8727 посетителей онлайн

Украина согласовала многоуровневый план обеспечения прекращения огня, - FT

Как будут обеспечивать прекращение огня в Украине?

Украина договорилась с западными партнерами, что любые нарушения Россией будущего соглашения о прекращении огня повлекут за собой скоординированный военный ответ со стороны Европы и США.

Об этом говорится в материале Financial Times, передает Цензор.НЕТ.

Первый этап

Издание отмечает, что план неоднократно обсуждался в декабре и январе между украинскими, европейскими и американскими чиновниками, и он будет предусматривать многоуровневый ответ на любые нарушения согласованного перемирия со стороны России.

Согласно предложению, любое нарушение Россией режима прекращения огня приведет к реагированию в течение 24 часов, начиная с дипломатического предупреждения и, при необходимости, действий со стороны украинской армии для прекращения нарушения.

Второй этап

Если военные действия продолжатся и после этих шагов, Украина вместе с союзниками перейдет ко второму этапу реагирования - использованию сил так называемой "Коалиции желающих", в которую входят большинство членов ЕС, а также Великобритания, Норвегия, Исландия и Турция.

Собеседники издания добавили, что в случае расширения атаки через 72 часа после первого нарушения будет запущена скоординированная реакция сил, поддерживаемых Западом, в частности американских военных.

Топ комментарии
+26
Гарна казка. Зеленський вважає всіх тупими віслюками.
показать весь комментарий
03.02.2026 09:32 Ответить
+21
До дупи це все. Кацапські нацисти не заспокояться.
показать весь комментарий
03.02.2026 09:31 Ответить
+16
Кто проидумівает єту ересь?) Зеленая молодая команда?)
показать весь комментарий
03.02.2026 09:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
До дупи це все. Кацапські нацисти не заспокояться.
показать весь комментарий
03.02.2026 09:31 Ответить
будь-яке порушення Росією режиму припинення вогню призведе до реагування протягом 24 годин, починаючи з дипломатичного попередження та, за необхідності, дій з боку української армії для припинення порушення. Джерело: https://censor.net/ua/n3598601
Це жесть - дипломатичне попередження і за необхідності спостерігачі можливо великодушно дозволять ЗСУ відповісти. Отакі блд гарантії і їх потужно погоджує зєрмаківське кодло.
показать весь комментарий
03.02.2026 13:59 Ответить
Гарна казка. Зеленський вважає всіх тупими віслюками.
показать весь комментарий
03.02.2026 09:32 Ответить
І що ми за ці обіцянки цяцянки збираємося віддати???
показать весь комментарий
03.02.2026 09:34 Ответить
Зеля просте питання- а кацапи підпишуть цю угоду ?
показать весь комментарий
03.02.2026 09:36 Ответить
Порушення майбутньої угоди...

Та не буде ніяких угод..рососія ніф не підпише..й що тоді?
показать весь комментарий
03.02.2026 09:36 Ответить
Кто проидумівает єту ересь?) Зеленая молодая команда?)
показать весь комментарий
03.02.2026 09:37 Ответить
Аналоговнітний 3-е рівневий як у енергетики🫤🤗
План "надійний "як Швейцарський годинник міндіча👉👍
показать весь комментарий
03.02.2026 09:39 Ответить
Сьогодні вночі ми це побачили
показать весь комментарий
03.02.2026 09:40 Ответить
Будь якій ваш донат на ЗСУ, ось що зараз потрібно.

а всі ці угоди та дипломатичні попередження на кацапів не діють.
показать весь комментарий
03.02.2026 09:41 Ответить
нема сенсу
керівництво армії хоче вічно воювати
поки зесрань не приберуть нема сенсу
показать весь комментарий
03.02.2026 11:39 Ответить
Хтось вірить в цю маячню ? допоки не вбють кривавого терориста путіна ,а на росії не почнется смута, доти рашиська нечисть буде тероризувати Україну.
показать весь комментарий
03.02.2026 09:49 Ответить
Що таке ваша смута? Який сенс Ви вкладаєте у це слово?
показать весь комментарий
03.02.2026 10:51 Ответить
Ага, ремейк Будапештского меморандума похоже вырисовывается...
показать весь комментарий
03.02.2026 09:52 Ответить
Військова відповідь з боку ЄС та США !? Не смішіть мої пуанти.
показать весь комментарий
03.02.2026 09:52 Ответить
Та вже не пуанти, а чуні з хутра смішать))
показать весь комментарий
03.02.2026 10:51 Ответить
Чому не застосувати цей план прямо зараз?
показать весь комментарий
03.02.2026 10:01 Ответить
ніхто реально за нас воювати та помирати не буде. це просто маяччня.
показать весь комментарий
03.02.2026 10:06 Ответить
А я погодив з Сільвестром Сталоне, що наступного Рембо зіграє Дольф Лундгрен.

Тільки от Дольф про це ще не в курсі. І що тепер?
показать весь комментарий
03.02.2026 10:08 Ответить
А рашисти знають про ці потужні погодження?
показать весь комментарий
03.02.2026 10:09 Ответить
До сраки. Треба погоджувати план знищення рашки
показать весь комментарий
03.02.2026 10:13 Ответить
2трлн$ репарацій та межі 1991. і не менше. Параша має бути знищена.
показать весь комментарий
03.02.2026 10:58 Ответить
Багаторівневий ******** потужний та незламний Будапешт 2.0
показать весь комментарий
03.02.2026 10:18 Ответить
Але ж ви не дописали, шо росія відкинула цей план буквально відразу
показать весь комментарий
03.02.2026 11:21 Ответить
Чудово..."призведе до реагування протягом 24 годин, починаючи з дипломатичного попередження та, за необхідності, дій з боку української армії для припинення порушення." Тобто вони будуть в черговий раз виказувати занепокоєння, а ЗСУ буде воювати...
показать весь комментарий
03.02.2026 11:26 Ответить
Зеленський вже навоювався і хоче додому в Ізраїль, де його вже очікують Міндіч, Арестович і мозжливо Юзек. Якщо українські силовики не завадять Зелі, то скоро незалежно\ країни тут не буде. Кацапи пережують припинення вогню і через декілька місяців будуть стояти вже під Харковом, поки місцева шобла буде грати у вибори.
показать весь комментарий
03.02.2026 11:36 Ответить
нема в нас силовиків
в нас обслуга влади усі 30 років а не сбу мвс ті інші
ніхто нікого не скине, вони усі в долі
показать весь комментарий
03.02.2026 11:41 Ответить
Понятно что это просто красивая бумажка. Другого нам никто не предложит. Выбивать приемлемые для себя условия нужно на поле боя а не на саммитах или встречах. Вот как раха сейчас делает. Как там у нас дела на фронте? Дожимаем? Что-то летит на маскву кроме двушечек? Ну вот такой и договорняк будет.
показать весь комментарий
03.02.2026 11:57 Ответить
согласовала ------ а Раша об этом знает и дрожит
показать весь комментарий
03.02.2026 12:23 Ответить
А те що вночі , було з цього плану?
показать весь комментарий
03.02.2026 12:47 Ответить
То додаткові бонуси до плану