 23 декабря, на перекрестке двух дорог национального значения. По неустановленным причинам произошло лобовое столкновение автомобилей Ford Kuga, которым управлял 59-летний местный житель, и автомобиля Volkswagen Passat. В результате аварии погибли шестеро участников ДТП: водитель автомобиля Ford и пятеро пассажиров Volkswagen. Последний автомобиль сгорел.

Топ комментарии
+7
Найгірше те, що замість співчуття оце все. Ніхто нічого не знає, а вже купа претензій до наших. Винен хтось із двох водіїв, але це трагедія. Царство Небесне
показать весь комментарий
28.12.2025 14:40 Ответить
+6
17 -22 роки. 5 хлопців в одному авто... Мабуть мандрівники...Скільки таких українців зараз тиняється по Світу? За чиї кошти?? Може треба зразок Ізраїлю брати та готувати захисників,а не відкривати кордони для виїзду під час війни до 25! років....Хай діди у 60 воюють,а молоді,здорові парубки гинуть у ДТП за кордоном?? З 18 років - повноліття! Горілка,одруження,водійські посвідчення та батьківські "мерседеси" за кордоном....Царство то Царство Небесне,але Героям .
показать весь комментарий
28.12.2025 14:55 Ответить
+5
яка нахер доля
пдд треба виконувати
не іздити коли у сон клонить
"з невизначених причин" то мабуть хтось заснув
показать весь комментарий
28.12.2025 14:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Від долі не втечеш був вибір, якщо така доля, загинути героєм, або просто загинути. Кожен вибирає своє
показать весь комментарий
28.12.2025 14:01 Ответить
яка нахер доля
пдд треба виконувати
не іздити коли у сон клонить
"з невизначених причин" то мабуть хтось заснув
показать весь комментарий
28.12.2025 14:27 Ответить
Найгірше те, що замість співчуття оце все. Ніхто нічого не знає, а вже купа претензій до наших. Винен хтось із двох водіїв, але це трагедія. Царство Небесне
показать весь комментарий
28.12.2025 14:40 Ответить
"війна на дваре, милай", кацапський боте

.
показать весь комментарий
28.12.2025 15:12 Ответить
? З кимось мене зпутав? Шо не так?
показать весь комментарий
28.12.2025 15:15 Ответить
Співчуття вже не вистачає навіть для Воїнів та невинних жертв мирних в Україні.
а тут ще й по "ухиленим туристам" сльози лити.
звиняйте, без мене.

.
показать весь комментарий
28.12.2025 15:22 Ответить
придурок, діти чим винуваті?
яки ж кінчені серед нас живуть
показать весь комментарий
28.12.2025 15:41 Ответить
Зараз трагедія, коли люди гинуть в бою або під час бомбардувань кацапами, а це -

помер задурно, в ДТП

.
показать весь комментарий
28.12.2025 15:14 Ответить
Ты **@нутый на всю голову или ещё нет?
показать весь комментарий
28.12.2025 16:09 Ответить
показать весь комментарий
28.12.2025 14:08 Ответить
Царство Небесне!
показать весь комментарий
28.12.2025 14:26 Ответить
17 -22 роки. 5 хлопців в одному авто... Мабуть мандрівники...Скільки таких українців зараз тиняється по Світу? За чиї кошти?? Може треба зразок Ізраїлю брати та готувати захисників,а не відкривати кордони для виїзду під час війни до 25! років....Хай діди у 60 воюють,а молоді,здорові парубки гинуть у ДТП за кордоном?? З 18 років - повноліття! Горілка,одруження,водійські посвідчення та батьківські "мерседеси" за кордоном....Царство то Царство Небесне,але Героям .
показать весь комментарий
28.12.2025 14:55 Ответить
Чому строковики не можуть служити поза зоною бойових дій ?
Наприклад, на кордоні в Чернігівській, Київській, Житомирській, Луцькій та Волинських областей - це щонайменше
1 000 км кордону !!!!

таким чином готувався б і резерв для ЗСУ

.
показать весь комментарий
28.12.2025 15:19 Ответить
Мамині черешенки .
показать весь комментарий
28.12.2025 15:23 Ответить