9495 посетителей онлайн

Спор на G7: Рубио и Каллас поспорили из-за войны в Украине, - Axios

Рубио и Каллас поспорили на G7 из-за подхода к войне в Украине

Между госсекретарем США Марко Рубио и главой дипломатического ведомства ЕС Каей Каллас разгорелась напряженная дискуссия по поводу политики в отношении России.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет Axios со ссылкой на источники.

По данным издания, конфликт произошел во время обсуждения войны в Украине. Каллас раскритиковала США за недостаточно жесткую политику в отношении России.

"Прошел год, а Россия так и не сдвинулась с места… Когда же ваше терпение закончится?", - обратилась она к Рубио.

В ответ госсекретарь США резко отреагировал и повысил голос.

"Мы делаем все возможное, чтобы положить конец войне. Если вы считаете, что можете сделать это лучше – продолжайте. Мы уйдем", – заявил Рубио.

По словам источников, он также подчеркнул, что США ведут переговоры с обеими сторонами, но в то же время продолжают поддерживать Украину вооружением, разведданными и другой помощью.

После напряженной дискуссии несколько европейских министров выразили желание, чтобы США и в дальнейшем играли ключевую роль в дипломатических усилиях между Украиной и Россией. В конце встречи Рубио и Каллас коротко пообщались, пытаясь снизить напряжение.

Официально в Госдепе США назвали инцидент "откровенным обменом мнениями", подчеркнув, что именно для этого и нужна дипломатия.

Сам Рубио публично опроверг конфликт: "Никто там не кричит, не повышает голос и не говорит ничего негативного".

Что предшествовало?

Государственный секретарь США Марко Рубио на встрече с главами МИД стран "Большой семерки" во Франции публично обменялись резкими замечаниями по поводу войн в Украине и Иране.

Топ комментарии
+21
у рубіо істерика)
допомагає чи продає зброю? *** трампуші автоматично стаєш пздблом
показать весь комментарий
28.03.2026 08:24 Ответить
+14
Так трамп хизується тим, що саме продає нам зброю і не витрачає жодного долара нам на допомогу озброєнням.
показать весь комментарий
28.03.2026 08:45 Ответить
+12
Рубіо-фуфел. Каллас-красава. Нехай трампісти хоча б знають що їхні брудні танці з кацапами нікому не цікаві окрім них самих.
показать весь комментарий
28.03.2026 08:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
у рубіо істерика)
допомагає чи продає зброю? *** трампуші автоматично стаєш пздблом
показать весь комментарий
28.03.2026 08:24 Ответить
Так трамп хизується тим, що саме продає нам зброю і не витрачає жодного долара нам на допомогу озброєнням.
показать весь комментарий
28.03.2026 08:45 Ответить
про що і мова
показать весь комментарий
28.03.2026 08:48 Ответить
Ну так. Це власне істерика. А істерика виникає через внутрішній дискомфорт. Це часто конфлікт між совістю і розрахунком. Рубіо дуже некомфортно відкрито брехати, лижучи дупу начальству, яке злетіло з котушок на старості і молитися у церкві.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:17 Ответить
Сперечались - в них шо кулаків немає
показать весь комментарий
28.03.2026 08:27 Ответить
Пані Кая наваляла б кубинцю в першому раунді
показать весь комментарий
28.03.2026 11:45 Ответить
Європкв без США нікуди, як завжди .
показать весь комментарий
28.03.2026 08:30 Ответить
Якщо подумати, США самі створили таку ситуацію.
показать весь комментарий
28.03.2026 11:47 Ответить
Якийсь час вони дозвояляли Європі їхати "на шару". Але це минуло, час платити.
показать весь комментарий
28.03.2026 11:55 Ответить
США ВСЕ - як наддержава воно закінчилось. Питання краха долара теж питання часу.

Новими гегемонами можуть стати ЕС або Китай. Поки в Китая шанс кратно більші бо ЕС ФІЦО з Орбаном не можуть нічого зробити
показать весь комментарий
28.03.2026 08:34 Ответить
Duyt Ronk , ruski , idi ***** !
показать весь комментарий
28.03.2026 08:51 Ответить
да русскіє не геи, а 32раси. не по любов, їх силою беруть всі, кому не ліньки
показать весь комментарий
28.03.2026 08:58 Ответить
македонському з цезарем розкажеш, коли зустрінешся)
і спартанцям теж
показать весь комментарий
28.03.2026 08:56 Ответить
македонський цезар і спартанці не були геями)

Македонський був бі - мав кучу жінок одну офіційну і тд, Цезар взагалі строго гетеро із коханками про яких знав весь Рим, а спартанці взагалі зобовязували кожного мати потомство
показать весь комментарий
28.03.2026 09:07 Ответить
читай джерела, балаболка
показать весь комментарий
28.03.2026 09:08 Ответить
як же містечковим нацикам на мінімалках хочеться підігнати картину світу під свої 2.20. у них не було з цим проблем. бісексуальність була майже нормою
показать весь комментарий
28.03.2026 09:10 Ответить
зроби послугу, не відповідай на мої коменти. я твою блювотну натуру антисеміта та наці, давно викупив по каментах, але не чіпав, щоб не воняло. але, ти до мене полізло коментувати. звільни мене від своєї обмеженості.
закінчив с тобою
показать весь комментарий
28.03.2026 09:15 Ответить
Мрій і далі і жри шашлики криваві від зепід@р@...а Штати роблять те що їм вигідно....чи ти думаєш вони будуть робити все для дебілів?
показать весь комментарий
28.03.2026 09:00 Ответить
При чому тут шашлики, влада Зе, і ще щось?

Видно США дуже вигідно втрачати по трілійону за день на ринках. Доречі уже уже 7 день такий за рік. З часу коли трамп при владі - більше року ринки просіли хоча мали вирости на 10-12% в середньому - це напевно теж дуже вигідно
показать весь комментарий
28.03.2026 09:09 Ответить
О чём это вы? Может ещё про "брацкие нароты" споёте?
показать весь комментарий
28.03.2026 08:51 Ответить
Встречный вопрос европе, а что вы делаете чтоб прекратить эту чертову войну? То кроме как высказываний а войюте до 2030, или второго пришествия минимум, от вас нихера нету и подкидывания денег зеленому чтоб тянули лямку в том же режиме годами при этом отправляя двушечки в москву
показать весь комментарий
28.03.2026 08:47 Ответить
Нагадую, Європа дає гроші США на всю зброю для України.
показать весь комментарий
28.03.2026 08:56 Ответить
А ми гроби кожен день на колінах зустрічаємо...тітка ти дурна як сосна.....
показать весь комментарий
28.03.2026 09:02 Ответить
Не буде давати гроші Європа, росія захопить Україну і не буде війни, тимчасово. А потім рашка захопивши Україну частину українців знищить, а інших мобілізує у своє військо для подальших наступів. От тоді ти взнаєш насправді що таке гроби. Ти тупий як сибірський валянок. Я нікого ніколи не ображаю, але зараз образа перша була з твого боку.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:29 Ответить
1000%!
і ще одне: ті Українці які не хотіли в 1918-1925 рр. за Україну воювати....
пoтім, в 1932-1934 рр.
їли своїх дітей....

руZZкому міру повірити - себе обманути!

показать весь комментарий
28.03.2026 10:12 Ответить
Ну, одного мого діда вбили бальшєвікі. А другого погнали на війну проти Фінляндії. У сусіда, етнічного білоруса, його дід теж там воював. Нічого нового. Все буде, як і раніше.
показать весь комментарий
28.03.2026 10:24 Ответить
Як не роблять, а залізний дикобраз?
показать весь комментарий
28.03.2026 08:56 Ответить
Европа платит деньги США чтобы те передавали оружие Украине. А США оказывается проплаченое(!!!) оружие хочет использовать на свои нужды в Иране. Но конечно если для вас "...делать чтобы прекратить эту чертову войну " это целовать жопу *****-то это другой вопрос.
показать весь комментарий
28.03.2026 08:56 Ответить
Заради справедливості. З тих пір як США перестали давати гроші, Європа теж їх ще не давала. Цей кредит на 90 млрд., який Урсула не хоче давати, мав стати першим внеском без Америки.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:04 Ответить
Урсула не хоче давати? Невже? А навіщо маніпулювати?
показать весь комментарий
28.03.2026 09:07 Ответить
Заради Бога, ви дійсно думаєте що Орбан який навіть не бере участі в цьому кредиті, може перешкодити? Які ж ви наївні.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:15 Ответить
Заради Бога,ви думаєте що статут ЄС-це щось рафіновано досконале? Які ж ви наївні. Те що комусь там з'їзджати на орбана вигідно-це зрозуміло. Але ж не всій організації.
показать весь комментарий
28.03.2026 10:28 Ответить
Рубіо-фуфел. Каллас-красава. Нехай трампісти хоча б знають що їхні брудні танці з кацапами нікому не цікаві окрім них самих.
показать весь комментарий
28.03.2026 08:49 Ответить
Рубіо був нормальний політик допоки не ввійшов в команду Трампа ,а там інкаше не може бути "скачи враже як пан каже" інакше вижене.
показать весь комментарий
28.03.2026 08:53 Ответить
Але ж це США. "Потужна двохсотлітня демократія". "Система стримувань та противаг", матір їх за ногу. А виявляється, безпринципність, корупція,пристосованство та брехня такі самі як і в Україні грубо кажучи. То про що взагалі мова?
показать весь комментарий
28.03.2026 09:03 Ответить
США це завжди була демократія, але зараз все перегорнув з ніг на голову рудий упирок.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:14 Ответить
Перегнути можна те, чого не було. Сша вже років 50 - мильна бульбашка, яка все ніяк не лопне, але на вірному шляху. Країна-GANдон, що розпалює війни по світу та воює за свої інтереси чужими руками.
показать весь комментарий
28.03.2026 10:40 Ответить
Рубіо правильно сказав, якщо можете краще, то зробіть, а не висловлюйте крайню озабеченість, а насправді свою повну імпотентнтність.
показать весь комментарий
28.03.2026 08:58 Ответить
У всякому разі європейці, особливо країни Балтії не підігрують росії, як це зараз робить адміністрація США. Не кажучі про те, що Європа фінансує зброю, яку США надає нам.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:02 Ответить
А, скажіть, чому Європа нас так підтримує, особливо країни Балтії, в, і чого вони бояться? Верніше, чому так підтримують війну і Україні.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:18 Ответить
Вони не війну підтримують, а Україну, яка захищається. Бачу ви проти того, щоб Україна захищалася від росії, нехай на вашу думку росія захопить Україну і все буде добре, не буде ніякої війни.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:23 Ответить
А США вже зробили "краще". Запросили чотирьох кацапських депутатів-нацистів з госдури в гості. Потужно.💪
показать весь комментарий
28.03.2026 09:05 Ответить
Дякуємо пані Каллас. Естонія маленька держава за розміром, але величезна за силою духа.
показать весь комментарий
28.03.2026 08:58 Ответить
Про "дитячу травму" це наратив огидних російських пропагандистів.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:05 Ответить
Адепт секти "сойдьомся пасєрєдінє"?
показать весь комментарий
28.03.2026 09:06 Ответить
Так "чудово все робить" Трамп, особливо коли постійно наголошує, що "путін хочєт міра".
І примушує Україну погоджуватися на всі забаганки росії.
показать весь комментарий
28.03.2026 09:08 Ответить
Два імпотенти змагаються між собою за те, хто з них кращий любовник...
показать весь комментарий
28.03.2026 10:14 Ответить
Так тут все ясно - у кого язик проворніший.
показать весь комментарий
28.03.2026 10:42 Ответить
"Ми робимо все можливе, щоб покласти край війні. Якщо ви вважаєте, що можете зробити це краще - продовжуйте. Ми відійдемо", - заявив Рубіо. З ПРИХОДОМ ТРАМПОНА ДО ВЛАДИ, ВИ ПРОДАЖНІ АМЕРИКАНСЬКІ ШЛЮХИ РАШИСТСЬКОГО СУТИНЕРА КУЙЛА ВЛАДІМІРА.САМЕ ЦЕ І ЗРОБИЛИ...ВИ ВІДІЙШЛИ І ВІД ЄС І ВІД НАТО І ПОЧАЛИ ПОСИЛЕНО ВИЛИЗУВАТИ НЕ ТІЛЬКИ ЗАДНИЦБ КУЙЛУ.АЛЕ Й ЙОГО АГЕНТУРІ В ЄС.ТА БІЛОРУСЬКОМУ БУЛЬБЕНФЮРЕРУ..."ПГАВІЛЬНИМ ПУТЬОМ ІДЬОТЕ АМЕГІКАНСІЄ ТАВАГІЩІ.ТУДА КУДА ВАС МІР ПОСИЛАЄТ...."