9098 посетителей онлайн

Заседание ВСК Рады по коррупции в государственных энергетических предприятиях. ВИДЕО

В Раде проходит заседание ВСК по коррупции в государственных энергетических предприятиях.

Об этом сообщил нардеп Ярослав Железняк, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

По словам Железняка, сегодня тема будет посвящена "Энергоатому" и регулированию энергетики:

  • Почему до сих пор почти все люди Миндича на должностях?
  • Где обещанное обновление госпредприятий?
  • Почему до сих пор на Энергоатоме работает шлагбаум?
  • Как случилось, что во время блэкаутов снова вывели 2 млрд грн из атома?

Приглашенные

Председатель и отдельные члены НКРЭКУ
Руководство "Энергоатома"
Руководство Минэкономики и Минэнерго
Представители Минюста
Представители НАБУ и другие должностные лица.

Топ комментарии
+3
Говорили, балакали - сіли та й заплакали!
показать весь комментарий
29.01.2026 10:11 Ответить
+3
ППР......по ....ли,по ...ли та розійшлися
показать весь комментарий
29.01.2026 10:11 Ответить
+3
В що розслідувати? З усіх членів наглядових рад та їх сімей зняти шкіру та оббити крісла для нових. І буде порядок
показать весь комментарий
29.01.2026 11:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Говорили, балакали - сіли та й заплакали!
показать весь комментарий
29.01.2026 10:11 Ответить
ППР......по ....ли,по ...ли та розійшлися
показать весь комментарий
29.01.2026 10:11 Ответить
циничное убожество , как и все шидовство во власти
показать весь комментарий
29.01.2026 10:26 Ответить
Дуже хочеться поставити питання керівництву держави чому ми не чуємо про звернення, наприклад, до ФРН про те, щоб вони, якщо це технічно можливо, запустили якусь атомну станцію для того, щоб дати нам недостачу генерації?
показать весь комментарий
29.01.2026 10:31 Ответить
Можливо,якщо звідти лінії передачі 750 кВ до нас побудувати)
показать весь комментарий
29.01.2026 13:42 Ответить
може тому що ФРН - самі довбаки, які минулого року знищили останню атомну АЕС, а тепер охрінівають, що "зеленої" енергії недостатньо для їх власних потреб

рашисти ж не дарма любіювали вівцю меркель і її попередників

оці всі "північні потоки" - те ж звідти
показать весь комментарий
29.01.2026 14:03 Ответить
Боротьба з корупцією приносить більше грошей ніж сама корупція..
показать весь комментарий
29.01.2026 10:32 Ответить
95 квартал з концертом у Раді. Корупціонери у владі, корупціонери в судах, корупціонери в прокуратурі, корупціонери в поліції, корупціонери на засіданнях. Що корупціонери можуть рішити розумного? Поки корупціонерів не почнуть знищувати, в Україні змін не буде.
показать весь комментарий
29.01.2026 11:24 Ответить
В що розслідувати? З усіх членів наглядових рад та їх сімей зняти шкіру та оббити крісла для нових. І буде порядок