12555 посетителей онлайн

Украина получила просьбу от партнеров не наносить удары по российским НПЗ, - Буданов

Буданов подтвердил просьбу партнеров не атаковать российские НПЗ

Иностранные партнеры Украины просили приостановить удары по российским нефтеперерабатывающим заводам на фоне роста цен на энергоресурсы из-за войны на Ближнем Востоке.

Об этом в интервью Bloomberg рассказал руководитель Офиса президента Кирилл Буданов, сообщает Цензор.НЕТ.

Просьба партнеров 

Буданов рассказал, что Украина получила просьбу от иностранных партнеров приостановить регулярные удары по российским НПЗ на фоне роста цен на нефть из-за войны на Ближнем Востоке.

"Отвечу на это дипломатично: мы получаем некоторые сигналы по этому поводу", — сказал глава ОП, не вдаваясь в подробности.

Он также выразил оптимизм относительно того, что война на Ближнем Востоке может скоро закончиться.

Блокировка Ираном Ормузского пролива 

  • Напомним, что блокада Ираном Ормузского пролива, через который обычно проходило около пятой части мировых поставок, привела к росту цен на нефть.
  • Блокировка пролива также нарушает логистику поставок и создает риски для энергетической безопасности как Европы, так и глобального рынка, поскольку для большинства стран региона альтернативных маршрутов экспорта фактически нет.
Топ комментарии
+56
пошліть тих партнерів на *** ! де Тауруси ? де Томагавки ? чому Україна повинна платити за жирне життя ЄС та США життями українців ?
показать весь комментарий
05.04.2026 16:45 Ответить
+51
Цинічне таке прохання від партнерів, мовляв, повмирайте трішки більше від агресії сосії, щоб у нас ціна на нафту не зростала.
показать весь комментарий
05.04.2026 16:48 Ответить
+35
орбан з фіцо просили?
показать весь комментарий
05.04.2026 16:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Якісь цікаві у буданги партнери. Всі на боці мордору.
показать весь комментарий
05.04.2026 17:42 Ответить
А с куя? А шо назамість отримає Україна:
показать весь комментарий
05.04.2026 17:44 Ответить
Балістику по ТЕЦ, ГЕС, Укрзалізниці, промисловості, дамбам та мостам. Хіба цього мало?
показать весь комментарий
05.04.2026 19:23 Ответить
Ото ж і воно.
показать весь комментарий
05.04.2026 20:13 Ответить
Таких партнерів за одне місце і в музей
показать весь комментарий
05.04.2026 17:51 Ответить
Назву цих країн--в студію А так це чергове бла-бла .
показать весь комментарий
05.04.2026 17:52 Ответить
Дивне прохання від цих партнерів щодо НПЗ на пітьмі. Відчувається маразм Тромба, що усе перевертає верх дриґом.
Тож, відповідь України шановним партнерам є проста: чим більше знищується потужностей ворожих НПЗ, - тим більше непереробленої сирої нафти залишається у запасах рф, яку потрібно кудись дівати. І експорт - єдиний прийнятний вихід. Що збільшує пропозицію нафти на світовому ринку.
показать весь комментарий
05.04.2026 17:58 Ответить
А взамін чого треба не бити по орківським НПЗ?
показать весь комментарий
05.04.2026 18:04 Ответить
Ну, треба робити так, як робили партнери, починаючи з 2014 р. Спочатку надішлемо партнерам ковдри, щоб не мерзли без газу, потім велосипеди, років так через вісім, щоб не витрачалися на бензин. А тим часом будемо влаштовувати консультації, обговорення і таке інше.
показать весь комментарий
05.04.2026 18:10 Ответить
Можна ще висловити глибоку стурбованість і неймовірне занепокоєння!
показать весь комментарий
05.04.2026 20:56 Ответить
*** їм, тільки в обмін на багато бабла - це буде чесно.
показать весь комментарий
05.04.2026 18:15 Ответить
Російські війська другий день поспіль цілеспрямовано атакують нафтогазову інфраструктуру "Групи Нафтогаз". Цього разу під ударами опинилися об'єкти в Полтавській і Сумській областях.

Про це https://www.facebook.com/photo?fbid=969577609340023&set=a.203288572635601 повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький, передає Цензор.НЕТ Джерело: https://censor.net/ua/n3608961
показать весь комментарий
05.04.2026 18:25 Ответить
Україна отримала прохання від партнерів не бити по російських НПЗ, - Буданов ,Буданга.не бити по по російських НПЗ.-ЦЕ ПРОХАННЯ ВОРОГІВ УКРАЇНИ,.СПОНСОРІВ РАШИСТА.І ЙОГО ПАРТНЕРІВ...
показать весь комментарий
05.04.2026 18:25 Ответить
Чи це правда спірне питання(Може й так,а може нема більше чим бити по НПЗ,а скажу що партнери попросили(
показать весь комментарий
05.04.2026 18:31 Ответить
А іноземні партнери не хочуть попросити путіна, щоб він вивів війська з України, на тлі зменшення кількості населення і зниження рівня життя українців
показать весь комментарий
05.04.2026 18:36 Ответить
Я би замінив ваше "зменшення кількості населення" на "геноцид українців". Гадаю, так було б точніше.
показать весь комментарий
05.04.2026 18:49 Ответить
Це такі, блть, у нас "партнери"! Плітки про єнса столтенберга ми чули вже досить давно, але це не заважало "партнерам" тримати цього поціновувача кремля на такій посаді.
показать весь комментарий
05.04.2026 18:47 Ответить
...кстати "партнеры" как то замнули тему с рашисткими миллиардами , хранящимися в Бельгии...
показать весь комментарий
05.04.2026 19:00 Ответить
ну і як ви відповіли?
Сподіваюсь не дипломатично
показать весь комментарий
05.04.2026 19:05 Ответить
А по наших хай б'ють,бо то другоє?
Лупіть ще більше, попутно виражайте стурбованість!..
показать весь комментарий
05.04.2026 19:13 Ответить
це не наші партнери)))
показать весь комментарий
05.04.2026 19:21 Ответить
регулярні припиним , а не регулярні *****
показать весь комментарий
05.04.2026 19:24 Ответить
Та тож не ми, чим ми можемо бити, навіть карт нема!
показать весь комментарий
05.04.2026 20:07 Ответить
Не бийте благаю по нпз рашці ми в них паливо купимо ще і високотехнологічне обладнання продамо їм , гроші не пахнуть (Європка )
показать весь комментарий
05.04.2026 20:59 Ответить
Прокацапські політики для Зельоних партнери?
показать весь комментарий
05.04.2026 21:01 Ответить
Яке діло має глава оп до дій збройних сил,згідно своїх службових обов'язків?
показать весь комментарий
05.04.2026 21:03 Ответить
Страница 2 из 2