10625 посетителей онлайн

Трамп о жизни под обстрелами: не понимаю, как живут в Украине

Трамп удивился жизни людей в Украине во время войны

Президент США Дональд Трамп заявил, что его удивляет, как люди живут в Украине, несмотря на войну и постоянные обстрелы.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ, об этом Трамп заявил во время пресс-конференции в Белом доме.

Отвечая на вопрос о военной операции Израиля в Ливане, Трамп рассказал о недавней встрече с влиятельным ливанцем.

По его словам, он поинтересовался, действительно ли тот живет в Ливане и остаются ли там его родители. В ответ услышал, что семья проживает в стране и со временем привыкла к постоянным обстрелам.

Говоря о трудностях, которые создает для Ливана движение "Хезболла", Трамп неожиданно перевел разговор на Украину.

"Люди живут в Украине. Знаю, вы подумаете, что они не могли бы жить в Украине, но они живут в Украине. Я не знаю, как им это удается, но они живут в Украине, — отметил он и снова вернулся к предыдущей теме: — Они живут в Ливане. "Хезболла" — это большая проблема, и их быстро ликвидируют".

Что предшествовало? 

Накануне Трамп заявил, что Вашингтон не обязан предоставлять военную помощь Украине, поскольку она расположена "за тысячи километров".

Топ комментарии
+63
Ну - Трамп же живе без мізків? Якось йому вдається? От і ми звикли жить під обстрілами, матюкаючи Трампа, за ідіотизм......
показать весь комментарий
17.03.2026 07:04 Ответить
+16
А приїхати і подивитися, ні? Чи Маланка не дозволяє?
показать весь комментарий
17.03.2026 07:06 Ответить
+16
Говорячи про труднощі, які створює для Лівану рух "Хезболла", Трамп несподівано перевів розмову на Україну

А чому про 350 мільярдів не згадав? Про сплячого Джо, якого надурив пройдисвіт Зеленський? Про те, що ця війна ніколи б не відбулася, якби він був президентом?

Непорядочек...
показать весь комментарий
17.03.2026 07:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну - Трамп же живе без мізків? Якось йому вдається? От і ми звикли жить під обстрілами, матюкаючи Трампа, за ідіотизм......
показать весь комментарий
17.03.2026 07:04 Ответить
От і ми ...
показать весь комментарий
17.03.2026 08:33 Ответить
З шашликів приїхав?
показать весь комментарий
17.03.2026 08:38 Ответить
Це ти про ЩО?...
показать весь комментарий
17.03.2026 08:45 Ответить
Спасибо жителям Техаса
За президента 3.14дераса.
показать весь комментарий
17.03.2026 10:56 Ответить
Руде на всю макітру..
показать весь комментарий
17.03.2026 07:05 Ответить
Трамп- перший президент США , що в своїй поведінці покладається виключно на свої тваринні інстинкти. Такі поняття , як розум, совість, честь для Трампа- терра інкогніта.
показать весь комментарий
17.03.2026 11:12 Ответить
Передайте американцям, най свої християнські цінності засунуть собі.
показать весь комментарий
17.03.2026 11:31 Ответить
США досягли успіху значною мірою саме завдяки християнським цінностям. Україні також потрібно з них почати. Того звідки США скотились Україна нажаль навіть не починала…
показать весь комментарий
17.03.2026 13:15 Ответить
До Андрей Варгола:
Прошу не ображати тварин. Тварини на багато рівнів порядочніші ніж Рудий. Такого ембріону як Рудий Земля за все своє існуваня не знала.
показать весь комментарий
17.03.2026 13:57 Ответить
Терроризм не дуже ефективний в створенні СССР 2,0, саме тому не буде куди США зливали інфляцію та продавати б/в станки за золото, та за колготи купувати будь-яку мокшаньску бабу.

В черговий раз як з танками, але вже з ракетами дурнів на дурили що не буде позиційної війни.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:05 Ответить
А приїхати і подивитися, ні? Чи Маланка не дозволяє?
показать весь комментарий
17.03.2026 07:06 Ответить
Навпаки, Маланка тільки ЗА. Ну, щоб ненароком...
показать весь комментарий
17.03.2026 07:49 Ответить
Підгузників не вистачить.
показать весь комментарий
17.03.2026 08:26 Ответить
Чумаданів.
показать весь комментарий
17.03.2026 08:44 Ответить
x#йло не позволяет
показать весь комментарий
17.03.2026 09:31 Ответить
Говорячи про труднощі, які створює для Лівану рух "Хезболла", Трамп несподівано перевів розмову на Україну

А чому про 350 мільярдів не згадав? Про сплячого Джо, якого надурив пройдисвіт Зеленський? Про те, що ця війна ніколи б не відбулася, якби він був президентом?

Непорядочек...
показать весь комментарий
17.03.2026 07:06 Ответить
Зараз треба змобілізувати хоч когось щоб прикрили дупу в Ормузський протоці, тому і не згадав. Згадає пізніше, коли вже не буде пекти. Але якраз зараз він, схоже, дозрів до цікавих речей - типу 10% майбутніх прибутків від екпорту іранської нафти в обмін на придушення іранців дронами.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:13 Ответить
А де про 10 відсотків можна почитати?
показать весь комментарий
17.03.2026 07:15 Ответить
Ніде - аби я торгувався це було б моїм початковою пропозицією.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:20 Ответить
А, тоді це нецікаво
показать весь комментарий
17.03.2026 08:36 Ответить
і саме тому руйнуєш будь-яку спробу допомогти Українцям? аби знайти межу, за якою вже не зможуть?...
показать весь комментарий
17.03.2026 07:09 Ответить
ви звертаєтесь до нього, як до здорового
А він хворий. Абсолютно.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:14 Ответить
Він не хворий,просто цинічна скотина,яку цікавлять гроші і слава.Але не гроші Маска чи Стіва Джобса,а гроші з різних схем,йому так цікаво
показать весь комментарий
17.03.2026 07:37 Ответить
вам, вочевидь, невідомі
хвороби старості
ну і добре
показать весь комментарий
17.03.2026 08:29 Ответить
"Люди живуть в Україні. Знаю, ви подумаєте, що вони не могли б жити в Україні, але вони живуть в Україні. Я не знаю, як їм це вдається, але вони живуть в Україні, - зазначив він і знову повернувся до попередньої теми: - Вони живуть у Лівані. "Хезболла" - це велика проблема, і їх швидко ліквідують".
показать весь комментарий
17.03.2026 07:10 Ответить
Але він нічого не сказав про те , що Украіна
у війні через його кремлівського виродка , якого
потрібно негайно ліквідувати , щоби наша
краіна не стікала кровʼю !
Рудий пихатий мудак - деменція у якого прогресує !
показать весь комментарий
17.03.2026 08:54 Ответить
хворе на голову
показать весь комментарий
17.03.2026 07:12 Ответить
показать весь комментарий
17.03.2026 07:13 Ответить
ПРИДУРОК звідки снаряди прилітають, ти це знаєш? Ось і воно твій кориш кремлівський дітей вбиває, а ти йому червону доріжку.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:12 Ответить
Українці живуть під постійними обстрілами із- за росії і допомозі росії з боку США. Тільки є велика різниця, що Ізраїль б'є по військових об'єктах Лівану, а кцапи виключно по мирних містах, по жінках і дітях із застосуванням ракет, які вироблялися для удару по кораблях.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:24 Ответить
що Ізраїль б'є по військових об'єктах Лівану

Я б не спішив писати такі висновки. Ізраїль, це ще така собі штучка. Усі бійні на Близькому Сході розпочинав саме він.
показать весь комментарий
17.03.2026 14:03 Ответить
У своїй книзі «Земля обітована» (A Promised Land), опублікованій у 2020 Обама згадує 2005 рік. Будучи сенатором, Обама разом із республіканцем Річардом Лугаром відвідав Україну. Вони ініціювали програму зі знищення застарілої радянської зброї, зокрема 1000 одиниць ПЗРК та значної кількості ***********. Ющенка цим заведовал тоді.
Потім срані ковбойці голосно плачуть та льють сльози, як флоридські крокодили.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:30 Ответить
Навіть фоточки обамки в Донецьку є. Мавпа кончена
показать весь комментарий
17.03.2026 11:36 Ответить
Довбень рудий Трампидло, так Україна едина країна в Европі що вміло воює з дикою кацапською ордою і нікого не боїться. Запасайся підгузниками і їдь в Київ, не бійся. Тебе, старого пирдуна, всьому тут навчать.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:34 Ответить
Тут за ним стелитиметься коричнева доріжка.
показать весь комментарий
17.03.2026 09:04 Ответить
Паскуда рижа
показать весь комментарий
17.03.2026 07:34 Ответить
Поміняйся з жителем Харкова і тобі розвиднеться
показать весь комментарий
17.03.2026 07:38 Ответить
жде падла шо ми здамося
показать весь комментарий
17.03.2026 07:39 Ответить
❗️РФ атакувала термінал Нової пошти в Запоріжжі
показать весь комментарий
17.03.2026 07:41 Ответить
Тромба дивує все що не йде за його планом. Він хотів щоб українці здалися пуйлу ще 4 роки тому, а вони його як назло дивують.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:43 Ответить
погано жити під обстрілами
но це краще ніж к москальскому концтаборі
Ще й трампон кожного дня веселить..
показать весь комментарий
17.03.2026 07:50 Ответить
Ми теж нерозуміємо, як ти, чмо безмозгле, умудрилось дожити до своїх років...
показать весь комментарий
17.03.2026 07:50 Ответить
Ты,Дональд,ещё не забывай,что страной керуют квартальщики,те,кто разминировал перед путиным все что можно и те,кто по сегодняшний день разворовывают все, до чего дотягивается руки.
показать весь комментарий
17.03.2026 07:59 Ответить
Він би втік.
показать весь комментарий
17.03.2026 08:00 Ответить
Та ти вже нічого не тямиш, діду! П*здуй на пенсію
показать весь комментарий
17.03.2026 08:20 Ответить
Ну приїжджай, подивишся.
показать весь комментарий
17.03.2026 08:27 Ответить
А що таргани у голові про це нічого не кажуть. Мабуть і вони зрозуміли що це марно
показать весь комментарий
17.03.2026 08:32 Ответить
Спроси у иранцев!
показать весь комментарий
17.03.2026 08:36 Ответить
в штатах дуже багато вбивств і щоденних злочинів
як ви там живете ?
показать весь комментарий
17.03.2026 08:39 Ответить
Трамп про життя під обстрілами: Не розумію, як живуть в Україні... Путин торопит: что ж ты, братан, обещал сдать Украину...
показать весь комментарий
17.03.2026 08:40 Ответить
З за такого підораса ,як ти ,і твого ****** *****, не живуть , а виживають.
показать весь комментарий
17.03.2026 09:05 Ответить
Та кого ви слухаєте! Воно ж не пам'ятає що вчора варнякало,то й завтра Трампон не згадає шо сьогодні молов!
показать весь комментарий
17.03.2026 09:10 Ответить
Та то деменція. Заберіть у нього хтось кермо. Не знаю, може делегацію якусь у штати неофіційну відправити. Цей дибіл планету у хаос уникне
показать весь комментарий
17.03.2026 09:14 Ответить
Краще жити в воюючих Україні ніж концлагері де начальник маніяк!
показать весь комментарий
17.03.2026 09:42 Ответить
Дід хоче весь світ з собою в могилу забрати.
показать весь комментарий
17.03.2026 09:44 Ответить
******* рижа підирасіна.
показать весь комментарий
17.03.2026 09:45 Ответить
Трампон думає, що кцапи, як і його війська та Ізраїля б';ють виключно по воєним цілях. А кцапи, як найбільші терористи в світі б'ють виключно по мирних містах, оселях, в яких проживають жінки і діти.
показать весь комментарий
17.03.2026 09:55 Ответить
Та ні. Трампон добре знає куди бють його війська. Забули дівчачу школу в Тегерні?
показать весь комментарий
17.03.2026 14:07 Ответить
Їржавий
показать весь комментарий
17.03.2026 10:08 Ответить
Він би давно здався на милість кацапам. А милості в кацапів навіть до своїх нема.
показать весь комментарий
17.03.2026 11:04 Ответить
Приїдь, поживи пару днів , поселимо тебе в дев'ятиповерхівку
показать весь комментарий
17.03.2026 11:16 Ответить
Досить маразматичні цитати друкувати, не видно що він хворий і лікування не допоможе.
показать весь комментарий
17.03.2026 11:51 Ответить
показать весь комментарий
17.03.2026 12:05 Ответить
Это примерно как я восстанавливал жесткий диск.
-Нажмите эту кнопку
-Здесь нет этой кнопки
-да, в вашей версии этой кнопки нет, тогда зайдите в этот раздел
- тут нет такого раздела
-да, она есть в премиум версии, зайдите в это меню.
-здесь другое
-да другое, поэтому....
показать весь комментарий
17.03.2026 12:53 Ответить
В "десятку"!
показать весь комментарий
17.03.2026 14:05 Ответить
Жить и выживать это разные вещи.
показать весь комментарий
17.03.2026 12:47 Ответить
трамп тормоз - у нас СБУ на якомусь дозволі по бурштину 650 тис. дол заробляє, це йому не сараї на манхетенні будувати
показать весь комментарий
17.03.2026 12:54 Ответить
разве мама виновата что дытына пи...здовата.
показать весь комментарий
17.03.2026 14:21 Ответить