8930 посетителей онлайн

Зеленский сейчас находится в Киеве, - советник Литвин

Литвин: президент Зеленский находится в Киеве

В настоящее время президент Владимир Зеленский находится в Киеве.

Об этом журналистам сообщил советник президента по коммуникациям Дмитрий Литвин, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Укринформ".

Зеленский в Киеве

"Сейчас президент в Киеве", - сказал советник главы государства.

Встреча Зеленского с Трампом в Давосе

  • Напомним, что накануне президент США Дональд Трамп анонсировал встречу с президентом Владимиром Зеленским сегодня в Давосе. По его мнению, российский диктатор Путин хочет заключить мирное соглашение.
  • Издание Axios со ссылкой на украинского чиновника сообщило, что президент Украины Владимир Зеленский планирует в четверг, 22 января, посетить Давос (Швейцария) для встречи с президентом США Дональдом Трампом.
Топ комментарии
+16
показать весь комментарий
21.01.2026 17:31 Ответить
+13
це не факт....колись теж вважали що он в Буковелі....а матерілізувався в омані
показать весь комментарий
21.01.2026 17:33 Ответить
+12
Можна відсипатись, обстрілів не буде.....
показать весь комментарий
21.01.2026 17:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Можна відсипатись, обстрілів не буде.....
показать весь комментарий
21.01.2026 17:31 Ответить
Ви звичайно відсипайтеся. Але там, де сидить зазвичай Зєля, обстріл можна почути тільки якшо впаде ядерна бімба (і то не факт).
показать весь комментарий
21.01.2026 17:35 Ответить
Мабуть, гроші КабМіндічам з шламбаумів, збирає в общак???
Бо, саме на ремонтних роботах, систем енерго-тепло постачання в Києві, його НІХТО не бачив!!!! Можливо, саме у цей час він Мівіну їв, запарену єриаком Оманським, десь в палатках з ДСНС(незламних)…??
показать весь комментарий
21.01.2026 17:43 Ответить
Це в Київі не буде, а буде в інших містах.
показать весь комментарий
21.01.2026 18:07 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2026 17:31 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2026 18:05 Ответить
Штанці сушить які всрав перед зустріччю з Трампом!
показать весь комментарий
21.01.2026 19:36 Ответить
хоч би струмом не вбило
показать весь комментарий
21.01.2026 17:31 Ответить
це не факт....колись теж вважали що он в Буковелі....а матерілізувався в омані
показать весь комментарий
21.01.2026 17:33 Ответить
Не вже?
У голоді та холоді?
Чи його Міндіч з Цукерманом та Бакановим годують та зігрівають? Чи може зігріває регулярна двушеска на Москву?
показать весь комментарий
21.01.2026 17:34 Ответить
Чапай думу думає
показать весь комментарий
21.01.2026 17:38 Ответить
а, я думаю, хто це один, без допомоги, в такий мороз голими руками та зубами крутить дроти, біля новобудови.
так, то гундосий зе!електрик?
слава слава слава!
показать весь комментарий
21.01.2026 17:38 Ответить
У Києві на вокзалі в потязі
показать весь комментарий
21.01.2026 17:39 Ответить
Вот это достижение. Мб автомат чистит(Буданов в этом получше АлиБабы разбирается).
показать весь комментарий
21.01.2026 17:39 Ответить
А з чого воно взялось таке повідомляти?
показать весь комментарий
21.01.2026 17:39 Ответить
А чому Зєля фоткався в Буковелі на лижах, а потім через день раптом опинився в Омані?
показать весь комментарий
21.01.2026 17:47 Ответить
І що ?
показать весь комментарий
21.01.2026 17:42 Ответить
Це двійник відсипається.
показать весь комментарий
21.01.2026 17:45 Ответить
А чому сам боневтік не може підійти до журналістів і довести що він в Києві?
показать весь комментарий
21.01.2026 17:46 Ответить
тому що він в потязі - але потяг ще не виїхав із Київської області...
показать весь комментарий
21.01.2026 18:16 Ответить
це ознака того, що зараз в Давосі серйозні дядьки вирішують долю України, а завтра клоуна позвуть і озвучать йому рішення.
показать весь комментарий
21.01.2026 17:48 Ответить
Поки Зеля в Києві масованих ударів по ньому не буде.
показать весь комментарий
21.01.2026 17:49 Ответить
Зеля це хлопчик по виклику.
Трамп поманив його пальчиком до себе, як пса по команді....
Зеля тут же примчиться до нього у Швейцарію.
показать весь комментарий
21.01.2026 17:50 Ответить
«…проїздом»
показать весь комментарий
21.01.2026 17:57 Ответить
З нього толку як з козла молока, ніякої користі тільки вред. Виконав наказ ***** позвільняв тих війскових яки добре воювали і у бункір жрать мівіну з машей і гогі. Унього харя незабаром у відосик не буде влізати
показать весь комментарий
21.01.2026 18:00 Ответить
Правильно зробив, тому що коли у Трампа щось провалюється винним завжди стає або Байден, або Зеленський.
показать весь комментарий
21.01.2026 18:00 Ответить
Поки воно тут, Київ не будуть обстрилювати.
показать весь комментарий
21.01.2026 18:27 Ответить
https://x.com/FranzMaser/status/2013665483157860708
https://x.com/FranzMaser/status/2013665483157860708 7:30 PM · 20 янв. 2026 г.

Спецпоїзд Зеленського благополучно перетнув кордон Польщі. Україні залишились 18-годинні відключення і аудіоінтерв'ю Вовочки про те що "...повинна мати Україна". Навздогін евакуації СБУ відкрило справу про державну зраду проти піарника Зеленського Петрова по ст. 111 ч. 1 КК України. Хроніка
показать весь комментарий
21.01.2026 18:37 Ответить
Цікаво що офіційно Петров працює на кладовищі, копає могили, тому має бронь від тцк
показать весь комментарий
21.01.2026 18:54 Ответить
Може і в Києві сьогодні, але Трамп сказав, що 22 січня чекає Зеленського в Давосі
показать весь комментарий
21.01.2026 18:43 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2026 18:46 Ответить
Сергій Погребецький
@pogrebeckij
·
7 год
Зеленський: відбиття атаки Росії 20 січня 2026 року коштувало Україні приблизно 80 млн євро.
Дозволю собі нагадати Гаранту, що у грудні 2019 року він погодив мирову угоду між «Нафтогазом» та «Газпромом». У рамках цієї угоди Україна подарувала ворогові, відмовившись від судових позовів та штрафів на загальну суму близько 12 млрд доларів. 12 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ!
Україна відкликала судові позови до «Газпрому», включаючи штраф Антимонопольного комітету України на суму близько 7,4 млрд доларів та вимоги у Стокгольмському арбітражі на 5 млрд доларів.
Ця дія влади України викликала здивування з боку фахівців з міжнародного права, органів Стокгольмського арбітражу.
«Нафтогаз України» у 2018 році вже виграв у «Газпрому» суперечку щодо транзитного контракту на суму $2,56 млрд. Гроші були отримані державою Україна і надійшли до бюджету.
Навіщо Зеленський подарував ворогові 12 млрд доларів, залишається загадкою в історії.
Уряд намагався пояснити «щедрість» України тим, що ми будемо продовжувати транзит газу з Росії до Європи і на цьому заробляти. Невже це не «торгівля на крові»?! 5-річний контракт передбачав, що Росія заплатить нам близько 7 мільярдів доларів за транзит газу. Наскільки я розумію, влада не змогла придумати нічого розумнішого, щоб повідомити нам про цю причину.
Отже, Зеленський був одним зі спонсорів війни між Росією та Україною.
показать весь комментарий
21.01.2026 18:53 Ответить
толку как с козла
показать весь комментарий
21.01.2026 19:09 Ответить
Роль ішака в цих зустрічах чисто символічна і нікому воно там не треба, але фотосесія відосіки - найголовіше. Тож ішак в трансі.
показать весь комментарий
21.01.2026 19:38 Ответить