12349 посетителей онлайн

Сбили автомобилем, угрожали применить оружие и избивали: футболист Колесник опубликовал полную запись конфликта с ТЦК. ВИДЕО

Скандал вокруг задержания футболиста Даниила Колесника получил неожиданное продолжение. После распространения фрагментарного видео, где игрок бьет мужчину в форме, спортсмен опубликовал полную запись с камер наблюдения. Как сообщает Цензор.НЕТ, новые кадры указывают на то, что силовому противостоянию предшествовали опасные действия со стороны представителей военкомата.

Внимание! Ненормативная лексика!

Аргументы адвокатов и новые факты:

  • Наезд автомобилем: На кадрах с камеры наблюдения видно, что служебный автомобиль ТЦК и СП совершил умышленный наезд на гражданское лицо. Колесник прямо заявляет: "Сотрудники ТЦК умышленно сбили человека своим служебным автомобилем".

  • Угрозы расстрелом: Как отмечает футболист, после наезда военные начали угрожать мужчине оружием "без наличия очевидных оснований".

  • Начало драки: Спортсмен настаивает, что именно сотрудник ТЦК первым совершил нападение на Колесника и начал наносить ему телесные повреждения, а удар футболиста был ответной реакцией.

  • Позиция Колесника: Сам спортсмен подчеркивает, что он не скрывался и не был задержан - он самостоятельно явился в райотдел полиции для дачи показаний и выяснения обстоятельств.

"В сложившейся ситуации я вступился за человека, в отношении которого, по моему убеждению, применялись неправомерные действия. На видео, прикрепленном к посту, видно, что представители ТЦК умышленно сбили гражданина автомобилем. Более того, они в грубой форме угрожали применить огнестрельное оружие и первыми стали наносить телесные повреждения", - отмечает Колесник.

Контекст и последствия:

Несмотря на новые доказательства, ФК "Колос" уже заявил об отстранении игрока и намерении уволить его 17 февраля. В то же время Киевский областной ТЦК иронично предложил Колеснику службу в ДШВ, обвинив его в чувстве "вседозволенности".

Публикация полного видео с камеры наблюдения может стать основанием для проверки действий должностных лиц ТЦК на предмет превышения полномочий и создания опасности для жизни людей.

Топ комментарии
+43
Можливо, в найближчий час хлопчина не буде грати у футбол, зате зберіг свою гідність.
показать весь комментарий
18.02.2026 16:12 Ответить
+38
Ну шо ми тут бачмимо? Навмисне скоєння ДТП, що становить загрозу для здоров'я та життя людини, погрози вбивством, спроба викрадення групою осіб. Цих покидьків треба закривати років на 20 мінімум.
показать весь комментарий
18.02.2026 16:13 Ответить
+25
форма, і навіть звання , не робить бандитів військовими.
показать весь комментарий
18.02.2026 16:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Цей футболіст в 22-му вивозив людей з Сумщини (про це писав Алієв). А в 23-му на зборах команди за кордоном, побив кацапа. Людина послідовна. Не здивуюсь якщо він скоро вступить в ЗСУ.
показать весь комментарий
18.02.2026 17:02 Ответить
Послідовний в довбойобії. Типовий спортік
показать весь комментарий
18.02.2026 20:45 Ответить
Є анекдот "з бородою". Щоправда, про боксерів, яких запитують, чи удари по голові не шкодять когнітивним здібностями. 10% відповіли, що "ні". А решта не зрозуміли питання.
показать весь комментарий
18.02.2026 17:04 Ответить
Цього "футболіста" треба негайно на передову. Там таких якраз не вистарчає. Молодий, спортивний, швидко бігає, бачить поле...
показать весь комментарий
18.02.2026 17:06 Ответить
ТЦК нікого б не ловили, не били, не пакували, якщо б від них не тікали чи не стартували на них. Якщо ти ухілєс, то ти зробив свій вибір, і дозволив сам із собою так поводити.
показать весь комментарий
18.02.2026 17:09 Ответить
Ну блін де беруться підараси, які вважають завжди винними в всіх негараздах селян і робітників.
показать весь комментарий
18.02.2026 17:28 Ответить
Як звідки? У нас в державі 73% довбо#oбів, є з кого
показать весь комментарий
18.02.2026 18:58 Ответить
Селянин , іди лапті від снігу обтруси
показать весь комментарий
18.02.2026 20:46 Ответить
От ти мерзотник, кожен день пишеш про ухилянтів, маминих черешень, ухилясів ітд. Добре пиши, це в нас не заборонено, от тільки постає питання: чому ти все це пишеш не з фронту, а з під спідниці падалЬяка?
показать весь комментарий
19.02.2026 08:19 Ответить
Тому що я пішов на фронт в 22 році і досі в лавах ЗСУ. Тому писав, пишу і буди писати - нація ухилєсів завжди залишиться нацією "какая разніца", приреченою на поразку і занепад.
показать весь комментарий
19.02.2026 09:34 Ответить
Пішов-пішов, тільки по дорозі зайшов на цензор і цілодобово тут вигороджуєш зелених отбросів. Де це така служба - у падалЬяка під столом?
показать весь комментарий
19.02.2026 12:57 Ответить
От дійдеш до свого ТЦК - і дізнаєшся, де і яка служба є. А до того менше хрюкай.
показать весь комментарий
19.02.2026 15:24 Ответить
🤣🤣🤣 служити падалЬяку - це не те саме ,що й служити Україні.
показать весь комментарий
22.02.2026 09:19 Ответить
Як дістанешся до ТЦК - обов'язково попроси щоб тебе взяли не до подоляка. Я тобі гарнатую що таких вакансій в ЗСУ хоч греблю гати.
показать весь комментарий
23.02.2026 17:34 Ответить
Де беруться підараси, які самі 100% підараси, але інших такими називають?
показать весь комментарий
18.02.2026 21:16 Ответить
Ні одна війна у світі не проходила без примусової мобілізації. Те що влада в нас зашмаркана зеленими соплями аж ніяк не допоможе хлопцям на передовій. Не хочеш захищатись підеш покоряти Європу в перших рядах рашистів. Чи не краще бути серед своїх і захищати спину один одного?
показать весь комментарий
18.02.2026 17:10 Ответить
Загалом як дивлюся на ці супер-інтелігентні методи ТЦК аж не віриться, що у нас війна. насправді діяти треба як цей ізраїльський ЯСАМ, або, ще краще, як американський ICE. Брикається як бичок, бігає зігзагами по засніжених вулицях - для цього є засоби дієвого впливу на відстані. Запитали про Резерв+ - показуй. Немає - їдемо з нами. Побіг - наздогнав спецзасіб. І все. Ніяких не треба боді-камер чи прошу-перепрошую. Надворі війна, а не школа бального танцю.
показать весь комментарий
18.02.2026 17:12 Ответить
Сам пишеш як ізраїльський чи як США. Де у США бігають військові когось ловлять?
Все це робити має поліція.
А наразі маємо порушення Конституції, купи законів, правил війни, фактично військові злочини.
показать весь комментарий
18.02.2026 17:36 Ответить
Ти трохи тупенький, поясню чому...в Ізраїлі є власний потужний впк з науково дослідними інститутами, почнемо з цього чого ти прирівняв Україну до Ізраїля? Технологічно ми від нього відставші в усьому.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:39 Ответить
Що це за військовий стан без нічних антитерористичних заходів, прочісування дачних місцевостей, перевірки паспортного режиму? Де патрулі військової жандармерії?
показать весь комментарий
18.02.2026 17:15 Ответить
В тобі що , під столом у падалЬяка вже набридло? Хочеться побігати вночі за людьми?
показать весь комментарий
19.02.2026 12:59 Ответить
ТЦКуни - злочинці на рівні з обкуреним ішаком, який корчить із себе "президента" та верховного головкома. Це все наслідки самоусунення мохнатого мудака від своїх конституційних обовязків.
показать весь комментарий
18.02.2026 17:16 Ответить
********* упав за 3 метри від автомобіля, крім цього якийсь довбойоб намагався відбити маминого сцикуна. Це - перешкоджання службовим обов'язкам військовослужбовців під час виконання. А кацапоїдів, які тут квакають, треба посилати найух.
показать весь комментарий
18.02.2026 17:28 Ответить
Який там бл.....ть наїзд!!!!
Адвокати з всякої ***....ні слона роздують.
Справу відносно вчорашнього футболіста порушили?
показать весь комментарий
18.02.2026 17:30 Ответить
Маємо 25 дивізій поліцаїв, у яких є право проводити силову мобілізацію. Використання ЗСУ для мобілізації є незаконним, є військовим злочином, який немає терміну давності.
Пильний громадянин намагався зупинити порушників.

Враховуючи останні події тут вже немає за що воювати, у владі одні бандити-зрадники.
показать весь комментарий
18.02.2026 17:37 Ответить
Маємо інтернетного бздуна який нахабно бреше.Кількість поліції встановлена законом у 141000,реально штат не заповнений і складає від 120 до 130тис.З них приблизно 73тис.чоловіки мобілізаційного віку, 25% складу жінки.Це я нагуглив за 3 секунди.
Враховуючи що ти кацапський ждун,не дивно що тобі нема за що воювати.
Я це від ждунів і запроданців з 2014 чую.Нехай син Порошенка воює,врах нє в крємлє,і т.д.
показать весь комментарий
18.02.2026 17:59 Ответить
Іди за ваєнним кораблем маскава,гнида кацапська.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:16 Ответить
Ой як «невдобно» вийшло. Хлопця вже і оббрехати встигли, і захейтити… а виявляється, що він у цій ситуації зовсім не агресор, а просто вирішив вступитися за іншу людину… Втім як завжди
показать весь комментарий
18.02.2026 17:43 Ответить
Вступитись за Україну на фронті - нііі.
Вступитись за ухилєса - хєрой всіх ухилярв.
показать весь комментарий
18.02.2026 20:50 Ответить
как вы думаете зелиных псов арестуют? да конечно нет, зеля дал им лицензию на беспредел))) кстати конституция на паузе и зеля не президент получается?
показать весь комментарий
18.02.2026 18:01 Ответить
Повилазило чи шо?Де там наїзд?Ясно видно-біжить до авто,спирається на нього руками,************** і падає. Якби на мою машину стрибав,вийшов би і дав у рило.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:03 Ответить
Як ти це можеш зробити під столом у падалЬяка 🤦
показать весь комментарий
19.02.2026 13:03 Ответить
Сцикунва видає бажане за дійсне 😁
показать весь комментарий
18.02.2026 18:16 Ответить
Донька Київського Ревізора про ситуацію з викраденням батька https://www.youtube.com/shorts/1pn39WRboEc Вийшовши на звʼязок із донькою ≈ о 10 ранку Київський Ревізор повідомив про своє місцезнаходження (Вінницьке ТЦК, с. Бохоники) , про численні побої та попросив викликати швидку допомогу. До того ж, весь час Василь перебував у кайданках. Деспечер швидкої відмовив у виклику, пояснивши це тим, що їх не пропустять у ТЦК. Донька зазначила, що перед відʼїздом у санаторій батько перевірив Резерв+ і впевнився у тому, що з його документами все в порядку. Але поліція Вінницької області сказала, що дані давно не оновлювалися.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:24 Ответить
Ухилянти це іпані потвори сіруни які сидять під спідницею жінок та сруть ТАМ
Гниди сіруни ухилянти.їх в ШТРАФ БАТАЛЬЙОНИ або на розмінування...
показать весь комментарий
18.02.2026 18:33 Ответить
1) Колесник прямо говорить про те, що начебто працівники ТЦК навмисно збили людину.
Це відверта брехня. На відеофіксації інциденту ми бачимо, що авто рухалось по прямій, і коли на дорогу вибігла людина, водій зробив легкий ухил вправо, а не вліво, і загальмував. Це факт. Ніякого наїзду не було.
2) Чи варті після цього хоч чогось слова Колесника, якщо він так нахабно бреше.
показать весь комментарий
18.02.2026 18:37 Ответить
на відео видно що його ніхто не збивав, сам біг і стукнувся в авто, дзеркало навіть не пошкоджене ждуни-ухилянти ідітьпдринах.СЛАВА ТЦК.
показать весь комментарий
18.02.2026 19:24 Ответить
Жодного разу не тікав від ТЦК і жодного разу ніхто не бив і не заламував.
Єдине що демонструє це відео, це те що він втікав замість того аби спокійно надати документи для перевірки. Своєю втечею і матами спровокував застосування сили
показать весь комментарий
18.02.2026 20:27 Ответить
А я бачу не "наїзд автомобіля" а "набіг на автомобіль"
показать весь комментарий
18.02.2026 20:28 Ответить
Доки не буде жодної відповідальності за образу військовослужбовців і будь-яка с.ка може крити матом і розпускати руки, успіхи путіна будуть тільки рости
показать весь комментарий
18.02.2026 20:32 Ответить
Поки такі крикуни падалЬяковські як ти, не будуть на фронті - успіхи путіна будуть тільки рости.
показать весь комментарий
19.02.2026 13:06 Ответить
я там був, тож можеш перевести стрілку на себе
показать весь комментарий
19.02.2026 13:58 Ответить
Я теж там був, переводь стрілку на себе.
показать весь комментарий
22.02.2026 09:16 Ответить
якби ти там був (і не втік), то "бігунів" би не захищав
показать весь комментарий
22.02.2026 12:24 Ответить
Я нікого не захищаю. Але ми якщо не живимо, то принаймні повинні намагатися жити в правовій державі. Поліція та суди повинні займатися тим чим приманок їм в законі, а не з привезеної тітушні робити "загони смерті" по всій Україні.
показать весь комментарий
22.02.2026 22:53 Ответить
Та ладно, ніхто його не збивав. Він сам на автомобіля напригнув. Мені цікаво інше - шо це нафіг за футболіст, шо його спокійно, не захекавшись, наздогнали ТЦКшники? Може краще тцкуни замість нього в футбол грають? А він десь в окопі посидить, раз бігати не навчився.
З.І. єдине виправдання - якщо вратар. Тоді ладно.
показать весь комментарий
18.02.2026 21:44 Ответить
Чукча читати вміє ?
показать весь комментарий
19.02.2026 00:08 Ответить
Ви праві, чукча виявився не чітатєлєм а пісатєлєм
показать весь комментарий
19.02.2026 13:48 Ответить
Пан маніпулює . Я не писав, що "краще щоб потерпілий загремів під колеса". Просто ніякого наїзду не було. Принаймні я так побачив з відео.
І питань "чого тікав" я теж не задавав. Всім зрозуміло чому. В мене виникло питання чому не втік. Він же футболіст. Бігати - це його повсякденна робота. Чи в нього робота - картинно впасти в штрафній зоні, а там може пощастити витягнути на пенальку?
показать весь комментарий
19.02.2026 13:34 Ответить
Нє, не читав, нашо читати, якшо і так все зрозуміло? ))
Аж он воно як!
Блін, тоді всі мої претензії до футболіста безпідставні. От йолкі-палкі!
Вибачайте!
показать весь комментарий
19.02.2026 13:46 Ответить
На відео футболіст вибіг на дорогу,торкнувся рукою автівки,відбіг в сторону і впав при цьому щось викрикуючи...Така собі недолуга імітація наїзду,яка,тим не менше,багато про що говорить.Типовий гівнюк-підсирач,наглий,жорстокий і при тому страшенно бздливий - ось його психологічний портрет.Відповідно ті,які роблять з нього героя - такі самі.Толку з нього на фронті - нуль...Значить,прийдеться пару років парашу виносити...