9360 посетителей онлайн

Венгрия угрожает новыми операциями из-за ситуации с "Дружбой"

Венгрия угрожает новыми операциями из-за ситуации с "Дружбой"

Министр транспорта Венгрии Янош Лазар фактически признал причастность к инциденту с украинскими инкассаторами, назвав это ответом на ситуацию с нефтепроводом "Дружба".

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает Telex со ссылкой на заявление венгерского министра.

Лазар подчеркнул, что изъятые у украинских инкассаторов деньги и золото останутся в Венгрии, пока Украина не возобновит транзит российской нефти по трубопроводу "Дружба".

Он также подтвердил, что операция по задержанию украинских инкассаторов не была случайной.

"Мы знаем, что украинцы очень нервничают. Если нас шантажируют, мы не можем быть настолько глупыми, чтобы поддаться. Мы сделали то, что сделали, не случайно, и деньги мы им не вернем", – заявил министр.

Венгрия не откажется от подобных операций

Лазар намекнул, что Венгрия может готовить подобные операции и в дальнейшем, если вопрос нефтепровода останется нерешенным.

"Деньги пока остаются здесь, мы ждем, когда откроется нефтепровод, и ждем новые денежные переводы из Украины через Венгрию", – сказал чиновник.

Венгерский министр поставил под сомнение законность перевозки иностранной валюты в Украину и заявил, что "чем дольше будет продолжаться восстановление нефтепровода, тем более тщательные расследования" этого дела будут необходимы.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+18
Єдиним великим угорським банком в Україні є ОТП Банк (OTP Bank), можливо пора заарештувати активи, за ворожу діяльність влади орбана проти України.маю думку, що активів банку буде достатньо, для покриття збитків від викрадених грошей Ощадбанку!
показать весь комментарий
10.03.2026 11:57 Ответить
+17
- арештуйтете ВСІ активи Угорщини в Україні
- ОТП відключите ліцензію

СКОТИ НЕ ЗАСПОКОЯТЬСЯ
показать весь комментарий
10.03.2026 11:57 Ответить
+11
У нас,в Україні є у владі,в МЗС,в Нацбанку хто небудь з яйцями.Підготуйте такий позов,щоб з рахунків Угорщини в ЄС зняли суму ту що утримують + інфляційні,+судові+ ті що міг заробити за період утримання банк+моральний ущерб за втрату ділової репутації банка.
показать весь комментарий
10.03.2026 12:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Яка ж тупа зелена влада, що це допустила!
показать весь комментарий
10.03.2026 11:54 Ответить
Бєрі больше. Лічна Зєлєнскій вінават!
показать весь комментарий
10.03.2026 11:56 Ответить
Враховуючи те, що у нього практично необмежена влада - так.
показать весь комментарий
10.03.2026 12:18 Ответить
Так, балабол-голобородько зіграв у цій виставі одну з головних ролей. Нарциси всі трохи довбануті, тому до влади їх допускати категорично не рекомендується.
показать весь комментарий
10.03.2026 12:43 Ответить
твій коментар виглядає ще тупіше ніж зелена влада.
показать весь комментарий
10.03.2026 11:58 Ответить
Гірше зелебота тільки русня.
показать весь комментарий
10.03.2026 12:07 Ответить
Тупо виглядає зелена "дипломатія" і тупі висри ЗЕсрані.
Тупо виглядають тупі ігрища з нафтопроводом. Тупо і недолуго.
Є пошкодження нафтопроводу в наслідок обстрілу? Ну нєхрен тут юлити і бавитись в секретність. Запросили, привезли, тицьнули мордами і лише після того послали нахрін.
Закінчився договір? Те саме. Тицьнули папірцем в морду і нахрін.
Не хочемо більше дати заробити оркам на війну проти нас - знову ж, для того є ДИПЛОМАТИ, а не дурні висери і погрози у вечірніх відосіках від зеленого придурка.
Мадяри прийняли правили гри, які їм запропонувала зелена срань. От і результат. Думати треба! думати про наслідки! Але ж чим?
Але ж то країна ЙОГО мрій, весело, па-пріколу...
показать весь комментарий
10.03.2026 12:09 Ответить
Що пропонуєш спеціаліст у дипломатії?Чі тільки язиком?
показать весь комментарий
10.03.2026 12:53 Ответить
Язиком до не до мене. То у вечірньому відосіку.
показать весь комментарий
10.03.2026 13:10 Ответить
- арештуйтете ВСІ активи Угорщини в Україні
- ОТП відключите ліцензію

СКОТИ НЕ ЗАСПОКОЯТЬСЯ
показать весь комментарий
10.03.2026 11:57 Ответить
Єдиним великим угорським банком в Україні є ОТП Банк (OTP Bank), можливо пора заарештувати активи, за ворожу діяльність влади орбана проти України.маю думку, що активів банку буде достатньо, для покриття збитків від викрадених грошей Ощадбанку!
показать весь комментарий
10.03.2026 11:57 Ответить
OTP Bank, попри вимогу Євросоюзу, і не збирається скасовувати власну діяльність на лаптєстані. І далі розвиває свій бізнес з касапами, з ******.
показать весь комментарий
10.03.2026 14:38 Ответить
В Угорщині пройдщуть вибори і затихнуть різні погрози. Все було б нормально, якби в нас не застосовувалася криворізька дипломатія погроз. Маю родичів в Чехії, які постійно допомагають України. Так після цих подій навіть в них виникли сумніви щодо дій влади України. З їх слів, дуже багато негативу відбуваються з Україною і не на її користь. До цього була купа різних історій. Чеська ініціатива «Подарунок для Путіна» зібрала 12,5 млн крон на українську ракету «Фламінго» за 48 годин, але призупинила передачу коштів через підозри у корупції, пов'язані з виробником - компанією https://zaxid.net/cherez_koruptsiyniy_skandal_v_ukrayini_chehiya_ne_peredali_zibrani_na_raketu_flamingo_groshi_n1624851 Fire Point. Волонтери висловили сумніви щодо прозорості використання коштів і шукають альтернативні варіанти допомоги
показать весь комментарий
10.03.2026 11:58 Ответить
але firepoint літає і працює. А все решта - це були спекуляції і шкідництво щодо виробника. тролі москальські нормально стараються посіяти "зраду".
показать весь комментарий
10.03.2026 15:19 Ответить
показать весь комментарий
10.03.2026 11:59 Ответить
Під@р@с@м простіше жити в цьому світі. Їм все сходить з рук, бо ж вони під@р@си! Що з них взяти...
показать весь комментарий
10.03.2026 12:00 Ответить
Орбан готує для наступника судові позови і відшкодування з відсотками і штрафами. Ну ну. Цікаве кіно починається.
показать весь комментарий
10.03.2026 12:01 Ответить
Я щось не зрозумів. На цю орбанівську шоблу-й@блу управи немає чи що?
показать весь комментарий
10.03.2026 12:08 Ответить
ні бо ЕС ЦЕ НІЩО і як НАТО - це все таке саме як ООН, де самі наглі роблять що хочуть.

Можна б зробити будапештську область, або розшити Закарпатську - тільки нафіг треба
показать весь комментарий
10.03.2026 12:09 Ответить
Я так розумію, що Україна тепер має арештовувати всі інкассаторські перевезення OTP банку на своїй території?
показать весь комментарий
10.03.2026 12:15 Ответить
У нас,в Україні є у владі,в МЗС,в Нацбанку хто небудь з яйцями.Підготуйте такий позов,щоб з рахунків Угорщини в ЄС зняли суму ту що утримують + інфляційні,+судові+ ті що міг заробити за період утримання банк+моральний ущерб за втрату ділової репутації банка.
показать весь комментарий
10.03.2026 12:16 Ответить
Альо, ЄС, це типу ок для вас?
показать весь комментарий
10.03.2026 12:17 Ответить
Тобто виходить, що всі ці розповіді про "військову мафію" і "відмивання грошей" - вигадки Орбана?
показать весь комментарий
10.03.2026 12:17 Ответить
Аякже. Дружбан сьоми могілєвіча і не таке "розкаже". Є відео, як він брав у нього сосіянські гроші.
показать весь комментарий
10.03.2026 15:55 Ответить
Чому влада не подає позов до європейського суду? Де реакція парламенту? Тільки Сибіга ніжкою потопав і все. Якась дивна бездіяльність.
показать весь комментарий
10.03.2026 12:21 Ответить
Хтозна, можливо рильце в пушку бо якась реакція млява.
показать весь комментарий
10.03.2026 13:44 Ответить
Я не здивуюсь, якщо скоро буде "замах" на Орбана і знайдуть "візитку ЗСУ"... Все по классиці політтехнологів із рф.
показать весь комментарий
10.03.2026 12:23 Ответить
Гіршої нації як мадяри то тільки кацапи-хвальковиті,недолугі та жадібні
показать весь комментарий
10.03.2026 12:55 Ответить
****** пуцина відкрив другий фронт проти України, тепер просто орбан не смокче, тепер доказує ділами любов кремлю
показать весь комментарий
10.03.2026 13:05 Ответить
Якщо валютні кошти були в оригінальних пачках і пронумеровані, а золоті злитки проідентифіковані, тоді потрібно ухвалою українського суду здійснити їх арешт і повідомити про це всі банківські установи Світу.
Кожен, хто наважиться використати ці цінності має переслідуватись у кримінальному порядку, як грабіжник-зловмисник та відмивач нелегальних коштів.
показать весь комментарий
10.03.2026 13:24 Ответить
Ми знаємо, що українці дуже нервують Джерело: https://censor.net/ua/n3604460
- ось ключова фраза , яка все пояснює
показать весь комментарий
10.03.2026 13:40 Ответить
А коли почнуться наші контрзаходи? У "ОТР-банка" в Україні все добре?
показать весь комментарий
10.03.2026 13:51 Ответить
А, тобто підтвердив, що антитерористичний підрозділ було використано в полічичних цілях. Це казус беллі взагалі то...