6157 посетителей онлайн

Группировка ДШВ проводит операцию на Александровском направлении: восстановлен контроль над более чем 300 кв. км территории

дшв вытесняет врага

Группировка Десантно-штурмовых войск проводит операцию на Александровском направлении.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр ДШВ.

Какие задачи выполняют?

Основными задачами, стоящими перед подразделениями группировки, являются срыв планов противника по дальнейшему продвижению в Днепропетровской и Запорожской областях, разгром группировки войск противника и вытеснение его за пределы административной границы Днепропетровской области.

"Несмотря на активные штурмовые действия противника, подразделения группировки Десантно-штурмовых войск отражают все атаки и успешно проводят наступательные действия", - говорится в сообщении.

В целом в ДШВ ситуацию характеризуют как очень динамичную. Враг цепляется за каждый метр захваченной территории, используя все имеющиеся ресурсы, как человеческие, так и технические, но, несмотря на его яростное сопротивление, подразделения группировки выполняют поставленные задачи и шаг за шагом освобождают родную землю.

Более 300 кв. км и восемь населенных пунктов под контролем ВСУ

"С началом операции, группировкой ДШВ совместно со смежными подразделениями восстановлен контроль над территорией более 300 кв. км, (зачищено от ДРГ противника) над восемью населенными пунктами.

Пока продолжается активная фаза операции, говорить об окончательных ее результатах несколько преждевременно", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+19
Велика подяка ЗСУ!
показать весь комментарий
22.02.2026 14:14 Ответить
+13
Втікає, втікає, втікає!!!
показать весь комментарий
22.02.2026 14:13 Ответить
+4
Це щоб не казали що Лідар сам щось придумав під коксом раніше, коли озвучив про 300км і 50 тисяч загиблих воїнів ЗСУ.
показать весь комментарий
22.02.2026 14:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ми наступаємо і ворог біжить біжить біжить
показать весь комментарий
22.02.2026 14:11 Ответить
Втікає, втікає, втікає!!!
показать весь комментарий
22.02.2026 14:13 Ответить
біжить українське слово
показать весь комментарий
22.02.2026 14:16 Ответить
Біжить так, але Ви вжили його як втікає (кацапською - бєжіт). Чи не так?
показать весь комментарий
22.02.2026 14:22 Ответить
шо в лоб шо по лобі
показать весь комментарий
22.02.2026 14:26 Ответить
Ні. Бігти можна і в атаку, а втікати (бєжать) то явно не в атаку. Зрозумів нарешті? Чи занадто твердий лоб?
показать весь комментарий
22.02.2026 14:49 Ответить
визначально що українці ніколи не вирізнялись ницістю і цинізмом . або автори і їх лайкачі не розуміють українців або .. люди ви різні буваєте ..
показать весь комментарий
22.02.2026 18:01 Ответить
тонким знавцям української: тікать і втікать вживається в різних часових моментах і залежно від контексту. В теперішньому часі це слово ПРИРОДНЬО (з дитинства чув і вживав) ТІКАЄ. Ворог біжить, ТІКАЄ і т.п. епітети. А ВТІК частіше вживається в минулому часі як заверш. факт. Пече але спік. але і так вас зрозуміют. це не груба помилка, хоча різоне вухо і кинеться в око, що вперше учили українську в школі, а не в мами біля циці...
показать весь комментарий
22.02.2026 18:10 Ответить
Вуйку, епітети, але не синоніми.
показать весь комментарий
22.02.2026 18:24 Ответить
Це підтведжує твердолобість. Слово епітет вжито до слова "ворог", котрого нагороджують різними іншими епітетами, а не до слова "тікати", що дійсно виглядало б синонімами. А вуйко, це виглядає лайкою для кацапів і кацапоїдів. так що або надінь труси або зніми хрестик..
показать весь комментарий
22.02.2026 19:43 Ответить
Не дасть? Дякую за відвертість. Це правда - всю дорогу, тільки вимагала. Згідно Конституції, трошки не так це мало виглядати. Але, побільше цинізму!
показать весь комментарий
22.02.2026 15:14 Ответить
Велика подяка ЗСУ!
показать весь комментарий
22.02.2026 14:14 Ответить
Це щоб не казали що Лідар сам щось придумав під коксом раніше, коли озвучив про 300км і 50 тисяч загиблих воїнів ЗСУ.
показать весь комментарий
22.02.2026 14:15 Ответить
це другі ще 300 км
показать весь комментарий
22.02.2026 14:17 Ответить
"над восьми населеними пунктами".
Редакторе, годі з мови знущатися - найміть хоча б школяра на відмінки.
показать весь комментарий
22.02.2026 14:16 Ответить
Це москалі так працюють(Тому ***** і хоче асимілювати,залишилось лиш географічно окупувати(((
показать весь комментарий
22.02.2026 14:45 Ответить
Дуже смішно.
показать весь комментарий
22.02.2026 14:19 Ответить
А за межі України вичавити москалів немає бажання? Че зелений вишкребок вже домовився з Трампом про здачу Донбасу москалям, щоб зберегти свою шкуру?
показать весь комментарий
22.02.2026 14:48 Ответить
Боже,дай сили нашим Воїнам та збережи їх!! Героям Слава! Смерть ворогам!
показать весь комментарий
22.02.2026 14:52 Ответить
Щось підозріло співпадає з заявою паяца, яка не мала жодного підтвердження.
показать весь комментарий
22.02.2026 15:20 Ответить
Щось давно Зеленськім з Сирським в контрнаступ не ходили. З часів операції "Курськ за 3 дні". Ви на Deepstate хоч один кілометр з цих 300 покажіть, зафарбований синім.
показать весь комментарий
22.02.2026 17:54 Ответить
Не чув такого від діпстейта.
показать весь комментарий
22.02.2026 23:29 Ответить