15682 посетителя онлайн

Декларация экс-главы ОП Ермака за 2025 год: доход 1,27 млн грн, зарплата больше, чем у Зеленского

Декларация Ермака

Бывший глава Офиса президента Украины Андрей Ермак обнародовал декларацию за 2025 год, в которой указано, что его общий доход составил 1,27 млн грн.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Единый государственный реестр деклараций.

Финансовый доход

Согласно декларации, в прошлом году зарплата Ермака составила 533,7 тыс. грн (около 48 тыс. грн в месяц). После увольнения он также получил более 213,7 тыс. грн компенсации за неиспользованный отпуск.

На банковских счетах Ермака хранится 6,99 млн грн, которые принесли 528 тыс. грн дохода в виде процентов. Наличными он задекларировал 3 тыс. долларов и 3 тыс. евро.

Недвижимое имущество

Как также отмечается, Ермак владеет квартирой в Киеве площадью 107,8 кв. м и автомобилем Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC Long 2019 года выпуска.

Что предшествовало?

  • Ранее сообщалось, что Зеленский обнародовал декларацию за 2025 год: более 15 млн гривен доходов.
  • Зеленский в 2025 году получил 336 000 гривен заработной платы за год (28 000 гривен в месяц).
Топ комментарии
+10
Хочу привітати найвеличнішого лідера ********** з професійним святом, 1-м квітня, точніше "Днем дурня".
показать весь комментарий
01.04.2026 10:01 Ответить
+10
Це скоріше свято електорату та шанувальників Зеленського.

П.С. Богуцька поза конкурсом. Вона скоріше у компетенції психіатрів.
показать весь комментарий
01.04.2026 10:04 Ответить
+5
Та він ЗЛИДЕНЬ!
А ще Хирург.
показать весь комментарий
01.04.2026 09:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та він ЗЛИДЕНЬ!
А ще Хирург.
показать весь комментарий
01.04.2026 09:55 Ответить
Так і хочеться сказати - шоб ти жив на одну зарплату,****...
показать весь комментарий
01.04.2026 09:56 Ответить
Більше ніж 100 000 грн на місяць. Нейухово ти йому бажаєш...
показать весь комментарий
01.04.2026 11:01 Ответить
А що, це - 100'000 грн на місяць - велика зарплата?!? менше $2300. Це зовсім трішки більше, ніж мінімальна зарплатня в Німеччині.
показать весь комментарий
01.04.2026 11:40 Ответить
Ну якщо зараз більша частина населення батрачить максимум за 15000 грн то 100 000 грн це великі гроші. У мене, наприклад пенсія 9500 це за майже 42 роки роботи інженером.
показать весь комментарий
01.04.2026 12:45 Ответить
Вірю у всі історії життя, в яких людина працювала десятиріччями добровільно за копійки і зараз виживає на $200 пенсії. Але не співчуваю. Бо всі ці "історії життя" про "робив як всі, нічого не намагався змінити, мало чого заощадив, мені держава винна, бо я робив же як казали". В т.ч. з-за того, що особисто ти не вимагав вищої зарплатні - в Україні копійчані зарплати і, відповідно, копійчані пенсії. Бо суть солідарної пенсійної системи України - перерозподіл поточних внесків нині працюючих на всіх пенсіонерів. Ніяких "я заробив" - в цій системі координат не існує. Заробив ти на коефіцієнт х3 від мінімальної пенсії. А саму пенсію тобі заробляю зараз я.
показать весь комментарий
01.04.2026 14:02 Ответить
Зароблярщик херів, доживеш до мого віку, отримаєш копійчану пенсію, бо податки мізерні платив, тоді побачиш. Бо до того часу ще якусь муйню придумають в якій ти будеш просто ніким і ніхто тебе ні про що питати не буде, просто поставлять перед фактом і все.
показать весь комментарий
01.04.2026 14:54 Ответить
Ділив із зеленським одну мівіну на двоїх💩
показать весь комментарий
01.04.2026 09:59 Ответить
Хочу привітати найвеличнішого лідера ********** з професійним святом, 1-м квітня, точніше "Днем дурня".
показать весь комментарий
01.04.2026 10:01 Ответить
Це скоріше свято електорату та шанувальників Зеленського.

П.С. Богуцька поза конкурсом. Вона скоріше у компетенції психіатрів.
показать весь комментарий
01.04.2026 10:04 Ответить
Отож вони і поробили собі зарплати щоб люди не обурювались.
А решту грошей на чорний день крадуть.
Потрібно встановити їм зарплати, хоч по 10 тисяч доларів.
Тоді красти не будуть і сумлінно працюватимуть на державу.
показать весь комментарий
01.04.2026 10:06 Ответить
Та ви хоч би якось позначили, що це сарказм.
показать весь комментарий
01.04.2026 11:27 Ответить
А зрадникам в Україні, оклади більші призначають у НацдержСлужби!!
Мертвечук з деркачем і баєм та мехедою, можуть це підтвердити грошима!!
показать весь комментарий
01.04.2026 10:11 Ответить
І що тут дивного? 🤓🧐
у голови, наприклад, Шечеківської РДА 1,657 млн. за той же 2025 р.
показать весь комментарий
01.04.2026 10:18 Ответить
Вітаю усю зелену мерзоту и всіх зебілів Украіни з іх професійним святом !
показать весь комментарий
01.04.2026 10:18 Ответить
Та не більша зарплата за зеленського, просто навчилися ховати свої багатства від наріду. Нормальні політики будучи на державних посадах зовсім не отримували зарплати, а перерахзовували і перераховують їх на потреби людей і ЗСУ.
Користуючись можливістю, хочу під цією новиною привітати зі святом всіх виборців слугориг - 73%. Це ваше свято. Тільки не скигліть, можете ржати, танцювати, вишивати свого Лідора бісером - тільки всі повертайтеся з ЄС до України і насолоджуйтеся своїм вибором. А чоловіки - не ховайтеся від повісток, це ж ваш вибір!!! Зі святом!!!
показать весь комментарий
01.04.2026 10:27 Ответить
Чому це гімно досі не в буцигарні?😡😡😡
показать весь комментарий
01.04.2026 10:35 Ответить
Тут поздоровяють із 1 квітня виборців очільника, це не коректно! Це свято усмішки, жартів, радості! Їх день 16 лютого. Ви вже забули про це свято? Навіть боневтік/бонездав/бонезнав тихо в цей день сидить як миша.... цей день справжнього дурня, клінічного і невиліковного!
показать весь комментарий
01.04.2026 10:35 Ответить
яка несподіванка. Не погодили розміри доходів із зеленим держзрадником.
показать весь комментарий
01.04.2026 10:36 Ответить
Обняти і плакати !
Всі навколо, під дахом ОП, крали, а він не знав і участі не приймав !?
Повна маячня...
показать весь комментарий
01.04.2026 10:53 Ответить
Так ніого дивного... Керівнику завжди більше платять, ніж підлеглому...
показать весь комментарий
01.04.2026 10:59 Ответить
Якщо вже на те пішло, бути відвертим до кінця - то на виборних посадах я б зовсім не платив ніякі гроші.
Хоч трохи бюджетних коштів перепаде інвалідам чи дітям.
показать весь комментарий
01.04.2026 11:54 Ответить