5221 посетитель онлайн

Офис Генпрокурора открыл производство против Безуглой по статье о госизмене, - Тарута

Против Безуглой возбудили уголовное дело по статье о государственной измене

Генеральная прокуратура открыла производство в отношении народного депутата Марьяны Безуглой по подозрению в государственной измене.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в посте народного депутата Сергея Таруты в Facebook.

По его словам, основанием для внесения сведений в Единый реестр досудебных расследований стало заявление, поданное им совместно с членом парламентского комитета по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки Федором Вениславским. В то же время в самом Офисе генпрокурора подтвердили факт возбуждения дела по решению суда, не называя фамилии фигуранта.

Обстоятельства открытия производства

Речь идет о части 2 статьи 111 Уголовного кодекса Украины — государственная измена в условиях военного положения. Это одна из самых тяжких статей, которая предусматривает суровую ответственность, вплоть до пожизненного лишения свободы.

По информации заявителей, следствие должно проверить, могли ли публичные заявления депутата нанести ущерб обороноспособности Украины. В частности, речь идет о распространении информации о 72-й отдельной механизированной бригаде в районе Угледара. По мнению Таруты, такие действия могли повлиять на оперативную обстановку, в частности способствовать перегруппировке сил противника и затруднить ротацию подразделений.

Реакция сторон и возможные последствия

"Когда публичная деятельность приводит к потерям среди военных, ослаблению обороны и деморализации армии — это уже не о свободе слова. Это об ответственности", — заявил Сергей Тарута.

Сама Марьяна Безуглая отреагировала на информацию об открытии производства коротким сообщением в социальных сетях. Она опубликовала фото на фоне флагов воинских подразделений и отметила, что ее не удастся запугать.

В настоящее время досудебное расследование продолжается. Правоохранители должны установить все обстоятельства дела и дать правовую оценку действиям народного депутата.

Топ комментарии
+34
Дописділась божевільна. Язик цвяхами прибити до пня. Бо нех з психлікарні набирати слуг народу.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:01 Ответить
+25
Під арешт суку
показать весь комментарий
19.03.2026 19:55 Ответить
+23
І що?
"Народна депутатка Мар'яна Безугла у липні 2025 року заявила, що має https://www.unian.ua/politics/bezugla-zayavila-shcho-maye-sindrom-aspergera-13079253.html синдром Аспергера , про що знали деякі її колеги з фракції «Слуга народу»."
Справа має бути відкрита проти тих, хто допустив її до держтаємниці, призначивши
заступницею голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки
і членкинею Постійної делегації у Парламентській асамблеї (ПА) НАТО.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Безумовно зашкодили.Чи може результат на "зємлє" не говорить сам за себе(((
показать весь комментарий
19.03.2026 19:54 Ответить
Получится словно сказать от диванногого патриота? Пойду в нето т магазин - ударения на первом ап любим слухати :
Ви ж не телки
показать весь комментарий
19.03.2026 20:30 Ответить
Приклад чергової шкоди для України, від діяльності служок зеленського з ВРУ, з 2019 року!
показать весь комментарий
19.03.2026 20:34 Ответить
Під арешт суку
показать весь комментарий
19.03.2026 19:55 Ответить
Безмозглу на швабру..
показать весь комментарий
19.03.2026 19:56 Ответить
Дописділась божевільна. Язик цвяхами прибити до пня. Бо нех з психлікарні набирати слуг народу.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:01 Ответить
Та всі депутати Зеленського з подібних закладів.
показать весь комментарий
19.03.2026 21:39 Ответить
На святую замахнулись...демоны).
показать весь комментарий
19.03.2026 19:57 Ответить
Генпрокуратура відкрила провадження проти Безуглої за статтею про держзраду, - Тарута

Стане еще больше звездой, як та прессекретака Зеленського, яка раніше Зеленського ср*ку освіжала, а після того, як Зеленський якось "по - неострожности некачественно посмотрел на нее", включила опцию СТЕРВОЗНОСТЬ и ее понесло...

Подобньіе твари умеют мстить...
показать весь комментарий
19.03.2026 19:57 Ответить
У Мендель "звезда во лбу горит", шо вы такое наговариваете).
показать весь комментарий
19.03.2026 19:59 Ответить
Она *тучи разводит руками*
показать весь комментарий
19.03.2026 20:02 Ответить
дурка за нею плачє
показать весь комментарий
19.03.2026 19:58 Ответить
ну так, і скоріш всього це буде головною лінією захисту її адвокатів
показать весь комментарий
19.03.2026 20:01 Ответить
та там вся зелена фрікція непідсудна по псіхні - діти магі.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:13 Ответить
коли гетьпрокуратура, на 100% бубіна, відкриває якесь діло на
слуг - сценарій завжди один - під заставу в 35 гривень,
апеляція і кляцай клювом далі!
показать весь комментарий
19.03.2026 20:02 Ответить
Не думаю, що її посадять чи ще щось - вона ж психічно хвора, про що сама і казала. А ще в неї ДУЖЕ багато є чого сказати про ЗЕлупу і його шоблу, а значить - випустять за непідсудністю. Такі "торпеди" і були створені єрмачилою по вказівкам і методичкам КГБ в рашці, а значить, що там все передбачали і діагноз її вже у справі і там....нічого їй не буде. На крайній випадок просто пожурять і...пожаліють, як невиліковну ментально хвору.
Але вона ворог і нею повинні були вже давно зацікавитись в контр-розвідці. Але тільки не в цій, де ЗЕлупа править бал.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:07 Ответить
Не випустять. Палата на Кирилівській - там є типу арестанських камер + галоперідол.
показать весь комментарий
19.03.2026 23:55 Ответить
І що?
показать весь комментарий
19.03.2026 20:08 Ответить
Так и думал). Получит справку и можно на шоу Мастер-Шеф. Если не мелочится то и в президенты.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:12 Ответить
МелочитЬся - русский ?
показать весь комментарий
19.03.2026 23:10 Ответить
На щастя для судової перспективи діла, цей синдром не є ознакою недієздатності.
Грем Обрі, багатократний чемпіон світу з велоспорту, з цим синдромом.
Шановному панству, рекомендую до перегляду фільм про нього - «Летючий шотландець».
показать весь комментарий
19.03.2026 22:44 Ответить
В неї шизофренія. Визнають неосудною й запруть у дурці з галоперидолом..хз, що гірше..
показать весь комментарий
19.03.2026 23:57 Ответить
Та не Аспергера в неї. То вона під Маска вирішила закосити. В неї чітка шизофренія.
показать весь комментарий
19.03.2026 23:56 Ответить
Нічого їй не буде, представить довідку про стійке психічне захворювання та і по всьому.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:10 Ответить
І на примусове лікування..
показать весь комментарий
19.03.2026 23:58 Ответить
і заколоти її там аміназіном до потєрі сознанія
показать весь комментарий
20.03.2026 04:47 Ответить
А якже вона попала у будівлю ВРУ, а тим більше, керувала отою ТСК щодо рятування зеленським з єрмаком, убивць-вагнерівців, від покарання їх в Україні???
показать весь комментарий
19.03.2026 20:12 Ответить
СБЭУ бакановське видавало "допуск" до секретної інформації . та перевірку "клієнта" ! так що всі питання навідь не зрадника баканова а до того хто його призначив .
показать весь комментарий
19.03.2026 20:24 Ответить
Тому, я неодноразово тут писала - всі, що болотуються на будь які посади повинні надавати довідки від незалежних експертів/лікарів про те, що вони не психи, не алконавти, не наркомани.
показать весь комментарий
20.03.2026 00:00 Ответить
Тiпо, на кшталт незалежноi клiнiки сПальчевського, котрий покинув свою жiнку з дiтьми, а на Майорцi придбав для своеi цивiльноi шаболди вiллу.
показать весь комментарий
20.03.2026 00:44 Ответить
Ну то Ваша зелена думка.
показать весь комментарий
20.03.2026 00:56 Ответить
Моя совiсть - чиста, стосовно зебiло-шизофренiя-думок. За олуха царя небесного я не голосував...
показать весь комментарий
20.03.2026 01:16 Ответить
вас питав хто з кого ви голосували?
тут головне калхоз 73!
показать весь комментарий
20.03.2026 03:25 Ответить
Ну понятно. Ждем теперь новость о размере залога под который ее выпустят. А потом она снова вернется в Раду как ни в чем не бывало. Я не удивлюсь.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:13 Ответить
До громадянина Зеленського питань нема?
показать весь комментарий
19.03.2026 20:18 Ответить
З її синдромом Аспергера, Зеленскій не мав права ставити Безуглу на державні посади, і очолювати комітети з Нацбезпеки, Оборони, і Розвідки.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:19 Ответить
очолює там якийсь ухилянт, Безугла і Костенко щось знають про армію ,решта в комітеті - сторонні абсолютно люди
показать весь комментарий
19.03.2026 20:38 Ответить
А этот пидорок Тарута что нарисовался?
показать весь комментарий
19.03.2026 20:19 Ответить
Сергій Тарута, той, хто разом з Ахметовим здав Донбас, обіймав посаду губернатора, але фактично усунувся від справ.
А щодо Безуглої - в'язниця вже давно чекає на неї.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:27 Ответить
А що, чупакабра руда, без єрмачини якось воно не дуже. не той?..
показать весь комментарий
19.03.2026 20:29 Ответить
ірмак адвокат і справ нема проти обох.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:30 Ответить
Ловлять?
показать весь комментарий
19.03.2026 20:32 Ответить
Коментуни тилові розійшлись. А всі мої знайомі військові просто знають, що Безугла говорила правду і про залізного контрнаступача на мінні поля ,і про м'ясництво в Кринках, і про списання через ВЛК для женералів. А Веніславський хай краще за свого дорослого сина пояснить, чого він по ресторанах тиняється при такому батьку, любителю потриндіти про священну війну та повну мобілізацію.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:37 Ответить
То не питання, нехай до себе забирають, чого я не рекомендую.
показать весь комментарий
20.03.2026 00:02 Ответить
а шось до друга Найвеличнівшивого Дермака та чорта Бакланова у доблєсних мальчіков за викликом із профуратури питань нема..
показать весь комментарий
19.03.2026 20:39 Ответить
Тарутка?А его самого не нужно проверить?
В парламенте сидит помощник сивковича и пропихивает законы переписанные у путина,а этот донецкий шнырь пишет доносы на нездоровую головой девушку
показать весь комментарий
19.03.2026 20:57 Ответить
дурка в Раде уже похлеще чем в госдуре в рахе
показать весь комментарий
19.03.2026 22:10 Ответить
Зрадник подав заяву на зрадницю.
показать весь комментарий
19.03.2026 20:59 Ответить
Який свій черговий зашквар вони цією новиною хочуть перебити?
показать весь комментарий
19.03.2026 21:03 Ответить
А якщо написати як є, що Безугла лаптєголова, коментар заблокують, чи ні?
показать весь комментарий
19.03.2026 21:13 Ответить
Було б непогано, щоб ця божевільна почала ермака зливати.
показать весь комментарий
19.03.2026 21:46 Ответить
Вона з огидою до нього , дiяла незалежно. Той же з нею не дiлився гарцями за верную службу цапостану, да и независимыми откатами.
показать весь комментарий
20.03.2026 00:39 Ответить
Ну все,знайшли крайню у всіх про..***** на фронті.Зе ні при чому.
показать весь комментарий
19.03.2026 21:54 Ответить
Когда публичная деятельность приводит к потерям среди военных, ослаблению обороны и деморализации армии - это уже не о свободе слова. Это об ответственности", - заявил Сергей Тарута.

А зепоцу четирежды уклонисту когда после его фоточек и видосиков руснявые оситинеры долбали ракетами предприятия впк. А хламидии зеленому кенту который в Киеве слил фоточками военных на Виноградаре и потом собирали по кускам. Эти полудурки когда отвечать будут? А, твари?
показать весь комментарий
19.03.2026 22:07 Ответить
Подивіться безголові виборці що ви мені вибрали в владу.
Подобається?
показать весь комментарий
19.03.2026 22:47 Ответить
Не вже Марʼяна більша зрадниця, ніж єрмак та зеленський?
До речі, крім дурниць вона часто говорила гірку правду про реальний стан справ!
показать весь комментарий
19.03.2026 23:28 Ответить
Та ні..в них так "игра была ровна, играли три д@рьма" (с).
показать весь комментарий
20.03.2026 00:03 Ответить
Невже дотриндiлася, мало iй було "краба" зтанцювати? Тiльки не зрозумiло, тiпо, за що главзеб на неi вишкiрився... Адже це одного поля ягiдка.
показать весь комментарий
20.03.2026 00:35 Ответить
Розголошення без умислу - то не державна зрада. Так, злочин, так, вартий суворого покарання - але то не зрада.
А от ставлення кацапської агентури на ключові посади пере двійною, саботаж будь-якої підготовки до війни і донесення кацапської дези до керівництва країни - це 100% державна зрада. Але Баканов чомусь на свободі.
показать весь комментарий
20.03.2026 01:22 Ответить
Моя красуня! Моя гарнюня! Квіточка моя весняна! Кохаю тебе! Цьом-цьом!
показать весь комментарий
20.03.2026 02:35 Ответить
Любов зла - ...