10013 посетителей онлайн

Трамп вызывает настоящий страх у Путина, - Зеленский

Зеленский: классическая демократия не останавливает Путина, Европу он игнорирует

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что демократические инструменты не действуют на российского диктатора Владимира Путина, а единственным сдерживающим фактором для него остается президент США Дональд Трамп.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом Зеленский заявил в интервью изданию Le Monde.

Он подчеркнул, что российский диктатор абсолютно не учитывает позицию европейских лидеров. Зеленский добавил, что содержание будущих разговоров между Трампом и Путиным является их внутренним делом, однако для Украины существуют четкие границы допустимых договоренностей.

Президент Украины подчеркнул, что Украина готова рассматривать предложения США, но при одном принципиальном условии. Киев категорически не пойдет ни на какие уступки, касающиеся государственного суверенитета или территориальной целостности. Таким образом он обозначил границу, за которую дипломатические усилия союзников не могут переступать в попытках остановить агрессию РФ.

Демократические инструменты не способны остановить Путина

Также Зеленский напомнил о ключевом тезисе, который он озвучил на форуме в Давосе, о сути российского режима. По его словам, традиционные демократические механизмы не способны остановить Путина, ведь тот полностью игнорирует любые правила, в частности нормы ведения войны.

Президент Украины подчеркнул, что систематическое пренебрежение международным правом со стороны Кремля затрудняет прямую победу демократии над диктатурой и требует применения особых инструментов влияния.

Топ комментарии
+33
А члєнограй викликає огиду своєю брехнею.
показать весь комментарий
05.02.2026 06:47 Ответить
+32
ось відповідь тампона

показать весь комментарий
05.02.2026 06:45 Ответить
+15
Бред наркомана мародера
показать весь комментарий
05.02.2026 06:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ось відповідь тампона

показать весь комментарий
05.02.2026 06:45 Ответить
не зачет .зріст однаковий
показать весь комментарий
05.02.2026 06:48 Ответить
пуйло навіть вище чим рудий
показать весь комментарий
05.02.2026 06:52 Ответить
Ото кацапи будуть реготати , бред наріка пісюніста.
показать весь комментарий
05.02.2026 08:50 Ответить
Так ***** ж кумир рудого чорта-педофіла.
показать весь комментарий
05.02.2026 09:22 Ответить
А члєнограй викликає огиду своєю брехнею.
показать весь комментарий
05.02.2026 06:47 Ответить
Ну так! У його випадку краще промовчати, еіж нести аж таку дичину.
показать весь комментарий
05.02.2026 08:57 Ответить
Щось ЗЕля наплутав , педофільський компромат на Трампа в руках путіна , то ж хто у кого викликає справжній страх очевидно .
показать весь комментарий
05.02.2026 06:48 Ответить
Людям навмисно вкидують таку інфу,щоб вони думали в неправильному напрямку.А в дійсності,вони усі із секти черношляпників,які виконують єдину ціль по Україні.Хто це такі,розумієте?
показать весь комментарий
05.02.2026 07:52 Ответить
клоунада , як завжди , від найогиднішого лідора , вождя племені " хоть паржем" 😂🤣‼️Все навпаки , ***** і ойго нквд -шні підручні террористи скупили , або змусили , компроматами танцювати під їх дудку , багатьох , а Трамп давно під їх ковпаком
показать весь комментарий
05.02.2026 08:35 Ответить
Це вже не компромат. Нормальною реакцією Трампа було б закопати Пу у його бункері.
показать весь комментарий
05.02.2026 09:48 Ответить
Єрмака вже начеб то немає, а хто ж досі порошок позбавляє? Невже Буданов?
показать весь комментарий
05.02.2026 06:50 Ответить
Буданов такий самий зелений чорт як і голобородько.
А "зілля" йому мабуть дістає корєш буданги, Гогілашвілі.
показать весь комментарий
05.02.2026 09:22 Ответить
Можливо вже залежність.
показать весь комментарий
05.02.2026 09:22 Ответить
Бред наркомана мародера
показать весь комментарий
05.02.2026 06:52 Ответить
Мабуть це він по червоній доріжці зрозумів
показать весь комментарий
05.02.2026 06:57 Ответить
КАЗКА ПРО ТРЬОХ МУДАКОВ.
Тромб:
- Я злий і страшний рудий вовк! Я і в шахрайстві знаю толк!
*****:
- Нам не страшне руде чмо, нам не страшне руде чмо.
Zе:
- О найвеличнійший (після мене) Путін вас лякаєтся!
показать весь комментарий
05.02.2026 06:54 Ответить
Дійсно викликає, **** боїться що агент знахабнів і більше грошей просити буде. Хоча, який агент не любить грошей
показать весь комментарий
05.02.2026 06:55 Ответить
Це шо *****...шутка дня така?
показать весь комментарий
05.02.2026 06:57 Ответить
Ця "шутка" вже майже на сім років затягнулася...
показать весь комментарий
05.02.2026 09:23 Ответить
пуйло плюнув рудому в харю коли не дотримався е перемир'я
показать весь комментарий
05.02.2026 07:02 Ответить
СЛОВОБЛУД ,а может наоборот ??? путин вертит на своем ххххх МИР !!! как ты пианину )))
показать весь комментарий
05.02.2026 07:11 Ответить
Що воно верзе...
показать весь комментарий
05.02.2026 07:13 Ответить
І воно набралося від трампа.
показать весь комментарий
05.02.2026 07:17 Ответить
Обкуреного ішака цілком влаштовує те, чим займається рижий - безрезультатно товкти воду в ступі. Тобто, тим самим чим займався ішак впродовж останніх трьох років ( саміти, плани та ін. х...я). І зараз це чмо підлещується, вихваляє рижого, бо той замінив ішака, а воно і надалі залишаючись при владі лише, як сторонній глядач та підбурює суспільсьво до капітуляції.
показать весь комментарий
05.02.2026 07:19 Ответить
Конешно, вони оба сапога пара, рюрікі-педофіли. Но у Трампа реально є механізми вломіть Путіну, як було це у інших президентів США. Просто вони цього ніколи не робили. А таких ковбойцев як Ердоган чи Трамп, Путін дійсно боїться, бо він ссикло.
показать весь комментарий
05.02.2026 07:22 Ответить
Янелох Боневтикович сегодня заглянул в самые потаённые глубины }{уйловского Трампона.
показать весь комментарий
05.02.2026 07:34 Ответить
Напевно все простіше, у ху...ла компромат на трампанутого, у трампанутого компромат на Зе, тому лизали, лижемо, і лизати будемо
показать весь комментарий
05.02.2026 07:37 Ответить
То він його ігнорує, то над ним насміхається, тепер вже його боїться
показать весь комментарий
05.02.2026 07:40 Ответить
Ахахахах. Все з точнісю до навпаки.
показать весь комментарий
05.02.2026 07:56 Ответить
За що Україні це посміховисько ? проросійсткий клоун який висьміював Україну і українців на догоду ворога, просуваючи "русский мир", дибілізуючи населення ,стає президентом ?
показать весь комментарий
05.02.2026 08:01 Ответить
А дурні українці посадили те чмо на трон
показать весь комментарий
05.02.2026 09:37 Ответить
Воно не просто "стає", воно легітимно обране
показать весь комментарий
05.02.2026 11:11 Ответить
Малиш, путлер викликає справжній страх у трямпона..
показать весь комментарий
05.02.2026 08:01 Ответить
Союзникам що допомагають-хамить.Трампу що ноги об нього витирає- попу цілує.Потужній лідор нації.Або просто гопнік грьобаний ссикливий
показать весь комментарий
05.02.2026 08:04 Ответить
Зеленский снова сказал что не отдаст ни метра украинской земли.
показать весь комментарий
05.02.2026 08:12 Ответить
Це він ще про Крим говорив.
показать весь комментарий
05.02.2026 08:58 Ответить
З тих самих слів можна скласти інше твердження:

"путін викликає справжній страх у Зеленського, - Трамп"
показать весь комментарий
05.02.2026 08:13 Ответить
Це путін йому особисто сказав, чи як?
показать весь комментарий
05.02.2026 08:17 Ответить
Иногда, ловлю себя на мысли, что слишком эмоционально комментирую некоторые новости. Но. Плять! Как комментировать такое без матюков?
показать весь комментарий
05.02.2026 08:22 Ответить
Трамп викликає страх у путіна і тому вони навалюють в один чемоданчик.
показать весь комментарий
05.02.2026 08:25 Ответить
А може навпаки, натхнення на знищення всього українського..
показать весь комментарий
05.02.2026 08:41 Ответить
Все йде к виконанню Оманських угод.
показать весь комментарий
05.02.2026 08:57 Ответить
Дійшло до гундосого.
Для нього самого також, адже змусив ермака звільнити з посади,а конторі пододяка-зарівної доведеться переписувати всю методичку для своїх заробітчан.
показать весь комментарий
05.02.2026 09:09 Ответить
И языком проложишь путь.
показать весь комментарий
05.02.2026 09:09 Ответить
Що воно курить?
показать весь комментарий
05.02.2026 10:00 Ответить
Трамп викликиє страх у певних фахівців з медицини.
показать весь комментарий
05.02.2026 10:03 Ответить
Вова намагається підігравати групі божевільних, які захопили Білий дім.
Наче він санітар. Насправді- Вова теж втік з божевільні. Навіть художній фільм на цю тему є.
показать весь комментарий
05.02.2026 10:38 Ответить
Меле аби шо.... Як він осточортів.
показать весь комментарий
05.02.2026 10:41 Ответить
А вигляд небритого бомжуватого ішака на 12 сантиметрових підборах викликає тільки істеричний сміх і нерозуміння, як оце стало президентом
показать весь комментарий
05.02.2026 11:06 Ответить
... воно легітимно обране...
показать весь комментарий
05.02.2026 11:13 Ответить
Страх викликає Трамп у самого Зеленського, оскільки постійно кричить на Зелю, виагаючи капітулювати.
показать весь комментарий
05.02.2026 11:30 Ответить