10296 посетителей онлайн

Выплату 1500 гривен в апреле получат 13 миллионов украинцев, – Улютин

Улютін

В апреле около 13 миллионов украинцев получат единовременную денежную помощь в размере 1500 гривен.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на заявление министра социальной политики Дениса Улютина во время часа вопросов к правительству.

По словам министра, выплату получат граждане, которые пользуются социальной поддержкой государства.

В частности, речь идет о пенсионерах, получающих пенсию по возрасту, семьях с детьми, лицах с инвалидностью, людях, получающих базовую социальную помощь, а также внутренне перемещенных лицах, получающих соответствующие выплаты.

"Это 13 миллионов человек, которые так или иначе непосредственно сталкиваются с социальной системой и получают социальные выплаты", – пояснил Улютин.

По его словам, помощь предназначена для тех граждан, чье материальное положение подтверждено в системе социальной поддержки, и на которых сказывается рост цен, в частности на рынке нефтепродуктов.

Министр отметил, что выплата будет осуществлена автоматически в апреле, и гражданам не нужно подавать никаких дополнительных заявлений.

Средства поступят тем же способом, которым люди обычно получают социальные выплаты – через банковские счета или через отделения Укрпочты.

В Министерстве социальной политики уточнили, что эта помощь будет единовременной.

Топ комментарии
+35
zельоні гниди

довели до зубожіння ...а тепер кістку кидають - голоси купляють
показать весь комментарий
13.03.2026 13:58 Ответить
+30
Кінець Епохи Бідності - Початок Епохи Злиднів

показать весь комментарий
13.03.2026 14:01 Ответить
+23
ПОПУЛІЗМ НАШЕ ВСЕ. Самі кажуть що бюджету хватить лише до квітня і паралельно роздача грошей що підштовхне інфляцію
показать весь комментарий
13.03.2026 14:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
zельоні гниди

довели до зубожіння ...а тепер кістку кидають - голоси купляють
показать весь комментарий
13.03.2026 13:58 Ответить
ага .. і повномасштабну війну попередники організували
показать весь комментарий
13.03.2026 14:13 Ответить
а потім zельоні гниди відкрили двері
показать весь комментарий
13.03.2026 14:19 Ответить
Нєєєєє, саме при зеленском ми Молдову випередили, зайняли почесне останнє місце в Європі.
показать весь комментарий
13.03.2026 14:19 Ответить
Реєстрація: 05 лютого 2026-го року.
Новєнькій зільонінькій.
показать весь комментарий
13.03.2026 14:32 Ответить
ПОПУЛІЗМ НАШЕ ВСЕ. Самі кажуть що бюджету хватить лише до квітня і паралельно роздача грошей що підштовхне інфляцію
показать весь комментарий
13.03.2026 14:00 Ответить
Улютін, як йому наказали з опу, так воно і белькотить!!
Типовий з ПаХАРІв урядоВіц від зеленського…. А запис у трудовій зробили, щоб за бездіяльність свого тупого сидіння задом на посаді, ще і пенсіон виплачували йому Українці!!!
показать весь комментарий
13.03.2026 15:59 Ответить
Кінець Епохи Бідності - Початок Епохи Злиднів

показать весь комментарий
13.03.2026 14:01 Ответить
міністр УЛЮТІН - мені задлось, що десь тут заховано слово ЮЛІН(а).....тисяча
показать весь комментарий
13.03.2026 18:30 Ответить
как говорил винипух: это не спроста...
показать весь комментарий
13.03.2026 14:02 Ответить
Мабуть скоро вибори... Вся мерзота зашевелиться
показать весь комментарий
13.03.2026 14:03 Ответить
так-так
показать весь комментарий
13.03.2026 14:03 Ответить
Так ось як ти виглядаєш, "країна мрій" Zейолопа
показать весь комментарий
13.03.2026 14:02 Ответить
Коли вже введуть картки на їжу? В США є, а ми що, заможніші?)
показать весь комментарий
13.03.2026 14:04 Ответить
Не покидает вопрос, кому они все это рассказывают? Моя мама сходила на почту оформить 1000 грн. ( хотя отговаривал, свои дам, нет другие подружки убедили) Пока оформили, пока снег растаял что бы смогла до почты дойти, выплаты закончились)
показать весь комментарий
13.03.2026 14:05 Ответить
що б ми робили....без вас добряки ви наші? Все про народ думають! Слуги, мать вашу вьоб!
показать весь комментарий
13.03.2026 14:06 Ответить
і не кажіть,краще б знову підняли зарплатню у двічі,ні...у тричі,за нестерпні понаднормові умови праці,все працюють,працюють,а невдячні холопи незадоволені...
показать весь комментарий
13.03.2026 14:57 Ответить
Звідки гроші? На військо немає? На підкуп посполитих є. Немає слів, хочеться тіко матюччам..
показать весь комментарий
13.03.2026 14:08 Ответить
так з надлишків з здорожчання палива,підняття акцизів,податків,штрафів......за всі їх благочинність заплате кожен з нас як і за все інше включаючі маєтки в дубаях
показать весь комментарий
13.03.2026 15:00 Ответить
Це аж 33 долари
показать весь комментарий
13.03.2026 14:09 Ответить
Пока 33, а вот когда получат может и меньше будет...точно будет меньше
показать весь комментарий
13.03.2026 15:13 Ответить
Мільйони українців змушені позиватися (і оплачувати послуги адвокатів) щоб отримати свою, вже нараховану пенсію, яку держава сама призначила і відмовляється платити. Навіщо це дешевий піар?
показать весь комментарий
13.03.2026 14:16 Ответить
Європа оплачує. В обмін на що оплачує - це ми лишимо за кадром. Канібалізм)
показать весь комментарий
13.03.2026 14:16 Ответить
Це підтвердження, що вибори преЗЕдента не цікавлять і за своє крісло він не тримається...
показать весь комментарий
13.03.2026 14:19 Ответить
В дупу собі їх запихніть!
показать весь комментарий
13.03.2026 14:24 Ответить
грійтеся і освітлюйтеся вкраїнчики... І витратьте подачку на комуналку та чергову яхту ахмєтці... Чи ви думали ахмєтка вам побудує нові генерації тепла і електроенергії за 30 років?? А ******** шмарофон розкаже про чергову перемогу піськоструйного
показать весь комментарий
13.03.2026 14:31 Ответить
Дякую, вже 1000 отримав. Укрпошта відмовилась оплатити ЖКП,скарги виконавцю,міністерству,ОПу- як у болото. Без кругів на поверхні. Гроші,напевно,Смілянський з Міловановим спиз...ли.
показать весь комментарий
13.03.2026 14:46 Ответить
Бабок немає в бюджеті. Шо нам зробити? Роздати! Половина населення - пенсіонери. Ще 1.4 млн - військові-ветерани. Купа соціалки. А ми … роздаєм те, чого нема.
показать весь комментарий
13.03.2026 14:51 Ответить
патужна зЄліна тищщщааа..
показать весь комментарий
13.03.2026 14:51 Ответить
А що це за гуй Улютін -хабадник точно чи москаль?
показать весь комментарий
13.03.2026 15:02 Ответить
Банальний підкуп майбутніх виборців
показать весь комментарий
13.03.2026 15:23 Ответить
А -я -яй! В Україні біда , а вони дальше Юліною тисячою граються!
показать весь комментарий
13.03.2026 15:47 Ответить
Була на днях новина, що на поточний ремонт доріг потрібно 14 млрд грн, але гроші є тільки до травня місяця. Якраз цю «допомогу» можна направити на ремонт доріг. Ще й решта залишиться 5,5 млрд грн.
показать весь комментарий
13.03.2026 16:11 Ответить
У поточному році на ремонт доріг в Україні потрібно 52 млрд гривень. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на брифінгу в четвер, 5 березня.
показать весь комментарий
13.03.2026 18:32 Ответить
Пенсионеров 10,3 млн.Выплатят 13 миллнонаммичеловек.Это всем пенсионерам и 3 млн. ещё кому то?Или 3млн. пенсионерам и 10 млн кому то?
показать весь комментарий
13.03.2026 16:27 Ответить
По вислузі не дадуть
показать весь комментарий
13.03.2026 16:35 Ответить
Хай вдавиться цією подачкою.
показать весь комментарий
13.03.2026 16:38 Ответить
Це вражає! Уряд ******* роздав 40 мільярдів ЗА ТИЖДЕНЬ! Зарплату військовим могли збільшити УДВІЧІ
Залізний нардеп
https://www.youtube.com/watch?v=mHHWKALaT8E