8841 посетитель онлайн

Парламент Венгрии одобрил резолюцию, отвергающую членство Украины в ЕС

Венгрия голосует за отказ от поддержки вступления Украины в ЕС

Национальная ассамблея Венгрии одобрила резолюцию об отказе поддержать вступление Украины в ЕС.

Об этом пишет ATV, передает Цензор.НЕТ.

Подробности

Также в резолюции выступают против дальнейшего финансирования военных нужд Украины странами Евросоюза.

За проголосовали 142 члена парламента, 28 - против, 4 - воздержались.

"В резолюции указано: Венгрия выступает против членства Украины в ЕС, поскольку Украина находится в состоянии войны, и ее вступление сделает Европейский Союз стороной в войне. Украина не соответствует критериям членства в ЕС, и поэтому правительство призывают не способствовать существенному началу переговоров Украины о вступлении и не поддерживать членство Украины в ЕС", - пишет издание.

В резолюции также призывают правительство сделать все возможное для поддержки международных мирных усилий, не посылать деньги и оружие Украине, а также сделать все возможное, чтобы предотвратить втягивание Венгрии и Европейского Союза в российско-украинскую войну.

Авторы также утверждают, что доля финансирования Украины в следующем семилетнем бюджете ЕС может превысить 360 миллиардов евро, частично за счет сокращения сельскохозяйственных субсидий.

Там также заявили, что план восстановления Украины, по подсчетам авторов резолюции, будет стоить каждой венгерской семье почти 1,4 миллиона форинтов (более 3,6 тыс. евро).

В резолюции приветствуется запрос правительства об опросе населения Венгрии относительно дальнейшего финансирования Украины в форме национальной петиции.

Топ комментарии
+18
Тільки 28 проти, що це показує? Що більшість ******* ніколи не були дружніми до України. Нехай нащадки запам'ятають, хто друг, а хто ******.
показать весь комментарий
10.03.2026 14:02 Ответить
+12
Угорський парламент себе поховав.
показать весь комментарий
10.03.2026 13:55 Ответить
+12
МУДЬЯри МУДЬЯРІЇ.
І навіщо їх Святослав Хоробрий пропустив коли вони драпали піджав облізлі хвости від монголів? Зараз би МУДЬЯрами і не смерділо на наших кордонах.
показать весь комментарий
10.03.2026 13:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ооооо, Гандон *********, ти знов визирнув з круглого отвору у підлозі своєй Параші шоб плюнути гівном в наш бік?
Як там у нас, на Параші? Твій папка самоваром з СВО ще не повернувся? А дружбана в чорному чувалі привезли? Шо, ще ні? Мабуть їого свинні з'їли. От коли растане сніг, я тобі його, пропущеного через свиню, можу вислати у короботці. Куди слати? На Пензу?
показать весь комментарий
10.03.2026 14:04 Ответить
А віслюк це ти і не в дулю а йух на всю ротяку кацапську
показать весь комментарий
10.03.2026 14:08 Ответить
У цього касаба-пензюка, Гондона **********, замість моркаини на вудці спереду кадирівський пісюн встромлен сзаду.
показать весь комментарий
10.03.2026 14:16 Ответить
Угорський парламент себе поховав.
показать весь комментарий
10.03.2026 13:55 Ответить
Бо співають в унісон з московитами.
показать весь комментарий
10.03.2026 14:13 Ответить
А наш? Він суб'єктний?
показать весь комментарий
10.03.2026 14:14 Ответить
МУДЬЯри МУДЬЯРІЇ.
І навіщо їх Святослав Хоробрий пропустив коли вони драпали піджав облізлі хвости від монголів? Зараз би МУДЬЯрами і не смерділо на наших кордонах.
показать весь комментарий
10.03.2026 13:58 Ответить
Не фантазуй... По-перше, через південне прикордоння їх пропускав не Святослав, а Володимир. А, по-друге - монголами тоді й не пахло... Там були печеніги, яких до наших кордонів привів саме Святослав, розгромивши Хозарський каганат, який і тримав печенігів, за Волгою... Думав, що матиме союзників - а Русь "отримала шпичку в сраці", більш ніж на століття... І прохід мадяр, саме через рубежі Русі, був пов"язаний саме з недружніми стосунками мадяр, з печенігами...
показать весь комментарий
10.03.2026 15:08 Ответить
Яре мадярів навіть Ігор не зміг би пропустити - хто би шпендюка малого питався про це ? Я до того шо переселення мадярів було в 9 столітті а не в 10 . Печеніги вже були в наших степах коли був Святослав - а Хазарія , ну а Хазарія була лише блідою тінню себе . Можете не дякувати - кожен помиляється - чи не так ?
показать весь комментарий
10.03.2026 15:45 Ответить
"Якщо людина не бажає вести з тобою суперечку, не факт, що ти правий... Може вона розуміє, що ти - ідіот?..."
показать весь комментарий
10.03.2026 15:48 Ответить
Є два варіанти - або ви суперечите фактам або ви помиляєтесь ( є звісно третій варіант але яв нього не вірю - доросла людина не буде подібного робити ).
показать весь комментарий
10.03.2026 15:59 Ответить
..................................................
показать весь комментарий
10.03.2026 16:00 Ответить
Святослав, Володимир, монголи, печеніги, яка різниця хто, як шо ми таке лайно біля себе маємо.
показать весь комментарий
10.03.2026 15:49 Ответить
Я просто уточнюю... Бо знайдеться "гімно", подібне тому, що встряло в наш діалог, і почне "срать тобі на хвіст", розказуючи, у чому ти "неправий"... Підніми очі вище... Бачиш, що понаписував? Сплутав Олега з Святославом, назвавши Ігоря, Святославового батька, "малим шпендюком". Переплутав 9-те століття, з 10-тим... Володимир уже Корсунь штурмом взяв, на сестрі імператора одружився, Русь хрестив - а мадяри тільки торби пакували, для переселення...
показать весь комментарий
10.03.2026 15:58 Ответить
Яре ось вам документ https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%86%D1%96 . 800 роки то 9 століття 900 відповідно 10 . Тобто ви далі будете стояти на тому шо не помилилися ?
показать весь комментарий
10.03.2026 16:02 Ответить
................................................
показать весь комментарий
10.03.2026 16:11 Ответить
Як то кажуть - Но Комент .
показать весь комментарий
10.03.2026 16:15 Ответить
показать весь комментарий
10.03.2026 14:00 Ответить
Тільки 28 проти, що це показує? Що більшість ******* ніколи не були дружніми до України. Нехай нащадки запам'ятають, хто друг, а хто ******.
показать весь комментарий
10.03.2026 14:02 Ответить
Та і у нас така сама "пропорція" ... "Зелена гімнобільшість", і трохи "опозиції"...
показать весь комментарий
10.03.2026 15:09 Ответить
Це доказує лише те, що в Орбана більшість в парламенті, ось і все. Коли до влади прийде інша партія, вона зможе скасувати цю резолюцію.
показать весь комментарий
10.03.2026 15:10 Ответить
"У резолюції також закликають уряд зробити все можливе для підтримки міжнародних мирних зусиль, не надсилати гроші та зброю Україні" - а до цього так потужно надсилали
показать весь комментарий
10.03.2026 14:03 Ответить
Нічого, коли дорослі дяді будуть ухвалювати рішення, представника Угорщини (якщо він буде мати якусь пиинципову позицію) відпрявлять пити каву
показать весь комментарий
10.03.2026 14:06 Ответить
Ще одна куриця півнем заспівала
показать весь комментарий
10.03.2026 14:11 Ответить
та і х* й на їх парламентську морду ліца ... шось мені підказує ,шо дуже скоро угорщині буде напереливкі...
показать весь комментарий
10.03.2026 14:06 Ответить
"план відновлення України, за підрахунком авторів резолюції, коштуватиме кожній угорській родині" - яким чином коштувати??? Угорщина ані центу на це не виділяє. Чи "коштувати" - це означає, що Угорщина хотіла б отримати ці кошти замість України? А які у Угорщини проблеми, що їй потрібні зовнішні кошти? У них війна? Чи просто Орбан докерувався?
показать весь комментарий
10.03.2026 14:11 Ответить
Зебри Орбана хочуть соковитої травички круглий рік. Це вам не якісь дрібні страуси януковича, а ЗЕБРИ ОРБАНА.
показать весь комментарий
10.03.2026 16:07 Ответить
Це путінський шістці кремлівські політтехнологи фсб порадили так угорських виборців залякувати. Ніколи жодного форінта на допомогу Україні не виділяли, самі фінансову допомогу ЄС отримують, а тут - ось-тобі, одразу по 3,6К Євро з кожної угорської родини...
Мабуть щоб полегшити когнітивний шок, "політик- європеєць" Орбан пограбував український банк та поцупив авто українських інкасаторів.
показать весь комментарий
10.03.2026 16:34 Ответить
Бомжі живуть на подачки а розпушили пір,я
показать весь комментарий
10.03.2026 14:13 Ответить
А тепер орбарня ї@ана, візьміть цю резолюцію,скрутіть в трубочку та засуньте собі в сраку.
показать весь комментарий
10.03.2026 14:14 Ответить
Сьогоднішній лайномет від Орбанщіни заслуговує як мінімум на призупинення права голосу в ЄС, якщо не призупинення її членства за потурання над правовими загально прийнятими правилами ЄС.
показать весь комментарий
10.03.2026 14:14 Ответить
Між Тисою і ******* здається мало різниці. Навіть якщо Орбан програє проблема не зникне
показать весь комментарий
10.03.2026 14:16 Ответить
кацапські сраколизники це і мадяри...
показать весь комментарий
10.03.2026 14:18 Ответить
Довступалися? Приєдналися? Отож... Орбан...
показать весь комментарий
10.03.2026 14:22 Ответить
Конфіскуйте все угорське в Україні та й діла
показать весь комментарий
10.03.2026 14:24 Ответить
Татишооо!
І шо?
показать весь комментарий
10.03.2026 14:29 Ответить
Пузатому орбану сейчас нужен любой визг. По этому успокойтесь.
Если этот ***** с помощью кацапов останется у власти, нам уже похер будет, тогда и бодаться. А если не останется, так может выйти новое решение парламерта.
показать весь комментарий
10.03.2026 14:35 Ответить
А шо там у ЄС кажуть про викрадення грошей і людей - це можна?
показать весь комментарий
10.03.2026 14:39 Ответить
Виходить що так. І де тоді корупція і державний бандитизм?
показать весь комментарий
10.03.2026 15:43 Ответить
Корюківську трагедію (масове вбивство 6700 мешканців 1-2 березня 1943 року) вчинили загони угорської військової жандармерії
. Ця каральна операція була спрямована проти місцевого населення, яке звинуватили у підтримці партизанів, і супроводжувалася повним спаленням селища.
Wikipedia

Основні факти про виконавців:

Хто палив: Угорські військові частини, що діяли на окупованій території України.Причина: Помста за напад партизанів на гарнізон, що знаходився у Корюківці.Масштаб: Знищено майже 7 тисяч людей та спалено понад 1200 хат.
показать весь комментарий
10.03.2026 14:54 Ответить
Спільна операція Зеленского, Орбана і Пуйла завершилась успішно.
показать весь комментарий
10.03.2026 14:54 Ответить
Злочини проти людяності не мають термінів давності
де позови ?
показать весь комментарий
10.03.2026 14:56 Ответить
Результат потужної зовнішньої політики чувака з 5-6 моцними менеджерами.
показать весь комментарий
10.03.2026 15:04 Ответить
Ну а решта в ес тільки й раді тому. Будуть казати ...блаблабла консенсус,рішення всіма членами і таке інше.

Коротше двері відкриті і будуємо міст
показать весь комментарий
10.03.2026 15:11 Ответить
Ну і який їм тепер нафтопровід? Нехай смокчуть ноги...
показать весь комментарий
10.03.2026 15:42 Ответить
До речі а чому угорський OTP банк (який належить одному з найближчих до Орбана олігархів) є одним із банків, що обслуговує ЗСУ?
показать весь комментарий
10.03.2026 16:56 Ответить
Мадяри свого часу довго верещали, щоб його вивели з "чорного списку" (за роботу на кацапії)
показать весь комментарий
10.03.2026 18:47 Ответить
1. Думаю прийшов час провести делька навчаннь з готовності сил оборони з захисту Закрпаття. З повним закриттям кордону, наприклад на тиждень. Потім ще раз - на два. І т.д. Мадярський транспорт на інших ділянках перевіряти максимально прискіпливо і довго.

2. Окремо провести "душевні бесіди" з власниками великих торгівельних мереж з приводу доцільності закупівлі мадярської продукції.
показать весь комментарий
10.03.2026 18:52 Ответить