7458 посетителей онлайн

Зеленский провел Ставку: обсуждали дроны-перехватчики, ракеты для ПВО и программу PURL

Индустрия дронов

зеленський

Президент Владимир Зеленский провел во вторник, 13 января, заседание Ставки Верховного главнокомандующего, где рассмотрели вопросы защиты Украины. 

Об этом глава государства сообщил во время вечернего видеообращения, информирует Цензор.НЕТ.

Что рассмотрели на Ставке

"Провел сегодня Ставку — вопросы защиты ключевые. Ракеты для ПВО, производство перехватчиков, все необходимое снабжение. Контракты, финансирование. Полностью это мы обеспечиваем", — сказал Зеленский.

Президент акцентировал: важно, чтобы было реальное и своевременное выполнение всех договоренностей с нашими партнерами.

"Программа PURL требует наполнения, и в январе сделано еще недостаточно. Это задача для всей нашей дипломатической команды — как Офиса Президента, так и МИД", — добавил он.

Что такое программа PURL

  • Программа PURL была введена в июле 2025 года президентом США Дональдом Трампом и генсеком НАТО Марком Рютте.
  • Ее суть заключается в том, что члены НАТО покупают американское оружие для Украины.
Топ комментарии
+9
показать весь комментарий
13.01.2026 21:32 Ответить
+8
Варто обговорити, як нагальний робочий варіант, кулю в лоба Віслюку та Стефанчуку, а головою ВР - Порошенка, далі - згідно з Конституцією. Інакше толку ще довго не буде.
показать весь комментарий
13.01.2026 21:29 Ответить
+6
Це завдання для всієї нашої дипломатичної команди - як Офісу Президента, так і МЗС", - додав він. Джерело: https://censor.net/ua/n3595302
Тобто я буду скоро їхати, а на вас поуй ви тримайтеся
показать весь комментарий
13.01.2026 21:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це завдання для всієї нашої дипломатичної команди - як Офісу Президента, так і МЗС", - додав він. Джерело: https://censor.net/ua/n3595302
Тобто я буду скоро їхати, а на вас поуй ви тримайтеся
показать весь комментарий
13.01.2026 21:17 Ответить
вибачайте, Його що, в Україні немає ?

хто ж тоді ту ставку-тусовку проводив ?

.

.
показать весь комментарий
13.01.2026 21:39 Ответить
А я не прокоментував, що його не має, на писав що він скоро поїде.
показать весь комментарий
13.01.2026 21:46 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=Mpkd7ZnmJsQ https://www.youtube.com/watch?v=Зеленський зробив ставку на страх і отримав бажану йому відставку Малюка

Юрій Ніколов- Я не дооцінив здібності комбінатора зеленського
показать весь комментарий
13.01.2026 21:18 Ответить
БЮТ щось отримає від РИГОСЛУГ в посадах?
Невже місце заплановане Шмигалю? - БЮТ не проголосували( як за відставку Малюка) й Шмигаля не прийняли .

Цікаво, ненависний для КРЕМЛЯ ЛИШ НАВІТЬ ТІЛЬКИ ЗА ПАВУТИНУ, був скинутий РИГОСЛУГАМИ +БЮТ ...
показать весь комментарий
13.01.2026 21:21 Ответить
так достатньо було знати і бачити ще з 16р ,шо зеленський 🤡 ,кремлівський казачок фсб ,а там лохів не тримають ...
показать весь комментарий
13.01.2026 21:35 Ответить
Ні, а я думаю що він тупий зарашист з незаслужено отриманим дипломом юриста й гарна кукла на повідку агента Єрмака .
Мої аргументи -

його рашка допустила до ІНТЕРУ головним редактором менше ніж на рік, щоб ПРисадити там на кохання з Єрмаком ( на грунті любові до Яника та Рашки чи на більш глибокому-хз)
потім віддали Бєні ( бо ІНТЕР важливий канал для Кремля) - до революції гідності фін просто продовжував обпльовувати Україну у текстах рашистських Тамбовскіх волкав та своїх Шефірів ;
А після Революції гідності пішов процес зйомок "Слуги Народу"- вистругування Баратіни на президентсвто на 1+1 . Бєня размєчтался , що все це йому дістанеться - уся Україна .
Але у ООмані його присадил збити літаком авіаліній та заміноюБогдана на Єрмака .
ВІН НЕ АГЕНТ -ВІНІ ІНСТРУМЕНТ агентів
показать весь комментарий
13.01.2026 21:49 Ответить
зеленський завербованний фсб ,ще маслюковим...сьогодні це маленьке нарцистичне, істеричне створіння , і втриматися при владі з багажом наркозалежного ,треба мати підступний розум ...
показать весь комментарий
13.01.2026 21:56 Ответить
вербування агента й тримання як інструмент ПРИ агентові - це близькі але трішки різні речі.
Так - Масляков - це гебнівська контора, але цього тупого наріка не ризикували робити агентом - він просто вув зарашистським дітещем укробізнесу на сцені кремля. Он червінський каже навіть Ванька Баканов не агент - просто використаний прорашистький ідіот ( розумніший за вовку торговець нерухомістю в Україні) )Тому й після того як його малюк прикрив- став рієлторським бізнесом адвокатити
показать весь комментарий
13.01.2026 22:05 Ответить
вибачаюсь за очепяткі
показать весь комментарий
13.01.2026 22:06 Ответить
ТАК! Його нарцисоїдна натура ( єврейське дитя) , впертий характер, та мистецтво акторського пристосування зробили його інструментос фсб .
показать весь комментарий
13.01.2026 22:08 Ответить
Знаєте чому це я знаю, бо мене випускницю вузу від "війскового" міністерства залізничного транспорту , намагалися вербувати кдб бути їхнім сікосотом - квартиру одразу обіцяли, дівівчині в 21 рік . Але то не агентом звалося...
Вони не розкопали історію мого комсоргства у вузі - з протестними акціями та бойкотами студентів за мене коли мене ледве не виключили з вузу .
показать весь комментарий
13.01.2026 22:15 Ответить
Й доречі, мене ж не КДБіст вербував , а такий собі випускник мого вузу , мого факультету, на рік раніше тут же зі мною працював за направленням після отримання диплому, , пішов на співпрацю з кдб , й мені так би мовити пропонував, як швидко отримати квартиру.
показать весь комментарий
13.01.2026 22:23 Ответить
Обговорювачі ї@@ні
показать весь комментарий
13.01.2026 21:21 Ответить
Варто обговорити, як нагальний робочий варіант, кулю в лоба Віслюку та Стефанчуку, а головою ВР - Порошенка, далі - згідно з Конституцією. Інакше толку ще довго не буде.
показать весь комментарий
13.01.2026 21:29 Ответить
кажуть знані експерти , що до керівника парламенту найчастіше потрапляли керівники адміністрації презика ( в нашому випадку - ОПУ) ...
Це у разі якщо ВР раптом стане мати хоч якись голос у "новій коаліції "БЮТ +ОПЗЖ +СН - тооооо Буданов голова Парламенту?
показать весь комментарий
13.01.2026 22:38 Ответить
Доки не почне прилітати по росії, не дрон, а ракета... то все до ду...пи, як пісяти проти вітру. Але ж трембіта, паляниця, нептуни, фламінго чогось тільки на папері.
показать весь комментарий
13.01.2026 21:30 Ответить
Грьобаний провідник який проводить. Краще б твій папа саша провів би сеанс онанізму чим покрив твою мать ріму.
показать весь комментарий
13.01.2026 21:30 Ответить
показать весь комментарий
13.01.2026 21:32 Ответить
АЛЬО БУРАТІНА, А ЧОМУ НЕ МІНЯЄШ ГЕНПРОКУРОРВА ?ВІН член твоєї ставки ?

Сьогоднішнього Єрмаківського генПРокурор Кравченко за Януковича непомірно швидко, як випускника вузу, піднімали по кар"єрі у військовій ПРокуратурі Севастополя впритик до "КРИМНАШУ ".(2012р- початок 2014р) Ніхто не замислився , чому ПРи Янику цей орган працював у Севастополі , де лиш там могли бути рашистські військові (фсб) , а не в Сімферополі? Це саме тоді, коли міністр оборони й голова СБУ сиділи з рашистськими паспортами у Києві .

ГенПРокурор України Кравченко - агент Кремля ? Як Татаров та Єрмак?
показать весь комментарий
13.01.2026 21:34 Ответить
Шашлычник и раздатчик заданий,такого лидора нет во всей вселенной.
показать весь комментарий
13.01.2026 21:36 Ответить
А так вобщем все харашо виходить, можна жити і без електрики.
показать весь комментарий
13.01.2026 21:40 Ответить
Оцю потужню маячню хтось ще всерйоз приймає?
показать весь комментарий
13.01.2026 22:16 Ответить
гроші вкрав-про фламінгу забув
показать весь комментарий
13.01.2026 22:30 Ответить
Мій сусід сьогодні теж був на роботі. АЛЕ, ****, ПРО НЬОГО НІХТО НЕ ПИШЕ
показать весь комментарий
13.01.2026 22:58 Ответить
Досить вже обговорювати! Переходьте до справи, незламні ви наші...
показать весь комментарий
13.01.2026 23:23 Ответить
Обсуждаки .Пздц.
показать весь комментарий
14.01.2026 00:07 Ответить