11262 посетителя онлайн

Есть информация, что ночью может быть новый массированный удар РФ по Украине, - Зеленский

зеленський

Президент Владимир Зеленский сообщил, что в ночь на 9 января может быть новый российский массированный удар по Украине.

Об этом глава государства сказал в вечернем обращении, информирует Цензор.НЕТ.

Последствия атак РФ по Днепровщине и Запорожью

"Днепропетровская область, Запорожье – после атаки по инфраструктуре была чрезвычайно сложная ситуация с электричеством, всем обеспечением. Необходимые ресурсы задействованы. Благодарю все ремонтным бригадам, благодарю коммунальные службы, ГСЧС Украины, все энергетические компании: без перерывов продолжаются работы", – отметил Зеленский.

  • В Запорожской области еще днем восстановили энергоснабжение по графикам. Днепр, Кривой Рог, Никополь, Павлоград и другие города и громады Днепровщины до сих пор в работе.

Возможен новый обстрел

Зеленский также напомнил о новых ударах россиян по энергетике и по гражданскому сектору Украины, в Кривом Роге - по жилым домам.

"Есть информация, что сегодня ночью может быть новый российский массированный удар. Очень важно обращать внимание на воздушные тревоги сегодня, завтра, постоянно, спускаться в укрытие. Россияне не меняются: они пытаются воспользоваться погодой. Я поручил правительству помогать местным властям, максимально помогать всем, кто задействован", - добавил Зеленский.
Топ комментарии
+43
Конферансье войны.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:12 Ответить
+31
- де ракети?
- де бастика?
- де наше виробництво ППО?
- війна уже йде як 2 світова - ЧАСУ БУЛО ТОННА
показать весь комментарий
08.01.2026 19:14 Ответить
+27
Сам як завжди кудись дременув ?
показать весь комментарий
08.01.2026 19:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Конферансье войны.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:12 Ответить
Війна перевіряє нас на стійкість та спроможність до подолання нештатних ситуацій. Ми маємо знаходити можливість вижити і не змерзнути під час холодів не зважаючи на масовані обстріли наших енергомереж ворогом, який намагається розморозити наші системи опалення та вбити сотні тисяч українців холодом. путін веде себе як справжній міжнародний терорист, який влаштовує терор в першу чергу проти мирного населення! Але Бог нас беріг всі ці 12 років війни і не давав нам замерзнути взимку і ми маємо надію що і цієї зими ми також виживемо попри всі обстріли. Але ця зима буде потребувати від нас надзвичайної винахідливості, терпіння та людяності, щоб жодна можливість вижити не була втрачена, щоб жодна людина поруч не залишилась без тепла і допомоги!
показать весь комментарий
08.01.2026 19:24 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2026 20:31 Ответить
спасиба, атєц родной !
всьо о народе думаєшь!
как и народ сегодняшнюю ночь в бункере спать не будешь ?

"Найкраща битва та, яка НЕ відбулась!"
Сунь-дзи, "Мистецтво війни", Китай, 544-496 до н.е.

як би НЕ ЗЄлєнський,
цієї майбутньої масованої атаки з численними жертвами та руйнаціми,
всіх попередніх і наступних атак
могло б НЕ бути.
могло б НЕ бути цієї війни взагалі, з вірогідністю 90 %.
Україна НЕ була б країною-інвалідом з сотнями тисяч загиблих, міліонами біженців і втратою 20% території

.
показать весь комментарий
08.01.2026 20:54 Ответить
лайно зелене смердюче
показать весь комментарий
08.01.2026 21:58 Ответить
Сам як завжди кудись дременув ?
показать весь комментарий
08.01.2026 19:13 Ответить
Колись воно казало що війни не буде і зняло міни.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:48 Ответить
Капітан очевідность соізволіл снізойти?
Та ти шо?! Серьозно? Ніколи б і не подумав!
показать весь комментарий
08.01.2026 19:14 Ответить
ЗЄлєнський про погане ?

щось новеньке
і це по марахфєту ?

вова, у тебе текст по-дебільному написаний, тобі не виграти вибори !

.
показать весь комментарий
08.01.2026 20:59 Ответить
- де ракети?
- де бастика?
- де наше виробництво ППО?
- війна уже йде як 2 світова - ЧАСУ БУЛО ТОННА
показать весь комментарий
08.01.2026 19:14 Ответить
Де, де, у міндіча запитуйте та інших, а він до цього не причетний, і откати він не отримував
показать весь комментарий
08.01.2026 19:30 Ответить
Нажаль просрано потенціал в усіх серах (демографії, ВПК, науці, економіці....) не тільки в період 2019-2024 рр., але в значній мірі і в період 1991 -2019 рр. Навіть без ядерної зброї: були б в України власні "Тауруси" та подібна їм зброя в тисячних кількостях станом на початок 2022-го року - війна б гарантовано не сталася.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:38 Ответить
Спускатися в які такі укриття? Ті, які за 4 роки повномасштабки так і не побудували? І ще питаннячко - чи може навіть гіпотетичний спуск укриття захистити енергетику від удару? Я розумію, що найпотужнішому все це не дуже цікаво, оскільки він якраз поїхав у чергове турне насолоджуватися комфортним європейським життям, поки люди будуть тут мерзнути у темряві, але все ж таки.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:16 Ответить
Лучше бы ты по вечерам погоду рассказывал и графики отключений на завтра. Хоть что-то полезное от тебя дурака было бы.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:17 Ответить
Ця інформація не завжди відповідає дійсності, а з ним це буде зовсім якийсь жах
показать весь комментарий
08.01.2026 19:27 Ответить
Ого,у него информация стала появляться,четыре жалких годика прошло после - "войны не будет,жрите майские шашлыки".
показать весь комментарий
08.01.2026 19:19 Ответить
Цей все афіші розклеює.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:20 Ответить
тобі то шо?
ти ж 4 рази у бункері...
показать весь комментарий
08.01.2026 19:21 Ответить
його звідтіля вигнала скумбрія
показать весь комментарий
08.01.2026 19:23 Ответить
Дякуємо, дуже дякуємо!
показать весь комментарий
08.01.2026 19:23 Ответить
Дякую, кеп
показать весь комментарий
08.01.2026 19:23 Ответить
Ти би ще повідомив що ху...лостан напав на Україну, або що йде війна. Хай хтось з розумних скаже що зроблено щоб мінімізувати цей наліт
показать весь комментарий
08.01.2026 19:24 Ответить
Давно не чули.)
показать весь комментарий
08.01.2026 19:26 Ответить
це ж вже було,-ракєт нема, но ви дєржитєсь.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:28 Ответить
Коли у кацапів почнються обіцяні налзвичайно складні ситуації, балабол зелений?
показать весь комментарий
08.01.2026 19:28 Ответить
Добре що він на Кіпрі згадав про нас. Це так зворушливо
показать весь комментарий
08.01.2026 19:29 Ответить
Батько нації ! Не може не хвилюватися.)
показать весь комментарий
08.01.2026 19:49 Ответить
Шеф з кремля дав розпорядження своєму агенту.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:33 Ответить
Приготуй три тисячі фламінго і ***** сам!
показать весь комментарий
08.01.2026 19:33 Ответить
Нах. нам такий президент, що лише смакує як нас б"ють і ще будуть бити?
показать весь комментарий
08.01.2026 19:36 Ответить
73% лохам подобаєтся.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:51 Ответить
а ви хто ?
показать весь комментарий
08.01.2026 20:25 Ответить
хтось має бути в Україні НЕ ЗЄльоний ?
чи не так ?

.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:00 Ответить
ви замість нього чи ви одне і теж ?
показать весь комментарий
08.01.2026 21:06 Ответить
А де ж твоя помста та асиметрична відповідь? Тріпло квартальне.Це тобі не на сцені людей дурачить.Ти звик там дурачить і сьомий рік розводиш народ України.Клин клином вибивають.Де твої вироби на фоні яких ти красувався,гундосив,запугуючи ху...ла,записуючи черговий відосик?
показать весь комментарий
08.01.2026 19:44 Ответить
Укриття в більшості міст - це міф! Немає нічого в доступності для людей... Навіщо ці заяви президента? Куди нам всім ховатись? Приймай рішення, дій! Де весь цей зоопарк ракет, дронів, балістики? Нанесіть удар на зустріч.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:44 Ответить
Чотириразовий ухилянт підпрацьовує крнферансом. Таким чином воно, недолуге, гадає рейтинг підняти?
показать весь комментарий
08.01.2026 19:47 Ответить
Від цього "найкращого за всі роки незалежності України" одне тільки лихо.Коли вже воно проголосить гарні новини?Лузер!
показать весь комментарий
08.01.2026 19:58 Ответить
Навіть ППО тепер ППЗе.
показать весь комментарий
08.01.2026 20:00 Ответить
Як же ми вдячні за попередження, що нас ворог буде розстрілювати ракетами і дронами. Кияни можуть переночувати в метро, в куди діватися іншим? Можливо ховатися під асфальт?
Але хіба нам це має говорити президент? Як на мене, то президент має нас захищати. Відрубати руки тим, хто розікрав мільярди на захисні споруди енергообєктів і щось інше тому, хто брехав, що нападу не буде, а будуть шашлики і скорочував армію, знімав міни і відводив війська. Як там наші три тисячі балістики і сотні ''фламінго'' відразу полетять на ворога після його атаки?
показать весь комментарий
08.01.2026 20:02 Ответить
не думай що у кожного киянина метро у дворі

.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:02 Ответить
Про шашлики вже мовчиш?
показать весь комментарий
08.01.2026 20:10 Ответить
Зараз було б новиною , якби була інформація , що удару не буде .
показать весь комментарий
08.01.2026 20:16 Ответить
Є інформація. що ти зрадник і пі:*ор і що тобі давно вже пора на три букви, хрипатий нікчема, кацапська криса .
показать весь комментарий
08.01.2026 20:17 Ответить
Як мило. Попередження. І що? Мені од цього не легше. ЗСУ то працює, а влада мала б перевести все в країні на військові рейки. По максимуму. А так ...пір'я од фламінго і інших птиць. Зате павичі - міндічі мають крадені золоті яйця мільйонаии на крові.
показать весь комментарий
08.01.2026 20:26 Ответить
В нас кожен володіє такою інформацією. А де обіцяні три тисячі ракет неясно.
показать весь комментарий
08.01.2026 20:35 Ответить
владеет то каждый, но владеть не каждому дано©
показать весь комментарий
08.01.2026 20:53 Ответить
Потужно
показать весь комментарий
08.01.2026 20:55 Ответить
Є інформація, що Трамп з Кушнером та Вітьковим вставлять тобі ночью вожделенних та потужних гарантій.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:16 Ответить
вітька і зятька
показать весь комментарий
08.01.2026 21:38 Ответить
Мон шер Гамлєт, ходім у кабінєт... (c)
показать весь комментарий
08.01.2026 21:45 Ответить
на самому ділі не нехтуйте
в кого є можливість покращяти свою безпеку і дітей? - робіть це
без вас не буде України!
показать весь комментарий
08.01.2026 21:26 Ответить