4740 посетителей онлайн

Гражданский специалист в 3 АК Белецкого может стать нужным военным профессионалом, - представитель Корпуса Романов

Как реализуются военные в Третьем армейском корпусе

3-й Армейский корпус Белецкого становится центром тяготения для мотивированных специалистов благодаря созданию действенных механизмов профессионального роста.

Об этом заявил в интервью YouTube-каналу Владимира Андриевского Олег (Ромаха) Романов, заместитель командира полка беспилотных авиационных систем, передает Цензор.НЕТ.

Он подчеркнул, что Андрей Билецкий построил среду, где интеллект и ответственность ценятся выше выслуги лет или бюрократических связей.

"Люди попадают к нам и находят профессию и будущее через службу. Это возможность для гражданского специалиста стать востребованным военным профессионалом", - рассказывает "Ромаха".

Он отметил, что система подготовки в корпусе учит людей объединять службу с личным развитием.

Офицер подчеркнул, что корпус – это пространство, где отсутствует советский подход.

"Человек, который приходит к нам, понимает, что его навыки будут использованы максимально эффективно. Это создает атмосферу, где каждый чувствует себя частью большого и успешного механизма, что дает ему уверенность в завтрашнем дне даже после окончания войны", - подчеркнул представитель корпуса Билецкого.

Топ комментарии
+9
І людина Зеленського.
показать весь комментарий
16.02.2026 13:58 Ответить
+8
За чотири роки так і не знайдено достатню кількість "сержантів з МТЗ, діловодів і операторів/чергових на КСП"? А куди ж вони діваються?
Мабуть, це дуже непопулярні посади, тому що всі одразу просяться в окопи! Я вгадав?
показать весь комментарий
16.02.2026 14:14 Ответить
+5
Він правильно зробив, що привів Зеленського до влади?
показать весь комментарий
16.02.2026 14:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Білецький - це той випадок, коли людина на своєму місці, і забирати її у зовсім інше місце тільки через те, що вона добре себе проявила на поточному - означає наробити біди і тут, і там.
показать весь комментарий
16.02.2026 13:03 Ответить
Снять с командования корпусом и направить назад в бригаду? Осторожнее с желаниями, бригадному генералу такое может не понравиться.
показать весь комментарий
16.02.2026 13:28 Ответить
Маю на увазі його гіпотетичну політичну кар'єру.
Він зовсім не проти, але цього робити не можна.
показать весь комментарий
16.02.2026 13:30 Ответить
Белецкий изначально политик, а потом військовий.
показать весь комментарий
16.02.2026 13:53 Ответить
І людина Зеленського.
показать весь комментарий
16.02.2026 13:58 Ответить
Він людина України.
показать весь комментарий
16.02.2026 15:26 Ответить
А Порошенко, скажімо, не людина України, бо крім кримінальних справ нічого від Зеленського не отримує.
показать весь комментарий
16.02.2026 15:34 Ответить
І Зеленський і Чивокуня обоє рябоє (антиукраїнці). Порошенко при ЗЕлі переслідують, Білецький при Янику сидів...
показать весь комментарий
16.02.2026 18:37 Ответить
Друге у нього виходить краще.
показать весь комментарий
16.02.2026 13:59 Ответить
Побачим далі
показать весь комментарий
16.02.2026 15:27 Ответить
Він правильно зробив, що привів Зеленського до влади?
показать весь комментарий
16.02.2026 14:08 Ответить
ЗЕленського до влади привели недолугі прокацапські малароси, а Білецький патріот, при Вашому тезці навіть сидів за націоналізм.
показать весь комментарий
16.02.2026 15:24 Ответить
Такі особистості будь якій владі поперек горла. Потребують тих хто прогинається і виконає злочинні накази.
показать весь комментарий
16.02.2026 13:16 Ответить
Пикалов,кошевой,дерьмак,бакашка,попоф подойдут?Забирай сегодня.
показать весь комментарий
16.02.2026 13:46 Ответить
Отжеж піарять себе ))
Та кругом так.
Приходить з БЗВП якийсь явний ботанік хлопчик-колокольчик, що десь там працював раніше в офісному планктоні.
Ніхто на вогневу позицію його нізащо не відправить. В кожній штурмовій роті потрібні і сержанти з МТЗ, і діловоди, і оператори/чергові на КСП.
Більш того - ніхто та ніколи не скаже йому, що він не бойовий. Буде мати повагу. Кожному своє.
показать весь комментарий
16.02.2026 13:47 Ответить
За чотири роки так і не знайдено достатню кількість "сержантів з МТЗ, діловодів і операторів/чергових на КСП"? А куди ж вони діваються?
Мабуть, це дуже непопулярні посади, тому що всі одразу просяться в окопи! Я вгадав?
показать весь комментарий
16.02.2026 14:14 Ответить
Ви ніколи не поясните цим зедаунам цього. Ці диванніпенсіонерипатріоти будуть воювати тільки кимось, але не самі.
показать весь комментарий
16.02.2026 14:30 Ответить
А ким ти сам себе вважаєш?
показать весь комментарий
16.02.2026 14:54 Ответить
Людиною.
показать весь комментарий
16.02.2026 15:36 Ответить
Тобто по твоєму або людина, або патріот.
показать весь комментарий
16.02.2026 15:38 Ответить
Ну бачу людина з Вас не вийшла... А хам ще той...
Вчому різниця, для Вас, між людиною і патріотом?
показать весь комментарий
16.02.2026 16:19 Ответить
Це я сказав, що я не патріот, а людина?
показать весь комментарий
16.02.2026 16:23 Ответить
А де я сказав, що я не патріот?
І що значить " не патріот, а людина"?
показать весь комментарий
16.02.2026 16:48 Ответить
"Ці диванніпенсіонерипатріоти" - прив'язав патріотизм до диванів та пенсіонерів і думав, що ніхто не помітить?
показать весь комментарий
16.02.2026 16:59 Ответить
Ще раз - Де я сказав, що я не патріот?
Так це я про Вас, а не про себе - любите посилати усіх на нуль, а самі не хочите
показать весь комментарий
17.02.2026 08:32 Ответить
От Я, наприклад, кажу, що Я патріот. а де ВИ сказали, що ВИ патріот? Не казали. Значить ВИ не патріот, а Я патріот. І Я не посильний вам якийсь, щоб когось кудись посилати.
показать весь комментарий
17.02.2026 09:27 Ответить
Те що я не казав Вам - не означає, що воно є так як Ви вважаєте.
"...Я не посильний..." - Ви вклинилися в цю гілку розмови після слів диванніпенсіонерипатріоти - підтвердивши, що Ви і є ними, а не чисто "...Я патріот....", як Ви кажете, тим паче "схиляєте" мене до того, що я! Є ними - пустун
показать весь комментарий
17.02.2026 10:21 Ответить
Я чистий українець і чистий патріот. А ВИ хто??
показать весь комментарий
17.02.2026 11:21 Ответить
Людина.
Цікаво було б, щоб Ви просвітили мене і шановних користувачів - що означає "чистий"?
показать весь комментарий
17.02.2026 11:54 Ответить
Якщо ВИ ТАКЕ питаєте, то це означає, що ВИ нечистий.
показать весь комментарий
17.02.2026 13:23 Ответить
Що можна пояснювати прошистському боту?
Навіть якщо українському довбойобу?
Як можна пояснювати настільки базові елементарні речі?
Кому?
Тобі?
Це як метати бісер перед свинями.
Переб'єшся.
Йди краще на вулицю - знайди там військового в відпустці (з фронту відразу впізнаєш, бо видно), розкажи йому декілька своїх звичних коментарів, отримай пістюлєй та після травматології повертайся до звичного скуління на Цензорі.
показать весь комментарий
17.02.2026 16:44 Ответить
Тобто відповіді у тебе немає. Цілком очікувано.
Краще промовч наступного разу, пропаганда.
показать весь комментарий
17.02.2026 16:56 Ответить
Ти ідіот.
Ок. В 2022-23 роках не було такої бюрократії як зараз.
Щоранкове БЧС писалося маркером на клаптику туалетного паперу, фоткалося та з лісової галявинки з Старлінку відправлялося на стройову.
Зараз все в екселі, якшо рапорт - то в 14 кеглі з відступами - ціле мистецтво.
В 22-23, та й в 25 теж ніхто не списував майно. Зараз в генштабі придумали. Теж ціле мистецтво.
Службові розслідування завжди проводили штабні. Тепер все робиться в штурмових підрозділах.
На одного бійця потрібно два писарі.
Або, якщо нема, то ротний з замтрипе та гол. сержантом сидіти ночами та отримувати пістюлєй за те, що не там поставив в рапорті кому (якому рапорті - ми самі пишемо накази від імені комбата, той лише підписує. І купа штабних погоджує, не дай Боже, не таку лапку поставиш)
Андестенд?
Чи ще пояснити?
показать весь комментарий
17.02.2026 17:03 Ответить
Тобто відповіді у тебе немає...
То спробуй пояснити, як так вийшло, що за чотири роки так і не знайшлося писарів?
Чи у вас замість штурмовиків писарі ходять в атаку? Ну тоді все стає на свої місця
Ти сам собі протиречиш, тому у людей і виникають справедливі питання.
Поясни, чим займається 1 000 000 військовослужбовців у той час, коли на ЛБЗ перебувають максимум 150-200 тисяч?
А грошики з бюджету всі отримують регулярно. А може нагадати тобі обіцяний "аудит Сирського" і чим він скінчився?
показать весь комментарий
17.02.2026 17:17 Ответить
тому що підібрати людину, щоб достатньо шарила, вміла писати та рахувати... при цьому була адекватною та не сідала на чарку, наркоту. Щоб не занадто сцялася від близьких прильотів - таких зовсім мало.
Загальна проблема - офісний планктон на війну не йде. Вони усі сидять на Цензорі бояться зайвий раз вийти з будинку, щоб ТЦК не пов'язало.
==
Мені пофіг той мільйон, що десь там служить у тилах. Моє ЗСУ - це як раз ці наші 150 -200 000 (насправді повинно бути більше, тут нічого не скажу).
Я можу трохи розповідати виключно за свій батальйон. А ми як раз на ЛБЗ. Вже 4 роки як без ротацій...
показать весь комментарий
17.02.2026 17:27 Ответить
Ну от тому й виникло справедливе питання - за ЧОТИРИ роки ви так і не набрали штат писарів/діловодів (вони НЕ ж сидять в окопах)? Чи ви їх регулярно ганяєте на штурм, тому вони й закінчуються?
Ви так і не відповіли на це просте питання.
показать весь комментарий
17.02.2026 17:37 Ответить
За моєї пам'яті ніхто ніколи нікого нікуди не гоняв. Навпаки - бувало.
Навпаки - це коли боєць сам ломиться на позицію, а ти його не пускаєш, бо більш потрібний саме при такій роботі.
В основному, так було на початку. Усі ж добровольці.
показать весь комментарий
17.02.2026 17:40 Ответить
Думаєш, воно мені треба? Та я б краще тихо собі новоприбулих навчав з покемоном чи FN-Magом, чи на КСП сидів тетріс гоняв на телефоні, чи за обідами в Дружківку їздив....
90% часу на фронті - валятися з телефоном.
Сиджу, замість пацана сержанта з ТЗ (вже не МТЗ) накладні перебираю та наказ на списання клацаю...
(лєв тостой нє пісал такого... )
Тому й на Цензорі. Хоч з кимось побазарити..
показать весь комментарий
17.02.2026 17:45 Ответить
Коли шукаю переведення маю дві вимоги - грамотний командир і колектив не алкашей... Вже і не вірю, що це можна знайти...
(Інженер, 56 років)
показать весь комментарий
16.02.2026 20:58 Ответить