5970 посетителей онлайн

РФ уничтожила ракетами производственную линию "Фламинго", ее уже переместили и восстановили, - Зеленский

Зеленский: РФ ракетами уничтожила линию "Фламинго", но производство уже переместили и восстановили

Россиянам удалось уничтожить одну из производственных линий ракет "Фламинго" в Украине. Однако производство уже переместили и возобновили.

Об этом рассказал президент Владимир Зеленский во время общения с журналистами в Мюнхене, сообщает Цензор.НЕТ.

РФ атаковала производственные мощности "Фламинго" 

"Одну большую производственную линию уничтожили вследствие ракетного удара. Но я уже могу говорить об этом. Ее уже переместили и производство восстановили", - сказал глава государства.

Удар по базе "Орешника" 

По словам Зеленского, Украина имеет пока немного ракет "Фламинго". Однако на днях этой ракетой был нанесен удар по месту базирования российского "Орешника".

"Мы их использовали несколько дней назад по территории, где находится система "Орешник". Посмотрим результаты, но я думаю, что мы результаты все-таки получили", - сказал президент.

Топ комментарии
+75
А 3000 ракет успели перетащить в другое место?
показать весь комментарий
14.02.2026 19:31 Ответить
+72
показать весь комментарий
14.02.2026 19:31 Ответить
+64
zельона дебільна відмазка
показать весь комментарий
14.02.2026 19:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Забрехався зєля, ой забрехався!
показать весь комментарий
14.02.2026 20:29 Ответить
Ніхто ти ракет в очі не бачив, а вже й знищили цілу виробничу лінію! І вже й відновили!! Чудеса! Просрані гроші в двушечках на москву замість ракет треба ж оправдати, старе як світ.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:31 Ответить
А... Он воно що... А я було думав, що гроші просто *****...ли.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:34 Ответить
Нептун - це фізичне явище.Флагминго - питання духовне,питання чистой віри,яка не підлягає сумніву і не вимагає доказів. Будь-який сумнів у цьому - ересь.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:38 Ответить
Просто дуже багато талоновитих менеджерів. В ОП.
показать весь комментарий
14.02.2026 20:48 Ответить
... видно ж хламіндіч посприяв .
показать весь комментарий
14.02.2026 21:01 Ответить
*******.........
показать весь комментарий
14.02.2026 21:03 Ответить
Рожевий Фламінго. Після публікації- сотні прильотів по країні.
показать весь комментарий
14.02.2026 21:07 Ответить
Всі шалаші спалили, до підземки ще не добралися.
показать весь комментарий
14.02.2026 21:11 Ответить
ну ***.. вигадати таке, щоб виправдати вкрадені гроші.... Хоча о чом це я... Усі військові виробництва, куди ніби-то вкладалися шалені гроші були чарівним образом знищені москалями.
показать весь комментарий
14.02.2026 21:12 Ответить
Про завод ракетного палива в Данії ніяких новин. Зачекайте достатньо часу і дізнаєтеся що данці теж брали участь в цій афері. Коли ніякого заводу не побудують. Тому що ракетне паливо це не йогурт. Пиз*ежом пахло з самого початку.
показать весь комментарий
14.02.2026 21:34 Ответить
На фламіндичі заявлений двигун типу АІ-25, з літака ЯК-40., який працює на звичайному керосині.
показать весь комментарий
14.02.2026 21:45 Ответить
а прискорювач твердопаливний
показать весь комментарий
15.02.2026 10:24 Ответить
хз, був завод у Павлограді який і робив тверде паливо для ракет.
показать весь комментарий
15.02.2026 10:48 Ответить
шміндіч пздть бабло, відпраляє з двушечкою на мацкву координати, - профіт. а вован шо? ніпрічом
показать весь комментарий
14.02.2026 21:37 Ответить
ну припустимо що так, спалили виробничу лінію. А хто навів ? Чому не захистили ? Зеля, де твоя контррозвідка, хто за це буде відповідати ?
показать весь комментарий
14.02.2026 21:40 Ответить
Я вже писав колись, наводять самі українці за 33 срібних монети, неможливо побудувати велике виробництво ракет чи чогось іншого, бо одразу туди прилітає. В нас в Тернополі сталось так само і нажаль через криві рашиські ракети ще знесли цілий будинок. Висновок - потрібно будувати за кордоном, потім після війни перенести в Україну.
А на запитання хто має відповідати, ти реально це питаєш? може до путлєра поїдеш з таким питанням?
показать весь комментарий
15.02.2026 21:00 Ответить
А знищили цю лінію в акурат після того, як там побувало високе начальство. Інфа від працівників.
показать весь комментарий
14.02.2026 21:42 Ответить
Нічого дивного, такий фінал напівжартома пророкували ще з самого початку, коли він тільки починав заливати про фламінгі. Виявилось, пророцтво спрацювало.
показать весь комментарий
14.02.2026 21:44 Ответить
Я в рот *бав, я воював,

Я танки гриз як барбарис,

Я кулі жменями ковтав,

Я кров мішками проливав,

Медалі жменями давали,

Я їх не брав, я в рот *бав!
показать весь комментарий
14.02.2026 21:44 Ответить
Дуже хочу вірити, що це вкид дези.
показать весь комментарий
14.02.2026 21:46 Ответить
Бреше воно як завжди фламіндічі усі в Ізраїлі
показать весь комментарий
14.02.2026 21:51 Ответить
А был ли мальчик?
показать весь комментарий
14.02.2026 22:00 Ответить
Таке враження, що наш гарант дИбіл, бо дебіл для нього як похвала.
показать весь комментарий
14.02.2026 22:10 Ответить
Дебіли це ми, а вони добре організоване злочинне угрупування
показать весь комментарий
14.02.2026 22:49 Ответить
Ні, просто по долі такі як я одному човні з 73%.
показать весь комментарий
15.02.2026 09:41 Ответить
Оце ти вляпався! Як такий розумний опинився з 73% в одній країні? Щось не сходиться, такого не мало статися. Один раз більшість проголосувала за "двічі несудимого" Януковича, називала росіян братнім народом. І от знову, через 5 років після Революції Гідності! Де взявся цей недалекий нарід? І що ж робила післямайданна влада, що довела до такого? Може щось не те робила? Може реформи не провела й 73% не відчули, що все йшло в правильному напрямку? Навіть Томос не допоміг!
показать весь комментарий
15.02.2026 11:38 Ответить
Краще мовчав, зійшов би за розумного, а так показав свою тупість даже в шкільній математиці.
показать весь комментарий
15.02.2026 12:26 Ответить
То який дов...ойоб дозолив допускати ЗМІ на ту лінію???? Памятаємо, що опісля оприлюдення екскурсії полетіли ракети по промзоні в одному районі міста.. і здається пдри тоді заявили про знищення цеха де Фламінго висиджувалися
показать весь комментарий
14.02.2026 22:15 Ответить
БІДОносець завжди приїздить на важливі об'єкти перед бідою...
Не стверджую що то зле співпадіння, просто всяке люди кажуть...
показать весь комментарий
14.02.2026 22:24 Ответить
Може наводчик
показать весь комментарий
14.02.2026 22:46 Ответить
Ти про Єрмака? То там таких повний Офіс.
показать весь комментарий
15.02.2026 11:40 Ответить
Переклад з Потужного нарєчія: міндічі гроші спіЗЕділі і нові гроші спіЗЕдять ( нова "релокована" лінія)...
показать весь комментарий
14.02.2026 22:23 Ответить
Які там лінії, зе-шобло роздерибанила бабки під прикриттям ватажка
показать весь комментарий
14.02.2026 22:34 Ответить
БАНДУ ГЕТЬ
показать весь комментарий
14.02.2026 22:38 Ответить
Так ось до чого було оте "Хоть паржьом!" 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
показать весь комментарий
14.02.2026 23:54 Ответить
Кацапы уничтожили и концы в воду. Удобно)
показать весь комментарий
15.02.2026 00:02 Ответить
Миндич отвечал за производство ракет Фламинго - произвели тысячи ракет и производство с тысячами ракет уничтожила РФ, а на самом деле не было никаких ракет, а бюджетные деньги сразу перечислили Деркачу в Москву и Цукерману в Израиль и отмыли. Когда абсолютная власть в руках, то не лох просто всю страну лохов на ую вертит.
показать весь комментарий
15.02.2026 00:38 Ответить
Ну хоч встиг попіаритись до знищення.
показать весь комментарий
15.02.2026 00:44 Ответить
Ще пам'ятаю, як запевняли, що по тому, що показали в репортажі, неможливо з'ясувати де саме знаходиться виробництво. Що тепер скажуть ті експерти? Мабуть ніхто їх не спитає.
показать весь комментарий
15.02.2026 00:48 Ответить
не бреши ,її не було
показать весь комментарий
15.02.2026 05:45 Ответить
Знищене перемістили?
Всі 3000?
показать весь комментарий
15.02.2026 07:47 Ответить
То сам ЗЕ ленський на сьогодні і є зрадником. який іммітує з себе президента-патріота., бо він перший пре секретну інформацію в ефір про нову зброю.. Це нормальне явище?? Те саме з відновлення і виробництва електроенергії за 4 роки війни... Зе ляпне і завтра вже те що давало прибуток буде знищене...
показать весь комментарий
15.02.2026 08:19 Ответить
Физдунішко,фантазіста, фуфлогон,пургомьотчик
показать весь комментарий
15.02.2026 08:44 Ответить
В уявленні Зе-перемістити виробничі лінії,це як стілець передвинути.Дебіл.
показать весь комментарий
15.02.2026 10:22 Ответить
А был ли мальчик?
показать весь комментарий
15.02.2026 10:33 Ответить
Короч "потужний" дав відмашку для нового ракетного удару
показать весь комментарий
15.02.2026 10:42 Ответить
Розказали, показали і прилетіло. Хто б міг подумати.
показать весь комментарий
15.02.2026 11:24 Ответить
ще в тому році писали, що москалі вичислили виробничу лінію по мішкам з цементом, які наші зелені піарщики не заблюрили
показать весь комментарий
15.02.2026 12:53 Ответить
А що немає підземних приміщень на західній Україні ще від совка? Дивна історія...
показать весь комментарий
15.02.2026 13:04 Ответить
Йому не можна без папирця!
показать весь комментарий
15.02.2026 14:10 Ответить
Рашисты знают ,куда бить