8485 відвідувачів онлайн

Угруповання ДШВ проводить операцію на Олександрівському напрямку: відновлено контроль над понад 300 кв. км. території

дшв витісняє ворога

Угруповання Десантно-штурмових військ проводить операцію на Олександрівському напрямку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДШВ.

Які завдання виконують?

Основними завданнями, які стоять перед підрозділами угруповання, є зрив планів противника щодо подальшого просування у Дніпропетровській та Запорізькій областях, розгрому угруповання військ противника та витіснення його за межі адміністративного кордону Дніпропетровської області.

"Незважаючи на активні штурмові дії противника, підрозділи угруповання Десантно-штурмових військ відбивають усі атаки та успішно проводять наступальні дії", - йдеться у повідомленні.

Загалом у ДШВ ситуацію характеризують як дуже динамічну. Ворог чіпляється за кожен метр захопленої території, використовуючи всі наявні ресурси як людські, так і технічні, але, незважаючи на його шалений опір, підрозділи угруповання виконують поставлені завдання і крок за кроком звільняють рідну землю.

Понад 300 кв. км і вісім населених пунктів під контролем ЗСУ

"З початком операції угрупованням ДШВ разом із суміжними підрозділами відновлено контроль над територією понад 300 кв. км., (зачищено від ДРГ противника) над восьми населеними пунктами.

Поки триває активна фаза операції, говорити про остаточні її результати дещо передчасно", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+18
Велика подяка ЗСУ!
показати весь коментар
22.02.2026 14:14 Відповісти
+13
Втікає, втікає, втікає!!!
показати весь коментар
22.02.2026 14:13 Відповісти
+4
Це щоб не казали що Лідар сам щось придумав під коксом раніше, коли озвучив про 300км і 50 тисяч загиблих воїнів ЗСУ.
показати весь коментар
22.02.2026 14:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ми наступаємо і ворог біжить біжить біжить
показати весь коментар
22.02.2026 14:11 Відповісти
Втікає, втікає, втікає!!!
показати весь коментар
22.02.2026 14:13 Відповісти
біжить українське слово
показати весь коментар
22.02.2026 14:16 Відповісти
Біжить так, але Ви вжили його як втікає (кацапською - бєжіт). Чи не так?
показати весь коментар
22.02.2026 14:22 Відповісти
шо в лоб шо по лобі
показати весь коментар
22.02.2026 14:26 Відповісти
Ні. Бігти можна і в атаку, а втікати (бєжать) то явно не в атаку. Зрозумів нарешті? Чи занадто твердий лоб?
показати весь коментар
22.02.2026 14:49 Відповісти
визначально що українці ніколи не вирізнялись ницістю і цинізмом . або автори і їх лайкачі не розуміють українців або .. люди ви різні буваєте ..
показати весь коментар
22.02.2026 18:01 Відповісти
тонким знавцям української: тікать і втікать вживається в різних часових моментах і залежно від контексту. В теперішньому часі це слово ПРИРОДНЬО (з дитинства чув і вживав) ТІКАЄ. Ворог біжить, ТІКАЄ і т.п. епітети. А ВТІК частіше вживається в минулому часі як заверш. факт. Пече але спік. але і так вас зрозуміют. це не груба помилка, хоча різоне вухо і кинеться в око, що вперше учили українську в школі, а не в мами біля циці...
показати весь коментар
22.02.2026 18:10 Відповісти
Вуйку, епітети, але не синоніми.
показати весь коментар
22.02.2026 18:24 Відповісти
Це підтведжує твердолобість. Слово епітет вжито до слова "ворог", котрого нагороджують різними іншими епітетами, а не до слова "тікати", що дійсно виглядало б синонімами. А вуйко, це виглядає лайкою для кацапів і кацапоїдів. так що або надінь труси або зніми хрестик..
показати весь коментар
22.02.2026 19:43 Відповісти
Не дасть? Дякую за відвертість. Це правда - всю дорогу, тільки вимагала. Згідно Конституції, трошки не так це мало виглядати. Але, побільше цинізму!
показати весь коментар
22.02.2026 15:14 Відповісти
Велика подяка ЗСУ!
показати весь коментар
22.02.2026 14:14 Відповісти
Це щоб не казали що Лідар сам щось придумав під коксом раніше, коли озвучив про 300км і 50 тисяч загиблих воїнів ЗСУ.
показати весь коментар
22.02.2026 14:15 Відповісти
це другі ще 300 км
показати весь коментар
22.02.2026 14:17 Відповісти
"над восьми населеними пунктами".
Редакторе, годі з мови знущатися - найміть хоча б школяра на відмінки.
показати весь коментар
22.02.2026 14:16 Відповісти
Це москалі так працюють(Тому ***** і хоче асимілювати,залишилось лиш географічно окупувати(((
показати весь коментар
22.02.2026 14:45 Відповісти
Дуже смішно.
показати весь коментар
22.02.2026 14:19 Відповісти
А за межі України вичавити москалів немає бажання? Че зелений вишкребок вже домовився з Трампом про здачу Донбасу москалям, щоб зберегти свою шкуру?
показати весь коментар
22.02.2026 14:48 Відповісти
Боже,дай сили нашим Воїнам та збережи їх!! Героям Слава! Смерть ворогам!
показати весь коментар
22.02.2026 14:52 Відповісти
Щось підозріло співпадає з заявою паяца, яка не мала жодного підтвердження.
показати весь коментар
22.02.2026 15:20 Відповісти
А діпстейт це підтверджує?
показати весь коментар
22.02.2026 15:28 Відповісти
Щось давно Зеленськім з Сирським в контрнаступ не ходили. З часів операції "Курськ за 3 дні". Ви на Deepstate хоч один кілометр з цих 300 покажіть, зафарбований синім.
показати весь коментар
22.02.2026 17:54 Відповісти