10356 посетителей онлайн

Россия уже "давно захватила бы всю Украину" без моего вмешательства, - Трамп

Трамп

Американский президент Дональд Трамп заявил, что Соединенные Штаты являются единственной страной, которую "боятся и уважают" Россия и Китай. А Москва уже бы захватила Украину, если бы не его вмешательство.

Об этом он написал в своей соцсети Truth Social, информирует Цензор.НЕТ.

О войне в Украине и России

Лидер США в очередной раз заявил, что завершил 8 войн, а "Норвегия по глупости решила не присуждать ему Нобелевскую премию мира". Трамп также утверждает, что "без его вмешательства Россия сейчас имела бы всю Украину". 

"Но это не имеет значения! Важно то, что я спас миллионы жизней. Россия и Китай совсем не боятся НАТО без США, и я сомневаюсь, что НАТО было бы с нами, если бы мы действительно в них нуждались. Всем повезло, что я восстановил нашу армию в свой первый срок и продолжаю это делать. Мы всегда будем с НАТО, даже если они не будут с нами. Единственная нация, которую Китай и Россия боятся и уважают, — это США, восстановленные Дональдом Трампом",— написал он.

О НАТО

А также, что именно он заставил другие страны-члены НАТО увеличить свои взносы в Альянс с 2% ВВП своих стран до 5%.

"Помните: для всех этих больших сторонников НАТО — они тратили 2% ВВП, и большинство не оплачивало свои счета, ДО ТОГО КАК Я ПРИШЕЛ. США, по глупости, платили за них! Я, с уважением, довел их расходы до 5% ВВП, И ОНИ ПЛАТЯТ — немедленно. Все говорили, что это невозможно, но это стало возможным, потому что, помимо всего прочего, они все — мои друзья",— добавил Трамп.

Топ комментарии
+67
а нахіба ти перекрив усю допомогу нам?!
показать весь комментарий
07.01.2026 17:28 Ответить
+55
При Байдені три роки ми успішно тримали оборону, а путлєр майже не вилізав із бункера. При трампі життя фюрера стало суцільною черврною доріжкою, а Україна втратила потужного союзника.
показать весь комментарий
07.01.2026 17:33 Ответить
+53
Як би ти дійсно був за нас, масковіі би вже не було!
показать весь комментарий
07.01.2026 17:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Як би я народився заново то я б став президентом Миииру і війни не було.
показать весь комментарий
07.01.2026 20:26 Ответить
давно бы захватила, еще в 1919 году
показать весь комментарий
07.01.2026 20:33 Ответить
Бачив старого діда з рушницею під Києвом, не думав що то Донні, от бешкетник..
показать весь комментарий
07.01.2026 20:42 Ответить
Дурак думкой богатеет
показать весь комментарий
07.01.2026 20:52 Ответить
Зимове загострення,треба лікувати
показать весь комментарий
07.01.2026 20:59 Ответить
ционисты специально во власть в западных странах пропускают самых безмозглых, дедов застрявщих где то в детских фантазиях. Донни и пуйло тому доказательство.
показать весь комментарий
07.01.2026 22:01 Ответить
Блажен хто вірує! Цей Трампушко скоріше вбивця українців аніж спаситель! Одним словом - самовлюблений нарцис. Дивно, бо у 80 рочків вже повинен був порозумнішати...
показать весь комментарий
07.01.2026 22:11 Ответить
Він з гольф-клюшкою та скумбрією на гамбургері завів ворожі колони через болота!!
Медаль герою
показать весь комментарий
07.01.2026 22:25 Ответить
Цікаво,це руде одоробло розпочне собі мавзолей будувати чи піраміду ...
показать весь комментарий
07.01.2026 23:03 Ответить
Невже в США такі дебіли
показать весь комментарий
07.01.2026 23:28 Ответить
"Невже в США такі дебіли" Роман Ток

52 % американцев именно такие же дебилы, как Трамп:

интересуются только ценами на бензин, ставками налогов и расписанием матчей по бейсболу.

Абсолютно невежественные, но самоуверенные мудаки, не знают географическую карту мира даже на уровне начальной школы, никогда в жизни не читали ни одной книги из мировой классики. Понятия не имеют, кто такой Томас Манн и Альбер Камю...
показать весь комментарий
08.01.2026 02:20 Ответить
трампон-гандон, як завжди, живе у своєму вигадану світі, де він ХЄРой, де він всі війни закінчив, всіх нелегалів вигнав, всі стіни на кордоні побудував і америка нарешті знову стала великою! ХАХАХАХАХА!!!!
ну і УЙОБОК!😡🔥💥
показать весь комментарий
07.01.2026 23:51 Ответить
Такого ********! Навіть Норвегію зачепив, що вона не дала йому Нобелівську премію.
показать весь комментарий
07.01.2026 23:57 Ответить
Що він верзе? У 22-му році він був ніхто. І зараз для кого ця клоунада? А самі себе захистити вони не хочуть, коли путлер вже вимагає відкату НАТО до 97-го року? Тільки нас живим щитом тримати?
Все НАТО зараз захищають наші люди, все більше хворі, яких зараз хапають, отакі:
https://www.pravda.com.ua/columns/2025/12/04/8010332/
В цьому всьому як і в решті гріхів сильних світу цього точно не винні, що їх зробили крайніми і шлють на смерть. Перед цим ще й знущаються, он вже розповідав, бабця розповідала, онука схопили, чатували прямо в поліклініці (не в спортзалі), ставка на хворих людей йде, кажуть зараз кинемо тебе в яму, поставили в якесь тісне приміщення більше 10 наловлених стоячи пісяти сказали в баночку, а по великому - ваші проблеми і т.д. Це скільки статей - викрадення людей, знущання, катування, незаконне позбавлення волі...? Чи ми вже не люде, агов?
показать весь комментарий
08.01.2026 00:58 Ответить
Що воно меле?
показать весь комментарий
08.01.2026 01:25 Ответить
Тобто якщо б Трамп не припинив допомогати Україні - то Україна не вистояла б? Що воно несе?
показать весь комментарий
08.01.2026 01:36 Ответить
Трамп знову бреше - шахрай не може не брехати.
показать весь комментарий
08.01.2026 03:25 Ответить
прсто ідіот позор Америки
показать весь комментарий
08.01.2026 04:20 Ответить
Я його вже краще розумію) потрібно просто піддакувать і хвалити. Да-да врятував, да дякуємо і так далі і далі вести спокійно комунікацію. Хейтити немає понту взагалі
показать весь комментарий
08.01.2026 04:59 Ответить
Потакати і хвалити можна спокійних душевнохворих,але не буйнопомішаних.
показать весь комментарий
08.01.2026 09:10 Ответить
Weak idiot
показать весь комментарий
08.01.2026 08:10 Ответить
Давно кажу, що у Трампа думки йдуть по колу. Нещодавно пригадав 350 млрд. Тепер Нобелівську премію. Треба вирахувати періодичність і тоді будемо розуміти коли і до чого готуватись.
показать весь комментарий
08.01.2026 08:56 Ответить
нарцисизм, посилений деменцією та ускладнений шизою із манією величі, він такий
показать весь комментарий
08.01.2026 09:39 Ответить
Знову ліки забув прийняти.
показать весь комментарий
08.01.2026 09:06 Ответить
ліки вже ніц не можуть зробити
показать весь комментарий
08.01.2026 09:40 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2026 09:35 Ответить
Файли Епштейна піджарюють. От він і крутиться як в'юн на пательні.
показать весь комментарий
08.01.2026 09:39 Ответить
НАРЦИС Є НАРЦИС! ВСЕ *Я* ТА *Я*, А КОРИСТІ НІХ*Я!
показать весь комментарий
08.01.2026 09:49 Ответить
Страница 2 из 2