7024 посетителя онлайн

Уиткофф выразил надежду, что на этой неделе состоятся переговоры с Ираном

Уиткофф анонсировал возможные переговоры с Ираном

Специальный представитель президента США Стив Уиткофф заявил, что "на этой неделе" могут состояться переговоры с Ираном.

Об этом он сказал на конференции в Майами, цитирует CNN, сообщает Цензор.НЕТ.

Переговоры возможны "на этой неделе"

"Мы считаем, что на этой неделе состоятся встречи. Мы, безусловно, надеемся на это. Корабли ходят. Это очень-очень хороший знак", - сказал Уиткофф.

Что предшествовало

Напомним, что накануне госсекретарь США Марко Рубио заявил, что Соединенные Штаты ожидают завершения операции "Эпическая ярость" против Ирана в течение недель, а не месяцев.

Топ комментарии
+8
А де Зятькофф подiвся ?
показать весь комментарий
28.03.2026 01:37 Ответить
+8
Заварив віткоф кашу з Іраном - його мабуть вбьють за це
показать весь комментарий
28.03.2026 03:59 Ответить
+6
А Іран про це знає!?? Що вони, виявляється, вже давно прагнуть і ведуть переговори.
А може Вітьков скаже конкретно з ким з керівництва Ірану?
Чи це як фейки в інтернеті з поміткою "...британські вчені" не називаючи ні прізвищ ні назв установ?
Яка разюча різниця в стилі спілкування нинішньої камарильї при владі в США з сильними та слабкими.
Я вважаю, що Іран сильна та організована держава та суспільство і тому США виглядять жалюгідно, та вимушені придумувати для свого електорату байки про якісь процеси, котрих і близько не має.
Правильно сказав той іранський підполковник "...США розмовляють самі з собою".
показать весь комментарий
28.03.2026 01:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А де Зятькофф подiвся ?
показать весь комментарий
28.03.2026 01:37 Ответить
Зайнятий. Подружні обов'язки.
показать весь комментарий
28.03.2026 02:40 Ответить
Іран , на відміну від куйла, не обіцяв зятю "тромба" проценти з видобутку нафти,аналогічно тому,як куйло пообіцяв Кершнеру відсотки з видобутку газу його газовою канторою
показать весь комментарий
28.03.2026 11:04 Ответить
показать весь комментарий
28.03.2026 01:43 Ответить
Усе гарно , Іран переможений , стоїть на колінах та благає , щоб Трамп був у них президентом . Кораблі десь ходять. Тільки сьогодні один випадково підпалили. Усе чудово.
показать весь комментарий
28.03.2026 01:47 Ответить
Зачем неделю ждать. Иран хоть завтра примет капитуляцию Израиля и его прокси
показать весь комментарий
28.03.2026 02:06 Ответить
"Цього тижня"
А коли саме цей тиждень починається знає Дональд.
Через 24 години, через 48 годин, через 5 днів, через 10 днів, через кілька тижнів, через кілька місяців...
показать весь комментарий
28.03.2026 02:08 Ответить
До листопада, виборів в сенат і конгрес та втрати більшості республіканської партії у Трампа є можливість воювати та збагачувати спонсорів своєї передвиборчої кампанії представників нафто та газодобувної промисловості, власників військових заводів. Лише завдяки підняття цін на газ і нафту та збільшення кількості продажу США отримуває додатково 60 млрд доларів. Лише ЄС закуповує СПГ у США 67% своїх потреб і кількість закупівлі зараз збільшується
показать весь комментарий
28.03.2026 02:09 Ответить
Заварив віткоф кашу з Іраном - його мабуть вбьють за це
показать весь комментарий
28.03.2026 03:59 Ответить
Вітьок, як завжди, запустив дезу.
показать весь комментарий
28.03.2026 04:06 Ответить
Не зрозуміло... Трамп говорить, що переговори давно йдуть, і вже досягнуті деяуі успіхт, а Вітьков каже, що вони тільки можуть початься... Хто бреше?... Мабуть, обоє...
показать весь комментарий
28.03.2026 06:07 Ответить
Здається мені що "могутність" американської армії сильно перебільшена, зважаючи на іранську війну. Так само як кацапська була "могутня" при вторгненні в Україну "за три дні"
показать весь комментарий
28.03.2026 06:31 Ответить
Іран атакував базу США в Саудівській Аравії: поранено щонайменше 12 військових
показать весь комментарий
28.03.2026 06:54 Ответить
Деталі: Зазначається, що внаслідок удару значних пошкоджень зазнали щонайменше два літаки-заправники KC-135.
показать весь комментарий
28.03.2026 06:55 Ответить
Трамп планує перейменувати Ормузьку протоку на свою честь - ЗМІ
показать весь комментарий
28.03.2026 06:56 Ответить
протока двбйба?
показать весь комментарий
28.03.2026 08:15 Ответить
Цей єврейчик шахрай корчить з себе переговорника ,хоч ніколи жодного відношення до зовнішної політики не мав, ну щож який президент ,такі переговорники ,відомо чим це все закінчится пошлють під три чорти .
показать весь комментарий
28.03.2026 07:57 Ответить
Хаха, дно пробите
недавно перемагали а тепер надіються на переговори)
показать весь комментарий
28.03.2026 09:08 Ответить
Москалі через своїх ляльок в Ірані вам такі умови висунуть, що вам і піти буде, як повне приниження, а залишитись - то ще більше обісратись, як армії та керівництву. Ви, підори, 28.02.26 такий смачний подарунок зробили *****, що воно ще вам сильно відгукнеться. Але у США буде вже інша влада, бо цей Іранський гамбіт не дозволить нинішній докерувати навіть до кінця цього року.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:40 Ответить
Стопстопстоп!
Трампоніо разом з Рубіоідом кричать що переговори йдуть, фсьо харашо, ми пабеділі, ща підпишемо угоду і фсьо буде зає*ісь...
А цей тільки збирається починати переговори?
Та чорт з ним з цим Іраном, ви,бл*дь, між собою хоть про щось домовтесь!
показать весь комментарий
28.03.2026 10:35 Ответить