6919 посетителей онлайн

Лидер венгерской оппозиции Мадяр заявил, что Орбан пригласил в страну агентов РФ, чтобы те повлияли на выборы

Орбан пригласил агентов РФ для влияния на выборы — Петер Мадяр

Лидер венгерской оппозиционной партии "Тиса" Петер Мадяр обвинил премьер-министра Венгрии Виктора Орбана в том, что тот пригласил в страну представителей российской военной разведки, чтобы те повлияли на результаты предстоящих парламентских выборов.

Об этом венгерский политик написал в соцсети Facebook, сообщает Цензор.НЕТ.

"Орбан пригласил россиян"

"Со времен Яноша Кадара (ставленник СССР после Венгерской революции 1956 года. - Ред.) Виктор Орбан первым пригласил россиян в нашу страну. По информации из нескольких источников, несколько недель назад в Будапешт прибыли представители российской военной разведки с целью и задачей повлиять на результаты венгерских выборов. То же самое они делали ранее в Молдове", - заявил Мадяр.

Политик заявил, что это "абсолютно беспрецедентный случай, когда правительство, находящееся на грани краха, пытается повлиять на венгерские выборы путем внешнего вмешательства в свою пользу".

Он призвал Орбана "немедленно прекратить эти действия и выслать из Венгрии российских секретных агентов, прибывших под дипломатическим прикрытием".

Требования Мадяра 

Также Мадяр требует созвать Комитет национальной безопасности и проинформировать его об этом.

"Как будущий глава правительства, я требую немедленной информации о том, какие сведения венгерское правительство получило от служб союзных стран о вмешательстве России и почему оно до сих пор не приняло мер в ответ на эти беспрецедентные действия России. Венгрии нужно руководство, которое не будет подвергать страну никакой угрозе с Востока, будь то от Путина или от Зеленского", - заявил оппозиционный венгерский политик.

Он добавил, что "в интересах Венгрии оставаться стабильным, предсказуемым партнером, которого союзники считают надежным".

Отметим, что парламентские выборы в Венгрии должны состояться 12 апреля 2026 года.

Топ комментарии
+17
Агенти балалайні в Угорщині запросили на допомогу кацапську військову розвідку - виправте у заголовку.
показать весь комментарий
07.03.2026 19:14 Ответить
+13
Після досвіду виборів у Молдові, Румунії та деяких землях ФРН, баширов+петров, з узькагаварящімі на місцях, поїхали робити ґвалтування виборів і до Угорщини!!!! Орбан не дарма ж до ****** їздив на консультації!!
показать весь комментарий
07.03.2026 19:17 Ответить
+11
Потрібно вугорцям розказати що якщо вони виберуть Орбана ще раз то Орбан вже запросить в Будапешт не тільки агентів РФ а і рашистські танки і буде їм повторення 1956 рік
показать весь комментарий
07.03.2026 19:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Агенти балалайні в Угорщині запросили на допомогу кацапську військову розвідку - виправте у заголовку.
показать весь комментарий
07.03.2026 19:14 Ответить
" Орбан запросив до країни агентів РФ " Не може бути!!! )))
показать весь комментарий
07.03.2026 21:32 Ответить
Один мохнорилий гном агент РФ вас взагалі буде бомбіть. Щойно адресу товстопузого Орбана дізнається. Ви вкрали його леприконський горшечок з золотом.
показать весь комментарий
07.03.2026 19:15 Ответить
угорську губєрнію ніхто бомбити не буде.
показать весь комментарий
07.03.2026 21:33 Ответить
Ну нехай Орбан вибачиться. Він же не Зеленський
показать весь комментарий
07.03.2026 19:17 Ответить
Потрібно вугорцям розказати що якщо вони виберуть Орбана ще раз то Орбан вже запросить в Будапешт не тільки агентів РФ а і рашистські танки і буде їм повторення 1956 рік
показать весь комментарий
07.03.2026 19:19 Ответить
А також Орбан був недавно помічений в штабі ''антитерору Вугорщини''. По нашому це той же бувший беркут. Видно будуть вчити вугорців як голосувати або перевоспитувати якщо вугорці проголосують ''неправильно''
показать весь комментарий
07.03.2026 19:23 Ответить
Після досвіду виборів у Молдові, Румунії та деяких землях ФРН, баширов+петров, з узькагаварящімі на місцях, поїхали робити ґвалтування виборів і до Угорщини!!!! Орбан не дарма ж до ****** їздив на консультації!!
показать весь комментарий
07.03.2026 19:17 Ответить
"О це так поворот..." Неочікувано!
показать весь комментарий
07.03.2026 19:18 Ответить
мадяри!
ще тісніше сплотітєсь навколо балатону!!!
показать весь комментарий
07.03.2026 19:20 Ответить
обоє рябоє... ну вас в дупу
показать весь комментарий
07.03.2026 19:22 Ответить
Ну то замочить тих секретних агентів і справі кінець.
показать весь комментарий
07.03.2026 19:25 Ответить
Нема кому. Всі у відпустці після складної спецоперації по затриманню небезпечних агентів "Ощадбанку".
показать весь комментарий
07.03.2026 19:52 Ответить
А гроші , щоб розрахуватися з кацапськими шпійонами , скиздив у України . Стратєх !!!
показать весь комментарий
07.03.2026 19:27 Ответить
Ці звинувачення лунають на тлі передвиборчих опитувань, де партія «Тиса» випереджає керівну партію «Фідес» (зокрема, за даними деяких опитувань, відрив сягає 51% проти 36% серед тих, хто визначився).
показать весь комментарий
07.03.2026 19:43 Ответить
А агенти РФ не вилазили з Угорщини ще за часів союзу.
показать весь комментарий
07.03.2026 19:46 Ответить
ще з часів союзу.
показать весь комментарий
07.03.2026 19:51 Ответить
Це просто чергова ротація заїхала.
показать весь комментарий
07.03.2026 19:53 Ответить
висери зєлєнскава це була не тупість зєлєнскава, це було завдання від тих же кацапських структур
показать весь комментарий
07.03.2026 19:47 Ответить
В Молдові просто закрили фінансування і все закінчилось траурно для фесок і місцевих колаборантів. Окурок був змушений міняти коней на переправі - усіх причетних до ганьби фесок прогнали. Колоброди теж щезли з орбіти. Вітюша запросив поміч друга, бо геть зневірився у виборцях. І так останні роки танцював по лезу ножа.
показать весь комментарий
07.03.2026 19:51 Ответить
Мадяр ставить на один рівень ***** та ішака, а безтолкове чмо сподівається на нормалізацію відносин після перемоги Мадяра. Ішак - червона шмата як для діючих глав країн, так і опозиційних лідерів. З цим обкуреним мудаком ніхто і срати на одному гектарі не сяде.
показать весь комментарий
07.03.2026 19:52 Ответить
Хай спочатку Мадяр переможе путлерівську шістку Орбана.
показать весь комментарий
07.03.2026 19:54 Ответить
показать весь комментарий
07.03.2026 20:20 Ответить
Мадяри боротися поборете вам Бог допоможе орбан це триклята тварин!!!!!!!¡!¡!!! Послухайте що він молов у кінці 0000 на початку 2015
показать весь комментарий
07.03.2026 20:23 Ответить
Угорщині потрібне керівництво, яке не піддаватиме країну жодній загрозі зі Сходу, чи то від Путіна, чи то від Зеленського
показать весь комментарий
07.03.2026 20:23 Ответить
Аби не було фальшу зеленський це мразь кончана
показать весь комментарий
07.03.2026 20:25 Ответить
Всі, хто вештається з росією, погано закінчують.
Хусейн,
Каддафі,
Янукович,
Асад,
Мадуро,
Хаменеї

І це ще далеко не повний перелік і не остаточний.
показать весь комментарий
07.03.2026 20:26 Ответить
https://www.youtube.com/shorts/_lKpanDJUkk
показать весь комментарий
07.03.2026 20:42 Ответить
Цьому пропідороському єфрейтеру ЧМОрбану з Угонщини, вже ніхто не допоможе, навіть та розвід-спецура, що понаїхала його рятувати різними брудними заходами...!!!
100% цей пропідороський єфрейтор ЧМОрбан таємно готує з пропідороською розвід-спецурою в Угонщині замах на свого опонента Петера Мадяра та зрив виборчого процесу з запровадженням ОСОБОВОГО СТАНУ в Угонщині, аж до військового у звязку з раптовим нашестям мігрантів або з проведенням спецоперації проти наркомафії, котру сам разом з серунояртом очолює, щоб затягнути ОСОБОВИЙ СТАН в Угонщині на кілька місяців та виграти час для підороського фуйла...!!!
Кому, ще у світі та ЄВРОПІ не зрозуміло, що єфрейтор ЧМОРБАН, це кремлівська пропідороська провокативна МАРІОНЕТКА...???!!!
Напевно фуйло, зробить з ЧМОрбан, коменданта ЧМОкоткі...!!!
показать весь комментарий
07.03.2026 20:42 Ответить
Майбутній прем'єр Угорщини негативно налаштований проти росії і України. Зеленський пожартував в стилі гнилого кварталу і поставив Україну в один рядок з росіянами. Дякуємо 73% за вибір у 2019 році. Ви нас всіх зробили разом. Нарешті криворізьку дипломатію побачив весь світ і ''дипломат'' зіграв на користь Обрана і росії.
показать весь комментарий
07.03.2026 20:43 Ответить
І ще виберемо, не дякуй!!
показать весь комментарий
07.03.2026 21:24 Ответить
Лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр звинуватив прем'єр-міністр Угорщини Віктора Орбана в тому, що той запросив до країни представників російської військової розвідки, щоб ті вплинули на результати майбутніх парламентських виборів. (оплату їхніх послуг, було доставлено вчасно ,у валюті і золоті)))
показать весь комментарий
07.03.2026 20:52 Ответить
Мадяр, дурко, у Кийві мадярів, шо і тих кацапів, і тоґо орбана поставлять рачки, баґато.Тобі ж зешмаркля сказав, і цє серіозно.
показать весь комментарий
07.03.2026 23:02 Ответить