9307 посетителей онлайн

Зеленский получит Европейский орден за заслуги

зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский стал одним из первых лауреатов Европейского ордена за заслуги.

Об этом сообщила президент Европейского парламента Роберта Мецола, информирует Цензор.НЕТ.

Что известно

Среди лауреатов Европейского ордена за заслуги также бывший президент Польши Лех Валенса и бывший канцлер Германии Ангела Меркель.

"Эти европейцы олицетворяют необычайное разнообразие совершенства и преданности, которые движут Европу вперед и укрепляют ее авторитет в мире. Их выдающиеся достижения напоминают нам, что люди из всех слоев общества могут ежедневно строить Европу, формировать наш Союз и отстаивать наши общие ценности", - написала Мецола.

Контекст

  • Орден, учрежденный в 2025 году, имеет три категории: выдающиеся члены, уважаемые члены и члены.

Также, по словам Мецолы, членский уровень получит украинская правозащитница Александра Матвийчук. Церемония награждения состоится в Европейском парламенте в Страсбурге в мае.

Зеленского награждают Европейским орденом за заслуги

Топ комментарии
+43
може ордер!?
показать весь комментарий
10.03.2026 21:19 Ответить
+41
Тут головне шоб ти, гнида, з тим орденом поперся назад через мад'яр. І орден заберуть і тебе конфіскують.
показать весь комментарий
10.03.2026 21:20 Ответить
+31
Нехерово європейці оцінили старання падлюки у справі винищення українців і видавлення їх зі своєї землі. Бо у Європі потрібні робочі руки, а землі українські можна заселяти індусами з паками. От і пояснення, чому ті підори так вперто закривають очі на мародерство гниди пархатої. Ще й компаньонка у торчка нормальна - комсомолка підпутінська. Як і блазень.
показать весь комментарий
10.03.2026 21:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
може ордер!?
показать весь комментарий
10.03.2026 21:19 Ответить
Європейський орден "За мужність при мародерстві" визначному члену- це Вові **********. Але не можна обділити увагою і Міндича з Цукерманом, які заслуговують на орден "За мужність при мародерстві" -просто члену. Аякщо всерйоз, то в цих Європах вже з'їхали з глузду, нагороджуючи мародера.
показать весь комментарий
10.03.2026 22:52 Ответить
Цей орден не допоможе отримати ще і ордер.
показать весь комментарий
11.03.2026 00:12 Ответить
Тут головне шоб ти, гнида, з тим орденом поперся назад через мад'яр. І орден заберуть і тебе конфіскують.
показать весь комментарий
10.03.2026 21:20 Ответить
Орден може і заберуть, орбанці хапуги ще ті , а його депортують , навіщо він їм , там де він - завжди якась халепа ((
показать весь комментарий
10.03.2026 21:42 Ответить
та не плачь ты так обиженка кремлевская
показать весь комментарий
10.03.2026 23:10 Ответить
Не читають європейці коментарі на "Цензорі"
показать весь комментарий
10.03.2026 21:21 Ответить
А ти думав що твої коментарі європейці на цитати розберуть ? Їм ******** вистачає , до того ж вони свої, можна сказати що "кошерні" чи "халяльні" .
показать весь комментарий
10.03.2026 21:44 Ответить
Дронова наддержава допоможе сша
показать весь комментарий
10.03.2026 21:22 Ответить
мої вітання пане Президент
показать весь комментарий
10.03.2026 21:22 Ответить
Ти хворий??
показать весь комментарий
10.03.2026 21:52 Ответить
хворий зеідіот.
показать весь комментарий
10.03.2026 22:32 Ответить
Багато вас у палаті?
показать весь комментарий
10.03.2026 23:18 Ответить
Незрозуміло - зе-виродок визначний член, шановний член чи просто член....?
показать весь комментарий
11.03.2026 00:48 Ответить
потужний і незламний член
показать весь комментарий
11.03.2026 07:35 Ответить
Дикобраза в жопу! Можно трех степеней.
показать весь комментарий
10.03.2026 21:23 Ответить
Тепер у нас буде "потужний орденоносець".)
показать весь комментарий
10.03.2026 21:26 Ответить
Нехерово європейці оцінили старання падлюки у справі винищення українців і видавлення їх зі своєї землі. Бо у Європі потрібні робочі руки, а землі українські можна заселяти індусами з паками. От і пояснення, чому ті підори так вперто закривають очі на мародерство гниди пархатої. Ще й компаньонка у торчка нормальна - комсомолка підпутінська. Як і блазень.
показать весь комментарий
10.03.2026 21:27 Ответить
В європейців ,що дах поїхав ,чи вони зєліних відосіків про "перемогу " і "незламність " передивились.
показать весь комментарий
10.03.2026 21:29 Ответить
Нє то компенсація за украдені гроші Ощадбанку , угорців бояться чіпати , вирішили таким чином відморозитися .
показать весь комментарий
10.03.2026 21:46 Ответить
Поспішила Мецола з тим Орденом нашому торчку. До травня прийдеться скасовувати. Невідомо ще, чим закінчиться для нього ця дуже погана історія з валютою і золотом в Угорщині. Без наших ОПешних злодіїв там не могло обійтись. Бач, як мовчать всі. Тільки жалібно скиглять. Стидобище неймовірне! Довів ту нещасну Україну до ручки! Україна розхльобує ганебні вибори 19 року.
показать весь комментарий
11.03.2026 00:16 Ответить
И ТРЕУГОЛКУ !)
показать весь комментарий
10.03.2026 21:29 Ответить
Орбан буде вручати?
показать весь комментарий
10.03.2026 21:30 Ответить
Чи Міндіча підвезуть?
показать весь комментарий
10.03.2026 21:49 Ответить
Та не орден цьму уйоб....ку треба давати а ордер за бездіяльність і за протидію військовим перед 24,02,22!!!! А це виглядає як амністія!!!
показать весь комментарий
10.03.2026 21:31 Ответить
Не знаю стосовно Валенси, а двоє інших креатура КГБ-ФСБ!
показать весь комментарий
10.03.2026 21:32 Ответить
Орден, заснований у 2025 році, має три категорії: визначні члени, шановні члени та члени.

Тобто слово, яким українці між собою називають Зеленського, європейці вирішили підкріпити орденом?
Тепер всі в Європі будуть знати, що Володимир Зеленський-ЧЛЕН.😂
показать весь комментарий
10.03.2026 21:35 Ответить
Після слів, що Володимир Зеленський потужний патріот, найвеличніший лідор су*часності.
показать весь комментарий
11.03.2026 00:26 Ответить
Еврочлен.
показать весь комментарий
10.03.2026 22:01 Ответить
Або "Никогда такого не было и вот опять".
показать весь комментарий
11.03.2026 00:24 Ответить
а орден "Лева і Сонця" буде? Там монумент лева у Брюселі є на Lieu-dit Le Lion, хай туди Урсулу підведе у сонячну погоду.
показать весь комментарий
10.03.2026 21:38 Ответить
Сусідство з агенткою штазі не дуже, але добре хоч Орбана немає
показать весь комментарий
10.03.2026 21:38 Ответить
Який дебіл це придумав?
показать весь комментарий
10.03.2026 21:38 Ответить
Дурневі ще й медальку дадуть.Ото йому вже дах знесе
показать весь комментарий
10.03.2026 21:40 Ответить
Йому більш підходить орден сутулого на спину.
показать весь комментарий
10.03.2026 21:40 Ответить
Малчиш-кибальчиш отримав орден!
показать весь комментарий
10.03.2026 21:41 Ответить
Краще б той орден йому посмертно дали.
показать весь комментарий
10.03.2026 21:43 Ответить
Так там три категорії , дві залишили на "присмерті" і "посмертно" .
показать весь комментарий
10.03.2026 21:50 Ответить
У него уже есть.
показать весь комментарий
10.03.2026 21:57 Ответить
І такий є...
показать весь комментарий
10.03.2026 22:03 Ответить
орден за утилізацію гоїв
показать весь комментарий
10.03.2026 22:05 Ответить
Андре ви зробили помилку , за утилізацію гноїв- кацапів , нашваберних рабів-дегенератів х7йла.
показать весь комментарий
10.03.2026 23:02 Ответить
орден за утилізацію гоїв
показать весь комментарий
11.03.2026 01:57 Ответить
Ще один.
Читай уважно вище. Не гоїв а гноїв - кацапів, від слова гній - непотріб.
показать весь комментарий
11.03.2026 09:51 Ответить
читаю. написано - гоїв.
показать весь комментарий
11.03.2026 13:12 Ответить
Лєх Валєнса самий достойний кандидат із вказаних..
показать весь комментарий
10.03.2026 22:06 Ответить
Єдиний.
показать весь комментарий
11.03.2026 06:40 Ответить
А цей Європейський орден за заслуги, йому теж путін буде вручати?

показать весь комментарий
10.03.2026 22:22 Ответить
Валенса в шоці від компанії!
показать весь комментарий
10.03.2026 22:24 Ответить
🤡 отримає вінком януковоча , по своєї обдовбоної макітрі ...
показать весь комментарий
10.03.2026 22:30 Ответить

Ну нарешті гідна оцінка, від якої Кремль аплодує стоячи! Це той рідкісний випадок зворушливого єднання Заходу та Сходу: поки в Брюсселі малюють черговий орден, у москві, сто пудів відкорковують найкраще шампанське! Путін би точно підписав би цей наказ власним пером, адже ніхто так майстерно не розчищав простір для його ,,планів'', як цей новоспечений лауреат. Та і Європа у своєму репертуарі: дає брязкальце за те, що диктатор уже готує вітальну телеграму, бо таку ,,допомогу'' гріх не відзначити. Мабуть, у поданні на нагороду так і написали: ,,За неоціненний внесок у реалізацію стратегій ворога та героїчне вистелення червоної доріжки для агресора і імітацію боротьбі і лідера''. Це ж треба було так ювелірно ,,напрацювати'' на медаль, щоб сам путін, витираючи сльозу розчулення, кивав би головою: ,,Молодець, Вово, я б краще не зробив!''. Чудовий жест: за такий внесок у ,,стабільність'' окупанта в цивілізованих країнах зазвичай дають термін, а в нас - ордени. Справжній тріумф ,,талановитого'' менеджменту, де один дає ******** на піджак, а інший отримує все, що хотів, завдяки зусиллям цього блазня. Схоже, цей орден стане першим в історії, який можна носити одночасно і на європейському лацкані, і як почесну грамоту від ФСБ за особливі заслуги перед ,,русским миром'', зроблені руками цього ,,великого демократа''..... І сміх і сльози.....
показать весь комментарий
10.03.2026 22:49 Ответить
Здуріли зовсім....
показать весь комментарий
10.03.2026 23:03 Ответить
І грамоту!)
показать весь комментарий
10.03.2026 23:10 Ответить
Одуреть
показать весь комментарий
10.03.2026 23:28 Ответить
Це щоб Трампа позлить.
показать весь комментарий
10.03.2026 23:33 Ответить
Це прикол проти ночі чи що?
показать весь комментарий
10.03.2026 23:36 Ответить
Надіюсь посмертно вручать родичам.
показать весь комментарий
11.03.2026 07:37 Ответить
Ідіоти.
показать весь комментарий
11.03.2026 08:10 Ответить
ну, після ордену можна і на премію миру замахнутися
показать весь комментарий
11.03.2026 08:25 Ответить
Та що там орден ,нобелівську давайте.
показать весь комментарий
11.03.2026 08:32 Ответить
Після цього тільки арешт !
показать весь комментарий
11.03.2026 09:11 Ответить
Золотий батон дайте мародеру