9129 посетителей онлайн

Блокировка счетов и запрет водить авто: в Раде обсуждают новые ограничения для уклонистов и СОЧ

В Раде обсуждают ограничения для уклонистов и военных из СЗЧ

В Верховной Раде обсуждают возможность введения дополнительных ограничений для граждан, уклоняющихся от мобилизации, а также для военнослужащих, самовольно покинувших воинские части.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом в интервью "Телеграфу" сообщил член парламентского комитета по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки Вадим Ивченко.

Что известно?

По его словам, в парламенте обсуждают законодательные инициативы, которые предусматривают применение к таким лицам механизмов, подобных тем, которые уже используются в отношении должников по уплате алиментов.

Речь идет, в частности, о возможном блокировании банковских счетов, ограничении доступа к кредитам, нотариальным и административным услугам, а также временном запрете на управление транспортными средствами.

"Фактически должна быть база наказаний по СОЧ и, в том числе, по уклонению. Потому что невозможно уменьшать СОЧ, когда ты еще и не наказываешь. У нас у алиментщиков, которые за своих детей не платят, есть шесть различных видов наказаний. Им блокируют счета, не дают кредиты и так далее", - сказал Ивченко.

По его словам, такие ограничения могут способствовать уменьшению количества случаев уклонения от мобилизации и самовольного оставления воинских частей.

В то же время депутат подчеркнул, что одних карательных мер недостаточно. Государство также должно развивать систему рекрутинга, мотивационные программы для военнослужащих и эффективные механизмы ротации.

Сейчас соответствующие инициативы находятся на стадии обсуждения в профильном комитете парламента. Законопроекты еще не зарегистрированы в Верховной Раде.

Топ комментарии
+41
Цікаво, закон буде розповсюджуватися і на чотирижди ухилянта?
показать весь комментарий
12.03.2026 11:07 Ответить
+40
Ну звісно. Окрім подальшого "закручування гайок" зелешобла нічого запропонувати не може.
показать весь комментарий
12.03.2026 11:06 Ответить
+40
Мало того. Вони ще й надіються ці гроші безкінечно красти.
показать весь комментарий
12.03.2026 11:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
питання риторичне
показать весь комментарий
12.03.2026 12:52 Ответить
Вони справді думають що люди цінують водійські права і рахунки вище власного життя?
показать весь комментарий
12.03.2026 12:56 Ответить
Все це для лохів --баранів Якщо людина не хоче захищати свою Батьківщину--то яке він має право приймати участь в голосуванні при обрані депутатів всіх рівнів Тому перше,що потрібно--змінити Конституцію і закон---така людина не має право займати державні посади,бути обрана--бо він ТРУТЕНЬ А влада боїться на такі кроки--бо іменно це її виборці---продажні,сцикуни і вороги України,я вже не говорю.що це люди---перекоти поле.
показать весь комментарий
12.03.2026 12:57 Ответить
Прочитай уважно КОНСТИТУЦІЮ! Хоть ОДИН РАЗ!
показать весь комментарий
12.03.2026 13:48 Ответить
А ви ( а не ти) прочитай всю конституцію,особливо про свої обовязки? да і проаналізуй,що я написав,А так тик-ляп .
показать весь комментарий
12.03.2026 13:55 Ответить
Прочитай уважно КОНСТИТУЦІЮ!
показать весь комментарий
12.03.2026 14:02 Ответить
Спочатку права, потім обов'язки.
показать весь комментарий
12.03.2026 15:03 Ответить
роберт хайнлайн?
не пізнав тебе у гримі
показать весь комментарий
12.03.2026 14:30 Ответить
Абсолютна більшість місцевих дописувачів проти того, щоб йти захищати Батьківщину. Нехай хтось, а потім вже вони. Але це неточно. При цьому вони не є виборцями цієї влади (в усякому разі так переконують).
показать весь комментарий
12.03.2026 13:28 Ответить
а який % тих які за справедливу мобілізацію?, всетаки дають дві відпустки по 15 днів і ми бачимо як живуть ТЦК і прокурори, які у них весільні 3 метрові торти, віли в іспанії і баблом набиті матраци
показать весь комментарий
12.03.2026 14:27 Ответить
Все правильно - хай закручують гайки. Історія показує, що в колективній свідомості має сформуватися "кожен сам коваль своєї долі", й тоді тільки можливі зміни. Інакше ніяк.
показать весь комментарий
12.03.2026 13:31 Ответить
Першочергово блокуйте банківськи рахунку, бо ухилеси, як щури ховаються по підвалам та разраховуваються виключно картами та переказами. Змусьте їх вийти на світло, де їх швидко пов'яжуть ветерани-гвардійці з ТЦК.
показать весь комментарий
12.03.2026 13:38 Ответить
З Германії вооюешь?
показать весь комментарий
12.03.2026 15:04 Ответить
Ок, заблокуйте "ухилесам" рахунки і хто буде донатити зсу?🤦🤦 Святий дух? Боти ну чому ви такі тут тупі?
показать весь комментарий
12.03.2026 15:10 Ответить
Краще без рахунків, але не кормити черв'яків.
показать весь комментарий
12.03.2026 13:54 Ответить
Ти ще напиши що рашисти "добро" несуть в Україну....
показать весь комментарий
12.03.2026 14:29 Ответить
Так піди зупини їх.
показать весь комментарий
12.03.2026 15:04 Ответить
Це нічого не дасть ,крім ще більшої проблеми в країні...Краще б відкрили людям кордони
показать весь комментарий
12.03.2026 14:10 Ответить
дозволити вхід з болгаркою до квартир, це краще ніж призвати 200 тис. ментів, прокурорів і суддів чи 120000 військовихпенсів до 60 років, деякі в 40 років пенсіонери!!!!
показать весь комментарий
12.03.2026 14:23 Ответить
показать весь комментарий
12.03.2026 14:25 Ответить
На Засрашку не нападала країна у декілька разів більша по населенню та ресурсам. Тому ваше порівняння недоречне.
показать весь комментарий
12.03.2026 14:28 Ответить
Ета другоє.
показать весь комментарий
12.03.2026 14:31 Ответить
Невже д'Єрмаку заблокують рахунки? Водіння автомобіля йому пох - його СБУ возить.....
показать весь комментарий
12.03.2026 14:26 Ответить
Очікуйте масове зняття готівки та вивід грошей за кордон.
показать весь комментарий
12.03.2026 14:52 Ответить
Це було б чудово. Зараз будь-яке подальше затягування гайок - це прямий шлях до масових заворушень і нової революції, після якої зе-гниди будуть висіти на деревах зі швабрами в дупі.

Але, нажаль, дибілів за таке голосувати у Раді не знайдеться.
показать весь комментарий
12.03.2026 15:06 Ответить
Цими "обмеженням" вони добьються лише тим що багато грошей з рахунків просто знімуть, і все , для банків це нічого хорошого.
показать весь комментарий
12.03.2026 15:08 Ответить
Ну, слава Богу - зараз дерьмак на паперть піде, та буде їздить на метро. Він жеж людина призовного віку. Нажаль закон зворотьної сили не має - бо є один пі...ст - так той аж чотири рази примудрився ухилитись. От йьому б яйця відкрутити.
показать весь комментарий
12.03.2026 15:11 Ответить
Ублюдки. Раха и Северная Корея отдыхают
показать весь комментарий
12.03.2026 15:21 Ответить
Когда бабье бездетное призвать будете?
показать весь комментарий
12.03.2026 15:23 Ответить
Страница 2 из 2