8960 посетителей онлайн

Принятие 20-го пакета санкций против РФ "может прервать мирные переговоры", - глава МИД Словакии Бланар

Бланар: 20-й пакет санкций против РФ может сорвать мирные переговоры

Министр иностранных дел Словакии Юрай Бланар заявил, что принятие дальнейших санкций Европейского Союза против России во время мирных переговоров может привести к их остановке. Учитывая это, Словакия имеет сомнения относительно утверждения 20-го пакета санкций ЕС против РФ.

Об этом Бланар заявил в кулуарах заседания Совета ЕС по иностранным делам 23 февраля, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "ЕП".

Санкции могут прервать переговоры

"Словацкая Республика по сути высказала политическое предостережение в том смысле, что мы считаем, что, учитывая мирные переговоры, которые сейчас проходят то ли в Абу-Даби, то ли впоследствии в Женеве – по сути, трехсторонние переговоры между Соединенными Штатами Америки, Украиной и Российской Федерацией, где обсуждается много вопросов, как безопасности, так и территориальных, – принятие дальнейших санкций может прервать эти мирные переговоры", – заявил глава МИД Словакии.

Бланар отметил, что "это предостережение остается в силе на данный момент".

"Мы посмотрим, с чем выступит Европейская Комиссия: предоставит ли она определенные гарантии, что это не повлияет на мирные переговоры, или нет", - сказал он. 

Словацкий министр добавил, что оговорки по 20-му пакету санкций есть еще у нескольких стран - "прежде всего у тех, которые имеют морские порты".

"Сейчас обсуждение продолжается, и мы увидим, чем все закончится", - подытожил Бланар.

ЕС не смог принять 20-й пакет санкций 

  • Накануне сообщалось, что в понедельник, 23 февраля, Совет ЕС не смог утвердить 20-й пакет санкций против России к четвертой годовщине полномасштабной российской агрессии против Украины.
Топ комментарии
+21
Касапський наратив. Просто цікаво, скільки ***** відвалив, щоб цей тісовець таке заявив?
показать весь комментарий
23.02.2026 21:24 Ответить
+10
Навпаки, коли санкції будуть такі, що і валєжнік не собереш то переговори посиляться, навіть поступки будуть.
показать весь комментарий
23.02.2026 21:22 Ответить
+9
Знайшовся ще один сраний фахівець міжнародного маштабу шо на підсосі у ***** - Бланар.
показать весь комментарий
23.02.2026 21:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Запитайте, скільки вони хочуть. Ну, щоб сумніви не заважали.
показать весь комментарий
23.02.2026 21:22 Ответить
Навпаки, коли санкції будуть такі, що і валєжнік не собереш то переговори посиляться, навіть поступки будуть.
показать весь комментарий
23.02.2026 21:22 Ответить
Касапський наратив. Просто цікаво, скільки ***** відвалив, щоб цей тісовець таке заявив?
показать весь комментарий
23.02.2026 21:24 Ответить
Він виглядає так, наче його в житті багато били. Необов'язково це були саме гроші, може й шантаж.
показать весь комментарий
23.02.2026 22:59 Ответить
Може просто на якомусь острові колись відпочив, тепер відробляти все життя. москва не платитиме там, де можна залякати.
показать весь комментарий
24.02.2026 05:26 Ответить
А бомбежки не остановят переговоры?
показать весь комментарий
23.02.2026 21:25 Ответить
Знайшовся ще один сраний фахівець міжнародного маштабу шо на підсосі у ***** - Бланар.
показать весь комментарий
23.02.2026 21:26 Ответить
Це нагадує систему ICE в сша. Застрелили безневинного громадянина країни, щоб показати, що буде з тими, хто йде проти трампівської політики. Цент- ціна цій демократії.
показать весь комментарий
23.02.2026 21:27 Ответить
кацапська агентура в дії!!!
показать весь комментарий
23.02.2026 21:28 Ответить
Які мирні перемовини???
Є зупинення бойових дій?
Нема - не бажають кацапи ніякого миру!
Єдина можливість, це примусити кацапів до миру, а для того треба більше санкцій проти кацапів і більше зброї Україні - це єдиний шлях до миру!
показать весь комментарий
23.02.2026 21:28 Ответить
"мирні переговори" це є таємні домовленості між США І 3,14ДЕРАЦІЄЮ ДЛЯ ЗНИЩЕННЯ І ОКУПАЦІЇ УКРАЇНИ.ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ "МИРНІ ПЕРЕГОВОРИ " ОМИТІ ЩОДЕННО КРОВЬЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.ВБИТИМИ УКРАЇНЦЯМИ І РУЙНАЦІЄЮ УКРАЇНИ....ЦЕ Є ТОРГІВЛЯ НА МОГИЛАХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ЗА УКРАЇНСЬКУ ТЕРИТОРІЮ.КОТРУ ЗАХОТІВ КРОВОЖАДНИЙ РАШИСТСЬКИЙ КУЙЛО,
показать весь комментарий
23.02.2026 21:28 Ответить
Немає і не буде ніяких мирних переговорів, все що є зараз - це просто симуляція чогось на зразок переговорів!
показать весь комментарий
23.02.2026 21:30 Ответить
Де цей їБланар побачив мирні переговори?
показать весь комментарий
23.02.2026 21:32 Ответить
А чи не пофіг? Вся та говорільня це тільки спектакль для трампона. Нову розвагу собі вигадає.
показать весь комментарий
23.02.2026 21:32 Ответить
Страшать і страшать.... та пошліть їх всіх страшишьщиків в еротичну прогулянку і порпередьте що інші теж підуть за ними і вони перестануть страшити. Кажуть що хто страшить той сам боїться.
показать весь комментарий
23.02.2026 21:35 Ответить
Врядли, раше пох на ці безтолкови європейські пакети.
показать весь комментарий
23.02.2026 21:37 Ответить
Ой бл*дь, та йди ти нах*й з ними разом!
показать весь комментарий
23.02.2026 21:46 Ответить
ПНХ,бабуїн неголений...
показать весь комментарий
23.02.2026 21:47 Ответить
Нехай прирве!
показать весь комментарий
23.02.2026 21:58 Ответить
https://x.com/LidaSharko @LidaSharko
Чехія за минулого уряду встигла відмовитися від російської нафти (синім), і спокійно з весни 2025 почали закуповувати НЕ російську нафту. Зараз би і Бабіш верещав, що немає жодного життя без ширева з РФ. Угорщина та Словаччина має нафтопровід через Хорватію (червоним)

https://x.com/LidaSharko/status/2025987716228260049/photo/1



показать весь комментарий
23.02.2026 22:02 Ответить
А є що переривати, правда?
показать весь комментарий
23.02.2026 22:03 Ответить
19 пакетів не перервали, а 20й - перерве. *****, ..здуй ..уй!
показать весь комментарий
23.02.2026 22:08 Ответить
Ти подивись як це чмо переймається перемовинами!
показать весь комментарий
23.02.2026 22:12 Ответить
"20 пакетів" схожі на ідіотський тролінг, а не на санкції.
показать весь комментарий
23.02.2026 22:22 Ответить
Ті мирні переговори не що інше, як трампівський рятівний круг для пуйла від санкцій, більш ніякого їх призначення не спостерігається. Просто тягнуть кота за хвоста.
показать весь комментарий
23.02.2026 22:30 Ответить
Ще один тракторист на тому тракторі, що "в полі дир-дир-дир".
показать весь комментарий
23.02.2026 22:37 Ответить
Вибачаюсь за мій французський, але як воно є - вся ********** піздота повиповзала, ще чекаємо на бубцю Шмеркель.
показать весь комментарий
23.02.2026 22:37 Ответить
Ну тепер думайте кому вигідні всі ці мірні перагавори. Далі буде ще цікавіше. Всі ці кремлівські гниди будуть вимагати щоб проти України ввели ембарго на постачання зброї щоб не зірвати так звану ''мірну угоду'' яку Україна збирається підписати
показать весь комментарий
24.02.2026 00:09 Ответить
Харош пи...ть противно слухать.
показать весь комментарий
24.02.2026 08:35 Ответить