9306 посетителей онлайн

Защитницы с позывными Кара и Лайза погибли в результате попадания БПЛА на Запорожском направлении

На Запорожском направлении погибли защитницы с позывными Кара и Лайза

На Запорожском направлении в результате попадания российского беспилотника погибли посестры с  позывными Кара и Лайза – военнослужащие 110-й отдельной механизированной бригады.

Об этом сообщил командир роты наземных роботизированных комплексов 110-й ОМБр Сергей Волков, информирует Цензор.НЕТ.

Что известно?

По его словам, 16 февраля украинских защитниц похоронили.

"Две посестры, две подруги, погибли вместе, вражеский дрон. Две молодые девушки. Непростые судьбы. Настоящая работа. Запорожское направление. Они спасали раненых, учились, тянули на себе тяжелые функции, помогали передовой не хуже кого-либо. Это не конец, борьба продолжается, и зло будет наказано", - написал Волков.

Больше о защитницах

  • Волков рассказал, что Кара пережила оккупацию Херсонщины, фильтрацию, издевательства со стороны россиян, заключение в Таганроге. После этого девушка ушла на фронт "защищать Украину до последнего дыхания". Каре всего 29 лет.
  • Лайза вступила в ряды ВСУ по контракту на 18-24 года. В армии защитница освоила наземные роботизированные комплексы. Лайзе навсегда 19 лет.
Топ комментарии
+47
Вічна пам'ять
показать весь комментарий
17.02.2026 16:15 Ответить
+42
Шана!
показать весь комментарий
17.02.2026 16:14 Ответить
+27
Вічна Пам'ять та Царство Небесне Героїням...
показать весь комментарий
17.02.2026 16:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Шана!
показать весь комментарий
17.02.2026 16:14 Ответить
Деякі історичні факти.
Парагвайська війна (Війна Потрійного Альянсу, 1864-1870) мала катастрофічні демографічні наслідки для Парагваю, ставши найкривавішим конфліктом в історії Південної Америки. Внаслідок війни загинуло, за різними оцінками, від 50% до 70% усього населення країни, причому чоловіче населення було майже повністю знищене (залишилося близько 10% чоловіків призовного віку).

Ця екстремальна гендерна диспропорція (близько 4 жінок на 1 чоловіка) призвела до суттєвих соціальних змін, зокрема до практикування багатоженства та зміни ролі жінок у суспільстві: Фактична легалізація багатоженства: Через критичну нестачу чоловіків, у поствоєнному Парагваї (період після 1870 року) було тимчасово дозволено або толеровано багатоженство (полігінію). Це було свідомим кроком для відновлення чисельності населення, яке катастрофічно скоротилося.«Країна жінок» (País de las mujeres): Парагвай стали називати «країною жінок», оскільки вони взяли на себе виконання традиційно чоловічих ролей, займаючись сільським господарством, освітою та відбудовою країни.Зростання позашлюбних народжень: Через неможливість укласти офіційний шлюб для всіх жінок та практику полігінії, різко зросла кількість позашлюбних дітей. Довгострокові демографічні наслідки: Вплив війни на структуру населення був настільки глибоким, що навіть через понад 100 років у найбільш постраждалих районах Парагваю спостерігалися вищі показники домогосподарств, очолюваних жінками, та вищий рівень неписьменності серед чоловіків у ранньому поствоєнному періоді.
показать весь комментарий
17.02.2026 18:13 Ответить
Есть разница - Парагвай был инициатором войны.
Конешно может там не было белых и пушистых строн конфликта, но власть нарвалась на коалицию Уругвай, Аргентина и т.д. и отправляла людей на смерть до конца
показать весь комментарий
17.02.2026 19:45 Ответить
Якщо курить випиває та у татухах то не фонд в витратний резерв.
показать весь комментарий
17.02.2026 20:36 Ответить
А ти вже в армії? Щоб жінки не воювали.
показать весь комментарий
17.02.2026 20:34 Ответить
І жінок що 30+ що не мають дітей у штурми, щоб "бабушкі кошатніци" не плодилися...
показать весь комментарий
17.02.2026 20:43 Ответить
Пришли фото своїх піздюків, посміємося
показать весь комментарий
17.02.2026 22:06 Ответить
А ти вже в дурці? Ти знаєш про мене достатньо, щоб задавати мені такі питання?
показать весь комментарий
17.02.2026 22:14 Ответить
Вічна пам'ять
показать весь комментарий
17.02.2026 16:15 Ответить
💔😢
показать весь комментарий
17.02.2026 16:21 Ответить
Співчуття рідним
показать весь комментарий
17.02.2026 16:29 Ответить
Вічна Пам'ять та Царство Небесне Героїням...
показать весь комментарий
17.02.2026 16:31 Ответить
показать весь комментарий
17.02.2026 16:32 Ответить
Героїням Слава !

співчуття рідним...

.
показать весь комментарий
17.02.2026 16:37 Ответить
На жаль гинуть сміливі дівчата в той час як бидло бикує ,будь проклята фашиська росія .Слава захисницям
показать весь комментарий
17.02.2026 16:39 Ответить
Вічна слава Героям! Ганьба ухилянтам!
показать весь комментарий
17.02.2026 16:39 Ответить
Так! Ганьба кацапу піталову!
показать весь комментарий
17.02.2026 17:33 Ответить
А хто це в нас підписаний кацапською - артем рокитин, навіть не рокітін? Кацапсіна, ти ще й тупе та дрищ, бо визнав себе ухилєсом...
показать весь комментарий
17.02.2026 19:26 Ответить
де московити інтернет беруть на нулі? старлінку немає ж у них
показать весь комментарий
17.02.2026 16:42 Ответить
Які ці Воїни діти красиві !!! Господи як важко бачити те ,шо твориться в Україні !!! Гороїням Воїнам Україні Карі і Лайзі Слава !!! 🙏🇺🇦
показать весь комментарий
17.02.2026 16:49 Ответить
Так, важко дивитись... Від Київа до Берліна 1300 км. Мабуть в бінокль дивишся? Чи в телескоп?
показать весь комментарий
17.02.2026 20:56 Ответить
та шо з вашим ботівським племям ? Поробленно ? Повилазили як на грозу ? ...
показать весь комментарий
17.02.2026 21:36 Ответить
Те шо ти сідіш на бутилкє видно з Берліну навіть без бінокля
показать весь комментарий
17.02.2026 22:08 Ответить
вічна пам'ять, повага та шана.. сум і туга.. (
бикам, "маминим квіточкам", жлобам-уклоністам, зєліному ядрьоному кварталовецькому лохторату "рождьоному для миру та любвІ" - сором і ганьба до скону їхнього порожнього продуманого жиддя..
показать весь комментарий
17.02.2026 16:55 Ответить
❤️✝
показать весь комментарий
17.02.2026 17:52 Ответить
Щось нічого не чути про подвиги "удовиці" михайлової- невже в медиків на передовій досить лікарів?
А воно ж ділити київську землю набагато небезпечніше!(
показать весь комментарий
17.02.2026 19:28 Ответить
...і киздити квартири у багатодітної сімʼї героя
показать весь комментарий
17.02.2026 22:09 Ответить
Дівчатки... діти.
показать весь комментарий
17.02.2026 19:47 Ответить
Вічна пам'ять Героїням,які захищали рідну Україну! Царство небесне, співчуття рідним та близьким!
показать весь комментарий
17.02.2026 19:58 Ответить