7294 посетителя онлайн

Украина и Россия фактически "торгуются" за несколько квадратных километров территории, — Вэнс

Венс считает, что Украина и РФ торгуются за территории

Вице-президент США Джей Ди Вэнс прокомментировал ход переговоров между Украиной и Россией.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на The Guardian.

Что известно?

Комментируя войну в Украине, Вэнс сказал, что США были "разочарованы многими политическими лидерами в Европе", которые, по его словам, "не выглядят особо заинтересованными в решении этого конкретного конфликта".

По словам вице-президента США, работа будет продолжаться, но Украина и Россия также должны предпринять соответствующие шаги.

"Что я хотел бы сказать и россиянам, и украинцам: сейчас, знаете, мы фактически торгуемся за несколько квадратных километров территории в ту или иную сторону. Стоит ли из-за этого терять дополнительно сотни тысяч молодых российских и украинских мужчин?

Стоит ли это еще нескольких месяцев или даже лет высоких цен на энергоносители и экономического опустошения? Мы считаем, что ответ очевиден — нет. Но, знаете, для танца нужны двое", - сказал он.

Вэнс добавил, что США могут лишь "открыть дверь", а "россияне и украинцы должны сами пройти через нее".

Топ комментарии
+71
Він мені ********* шарикова нагадує.:

"Да что тут предлагать?.. А то пишут, пишут... Конгресс, немцы какие-то... Голова пухнет! Взять все да и поделить..."
показать весь комментарий
08.04.2026 13:50 Ответить
+60
Так віддайте ху.... лостану Аляску, вони перестануть лізти в Україну. Що там цієї Аляски
показать весь комментарий
08.04.2026 13:51 Ответить
+44
Розумово відсталий як і вся МАГА та республіканці.

РФ хочу всю Україну щоб поставити ракети в Ужгороді і лякати всю Европу. Для цього треба Укріплення на донбасі - не буде Укріплень - лише питання часу коли паде вся лівобережна Україна включно з Харковом Полтавою і тд, а без Лівобережжя потім дотиcнеться і решта.

І ВЕНС ЦЕ ЗНАЄ - просто це як і Орбан - куплені за московські гроші шлюхи
показать весь комментарий
08.04.2026 13:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Вэнис попробуй отдай панамский канал обратно Панаме. Мексике техас , и т.др. Он предлагает успокоит агрессора отдав ему территории. Вот придурок. И ещё он прекрасно понимает что орбан соужит путину. И зная хочет помочь ему остаться у власти. Значит Вэнис сознательно помогает агрессору. Теперь вопрос кто он для Украины? Все будет Украина! Слава Украине!
показать весь комментарий
08.04.2026 15:13 Ответить
Алга, Казахстан 👍
показать весь комментарий
08.04.2026 16:39 Ответить
То це через Україну "високі ціни на енергоносії та економічне спустошення"?
Нізащо б не здогадався...
показать весь комментарий
08.04.2026 15:14 Ответить
Це просто починають ,,стрєлки переводить,,
показать весь комментарий
08.04.2026 15:56 Ответить
Ну так , що там Пенісу ті пару км
показать весь комментарий
08.04.2026 15:17 Ответить
Є пропозиція віддати кацапам Аляску. Скільки там тої Аляски? Пару квадратних кілометрів.
показать весь комментарий
08.04.2026 15:20 Ответить
Підтримую!
показать весь комментарий
08.04.2026 15:53 Ответить
хлопа захлопни і мрій...
показать весь комментарий
09.04.2026 14:39 Ответить
показать весь комментарий
09.04.2026 14:43 Ответить
Ти ж, начебто, не тупий американець, що обжерся піцою та стейками. Ти ж, начебто, українець. Чого ж ти так тупо, по-американські, реагуєш на жарти?
Дивлюсь я на деяких своїх знайомих -- нових американців, їхні відповіді стали схожими на твою... Чи то клімат у вас такий, чи то антибіотики в продуктах так на людей впливають?
показать весь комментарий
09.04.2026 15:46 Ответить
Україна не торгується, а виграла цю війну і доведе її до кінця, звільнивши усі свої території та знищивши на них кілька мільйонів кацапів! І це потрібно підкреслювати для Венса та Трампа!
показать весь комментарий
08.04.2026 15:26 Ответить
і це каже людина, яка прикидається націоналістом ? він же ж робить тури Європою підтримуючи націоналістів проти ліваків

спитав би хоч в своєї дружини, чому індія не віддає кашмір пакистану - кілька квадратних кілометрів, і всьо там !
показать весь комментарий
08.04.2026 15:36 Ответить
Дійсно цей у...д зовнішньо схожий на Шарікова!
показать весь комментарий
08.04.2026 15:47 Ответить
Воно настільки тупе що не розуміє про туалетний папір в Будапешті або здачу Криму без єжин6 пострілу?? Чи його головна ціль насрати в ЄС от як з підтримкою прокацапського орбана??
показать весь комментарий
08.04.2026 16:00 Ответить
Я б пропонував лугандон віддати Ізраїлю...
показать весь комментарий
08.04.2026 16:11 Ответить
Свого часу йося сралін мало не віддав Крим під розбудову Ізраїлю за борги перед єврейською організацією Joint. 😄
показать весь комментарий
09.04.2026 09:47 Ответить
Обісцяний рашистами рудий блазень і його недолуга команда рішал пропонують заохотити ху₴ла до знищення України, а потім частини Європи!
показать весь комментарий
08.04.2026 16:14 Ответить
А, ще НАТО розпустити до кучи! Щоб два раза не вставать.
показать весь комментарий
08.04.2026 16:14 Ответить
сказочний довбойоб
показать весь комментарий
08.04.2026 16:20 Ответить
Новый дивный мир, где все оккупантам должны отдать все, а где справедливость.
показать весь комментарий
08.04.2026 16:26 Ответить
Воно ******* на всю голову
показать весь комментарий
08.04.2026 16:30 Ответить
Там всего лишь крупное месторождение сланцевого газа, лития, коксующегося угля и прочих никому не нужных безполезных ископаемых.
показать весь комментарий
08.04.2026 16:33 Ответить
Так, там є копалини але не це головне, головне там наші люди,українці, там сотні тисяч українців!!
Невже цей пентюх цього не розуміє?
показать весь комментарий
08.04.2026 19:45 Ответить
Ми не жадібні - центнер літію Венсу в сраку.
показать весь комментарий
08.04.2026 19:46 Ответить
Може хай повернуть Техас Мексіці для зразка , як треба будувати відносини з сусідами?
Дебіли ***..
показать весь комментарий
08.04.2026 16:40 Ответить
І Каліфорнію, ну щоб два рази не ходить...
показать весь комментарий
08.04.2026 18:23 Ответить
Цей дебіл закінчив якийсь там козирний американський універ ,в якому 200% процентів ,вивчав міжнародне право, а тепер клеїть дурня підігриючи своєму альцгеймерно-безграмотному босу і на весь світ несе якуь чухню про кілька спірних квадратних кілометрів.
показать весь комментарий
08.04.2026 16:53 Ответить
Америка Трампа *** клала на міжнародне право. Це найбільш агресивний, відморожений, наглухо ******** режим на сьогодні.
показать весь комментарий
08.04.2026 18:23 Ответить
Ну це і йожику понятно ,але на щастя не все така безнадьога І Америка це не Україна,і а ні Трамп а ні його прихвостні цю Америку не приватизували ,а американці двічі в ту саму купу лайна навряд чи вступлять і Трампу замість грати в гольф з внуками ще доведеться походити в оранжевій тюремній робі і відчути себе Епштейном в кінці його життя.
показать весь комментарий
08.04.2026 18:49 Ответить
Вже вступили,на превеликий жаль...
показать весь комментарий
08.04.2026 20:59 Ответить
Я про вибори, так що, побачимо.
показать весь комментарий
08.04.2026 21:50 Ответить
Ні, ну слухати цього телепня Венса - це все рівно як дивитися, як людина намагається скласти кубик Рубика, коли в неї замість пальців сосиски, а в голові - порожнеча. Коли він каже, що Україна та росія ,,торгуються за кілька квадратних кілометрів'', хочеться запитати: Джей Ді, а ти в школу взагалі ходив, чи тільки по коридорах за дівчатами бігав смикаючи іх за косички?
,,Кілька кілометрів''? Серйозно? Недоросія окупувала понад 110 тисяч квадратних кілометрів. Це більше, ніж площа десяти його улюблених штатів Огайо разом із усіма їхніми фермами. Якщо він не бачить різниці між парою метрів за парканом і територією цілої європейської країни, то в нього явно була двійка з математики. Або він просто сподівається, що його виборці так само не вміють рахувати, як і він. А цей пасаж про те, що ,,для танцю потрібні двоє''? Це ж просто вершина цинізму. Це як сказати жертві, яку душать у підворітті: ,,Ну, знаєш, щоб припинити бійку, вам обом треба просто перестати махати руками''. США лише ,,відчиняють двері''? Яка зворушлива щедрість за чужий рахунок! Його ,,розчарування'' лідерами Європи взагалі звучить як маячня ображеного підлітка. Європа не хоче, щоб у неї під боком розгулював маніяк із ядерною дубинкою, а Венс стоїть осторонь і повчає їх про ,,економічне спустошення''. Слухай, миротворцю недороблений, якщо ти такий щедрий на чужі землі, чому б тобі не запропонувати путіну Аляску? А що? Вона велика, холодна, колись була російською. Чим не ідеальний внесок у ,,мир у всьому світі''? Чи, може, віддаси половинку свого Огайо, щоб ціни на бензин у тебе вдома не так кусалися? Венс - це той ще мерзотний тип, який готовий спалити чужу хату, щоб просто погріти руки біля багаття, і щоб у нього самого вдома не подорожчав бургер, і при цьому буде щиро дивуватися, чому ж господарі не кажуть йому ,,дякую''. Повний нуль у географії, мінус у совісті й абсолютне комбо в політичному лицемірстві. Можливо, варто відправити йому калькулятор та підручник з географії , щоб він нарешті зрозумів різницю між своїми фантазіями та реальною мапою світу? Хоча, судячи з його заяв, це може виявитися занадто складною літературою для нього......
показать весь комментарий
08.04.2026 17:08 Ответить
сподіваємось на потужний спіч від Сибіги
показать весь комментарий
08.04.2026 20:00 Ответить
Це Венс покусав блогера Солоніна, чи навпаки? Про справжню ціну запропонованих поступок "декількома десятками кілометрів української території":
https://www.youtube.com/watch?v=coSQLwBkLF4
показать весь комментарий
09.04.2026 12:21 Ответить
Підар крашений...
показать весь комментарий
08.04.2026 17:35 Ответить
Віддай Аляску телепень і не в казуй іншим злодій
показать весь комментарий
08.04.2026 18:05 Ответить
Поговаривают, что этот тупорылый закончил Гарвард? Как это возможно без начального образования. Он же не знает ни истории ни географии!
показать весь комментарий
08.04.2026 18:11 Ответить
Знову і знову повторюється ситуація.
Їм наплювати на нас !!!
Ясніше бути не може .
Для них дешеві енергоносії тільки грають роль . Тому нас вони продадуть на раз два .
Нема у нас виходу як тільки шукати вихід самим - ефектина армія, непримиренна боротьба з корупцією, судова система, правова система і тд ( поліція, СБУ і тд )
показать весь комментарий
08.04.2026 18:46 Ответить
після 2019, коли понавибирали повно таких венсів для управління Україною, вихід один - гнати під сраку своїх венсів.
показать весь комментарий
08.04.2026 21:25 Ответить
А Україна торгуєтеся з паРашею це щоб злочинно подарувати паРаші майже
третину 125 000 кв. км. нашої рідної але тимчасово окупованої кремлем Української
землі? Яка вже точно що через такий торг (капітуляцію України) вона може назавжди
перетворитися на гидку кацапську територію в паРаші.
показать весь комментарий
08.04.2026 18:46 Ответить
Якщо проблема в цьому, вiддайте кацапам Нью-Джерсi, яка проблема! То ж не дуже багато землi...
показать весь комментарий
08.04.2026 18:52 Ответить
Все проблемы в этом мире из-за невежд, подобных этому полоумному полоиндусу.
показать весь комментарий
08.04.2026 19:21 Ответить
Це йому орбан з фіцом насосали.
І це не хто попало тарабане. Ясно - Омерика - вражина.
показать весь комментарий
08.04.2026 19:39 Ответить
Нехай те падло спочатку витреться після Іранської "перемоги".
Рудий бздід вже заїбався перемагать - тільки ляпне про перемогу, зразу йому сцяними рушниками...
показать весь комментарий
08.04.2026 19:44 Ответить
Що тут скажеш -- діджей він і в Африці діджей. Що від нього чекати. Голосів Органу він точно не додав.
P.S. "Органу" -- це комп сам "виправив", за Фройдом, так би мовити. Я писав Орбану.
показать весь комментарий
08.04.2026 20:06 Ответить
А венс нехоче продати грам сто свого мозоку?
Не?
Розумію, там напевно й половини нема...
показать весь комментарий
08.04.2026 20:16 Ответить
Венс - такий же буратіна фсбшний, як і трамп.
показать весь комментарий
08.04.2026 20:27 Ответить
Пустозвон
показать весь комментарий
08.04.2026 20:49 Ответить
В них такі дивні приклади,у Трампа карти (козирі),у цього чувака танці ,якийсь кружок самодіяльності...
показать весь комментарий
08.04.2026 20:53 Ответить
Хто би що не говорив, та ця припудрена шльондровенса хоча й не Венера, та щось венеричне в нiй е. Чмошник огидний, огидний та ще раз огидний. ЗЫ... Омерига нi в жисть не вiдмиеться вiд цих ганебних рудих та венеричних недорозумiнь... як i ми , вiд своеi шлеперiади.
показать весь комментарий
09.04.2026 08:32 Ответить
Опецьок... Яке ж воно тупе...
показать весь комментарий
09.04.2026 09:49 Ответить
Опецьок - в яблучко... свинособачий нахабний пiдсвинок.
показать весь комментарий
09.04.2026 13:03 Ответить
ги-ги.. знову руками своїми коростяними крутить-вертиить як млин... пдр горбатий.. Які вони тільки кончені... Гарантії безпеки від цього кабінету ган...нів з Білого дому це фількина грамота..