7971 відвідувач онлайн

Офіс Генпрокурора відкрив провадження проти Безуглої за статтею про держзраду, - Тарута

Проти Безуглої відкрили кримінальне провадження за статтею про держзраду

Офіс Генпрокурора відкрив кримінальне провадження щодо народної депутатки Мар’яни Безуглої за підозрою у державній зраді.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у дописі народного депутата Сергія Тарути у Фейсбуці.

За його словами, підставою для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань стала заява, подана ним спільно з членом парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федором Веніславським. Водночас у самому Офісі генпрокурора підтвердили факт відкриття провадження за рішенням суду, не називаючи прізвища фігуранта.

Обставини відкриття провадження

Йдеться про частину 2 статті 111 Кримінального кодексу України — державна зрада в умовах воєнного стану. Це одна з найтяжчих статей, яка передбачає сувору відповідальність, аж до довічного позбавлення волі.

За інформацією заявників, слідство має перевірити, чи могли публічні заяви депутатки зашкодити обороноздатності України. Зокрема, мова йде про поширення інформації щодо 72-ї окремої механізованої бригади у районі Вугледара. На думку Тарути, такі дії могли вплинути на оперативну обстановку, зокрема сприяти перегрупуванню сил противника та ускладнити ротацію підрозділів.

Реакція сторін та можливі наслідки

"Коли публічна діяльність призводить до втрат серед військових, ослаблення оборони та деморалізації армії — це вже не про свободу слова. Це про відповідальність", — заявив Сергій Тарута.

Сама Мар’яна Безугла відреагувала на інформацію про відкриття провадження коротким повідомленням у соціальних мережах. Вона опублікувала фото на тлі прапорів військових підрозділів та зазначила, що її не вдасться залякати.

Наразі досудове розслідування триває. Правоохоронці мають встановити всі обставини справи та надати правову оцінку діям народної депутатки.

Топ коментарі
+31
Дописділась божевільна. Язик цвяхами прибити до пня. Бо нех з психлікарні набирати слуг народу.
показати весь коментар
19.03.2026 20:01 Відповісти
+24
Під арешт суку
показати весь коментар
19.03.2026 19:55 Відповісти
+20
І що?
"Народна депутатка Мар'яна Безугла у липні 2025 року заявила, що має https://www.unian.ua/politics/bezugla-zayavila-shcho-maye-sindrom-aspergera-13079253.html синдром Аспергера , про що знали деякі її колеги з фракції «Слуга народу»."
Справа має бути відкрита проти тих, хто допустив її до держтаємниці, призначивши
заступницею голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки
і членкинею Постійної делегації у Парламентській асамблеї (ПА) НАТО.
показати весь коментар
19.03.2026 20:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Безумовно зашкодили.Чи може результат на "зємлє" не говорить сам за себе(((
показати весь коментар
19.03.2026 19:54 Відповісти
Получится словно сказать от диванногого патриота? Пойду в нето т магазин - ударения на первом ап любим слухати :
Ви ж не телки
показати весь коментар
19.03.2026 20:30 Відповісти
Приклад чергової шкоди для України, від діяльності служок зеленського з ВРУ, з 2019 року!
показати весь коментар
19.03.2026 20:34 Відповісти
Під арешт суку
показати весь коментар
19.03.2026 19:55 Відповісти
Безмозглу на швабру..
показати весь коментар
19.03.2026 19:56 Відповісти
Дописділась божевільна. Язик цвяхами прибити до пня. Бо нех з психлікарні набирати слуг народу.
показати весь коментар
19.03.2026 20:01 Відповісти
Та всі депутати Зеленського з подібних закладів.
показати весь коментар
19.03.2026 21:39 Відповісти
На святую замахнулись...демоны).
показати весь коментар
19.03.2026 19:57 Відповісти
Генпрокуратура відкрила провадження проти Безуглої за статтею про держзраду, - Тарута

Стане еще больше звездой, як та прессекретака Зеленського, яка раніше Зеленського ср*ку освіжала, а після того, як Зеленський якось "по - неострожности некачественно посмотрел на нее", включила опцию СТЕРВОЗНОСТЬ и ее понесло...

Подобньіе твари умеют мстить...
показати весь коментар
19.03.2026 19:57 Відповісти
У Мендель "звезда во лбу горит", шо вы такое наговариваете).
показати весь коментар
19.03.2026 19:59 Відповісти
Она *тучи разводит руками*
показати весь коментар
19.03.2026 20:02 Відповісти
Ну, да, Она ж, ко всему, - еще и пейсаТЕЛЬНИЦА.
показати весь коментар
20.03.2026 00:29 Відповісти
дурка за нею плачє
показати весь коментар
19.03.2026 19:58 Відповісти
ну так, і скоріш всього це буде головною лінією захисту її адвокатів
показати весь коментар
19.03.2026 20:01 Відповісти
та там вся зелена фрікція непідсудна по псіхні - діти магі.
показати весь коментар
19.03.2026 20:13 Відповісти
коли гетьпрокуратура, на 100% бубіна, відкриває якесь діло на
слуг - сценарій завжди один - під заставу в 35 гривень,
апеляція і кляцай клювом далі!
показати весь коментар
19.03.2026 20:02 Відповісти
Не думаю, що її посадять чи ще щось - вона ж психічно хвора, про що сама і казала. А ще в неї ДУЖЕ багато є чого сказати про ЗЕлупу і його шоблу, а значить - випустять за непідсудністю. Такі "торпеди" і були створені єрмачилою по вказівкам і методичкам КГБ в рашці, а значить, що там все передбачали і діагноз її вже у справі і там....нічого їй не буде. На крайній випадок просто пожурять і...пожаліють, як невиліковну ментально хвору.
Але вона ворог і нею повинні були вже давно зацікавитись в контр-розвідці. Але тільки не в цій, де ЗЕлупа править бал.
показати весь коментар
19.03.2026 20:07 Відповісти
Не випустять. Палата на Кирилівській - там є типу арестанських камер + галоперідол.
показати весь коментар
19.03.2026 23:55 Відповісти
І що?
показати весь коментар
19.03.2026 20:08 Відповісти
Так и думал). Получит справку и можно на шоу Мастер-Шеф. Если не мелочится то и в президенты.
показати весь коментар
19.03.2026 20:12 Відповісти
МелочитЬся - русский ?
показати весь коментар
19.03.2026 23:10 Відповісти
На щастя для судової перспективи діла, цей синдром не є ознакою недієздатності.
Грем Обрі, багатократний чемпіон світу з велоспорту, з цим синдромом.
Шановному панству, рекомендую до перегляду фільм про нього - «Летючий шотландець».
показати весь коментар
19.03.2026 22:44 Відповісти
В неї шизофренія. Визнають неосудною й запруть у дурці з галоперидолом..хз, що гірше..
показати весь коментар
19.03.2026 23:57 Відповісти
Та не Аспергера в неї. То вона під Маска вирішила закосити. В неї чітка шизофренія.
показати весь коментар
19.03.2026 23:56 Відповісти
Нічого їй не буде, представить довідку про стійке психічне захворювання та і по всьому.
показати весь коментар
19.03.2026 20:10 Відповісти
І на примусове лікування..
показати весь коментар
19.03.2026 23:58 Відповісти
А якже вона попала у будівлю ВРУ, а тим більше, керувала отою ТСК щодо рятування зеленським з єрмаком, убивць-вагнерівців, від покарання їх в Україні???
показати весь коментар
19.03.2026 20:12 Відповісти
СБЭУ бакановське видавало "допуск" до секретної інформації . та перевірку "клієнта" ! так що всі питання навідь не зрадника баканова а до того хто його призначив .
показати весь коментар
19.03.2026 20:24 Відповісти
Тому, я неодноразово тут писала - всі, що болотуються на будь які посади повинні надавати довідки від незалежних експертів/лікарів про те, що вони не психи, не алконавти, не наркомани.
показати весь коментар
20.03.2026 00:00 Відповісти
Тiпо, на кшталт незалежноi клiнiки сПальчевського, котрий покинув свою жiнку з дiтьми, а на Майорцi придбав для своеi цивiльноi шаболди вiллу.
показати весь коментар
20.03.2026 00:44 Відповісти
Ну то Ваша зелена думка.
показати весь коментар
20.03.2026 00:56 Відповісти
Моя совiсть - чиста, стосовно зебiло-шизофренiя-думок. За олуха царя небесного я не голосував...
показати весь коментар
20.03.2026 01:16 Відповісти
Ну понятно. Ждем теперь новость о размере залога под который ее выпустят. А потом она снова вернется в Раду как ни в чем не бывало. Я не удивлюсь.
показати весь коментар
19.03.2026 20:13 Відповісти
До громадянина Зеленського питань нема?
показати весь коментар
19.03.2026 20:18 Відповісти
З її синдромом Аспергера, Зеленскій не мав права ставити Безуглу на державні посади, і очолювати комітети з Нацбезпеки, Оборони, і Розвідки.
показати весь коментар
19.03.2026 20:19 Відповісти
очолює там якийсь ухилянт, Безугла і Костенко щось знають про армію ,решта в комітеті - сторонні абсолютно люди
показати весь коментар
19.03.2026 20:38 Відповісти
А этот пидорок Тарута что нарисовался?
показати весь коментар
19.03.2026 20:19 Відповісти
Сергій Тарута, той, хто разом з Ахметовим здав Донбас, обіймав посаду губернатора, але фактично усунувся від справ.
А щодо Безуглої - в'язниця вже давно чекає на неї.
показати весь коментар
19.03.2026 20:27 Відповісти
А що, чупакабра руда, без єрмачини якось воно не дуже. не той?..
показати весь коментар
19.03.2026 20:29 Відповісти
ірмак адвокат і справ нема проти обох.
показати весь коментар
19.03.2026 20:30 Відповісти
Ловлять?
показати весь коментар
19.03.2026 20:32 Відповісти
Коментуни тилові розійшлись. А всі мої знайомі військові просто знають, що Безугла говорила правду і про залізного контрнаступача на мінні поля ,і про м'ясництво в Кринках, і про списання через ВЛК для женералів. А Веніславський хай краще за свого дорослого сина пояснить, чого він по ресторанах тиняється при такому батьку, любителю потриндіти про священну війну та повну мобілізацію.
показати весь коментар
19.03.2026 20:37 Відповісти
То не питання, нехай до себе забирають, чого я не рекомендую.
показати весь коментар
20.03.2026 00:02 Відповісти
а шось до друга Найвеличнівшивого Дермака та чорта Бакланова у доблєсних мальчіков за викликом із профуратури питань нема..
показати весь коментар
19.03.2026 20:39 Відповісти
Тарутка?А его самого не нужно проверить?
В парламенте сидит помощник сивковича и пропихивает законы переписанные у путина,а этот донецкий шнырь пишет доносы на нездоровую головой девушку
показати весь коментар
19.03.2026 20:57 Відповісти
дурка в Раде уже похлеще чем в госдуре в рахе
показати весь коментар
19.03.2026 22:10 Відповісти
Зрадник подав заяву на зрадницю.
показати весь коментар
19.03.2026 20:59 Відповісти
Який свій черговий зашквар вони цією новиною хочуть перебити?
показати весь коментар
19.03.2026 21:03 Відповісти
А якщо написати як є, що Безугла лаптєголова, коментар заблокують, чи ні?
показати весь коментар
19.03.2026 21:13 Відповісти
Було б непогано, щоб ця божевільна почала ермака зливати.
показати весь коментар
19.03.2026 21:46 Відповісти
Вона з огидою до нього , дiяла незалежно. Той же з нею не дiлився гарцями за верную службу цапостану, да и независимыми откатами.
показати весь коментар
20.03.2026 00:39 Відповісти
Ну все,знайшли крайню у всіх про..***** на фронті.Зе ні при чому.
показати весь коментар
19.03.2026 21:54 Відповісти
Когда публичная деятельность приводит к потерям среди военных, ослаблению обороны и деморализации армии - это уже не о свободе слова. Это об ответственности", - заявил Сергей Тарута.

А зепоцу четирежды уклонисту когда после его фоточек и видосиков руснявые оситинеры долбали ракетами предприятия впк. А хламидии зеленому кенту который в Киеве слил фоточками военных на Виноградаре и потом собирали по кускам. Эти полудурки когда отвечать будут? А, твари?
показати весь коментар
19.03.2026 22:07 Відповісти
Подивіться безголові виборці що ви мені вибрали в владу.
Подобається?
показати весь коментар
19.03.2026 22:47 Відповісти
Щоб не питали про єрмака, буде шоу з пришелепкуватою бабою. Потужно!
показати весь коментар
19.03.2026 23:21 Відповісти
Не вже Марʼяна більша зрадниця, ніж єрмак та зеленський?
До речі, крім дурниць вона часто говорила гірку правду про реальний стан справ!
показати весь коментар
19.03.2026 23:28 Відповісти
Та ні..в них так "игра была ровна, играли три д@рьма" (с).
показати весь коментар
20.03.2026 00:03 Відповісти
Невже дотриндiлася, мало iй було "краба" зтанцювати? Тiльки не зрозумiло, тiпо, за що главзеб на неi вишкiрився... Адже це одного поля ягiдка.
показати весь коментар
20.03.2026 00:35 Відповісти