13744 посетителя онлайн

Во Львове прогремели взрывы: вражеский дрон упал на детскую площадку. ВИДЕО (дополнено)

Сегодня утром, 15 января, во время воздушной тревоги во Львове были слышны взрывы.

Об этом сообщил глава Львовской ОГА Максим Козицкий, передает Цензор.НЕТ.

Что известно?

"По предварительной информации, есть попадание вражеского боевого беспилотника в центре Львова. Все профильные службы выехали на место. Буду информировать", - говорится в сообщении.

В свою очередь мэр Андрей Садовый также сообщил, что во Львове были слышны взрывы.

"Информацию уточняем. Прошу оставаться в безопасном месте", - написал он.

Дрон упал на детскую площадку

Позже Садовый написал, что вражеский дрон упал на детскую площадку возле памятника Бандере.

По предварительным данным, без пострадавших.

"Взрывной волной немного задело тракториста, который убирал снег, но с ним все в порядке", - добавил он.

Взрывной волной выбило окна в домах рядом - в частности, в корпусе политехники и жилых домах.

Дополнение

Отмечается, что из-за вражеской атаки во Львове временно перекрыты улицы Митрополита Андрея и Шептицкого.

Частный и общественный транспорт пока здесь не курсирует.

Из-за перекрытий не ездят троллейбусные маршруты №27, №32 и №38.

Топ комментарии
+17
А чому не смішно? 🤔 Адже у 2019-му 73 відсотки виборців зроб ли вибір, маючи на меті сміятися: " хуже нє будєт. Хоть поржьоом".
Ось, що писали ГалІнфо 14 лютого 2019 року: "Володимир Зеленський - справжня сенсація нинішніх виборів. Його кандидатура прийшла з телеекранів і велика частина українців досі сприймає його як кіногероя. На думка нашого експерта, це може зіграти з країною злий жарт."
Як у воду дивились - наче жарт, а не смішно.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:34 Ответить
+15
Прибиральниця, біля якої впали уламки, продовжила чистити доріжку. Залізна витримка!
Напевно це вона відбивалася лопатою від пяної поліціянтки пару днів тому.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:33 Ответить
+12
Бандера як і Фаріон, навіть з того світу не дає кацапам жити 🔱
показать весь комментарий
15.01.2026 07:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Пізніше Садовий написав, що ворожий дрон впав на дитячий майданчик біля памʼятника Бандері. Джерело: https://censor.net/ua/v3595538
Це не дуже смішно, що вони спокійно через всю Україну пролетіли і майже влучили в пам'ятник.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:24 Ответить
А чому не смішно? 🤔 Адже у 2019-му 73 відсотки виборців зроб ли вибір, маючи на меті сміятися: " хуже нє будєт. Хоть поржьоом".
Ось, що писали ГалІнфо 14 лютого 2019 року: "Володимир Зеленський - справжня сенсація нинішніх виборів. Його кандидатура прийшла з телеекранів і велика частина українців досі сприймає його як кіногероя. На думка нашого експерта, це може зіграти з країною злий жарт."
Як у воду дивились - наче жарт, а не смішно.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:34 Ответить
Львів зелене лайно не обирав.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:36 Ответить
Так, Львівська - єдина область в Україні, де на виборах Зєлєнскій не переміг. Але Україна - уе єдинч країна і облвсть - у її складі.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:41 Ответить
Це не заважає владі нищити протестний електорат, як зручно, правда?
показать весь комментарий
15.01.2026 07:44 Ответить
Яж написав, що Львівська область - не автономія, тут теж Зєлєнскій є президентом.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:48 Ответить
Ти б так само і свинюковича захищав - бо легітимний
показать весь комментарий
15.01.2026 07:56 Ответить
Дурню пишете. До речі, що ви хочете цією дурнею донести? 🤔
показать весь комментарий
15.01.2026 08:15 Ответить
Що зеленський буде в одній камері з татаровим і бакановим сидіти, якщо доживе.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:18 Ответить
Так і пишіть. А то пишете якусь дичину про захист януковоча. Прочитайте ще раз все, що я написав - де я Зєлєнского захищаю? І для чого його захищати? Щоб що?
показать весь комментарий
15.01.2026 08:21 Ответить
це ви про який протестний електорат пишете? це ви про себе пишете? і хто вас нищить? в англії .
показать весь комментарий
15.01.2026 08:06 Ответить
Про той що ніколи не обиратиме зелень з жартами про 'Україну-актрису...'
Я в Україні під проксі, тож зеленим так дошкуляє 😊
показать весь комментарий
15.01.2026 08:08 Ответить
ага, або старлінк з англії. знаємо, чули.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:14 Ответить
Зелений бот, що ти ще чув? Про легітимного розкажеш?
показать весь комментарий
15.01.2026 08:16 Ответить
ти ноунейм під ВПН, а не я.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:20 Ответить
В Україні немає проблем з доступом до будь-яких сайтів окрім кацапських. Це якраз в мордорі блокують ютуб, гугл та інше, там всі сидять з впн. Українцю навіть немає сенсу качати той впн. От і робіть висновки звідки цей арткор пише.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:25 Ответить
В України судили Ріффмайстра і вбили Лісника. На проксі кидаються лише зелені боти. Краще б телеграм закрили.☝️
показать весь комментарий
15.01.2026 08:28 Ответить
А до чого тут Ріффмайстер і Лісник? Їх судили та вбили за дописи в інеті?
показать весь комментарий
15.01.2026 10:04 Ответить
І ще зеленський програв у діаспорі - Німеччина, Франція, Канада, США впевнено вибрали не його.
Але це було замало...
показать весь комментарий
15.01.2026 10:53 Ответить
Трохи менше половини проголосувало за клоуна.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:32 Ответить
Цікаво хто це відео робив, знав що прилетить, аж руки трусилися. Напевно він і наводив дрона
показать весь комментарий
15.01.2026 09:28 Ответить
То камера стеження. Бачите точку зйомки - висока, бо з дерева чи стовпа. А трусилася мабуть від вітра.
показать весь комментарий
15.01.2026 10:56 Ответить
Бандера як і Фаріон, навіть з того світу не дає кацапам жити 🔱
показать весь комментарий
15.01.2026 07:25 Ответить
Дає чи не дає, але це відверте , демонстративне знущання з нашого ППО🤬
показать весь комментарий
15.01.2026 07:27 Ответить
Ппо не працює над містом, може це і правильно. Як на мене їх всіх мають ще в Чернігівській обл збивати.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:30 Ответить
Воно летіло Житомир - Хмельниччина - Тернопіль - Львів
показать весь комментарий
15.01.2026 07:31 Ответить
Приїдь, і покажи, як це робить... Ті БПЛА, які йдуть з Брянщини та Смоленщини, проходять над Сумщиною та Чернігівщиною, і частково збиваються. Але їх курс - на Київ. Ті, що йдуть на захід, запускаються, в основному, з півдня...
показать весь комментарий
15.01.2026 07:36 Ответить
Зараз все летить через Чернігівську обл-Чорнобиль і далі на Житомирську
показать весь комментарий
15.01.2026 07:38 Ответить
Та ти шо! Тобі, "ЛонДону" краще видно? А я осліп і оглух...
показать весь комментарий
15.01.2026 07:40 Ответить
Шахеди пролітають з Чернігівської обл до Львова. Факт
показать весь комментарий
15.01.2026 07:41 Ответить
Ні. Основна кількість - Сумська-Харківська.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:44 Ответить
Це не на захід України звідти залітає переважно. На захід через північ Київщини з Чернігівської. З півдня теж бували.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:47 Ответить
Вибачте, але ця скотина летіла саме через Житомир. І моя притензія до влади з її дронами перехоплювачами в міліарді дерев.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:42 Ответить
Точно? На руках є дані навігаційних приладів? Там курс закладається так заплутано, що сам чорт його розбере - саме для того, щоб заплутать наше ППО... Над нами "петляють" над половиною області...
показать весь комментарий
15.01.2026 07:49 Ответить
Можете самі глянути по карті тривог коли і де були тривоги.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:05 Ответить
Бандера не постраждав
показать весь комментарий
15.01.2026 07:26 Ответить
Доречі, чому на заході України вимикають світло? Бо чутки погані ходять... А владі ніхто не вірить.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:27 Ответить
В Буковелі не вимикають.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:31 Ответить
світло вимикають, бо на всіх його не вистачає.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:16 Ответить
Навпаки, в центрі України споживання впало через обстріли інфраструктури. Всі говорять що зелені торгують е.енергією з 3-х аес через Румунію. Це можна спростувати?
показать весь комментарий
15.01.2026 08:20 Ответить
Не електрики нехватає, а розподільчих станцій, чи як воно там називається. Електрика йде від електростанції під великою напругою. Тоді її розділяють на багато шляхів передачі з меншою напругою, потім знову ділять. Оті підстанції кацапи і ********. Пояснила путано, але я не електрик.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:41 Ответить
На заході більшість підстанцій неушкоджені, а світла немає по пів дня. Народ все бачить.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:43 Ответить
здається, ти намагаєшся розпалювати ненависть до людей з західних регіонів.

на даний момент схід, південь, північ України сидить без світла по 15-18 годин і ніхто не скиглить, і у багатьох людей взагалі світла нема, а ти хочеш показати західняків, як наче вони не солідарні з усіма і ниють що й у них світло відключають.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:53 Ответить
Вимикають світло - менше робиться для фронту. Над цим подумай
показать весь комментарий
15.01.2026 08:54 Ответить
я ще раз нагадаю - світло вимикають, бо на всіх його не вистачає.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:57 Ответить
Це не доведено. І схоже на брехню. Влада привчила не вірити їй.
показать весь комментарий
15.01.2026 09:01 Ответить
ну одразу видно, що ти не з України.
показать весь комментарий
15.01.2026 09:03 Ответить
Видно що ти зелений бот.
показать весь комментарий
15.01.2026 09:04 Ответить
Сьогодні в Луцьку, у моєї свахи світла не буде 15 годин. У мене не вимикають(звичайний район з післявоєнною забудовою, не елітний).
показать весь комментарий
15.01.2026 10:09 Ответить
Коли до нас летять шахеди, то зазвичай на підстанцію. Попадали і не раз.
показать весь комментарий
15.01.2026 10:15 Ответить
https://transparency.entsoe.eu/ там в картинках є варіант, думаю зможеш зрозуміти.

на зараз десь пів гігавата з європи в Україну заходить
показать весь комментарий
15.01.2026 08:49 Ответить
Росія вдарила дроном по пам'ятнику Степану Бандері біля костелу святої Анни і Єлизавети.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:27 Ответить
КуRwa, чуть в костел не попали.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:30 Ответить
Прибиральниця, біля якої впали уламки, продовжила чистити доріжку. Залізна витримка!
Напевно це вона відбивалася лопатою від пяної поліціянтки пару днів тому.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:33 Ответить
Цей момент переглянула кілька разів . За нею і перед нею прилетіли уламки. Кілька секундна пауза і до роботи .
показать весь комментарий
15.01.2026 08:43 Ответить
...дь! Як ця байда 1000 км без перешкоди пролітає?
показать весь комментарий
15.01.2026 07:31 Ответить
через бульбашию с польщі
показать весь комментарий
15.01.2026 07:33 Ответить
Юрій все-таки нажаль через всю Україну 😿🙀
показать весь комментарий
15.01.2026 07:33 Ответить
Так само, як пролітають і наші дрони.
показать весь комментарий
15.01.2026 08:46 Ответить
комунальники не розгубилися і продовжили чистити сніг
показать весь комментарий
15.01.2026 07:31 Ответить
😮 Хто ти, воїн? Львівському двірнику Шахед впав буквально під ноги, а він і далі продовжив чистити сніг

«Смітять тут, тільки прибрав» - певно подумав він.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:34 Ответить
Комунальниця, певно, та сама, що давала відпір ТЦКашниці. Бо й вухом не повела. Чи вони у Львові всі такі?
показать весь комментарий
15.01.2026 07:37 Ответить
Можна припустити, що через відімкнення світла погано працював мобільний інтернет і ворожий оператор "шахеда" хибно розрахував траєкторію дрона і передчасно натиснув на гашетку.
показать весь комментарий
15.01.2026 07:53 Ответить
На півдні Вінничини та на Чернігівщині має все збиватись, ось мапа попереднього обстрілу
показать весь комментарий
15.01.2026 07:54 Ответить
Бандеру можна буде і нового поставить, а от що кацапи захрюкають коли мумійо члєніна на червивій площі розірве? 😁
показать весь комментарий
15.01.2026 08:03 Ответить
Тільки хотів про це написати. Пару фламінгів по мозолєю - і воплі про резиденцію х@йла здадуться звичайною сценкою з камєдіклаб🤣
показать весь комментарий
15.01.2026 08:08 Ответить
Дупа леніна може залетіти на куранти 😂😂😂
показать весь комментарий
15.01.2026 08:10 Ответить
Спочатку удар прямо по музею Шухевича, а тепер пару кроків від пам'ятника Бандері.
- Совпадение? Не думаю!
показать весь комментарий
15.01.2026 12:48 Ответить