5613 посетителей онлайн

Зеленский провел разговор с Трампом

Зеленский, Трамп

Президент Владимир Зеленский провел разговор с главой США Дональдом Трампом.

Об этом сообщает журналист Axios Барак Равид со ссылкой на источники, информирует Цензор.НЕТ.

Трамп и Зеленский разговаривают

"Президент Трамп проводит телефонный разговор с президентом Украины Зеленским", – написал журналист.

Больше деталей на данный момент нет.

Обновление

Впоследствии советник президента по коммуникациям Дмитрий Литвин сообщил, что Зеленский провел разговор с Трампом.

"Уже завершили разговор", - цитирует его "Укринформ".

  • Ранее сообщалось, что президент США Дональд Трамп в своем ежегодном обращении к нации заявил, что будет прилагать усилия, чтобы положить конец войне РФ против Украины.
Топ комментарии
+10
Дякувати, дякувати, ще раз дякувати і обіцяти, обіцяти, обіцяти...
І не робити ніхуа. Все одне через день забуде.
показать весь комментарий
25.02.2026 20:32 Ответить
+9
Атдай Данбас і получі второй собачій пеніс (один вже маєшь за ресурси). Іначе вікно можливостей той, захлопнється і я от'єду в дурдом для наполеонов.
показать весь комментарий
25.02.2026 20:27 Ответить
+6
Просит Украину не бить по болотам ядеркой...
показать весь комментарий
25.02.2026 20:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
схиляє до пісділу, прости Господи...
показать весь комментарий
25.02.2026 20:24 Ответить
СЕРЕДА2 5 ЛЮТОГО (учора), половина десятого ночі
Зеленський анонсував зустріч Умєрова з Віткоффом та Кушнером

Сьогодні Трамп перепитує- тисне на ЗЄльоного - "Умєров ПОВИНЕН ПРИЙНЯТИ УМОВИ на пермовинах сьогодні"

AXIOS це абсолютна інформ трибуна трампоїднопутінських ВІТЬКА-ЗЯТЬКА
показать весь комментарий
25.02.2026 20:52 Ответить
для мене шо "аксіос", шо "мєдуза".... приблизно одне і те ж.
показать весь комментарий
25.02.2026 21:01 Ответить
Фотка супер. Но цензурные комменты забанят).
показать весь комментарий
25.02.2026 20:25 Ответить
Я б за цензурні коментарі, під новинами про Зеленського, взагалі, банив би на рік.
показать весь комментарий
25.02.2026 20:30 Ответить
Та Ви що? А навіщо? Це ж так смішно. Коли президентом був "барига" так тут такого про нього писали. А що витворяли смішні хлопці із "95 кварталу" не бачили? Звичайно 99,9% брехня. Але нарід вірив, ненавидів "баригу" і біг робити себе разом у 2019 році.
показать весь комментарий
25.02.2026 20:44 Ответить
банят за коменти проти Порошенко а коменти проти Зеденського небанять - як тільки можно його і людей які за нього можно тут зищувати та гадити на них. но проти Порошенка - і його ботів - ні
показать весь комментарий
25.02.2026 21:41 Ответить
зеленогнійні зрадники , 4 р. готували здачу України , рашистським катам , продали в Омані Незалежність і життя українців
показать весь комментарий
25.02.2026 21:55 Ответить
Добре, що хоч ще не дають пенделя за брехню на Порошенка, здається скоро будуть давати не тільки пенделя.
''Коменти проти Зеленського не банять..'', а що, на 7-му році війни, після всього, що натворив в когось є хороші коменти? Зніміть рожевий окуляри марафону і вийдіть на вулицю, подивіться навкруги.
показать весь комментарий
26.02.2026 03:29 Ответить
Атдай Данбас і получі второй собачій пеніс (один вже маєшь за ресурси). Іначе вікно можливостей той, захлопнється і я от'єду в дурдом для наполеонов.
показать весь комментарий
25.02.2026 20:27 Ответить
Дякувати, дякувати, ще раз дякувати і обіцяти, обіцяти, обіцяти...
І не робити ніхуа. Все одне через день забуде.
показать весь комментарий
25.02.2026 20:32 Ответить
трамп: "Ztlka, zdavaisja!"
показать весь комментарий
25.02.2026 20:33 Ответить
Просит Украину не бить по болотам ядеркой...
показать весь комментарий
25.02.2026 20:39 Ответить
Следующая важная новость: Трамп закончил разговор с Зеленским.
показать весь комментарий
25.02.2026 20:39 Ответить
зєля дуже гарну розмову розмовляє по телефонному дзвінку з боку доні, який вирішив порадитись з зєлєю, як з досвідченим главним командувачом по поводу початку атаки на іран. спочатку шашлики, а потім атака, чи навпаки? ))
показать весь комментарий
25.02.2026 20:40 Ответить
Два дов..би - це сила. Одного нарід вибрав під час війни, щоб мабуть програти, бо чотирижди ухилянти ніколи не були героями і великими командирами. А другого вибрали, щоб він опустив міць Америки на самий низ і зганьбив всі попередні досягнення нормальних президентів.
показать весь комментарий
25.02.2026 20:41 Ответить
За наварассісійськ просЕ. Інтереси сша страждають.

P.S. Коли тому рудому дурилу вже м'яч для гольфу у кадик прилетить....
показать весь комментарий
25.02.2026 20:42 Ответить
Хіба,щоби Трамп не забув про вимогу звільнити кращих вищих офіцерів,в т.ч. Червінського, Дудіна,Рюмшина,яких безпідставно посадив режим.
показать весь комментарий
25.02.2026 20:47 Ответить
відпрацьовує червону ікру, а то пуцин затрахає
показать весь комментарий
25.02.2026 20:48 Ответить
Володька держись не ведись на провакации не иди на поводу кремлёвского педофила трампа. Держись обеими руками за Европу! И всё будет Украина!
показать весь комментарий
25.02.2026 20:50 Ответить
Ага.
Ексочільник Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер https://tsn.ua/politika/yevropa-u-bezpetsi-poky-tryvaye-viyna-v-********-eksochilnyk-miunkhenskoyi-konferentsiyi-2977922.html вважає, що саме опір України нині гарантує безпеку Європи, тоді як завершення війни дасть агресору час на підготовку нових атак
показать весь комментарий
25.02.2026 21:02 Ответить
Ішака хвилює питання персональних гарантій від рижого, про які ніяк не може домовитись басурманський чебурек. Тож чмо, вчергове засрало, бо вчергове не втямить, що йому робити.
показать весь комментарий
25.02.2026 21:17 Ответить