8796 посетителей онлайн

Убийство военнослужащего ТЦК Бондаренко: апелляционный суд оставил подозреваемого под стражей

Во Львове суд рассматривает меру пресечения подозреваемому в убийстве военного ТЦК

Во вторник, 30 декабря, Львовский апелляционный суд рассмотрел апелляцию по делу о смертельном ранении военнослужащего ТЦК. По результатам заседания суд принял решение оставить подозреваемого под стражей, не определяя возможности внесения залога.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Суспільне.

Что известно о заседании?

"Во Львовском апелляционном суде состоялось заседание по делу о смертельном ранении военнослужащего ТЦК во Львове. 30 декабря суд оставил предварительное решение без изменений", - говорится в сообщении.

Отмечается, что 5 декабря во время заседания во Франковском районном суде 30-летний подозреваемый был взят под стражу. На это решение подали апелляцию.

Как сообщила корреспондент из зала суда, заседание началось в 11.03. Подозреваемый и его адвокат присоединились к заседанию по видеосвязи.

Защитница по делу просила избрать более мягкую меру пресечения с определением минимального размера залога или домашний арест, так как подозреваемый не намерен уклоняться от уголовной ответственности.

Что решил суд?

Прокурор Павел Каута просил отказать в ходатайстве адвокатов и оставить меру пресечения без изменений.

Подозреваемый во время заседания сказал, что не будет уклоняться от суда.

После общения в совещательной комнате судьи решили оставить меру пресечения для подозреваемого без изменений, а именно: содержание под стражей без права на залог.

Что предшествовало?

Вечером 3 декабря во Львове во время проверки документов смертельно ранили военнослужащего Галицко-Франковского РТЦК и СП.

Гражданин, который отказался представиться и вел себя агрессивно, нанес ножевой удар военнослужащему Юрию Бондаренко, повредив аорту. Пострадавший был доставлен в больницу, где, несмотря на усилия медиков, от критической кровопотери скончался. Еще один солдат получил удар по голове.

Топ комментарии
+10
Хай він здохне.
показать весь комментарий
30.12.2025 13:22 Ответить
+10
Цей телепень, такий же убивця Українців, як і ********* з московії!!
Смерть за смерть! Око за око! Бо буде горе для Українців, якщо «розмажуть та замилять» цю тему, портновські вертухаї на посадах з КабМіндічами!!!
Смерть убивцям Українців!!
показать весь комментарий
30.12.2025 13:30 Ответить
+8
Контактувати з цивільними має поліція, а не Армія.
показать весь комментарий
30.12.2025 13:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В Україні був такий деген-троль ігорь беркут. 20 років втирав нам про шабад та небесний ієрусалім. Про нову землю для євреїв в україні. Скільки можна просувати цю маячню?
показать весь комментарий
30.12.2025 13:23 Ответить
Бот сьогоднішньої реєстрації.Для кого ти постиш цю маячню?Зараз в бан полетиш.
показать весь комментарий
30.12.2025 13:23 Ответить
Хай він здохне.
показать весь комментарий
30.12.2025 13:22 Ответить
А "обрізаний джехад" теж причетний до цього вбивці - виродка??
показать весь комментарий
30.12.2025 13:26 Ответить
виродок і мразота(((
показать весь комментарий
30.12.2025 13:29 Ответить
Цей телепень, такий же убивця Українців, як і ********* з московії!!
Смерть за смерть! Око за око! Бо буде горе для Українців, якщо «розмажуть та замилять» цю тему, портновські вертухаї на посадах з КабМіндічами!!!
Смерть убивцям Українців!!
показать весь комментарий
30.12.2025 13:30 Ответить
Ні! А ти руснява ганчірка!
показать весь комментарий
30.12.2025 13:38 Ответить
Насправді це зрозуміло. Є німець з яким я спілкуюся, він співчуває Україні та цікавиться новинами в німецькій пресі, що в нас коїться. Там ніколи не пишуть про тцк. Ця тема для європейців під забороною. Ви чули хоч раз від наших союзників осуд дій тцк? Там свій телемарафон.
показать весь комментарий
30.12.2025 13:41 Ответить
Те, що ти щось не розумієш, нікому в Україні не цікаво. Якщо ти не зрозумів на одинадцятий рік війни, що треба боронити свою землю, а втік - то ти ніякого відношення до України вже не маєш. Займайся своїми справами, в до нас зі своїми порадами не лізь
показать весь комментарий
30.12.2025 14:16 Ответить
Дякую, що потужно переживаєш за українців з Німеччини!
показать весь комментарий
30.12.2025 13:39 Ответить
Было много фоток этого бусика внутри, ножа на полу бусика и не только, свежескрученного подозреваемого. Или я не те фото видел, или чего не догоняю, не спорю, но я не увидел одного - крови, ни на подозреваемом, ни на ноже, ни около места убийства. А как херачит кровь через повреждённую артерию я знаю из своей практики.
показать весь комментарий
30.12.2025 13:51 Ответить
Іво Бобул хєровий співак. А ти такий самий коментатор.Навмисне вбивство службової особи від 9-15,або довічне,якщо це пов'язано з виконанням обов'язків служби.Буде сидіть ухилянт довго,щоб ти не квакав.
показать весь комментарий
30.12.2025 14:00 Ответить
Контактувати з цивільними має поліція, а не Армія.
показать весь комментарий
30.12.2025 13:36 Ответить
По закону военные ТЦК тоже могут когда военное положение. Дебилы конченые, хоть в ГПТ забейте, не мелите херни конченой

По закону Украина во время военного положения военнослужащие ТЦК та СП имеют право проверять военно-учётные документы, но в определённых рамках.

Что именно они могут требовать
Военные ТЦК могут требовать:
военно-учётные документы (военный билет / приписное / временное удостоверение),
паспорт - только для установления личности, если это необходимо для воинского учёта.

Когда это законно
Это законно, если:
действует военное положение;
проверка проводится в рамках мобилизационных мероприятий;
проверяющий является военнослужащим ТЦК и может представиться (удостоверение).
показать весь комментарий
30.12.2025 14:10 Ответить
Я кажу, як повинно бути. Чонгар розмінували теж по закону.
показать весь комментарий
30.12.2025 14:21 Ответить
Ти такеж як твій тезка янук овощ падло
показать весь комментарий
30.12.2025 14:21 Ответить
А ти?
показать весь комментарий
30.12.2025 14:30 Ответить
гавкає кацапською , стріляти на звук ! пише кацапською ламати пальці !
показать весь комментарий
30.12.2025 14:12 Ответить
Выходи и стреляй. Ствол есть или подогнать парочку?
показать весь комментарий
30.12.2025 14:28 Ответить
Есть арка конечно. А что? Куда выходить, я Киевлянин.
показать весь комментарий
30.12.2025 15:05 Ответить
Цей лох буде задоволений, коли отримає пожиттєве
показать весь комментарий
30.12.2025 14:20 Ответить
Тюрма - не морг
показать весь комментарий
30.12.2025 17:20 Ответить
Сподіваюсь що влада зміниться і пожиттєве отримають гіббоно-примати в погонах які чинять системні злочини проти цивільного населення.
показать весь комментарий
04.01.2026 21:31 Ответить
ст. 36 ККУ
показать весь комментарий
30.12.2025 14:38 Ответить
Читаю і дивуюсь(( тцк то структура МО! До цівільнх не мае жодного стосунку! А шо там з "соціальною підтримкою" в їх абревіатурі?? Так от тук каральний орган ,як при сталіні трійки так зараз свора собак !
показать весь комментарий
30.12.2025 14:50 Ответить
А судять його по ст.350 ККУ. Відкрий і читай. Це саме гівно кедрук напав на тцкашника, а не навпаки. З ножем на безозброєного. Яка самозахист? Чувак із зброєю напав на без зброї. Що не зрозумілого? Тому і буде сидіти. І хай сидить. Ст . 350 не 36. Не треба втюхувати галіму хєрню із мєтодічєк таваріща майора. Ні поліція ні тцк не несуть загрози ні життю, ні здоров'ю будь якому громадянину. А небезпека для громадян іде від чувака який бігає з ножем по місту. Тим більше що це гіано безробітне і йшло з ножем на грабіж скажімо пенсіонерів. Ха ха ха.
показать весь комментарий
30.12.2025 23:49 Ответить
Загальна кількість поранених захисників України за весь час
повномасштабної війни, згідно з даними на лютий 2025 року,
становить близько 390 тисяч осіб. А багато хто з тяжко
поранених у том числі й ветерани інваліди які добровільно
хочуть допомогти Україні -ЗСУ розгромити ворога кацапа-
окупанта і звільнити від нього Батьківщину. Вони і далі
служать на військових базах, складах, різних об'єктах. Є
багато їх і у ТЦК. А склад ТЦК: це переважно ветерани з
фронту .Більшість співробітників ТЦК -це військові, які
отримали поранення на фронті і були визнані обмежено
придатними до бойових дій. У 2024-2025 роках відбувався
процес переведення всіх придатних за станом здоров'я
працівників ТЦК у бойові частини. Станом на квітень 2025
року близько 70% таких осіб були замінені військовими з
бойовим досвідом та обмеженнями за станом здоров'я.
І офіційні дані на березень 2025 року свідчили, що 50%
персоналу ТЦК є пораненими учасниками бойових дій.
Їх чудом не вбили москалі -загарбники на фронті ,так
тепер на них нападають зрадники виродки- ухилянти,
------
показать весь комментарий
30.12.2025 15:08 Ответить
УСІМ тупорилим Івасикам Телесикам по понятіям...!!!
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ;

Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.



Стаття 68. Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Івасю, ти живеш в Україні, в цивілізованій державі чи в Африці ПАПУА-Гвінеї...???!!!



показать весь комментарий
30.12.2025 15:57 Ответить
З такою мобілізацію скоро прийду кацапи окупанти ( війкові
комісаріати) ось тоді вони миттєво і налагодять мобілізацію
по сталінськи. Тільки вже в свою окупаційну москальську орду.
А в них правила прості найменші підозри на опір у воєнний час
розстріл на місці. Кілька сотень ухилянтів вони застрелять,
а решта так вони самі аж бігом прибіжуть до комісаріатів
щоб масово гинути за окупаційну кацапську армію.
-----
показать весь комментарий
30.12.2025 23:10 Ответить
Конституционные права и свободы человека и гражданина не могут быть ограничены, кроме случаев, предусмотренных Конституцией Украины.
В условиях военного или чрезвычайного состояния могут устанавливаться отдельные ограничения прав и свобод с указанием срока их действия.
Не могут быть ограничены права и свободы, предусмотренные следующими статьями Конституции Украины:
24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63.

Д**илина, в списке есть статьи 19 и 68 ?

При военном положении у т**я нет прав на свободу слова. Нет права на неприкосновенность жилья - могут прийти и разселить военных, т**я отправить в какое то село. Нет права на частную собственность - ее могут забрать для нужд армии. Нет права на свободу передвижения. Ой! Из страны запретили выезжать! А могут запретить выезжать из села, куда т**я отправили из твоей же квартиры. Принудительно заставить рыть окопы. Без мобилизации. И так дальше по списку.

Знатоки ***ные, вы даже не понимаете что такое военное положение. У нас оно на 0, зеленые хотят, что бы жили как жили и все жопы разслабили. А надо по полной.
показать весь комментарий
30.12.2025 23:41 Ответить
Тож може стоїть розпустити ТЦК адже вони ж проти -капітуляції
України. І тому, що з такою мобілізацією незабаром прийдуть російські
фашисти окупанти. Отоді буде окупаційний комісаріат суб'єкта росії
який дуже швидко налагодить мобілізацію усіх українців, але вже в свою
окупаційну кацапську армію. Щоб вони масово вмирали за прокляту
москальську орду, в війні проти Європи. Що вже було і не раз раніше.
показать весь комментарий
30.12.2025 23:14 Ответить
Судячи з реакції та коментарів в соцмережах та пабліках, Кедрук став щось на кшалт національного героя, в честь якого будуть пісні складати.

Але придуркуваті турбо-патріоти хочуть заклеймити людину яка всього лише діяла в рамках самооборони проти протиправних посягань на її життя і здоров'я зі сторони зграї примітивних гіббоно-приматів які накидаються своєю шакалячою зграєю на людей.

Але нічого, час все розставить по своїх місцях.
показать весь комментарий
04.01.2026 21:29 Ответить