11282 посетителя онлайн

Зеленский анонсировал санкции против сыновей Лукашенко и его окружения

лукашенко

Украина будет расширять санкционную политику в отношении самопровозглашенного президента Беларуси Александра Лукашенко, его семьи и окружения.

Об этом президент Владимир Зеленский сказал в интервью белорусскому независимому медиа "Зеркало", информирует Цензор.НЕТ.

"Это первый шаг"

Зеленский заявил, что к нему давно обращались из Европы по поводу санкций в отношении Лукашенко, однако в ОП "имели свои красные линии". Однако сейчас, наконец, решили политически продемонстрировать отношение Украины к тому, что он втягивается в войну и помогает диктатору Путину.

"Санкции в отношении Лукашенко – это первый шаг. Мы будем это развивать и сейчас работаем над юридической базой для продолжения санкционной политики. Это будет касаться не только Лукашенко, но и его окружения, его сыновей и т.д. И еще одна история, как я и говорил: мы будем следить за всей той военной помощью, которую он оказывает России", - сказал он.

Лукашенко помогает России в войне

В то же время, по словам Зеленского, Украина не обсуждала вопрос Лукашенко с США.

"Мы не поднимали вопрос Лукашенко с американской стороной, потому что видели, что американцы настроены найти с ним коммуникацию и результат дипломатическим путем. Мы будем включаться сейчас в этот трек и проговаривать с американцами, что так не может быть. Что он поддерживает российский режим – не только поддерживает геополитику России, но и поддерживает войной и помогает убивать гражданских", – пояснил он.

  • По словам Зеленского, украинская сторона имеет доказательства того, как режим Лукашенко помогает России вести войну против Украины.

"У нас есть доказательства этого. Все это есть на картах, видео, все зафиксировано – как с территории Беларуси благодаря ретрансляторам заходили "шахеды". И после этого были удары по нам и были потери гражданских людей. Для нас это – преступление. И сейчас мы будем заниматься юридической частью этих преступлений", – сказал президент.

На вопрос, может ли Украина открыть уголовное дело в отношении Лукашенко, поскольку он способствует российской армии, Зеленский ответил, что "это вопрос к другим ведомствам и все соответствующие органы будут заниматься этим направлением также".

Топ комментарии
+6
А посольство на бульбостані працює, цікаво...
А дипломатичні відносини розірвати - то не передчасно?
показать весь комментарий
23.02.2026 17:06 Ответить
+6
САНКЦІЇ? Так ти ж , зЄльоне уйбочне збагачувався разом з ними, будуючи дороги на його бітумі .
показать весь комментарий
23.02.2026 17:07 Ответить
+5
Ти вбив підготовку до війни , вклавши мільярди бюджету в дороги для танків рашистів!
ти за день до війни кричав - НЄ МЄШАЙТЄ МНЕ ЗАРАБАТИВАІТЬ , не лякайте інвесторів
показать весь комментарий
23.02.2026 17:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А посольство на бульбостані працює, цікаво...
А дипломатичні відносини розірвати - то не передчасно?
показать весь комментарий
23.02.2026 17:06 Ответить
і шо ? в нас після окупції Криму та Донбасу у 2014 му , до повномаштабної війни кацаське посольство працювало без перешкод. вобше нікого не цікавило. так що двойние стандарти
показать весь комментарий
23.02.2026 17:14 Ответить
Після анексії Криму та початку війни на Донбасі Україна відкликала свого посла з Москви. Росія також змінила формат представництва: останній посол РФ Михайло Зурабов був відкликаний для консультацій у лютому 2014 року, а остаточно звільнений у 2016 році. З того часу посольство очолювали тимчасові повірені.
показать весь комментарий
23.02.2026 17:45 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=UyfF1whcndQ https://www.youtube.com/watch?v=росіяни погрожують оприлюднити компромат на українську еліту! БОБИРЕНКО: У Женеві показали прізвища

В Анкоріджі кацапи проти Трампа ( за ті хвилини його переїзду з аеродрому до місця перемовин разом з хйлом) народвися "дух АНКОРІДЖА"

В Женеві після таємної тьорки Умерова з Арахамією з Мединським ( героїв підпису зради в Стамбулі у перші дні війни з тим же Мединським) ) - - народився ДУХ ЖЕНЕВИ?
показать весь комментарий
23.02.2026 17:15 Ответить
показать весь комментарий
23.02.2026 17:18 Ответить
Перелічуємо усіх зрадницьких курв - мародерів- пермовників від України

говоний , як й сьогодні - УМЄРОВ
далі - Арахамія, Рєзніков, ( один з кращих кремлівських політтехнологів РИГОбанди) Подоляк , Тимоха Тимошенко - один з кращих грабіжників в сфері захисних споруд на передеку ...

Й в залишку, як самі найвірніші кремлівські Умєров та Арахамія на зустрічі з Мединським готують- препарують ДУХ ЖЄНЄВИ
Щоб потім на ймовірній зустрічі віч-на-віч ЗЕ з ХУ його подати Буратіні

Правильно каже Портніков - своєрідний "ДУХ ФАЙЛІВ ЕПШТЕЙНА " тільки для українського трампа ...
показать весь комментарий
23.02.2026 17:24 Ответить
Саме тоді в Стамбулі була розроблена бактерія "дух Женеви" - замішана на історії Патрушева в Омані ...
показать весь комментарий
23.02.2026 17:27 Ответить
показать весь комментарий
23.02.2026 17:09 Ответить
Бульбофюрер на фоні прапору УПА..
показать весь комментарий
23.02.2026 17:10 Ответить
Потужні, руйнівні санкції в дії, ти ще проти онука Лукаша введи, ну і клоун!
показать весь комментарий
23.02.2026 17:16 Ответить
«Коли вагнерівці були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, я сказав йому та попередив, що готовий передати йому всю інформацію щодо цих людей - ми вже розуміли, які там прізвища. Ми розуміли, хто вони такі. Я не пам'ятаю. Передавав, здається, наш посол… Тим не менш, він сказав мені по телефону: "Я розумію, дорогий мій Володимире Олександровичу, ти ж знаєш, як я до тебе ставлюся, як Білорусь любить Україну. Я тебе не підведу, все буде нормально. Ти ж знаєш, зараз у мене тут не все спокійно, я розберусь". Я був впевнений, що він передасть нам цих вбивць. Але потім відбулось те, що відбулось», - розповів Зеленський та уточнив, що це була його остання розмова з Лукашенком.
показать весь комментарий
23.02.2026 17:24 Ответить
відбулось те, що відбулось...маємо те, що маємо...
показать весь комментарий
23.02.2026 17:29 Ответить
Зєля просто йолоп, який корчив із себе Наполеона.
показать весь комментарий
23.02.2026 17:32 Ответить
показать весь комментарий
23.02.2026 17:35 Ответить
йолопи 73%
показать весь комментарий
23.02.2026 18:46 Ответить
Та лукашенку пофіг ті санкції він що сюди приїде ? інше питаня ліквідація цієї паскуди як і кривавого терориста путіна.
показать весь комментарий
23.02.2026 17:44 Ответить
Потужно
показать весь комментарий
23.02.2026 18:12 Ответить
Найкращі санкції проти диктатора ********** - це почати бойові дії проти незаконного терористичного режиму щоб знести його нафіг, а білоруси в цьому допоможуть ЗСУ!
показать весь комментарий
23.02.2026 18:15 Ответить
Грай вава, грай. Роль складна, поганенько грається, але для піпла це патужно, незламно, поки що хаває
показать весь комментарий
23.02.2026 18:23 Ответить
А Подоляк досі працює в офісі президента?
показать весь комментарий
23.02.2026 18:35 Ответить
потужно та незламно