11089 посетителей онлайн

Ситуация в энергосистеме изменилась, отключения могут длиться более 16 часов, - YASNO

отключение света

Ситуация в энергосистеме изменилась. Если раньше более 4 очередей означали экстренные отключения вне графика, то сейчас страна начинает жить по графикам в 4,5-5 очередей.

Об этом сообщил в Facebook гендиректор энергетической компании YASNO Сергей Коваленко, информирует Цензор.НЕТ.

Что это означает?

По словам Коваленко, максимальные интервалы 7 часов без света / 3,5 часа со светом сейчас неактуальны. График вероятных отключений - неактуален. При ограничениях в 5 очередей из 6 отключения могут длиться более 16 часов.

"Это текущая реальность. Чем это лучше экстренных отключений, как сейчас в Киеве? Да, отсутствие света более 16 часов - это ужасно. И это не из-за энергетиков, а из-за циничных атак врага, который пытается создать гуманитарную катастрофу. Но даже такой жесткий график лучше полной непредсказуемости. Потому что есть ориентиры - понимание, когда свет должен появиться", - отметил он.

Станет ли лучше?

Улучшится ли ситуация, пока Коваленко сказать сложно.

"Нам точно нужно пережить эти сильные морозы - с потеплением потребление должно уменьшиться. Впрочем, ключевой фактор - обстрелы энергетики. Их спрогнозировать невозможно", - резюмирует эксперт. 

Топ комментарии
+36


Як воно, ********, хуже ня стало?
До речи, а чому ці дві гниди ще не на пансіоні в Аскольдовому провулку і не дають покази куди зникли 200 МІЛЬЯРДІВ шо виділялись їм блазнем-вбивцею українців, для будівництва трирівневого захисту об'єктів енергетики?
показать весь комментарий
19.01.2026 09:09 Ответить
+27
А може через корупцію і мародерство зе- покидьків??
показать весь комментарий
19.01.2026 09:08 Ответить
+22
Зрозуміло, що українці виживуть.Кожен своїм методом. Зрозуміло, що зараз - не листопад, і залишилось не так багато...Тримайтеся. Головне про Міндічів не забути
показать весь комментарий
19.01.2026 09:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
🤣
показать весь комментарий
19.01.2026 09:03 Ответить
Що так розвеселило? Цей гендиректор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко - звичайний зелений сраколиз, який по завданню з центру готує українців до майбутньої капітуляції перед пуйлом. Щоб не бухтіли проти неї нехай сидять в холоді і без світла.
показать весь комментарий
19.01.2026 09:24 Ответить
Може пан радіє, що в Давосі куди незабаром чкурне зі своєю свитою ЛІДОР на зустріч з Любим Донні , немає ані блекаутів , ані повітряних тривог, ані мацковитських обстрілів , а є - гарні готелі, смачна їжа, чудовий шопінг, цікаві зустрічі з поважними політичними панами - ТАКА КРАСА !
В те що пересічні сидять без світла та дехто без тепла - то таке ... ГОЛОВНЕ щоб ЛІДОР в Давосі в комфортних умовах вирішував важливі для Неньки питання ... вже майже 4 роки .
показать весь комментарий
19.01.2026 11:41 Ответить
Зрозуміло, що українці виживуть.Кожен своїм методом. Зрозуміло, що зараз - не листопад, і залишилось не так багато...Тримайтеся. Головне про Міндічів не забути
показать весь комментарий
19.01.2026 09:08 Ответить
Тут бвльше Галущенко приклався. Міндіч по факту - ніхто, Галущенко ж був цілим міністрлм енергетики. Тобто рішення приймав саме він і міг Галущенка просто і невимушено послати. Але просто і невимушено послав украхнську енергетику, за яку відповідав. Лярди, закумульовані на підвищенні тарифів полетіли у вирій у вигляді крипти, на мацкву двушечки летіли. І воно зараз навіть зараз не у буцегарні.
показать весь комментарий
19.01.2026 09:48 Ответить
Та зрозуміло..."міндічі" - так об"ємніше
показать весь комментарий
19.01.2026 09:53 Ответить
Та хіба тільки про Міндіча не забути, а Алібаба, Портрет та інші незабутні персонажі.
показать весь комментарий
19.01.2026 13:15 Ответить
А може через корупцію і мародерство зе- покидьків??
показать весь комментарий
19.01.2026 09:08 Ответить
А я чогось думаю із за Шаталовой..
показать весь комментарий
19.01.2026 10:14 Ответить
Чогось? А чому не сказати "через власну дебільність"?
показать весь комментарий
19.01.2026 10:32 Ответить
Ситуація і не могла не змінитися, якщо Зелена Гніда не б'є по маскві, і не робить в маскві блекаут?
(А як він може бити по маскві, якщо він сам громадянин рф, і працює на рф?)
показать весь комментарий
19.01.2026 09:09 Ответить


Як воно, ********, хуже ня стало?
До речи, а чому ці дві гниди ще не на пансіоні в Аскольдовому провулку і не дають покази куди зникли 200 МІЛЬЯРДІВ шо виділялись їм блазнем-вбивцею українців, для будівництва трирівневого захисту об'єктів енергетики?
показать весь комментарий
19.01.2026 09:09 Ответить
показать весь комментарий
19.01.2026 09:11 Ответить
потерпіть ще трішки ..скоро травень ..шашлики..
показать весь комментарий
19.01.2026 09:15 Ответить
показать весь комментарий
19.01.2026 09:19 Ответить
Цю лампочку треба вимкнути. Надто багато енергії споживає. На все інше енергії просто нема.
показать весь комментарий
19.01.2026 09:49 Ответить
краще розбити нахер
показать весь комментарий
19.01.2026 09:50 Ответить
Використати за призначенням - лампочка повинна висіти на ліхтарі
показать весь комментарий
19.01.2026 09:53 Ответить
Так вимкнути. І терміново. І у якості вимикача нормально було б держак від лопати у сраку. Та й ого самці теж.
показать весь комментарий
19.01.2026 10:35 Ответить
Усе в Божих руках
Читайте Біблію, моліться Богу
показать весь комментарий
19.01.2026 09:25 Ответить
показать весь комментарий
19.01.2026 10:37 Ответить
показать весь комментарий
19.01.2026 09:30 Ответить
Це у вас ще нормальний графік. Краще так, аніж відсутність графіку взагалі і безперервні відключення на 8-12 годин. Дадуть світло вночі, і роби з ним що хочеш.
показать весь комментарий
19.01.2026 09:41 Ответить
Нууу, можна у банки закатувати, а вдень - відкривати і користуватися. (сумний жарт на межі фолу). Але у кварталу всі жарти такі були. І ніби смішно, але враження - наче хтось змушує тебе сміятися над тобою і ви ржете разом: ви з себе - він з вас. Прикметно, що більшість цього не розуміла.
показать весь комментарий
19.01.2026 09:55 Ответить
Если есть хотя бы средненькая зарядная станция то можно и закатывать. За час заряжается с нуля до ста. Если есть регулярный график и хотя бы по пару часов несколько раз в день, можно вообще отключений не замечать. У меня вообще 3-4 часа света и 15- 20 без.
показать весь комментарий
19.01.2026 11:12 Ответить
Так то графік а в реальності починаючи з 4.2 світло дуже рідко
показать весь комментарий
19.01.2026 14:57 Ответить
Вінниця, нічого не прилітало останні півроку. Більшість черг - 13-16 годин відключень
показать весь комментарий
19.01.2026 12:00 Ответить
На четвертый день индеец Зоркий Глаз заметил что в хлеву нет стены. Это про то чем занимались все эти топ-менеджеры с какого-то зарабатывающие сотни тысяч в месяц.
показать весь комментарий
19.01.2026 09:31 Ответить
Незламна незламність
показать весь комментарий
19.01.2026 09:51 Ответить
Треба послухати ідіотську пісеньку Кароль і всім стане добре.
показать весь комментарий
19.01.2026 10:44 Ответить
Деякі коментатори дивують. Дядько все вірно написав. Але, дякувати богу, що адекватні люди не показують своєї "сірісті" на весь інтернет. Дописувачі на сурйозних щщах вважають, що якщо була б інша влада, то електростанції автоматично відбивали би ракети. Не зупиняйтеся - можете звинуватити ще в блекаутах Санта Клауса, який приніс морозну зиму. Можна ще синоптиків звинуватити

Винуватий ворог. А ви щасливі, що ви нічого не знаєте, бо створили собі "інформаційну мильну бульбашку". Вам і так опалення повернули за рекордно короткі строкі після таких атак, яких в світі не було ще ніколи, енергетики і так Богі - роблять все можливе і неможливе
показать весь комментарий
19.01.2026 11:42 Ответить
А нічого, що на плівках міндіча була чітка фраза: "дєнєг на захіст жалка"? Тобто гроші на захист енергооб'єктів тупо вкрали. Може б інша влада їх не вкрала і ці електростанції кацапи так не розї'ашили як зараз. Важко з причинно-наслідковими зв'язками? Чи в тебе методичка захищати наших внутрішніх ворогів і валити все на зовнішніх?
показать весь комментарий
19.01.2026 12:02 Ответить
Все-таки не слід забувати, хто запускає ту хєрню, від якої доводиться захищатись, і не факт, що вдало навіть при нормальній владі.
показать весь комментарий
19.01.2026 13:53 Ответить
А ще рік назад повірили Трампу, що він закінчить війну за 24 години і тому захист енергооб'єктів похєрили, так?
показать весь комментарий
19.01.2026 14:24 Ответить
Щось ви вперто не помічаєте ролі русні в цьому.
Коли русня 4 квітня обстріляла дитячий майданчик, де загинуло дев'ятеро дітей, купа коментаторів матюгала зєлю, наглухо ігноруючи той факт, що стріляла русня, а не зєля.
Ви з тої ж когорти?
показать весь комментарий
19.01.2026 14:29 Ответить
Так у всьому винуваті кацапи, але було меньше від них біди, як би зелені гниди не допомагали своєю корупцією і продажністю.
показать весь комментарий
19.01.2026 14:34 Ответить
Отож. Русня винна у першу чергу, зєлєні підари - у другу.
показать весь комментарий
19.01.2026 14:36 Ответить
Вам краще стало? Вітаю!
показать весь комментарий
19.01.2026 15:22 Ответить
А то путін нападет блд.
показать весь комментарий
19.01.2026 13:35 Ответить
Спасибо дорогому Зеленскому и его друзьям . Миндичу , Цукерманам и прочим Шурмам с Наемами.
показать весь комментарий
19.01.2026 12:34 Ответить