11744 відвідувача онлайн

Україна отримала прохання від партнерів не бити по російських НПЗ, - Буданов

Буданов підтвердив прохання партнерів не атакувати російські НПЗ

Іноземні партнери України просили призупинити удари по російських нафтопереробних заводах на тлі зростання цін на енергоресурси через війну на Близькому Сході.

Про це в інтерв'ю Bloomberg розповів керівник Офісу президента Кирило Буданов, повідомляє Цензор.НЕТ.

Прохання партнерів 

Буданов розповів, що Україна отримала прохання від іноземних партнерів призупинити регулярні удари по російських НПЗ на тлі зростання цін на нафту через війну на Близькому Сході.

"Відповім на це дипломатично: ми отримуємо деякі сигнали щодо цього", – сказав керівник ОП, не вдаючись до подробиць.

Він також висловив оптимізм щодо того, що війна на Близькому Сході може скоро закінчитись.

Блокування Іраном Ормузької протоки 

  • Нагадаємо, що блокада Іраном Ормузької протоки, через яку зазвичай проходило близько п'ятої частини світових поставок, призвела до зростання цін на нафту.
  • Блокування протоки також порушує логістику постачань і створює ризики для енергетичної безпеки як Європи, так і глобального ринку, оскільки для більшості країн регіону альтернативних маршрутів експорту фактично немає.
Топ коментарі
+59
пошліть тих партнерів на *** ! де Тауруси ? де Томагавки ? чому Україна повинна платити за жирне життя ЄС та США життями українців ?
показати весь коментар
05.04.2026 16:45 Відповісти
+52
Цинічне таке прохання від партнерів, мовляв, повмирайте трішки більше від агресії сосії, щоб у нас ціна на нафту не зростала.
показати весь коментар
05.04.2026 16:48 Відповісти
+39
орбан з фіцо просили?
показати весь коментар
05.04.2026 16:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Якісь цікаві у буданги партнери. Всі на боці мордору.
показати весь коментар
05.04.2026 17:42 Відповісти
А с куя? А шо назамість отримає Україна:
показати весь коментар
05.04.2026 17:44 Відповісти
Балістику по ТЕЦ, ГЕС, Укрзалізниці, промисловості, дамбам та мостам. Хіба цього мало?
показати весь коментар
05.04.2026 19:23 Відповісти
Ото ж і воно.
показати весь коментар
05.04.2026 20:13 Відповісти
Таких партнерів за одне місце і в музей
показати весь коментар
05.04.2026 17:51 Відповісти
Назву цих країн--в студію А так це чергове бла-бла .
показати весь коментар
05.04.2026 17:52 Відповісти
Дивне прохання від цих партнерів щодо НПЗ на пітьмі. Відчувається маразм Тромба, що усе перевертає верх дриґом.
Тож, відповідь України шановним партнерам є проста: чим більше знищується потужностей ворожих НПЗ, - тим більше непереробленої сирої нафти залишається у запасах рф, яку потрібно кудись дівати. І експорт - єдиний прийнятний вихід. Що збільшує пропозицію нафти на світовому ринку.
показати весь коментар
05.04.2026 17:58 Відповісти
А взамін чого треба не бити по орківським НПЗ?
показати весь коментар
05.04.2026 18:04 Відповісти
Ну, треба робити так, як робили партнери, починаючи з 2014 р. Спочатку надішлемо партнерам ковдри, щоб не мерзли без газу, потім велосипеди, років так через вісім, щоб не витрачалися на бензин. А тим часом будемо влаштовувати консультації, обговорення і таке інше.
показати весь коментар
05.04.2026 18:10 Відповісти
Можна ще висловити глибоку стурбованість і неймовірне занепокоєння!
показати весь коментар
05.04.2026 20:56 Відповісти
*** їм, тільки в обмін на багато бабла - це буде чесно.
показати весь коментар
05.04.2026 18:15 Відповісти
Російські війська другий день поспіль цілеспрямовано атакують нафтогазову інфраструктуру "Групи Нафтогаз". Цього разу під ударами опинилися об'єкти в Полтавській і Сумській областях.

Про це https://www.facebook.com/photo?fbid=969577609340023&set=a.203288572635601 повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький, передає Цензор.НЕТ Джерело: https://censor.net/ua/n3608961
показати весь коментар
05.04.2026 18:25 Відповісти
Україна отримала прохання від партнерів не бити по російських НПЗ, - Буданов ,Буданга.не бити по по російських НПЗ.-ЦЕ ПРОХАННЯ ВОРОГІВ УКРАЇНИ,.СПОНСОРІВ РАШИСТА.І ЙОГО ПАРТНЕРІВ...
показати весь коментар
05.04.2026 18:25 Відповісти
Чи це правда спірне питання(Може й так,а може нема більше чим бити по НПЗ,а скажу що партнери попросили(
показати весь коментар
05.04.2026 18:31 Відповісти
А іноземні партнери не хочуть попросити путіна, щоб він вивів війська з України, на тлі зменшення кількості населення і зниження рівня життя українців
показати весь коментар
05.04.2026 18:36 Відповісти
Я би замінив ваше "зменшення кількості населення" на "геноцид українців". Гадаю, так було б точніше.
показати весь коментар
05.04.2026 18:49 Відповісти
Це такі, блть, у нас "партнери"! Плітки про єнса столтенберга ми чули вже досить давно, але це не заважало "партнерам" тримати цього поціновувача кремля на такій посаді.
показати весь коментар
05.04.2026 18:47 Відповісти
...кстати "партнеры" как то замнули тему с рашисткими миллиардами , хранящимися в Бельгии...
показати весь коментар
05.04.2026 19:00 Відповісти
ну і як ви відповіли?
Сподіваюсь не дипломатично
показати весь коментар
05.04.2026 19:05 Відповісти
А по наших хай б'ють,бо то другоє?
Лупіть ще більше, попутно виражайте стурбованість!..
показати весь коментар
05.04.2026 19:13 Відповісти
це не наші партнери)))
показати весь коментар
05.04.2026 19:21 Відповісти
регулярні припиним , а не регулярні *****
показати весь коментар
05.04.2026 19:24 Відповісти
Та тож не ми, чим ми можемо бити, навіть карт нема!
показати весь коментар
05.04.2026 20:07 Відповісти
Не бийте благаю по нпз рашці ми в них паливо купимо ще і високотехнологічне обладнання продамо їм , гроші не пахнуть (Європка )
показати весь коментар
05.04.2026 20:59 Відповісти
Прокацапські політики для Зельоних партнери?
показати весь коментар
05.04.2026 21:01 Відповісти
Яке діло має глава оп до дій збройних сил,згідно своїх службових обов'язків?
показати весь коментар
05.04.2026 21:03 Відповісти
А взимку кацапам не бити по ТЕЦ було пофігу.
То нахіба нам когось слухати?
показати весь коментар
05.04.2026 21:24 Відповісти
Окрім слів Буданова (шісткі Зе лідора) ще десь можна почути, прочитати про таке прохання?
показати весь коментар
05.04.2026 22:42 Відповісти
Сторінка 2 з 2