6472 посетителя онлайн

Европе придется восстановить каналы политического диалога с РФ. Эпоха мира завершилась, - Стубб

Президент Финляндии Александр Стубб

Президент Финляндии Александр Стубб не исключил, что Европе придется открыть каналы политического диалога с Россией.

Об этом он заявил во время выступления в британском аналитическом центре Chatham House, сообщает Цензор.НЕТ.

Переговоры Европы с РФ

По словам Стубба, такой контакт должен происходить согласованно на уровне всего европейского сообщества, а не через отдельные инициативы стран, таких как Венгрия или Словакия.

"Европа приближается к тому моменту, когда ей нужно будет открыть каналы политического диалога с Россией", - подчеркнул лидер Финляндии.

Эпоха мира завершилась

В то же время Стубб заявил, что современный мир переживает период нестабильности: завершилась эпоха относительного мира, а однополярная система под лидерством США сменилась многополярным порядком с высоким уровнем хаоса.

"Относительная эпоха мира закончилась. Война в Европе. Война на Ближнем Востоке. Война в Африке. И эти войны –- войны по собственному выбору", - сказал он.

Отдельно Стубб добавил, что после начала войны в Украине фактически сформировался новый "железный занавес", который отделяет Россию от примерно 47 европейских стран.

Топ комментарии
+13
Та никто ж не спорит что каналы общения должны быть. Главное чтобы туда транслировалось - "Идите *****!"
показать весь комментарий
17.03.2026 23:52 Ответить
+8
Тобто, хочете сказати що тероризм і терор переміг? Тобто, іншим потрібно теж приходити до такого методу впливу і задоволення своїх бажань і інтересів? Тоді не плакайте і не питайте за що
показать весь комментарий
17.03.2026 23:55 Ответить
+5
завершилася епоха відносного миру, а однополярна система під лідерством США змінилася багатополярним порядком із високим рівнем хаосу

То ***** домоглося того, чого хотіло. І винен у цьому тільки Захід, який міг задушити цю падлу, а замість цього все намагався домовитися.
Та й зараз намагається...
показать весь комментарий
17.03.2026 23:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та й зараз намагається...
показать весь комментарий
17.03.2026 23:57 Ответить
Як завжди журналісти вирвали саме хайпове із текстів.
Мова на рівні ЄС йде про то, що США підуть із перемовин, або однозначно займуть сторону рф у війні із Україною.
І вже ЄС доведеця підняти тухіс і почати перемовини із рф замісцьСША( або у кращому випадку із ними ) що до припинення війни.
Що у цьому " неправильного"?
показать весь комментарий
18.03.2026 00:10 Ответить
Шо, Зiленскiй та 73% вже не винни?
показать весь комментарий
18.03.2026 01:44 Ответить
А ці нікчеми впливають хоч якось на світову політику?

Не треба перебільшувати вплив сільського сортиру на кліматичні зміни.
показать весь комментарий
18.03.2026 01:48 Ответить
Та ну? А казали, як би Зiленскiй не зупинив би ракетну программу, та вирив би окопи, як радив їому Байден, то й вiйни би не було. А ви зараз кажете, що як би Захiд вчасно задушив *****, то й ракетна программа була б не потрiбна.
показать весь комментарий
18.03.2026 02:18 Ответить
Ще раз - мова не про дріжжі у сільському сортирі.
показать весь комментарий
18.03.2026 02:35 Ответить
Ну хто про што, а Герхард про говно
показать весь комментарий
18.03.2026 02:37 Ответить
Ну ти сам спитав про ЗЄ та його паству ідіотів. 😁
показать весь комментарий
18.03.2026 02:51 Ответить
показать весь комментарий
18.03.2026 04:20 Ответить
Як що ви не в курсі війна почалася а 2014р і зе пакостив по малому - жартував про Майдан, а захід проковтнув спершу Крим а після - Донбас все це під гарантії безпеки, меморандуми, та таке інше, коли стріляло дуже близько на Балканах захід втрутився хоч таки запізно але ефективно в тут якась Україна
показать весь комментарий
18.03.2026 02:51 Ответить
війни за власним вибором - це чий вибір? хто вибирав?
показать весь комментарий
17.03.2026 23:59 Ответить
Дурний чи шо ?
показать весь комментарий
18.03.2026 00:04 Ответить
Нічого там не доведеться, не розповсюджуй кацапську пропаганду!
показать весь комментарий
18.03.2026 00:05 Ответить
Які ж вони жалюгідні... Взагалі забули що таке честь та гідність. Трішки натиснули і вони вже готові гнутися, ставати на коліна, йти на компроміси
показать весь комментарий
18.03.2026 00:07 Ответить
Вони прагматики. Їм ближче відносно спокійне, стабільне майбутне їх країн. Це для інших вони ******* розповідають про якісь "західні/демократичні цінності". А по факту, не існує ніяких "цінностей"

Це українці дуже емоційніі, часто не думають "тверезо" і готові виріти у будь-які казки про "європейське майбутне", замість того, щоб будувати своє майбутнє.
показать весь комментарий
18.03.2026 00:16 Ответить
Кацапню взагалі треба ізолювати від всього світу!
показать весь комментарий
18.03.2026 00:12 Ответить
Кожен діалог з кацапами має починатися з фрази: "Що з їб@лом, під@ри?"
показать весь комментарий
18.03.2026 00:13 Ответить
навіщо висмикувати слова ? Стубб сказав що Європа має підтримувати Україну і назвав три сценарії, і от третій, де США виходять з мирних переговорів, означає що Європа починає розмовляти з росією

у Стубба дружина англійка і його діти двомовні, так що він і в Британії свій
показать весь комментарий
18.03.2026 00:16 Ответить
какой то мвскаль клепал статью) цкезор решил заделаться рупором кремля
показать весь комментарий
18.03.2026 00:41 Ответить
Йому видніше, він з Рудим в гольф часто грає.
показать весь комментарий
18.03.2026 00:30 Ответить
и этот туда же. Ну никак не могут без садомазо. Ну прям тянет их после долгого воздержания подставить путьке чоколадный глаз. Ну не могут без унижений жить