3638 посетителей онлайн

Украина работает над новейшим ракетным вооружением, - Управление инновационной деятельности ВСУ

нептун,украинский

Сейчас Украина работает над созданием собственного новейшего ракетного вооружения.

Об этом начальник центрального управления инновационной деятельности ВСУ, полковник Виталий Добрянский рассказал во время брифинга в Укринформе, передает корреспондент Цензор.НЕТ.

Детали

"Наработки, безусловно, есть, но они не имеют разрешения к широкому распространению", - отметил Добрянский.

Отвечая на вопрос о возможности замены отдельных систем вооружений разработками украинского производства, полковник отметил, что соответствующие работы уже ведутся:

"Имеющийся военно-технический потенциал нашего государства максимально задействован в форме конструкторских работ по разработке новейшего ракетного вооружения. На сегодняшний день перспектива применения есть, конечный срок я вам не скажу".

Глава центрального управления инновационной деятельности ВСУ добавил, что в настоящее время существуют разработки, которые находятся на "определенном техническом уровне", однако детали по ним не подлежат разглашению из соображений безопасности.

Напомним, 3 февраля 2026 года президент Владимир Зеленский утвердил новую структуру плана обороны Украины.

Справка

  • План обороны Украины –– составная часть оборонного планирования, содержащая совокупность документов, определяющих содержание, объемы, исполнителей, порядок и сроки осуществления политических, экономических, социальных, военных, научных, научно-технических, информационных, правовых, организационных и других мер государства по подготовке к вооруженной защите и ее защите в случае вооруженной агрессии или вооруженного конфликта.
Топ комментарии
+20
Коли вже ці медійні рожі луснуть? Одне щапіто. Розробіть спочатку, виготовіть хоч сотню, результативно застосуйте, потім тявкайте.
показать весь комментарий
05.03.2026 22:07 Ответить
+11
Колись казали: «Базікало - знахідка для шпигуна!» Схоже, що зараз все змінилося - багато людей для власного піару безкарно повідомляють про те, що мало б бути таємницею! Хоча, сам президент у нас з таких!
показать весь комментарий
05.03.2026 22:08 Ответить
+9
Біда країні якщо при владі блазні, медійники, блохери і тому подібна тупа шелупонь, де технократи?
показать весь комментарий
05.03.2026 22:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Можна випробовувати на свиностополі 🤙
показать весь комментарий
05.03.2026 22:05 Ответить
Так на воткінську випробували - вп'ятеро далі аніж крим .
показать весь комментарий
05.03.2026 22:18 Ответить
Велике Іноваційство, кармани зе покидька і шобли аж тріщать !
показать весь комментарий
05.03.2026 22:28 Ответить
Давненько "Нептун"(на фото) не вспоминали.
показать весь комментарий
05.03.2026 22:06 Ответить
"Южмаш" - 2.0???
показать весь комментарий
05.03.2026 22:06 Ответить
мені, колись, давним давно! пропонували роботу. там. і от! вони, новітні ракєтчики, там. а я, минулий SAPьйор, тут )))
показать весь комментарий
05.03.2026 22:44 Ответить
Коли вже ці медійні рожі луснуть? Одне щапіто. Розробіть спочатку, виготовіть хоч сотню, результативно застосуйте, потім тявкайте.
показать весь комментарий
05.03.2026 22:07 Ответить
+ +
показать весь комментарий
05.03.2026 22:08 Ответить
Біда країні якщо при владі блазні, медійники, блохери і тому подібна тупа шелупонь, де технократи?
показать весь комментарий
05.03.2026 22:18 Ответить
Колись казали: «Базікало - знахідка для шпигуна!» Схоже, що зараз все змінилося - багато людей для власного піару безкарно повідомляють про те, що мало б бути таємницею! Хоча, сам президент у нас з таких!
показать весь комментарий
05.03.2026 22:08 Ответить
Чому УІД ЗСУ не залучає до співпраці підрозділ Юрія Касьянова?
показать весь комментарий
05.03.2026 22:09 Ответить
"питання є - питань нема"
показать весь комментарий
05.03.2026 22:11 Ответить
Залучити для чого?
показать весь комментарий
05.03.2026 22:25 Ответить
Для роботи над іноваційною військовою технікою для потреб ЗСУ/Сил Оборони.
Касьянов детально пояснював, над якою саме.
показать весь комментарий
06.03.2026 00:07 Ответить
Подразделение майора Касьянова расформировано(по его же словам). Привлекать нечего.
показать весь комментарий
05.03.2026 22:29 Ответить
а Касьянов это кто?
показать весь комментарий
05.03.2026 22:55 Ответить
показать весь комментарий
05.03.2026 22:57 Ответить
я это к тому, что ни один підрозділ БПЛА ни сном ни духом про "ефективного" пана Касьянова
показать весь комментарий
05.03.2026 23:01 Ответить
Звідки вам відомо, що "ні один підрозділ БпЛА ні сном ні духом..."?
Маєте підстави заявляти таке від імені усіх підрозділів БпЛА?
Їм може не сподобатись, якщо вони не доручали вам робити цю заяву у коментарі на Цензорі.
Вони читають коментарі.
показать весь комментарий
06.03.2026 00:20 Ответить
М-р Юрій Касьянов. Погугліть, будете знати більше.
показать весь комментарий
06.03.2026 00:21 Ответить
Формально розформовано, але чи законно розформовано?
Якщо незаконно і безпідставно, із доведеним нанесенням шкоди Україні, то підрозділ м-ра Касьянова при розумінні і сприянні керівництва можна швидко відновити, разом з виробничою базою.
показать весь комментарий
06.03.2026 00:13 Ответить
ті, хто будував укриття для літаків, теж мали "напрцювання". у вашій справі без "напрвцювань" ніяк... головне вчасно встигнути скористатися своїм Ізраільським паспортом
показать весь комментарий
05.03.2026 22:09 Ответить
Це новина кожних півроку з початку закриття ракетних програм.
показать весь комментарий
05.03.2026 22:11 Ответить
Ви засранці наявне не взмозі маштабувати а розповідаєте про шось нове 3000 фламінго вже полетіло?
показать весь комментарий
05.03.2026 22:13 Ответить
Так у України був замкнутий цикл виробництва всіх типів ракет від зенітних (типо оса) , ппо і балістики до космічних, все що треба це підняти документацію але я думаю її вже нема, кроти постаралися
показать весь комментарий
05.03.2026 22:15 Ответить
"Замкнутий цикл" був у межах совка , в Україні відбувалася фінальна збірка . Тому документацію можеш постелити під сало коли нарізатимеш , американці так зробили з документацією на місячну програму , а кацапи - на виготовлення стратегічних бомбардувальників.
показать весь комментарий
05.03.2026 22:22 Ответить
Як раз на южмаші була замкнута зборка з компонентів з харківських заводів, куріть р36м сатана 🤦
показать весь комментарий
05.03.2026 22:26 Ответить
Ти правий - у тебе дупа ширша ! Спокійної ночі !
показать весь комментарий
05.03.2026 22:29 Ответить
Сатана - то міжконтинентальна ракета СС-18 для доставки ядерної зброї. Куди шмалять будеш?
показать весь комментарий
05.03.2026 23:05 Ответить
Ніколи не було і не могло бути такого замкнутого циклу в Українській РСР.
показать весь комментарий
05.03.2026 22:24 Ответить
В межах УССР , це і є замкнутий цикл 🤦
показать весь комментарий
05.03.2026 22:27 Ответить
В межах СРСР він був. В межах УРСР - не було.
показать весь комментарий
05.03.2026 22:31 Ответить
Максимально не потрібна контора
показать весь комментарий
05.03.2026 22:27 Ответить
"шо, опять?" (С)
показать весь комментарий
05.03.2026 22:36 Ответить
Що, невже спробують відновити те, що голобородько поховав у 19-му?
показать весь комментарий
05.03.2026 22:45 Ответить
Треба було працювати і випускати перед вторгненням,а не закривати,мотивуючи,що дороги вартніші за ракети.
Тепер роздавати анонси на пятий рік війни занадто боком вилазить, та і:
"Напрацювання, безумовно, є, але вони не мають дозволу до широкого поширення", - зауважив начальник центрального управління інноваційної діяльності ЗСУ, полковник Віталій Добрянський .
Ще й дозволу не мають нові напраювання озброєнь...
показать весь комментарий
05.03.2026 22:55 Ответить
Не пройшло і 5 років великої війни...
Нарешті вирішено подумать як нам оце вже може почать ракети робить...
показать весь комментарий
05.03.2026 22:57 Ответить
Дуже добре, але може почнемо з патронів? Хоча до ракет ще можна додати и авіаносець.
показать весь комментарий
05.03.2026 23:13 Ответить
Почали...і закрили єдиний патронний завод по випуску крупнокаліберних патронів.
А на відосиках-нема більшого патріота від нього,зелі.
показать весь комментарий
05.03.2026 23:34 Ответить
ППО розробляйте якнайшвидше. Бо ще трішки і руде ***** перекриє кисень з ракетами для петріотів.
показать весь комментарий
06.03.2026 00:58 Ответить
хай краще Южмаш запрацює