13370 посетителей онлайн

Зеленский отреагировал на пасхальное перемирие Путина

Зеленский о пасхальном перемирии

Президент Украины Владимир Зеленский отреагировал на объявленное РФ пасхальное перемирие.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом он написал в своих социальных сетях.

Глава государства подчеркнул, что Украина неоднократно заявляла о готовности к зеркальным шагам в вопросе прекращения огня. По его словам, Киев ранее предлагал перемирие на время пасхальных праздников.

Позиция Украины относительно перемирия

"Украина неоднократно заявляла, что мы готовы к зеркальным шагам. Мы предлагали в этом году прекращение огня на время пасхальных праздников и будем действовать соответственно. Людям нужна Пасха без угроз и реальное движение к миру, и у России есть шанс не возвращаться к ударам и после Пасхи", - отметил Зеленский.

Президент подчеркнул, что главной целью является безопасность людей и реальные шаги к миру, которые должны исходить из конкретных действий, а не только заявлений.

Ранее мы писали, что российский диктатор Владимир Путин согласился на пасхальное перемирие. Оно будет действовать с вечера 11 апреля до конца суток 12 апреля.

Топ комментарии
+31
Кончений придурок, чого ти цим доб'єшся крім ще більшої крові? Знаємо чим всі твої переговори і перемир'я закінчувалися. Вже наїлися твоїх шашличків
показать весь комментарий
10.04.2026 00:42 Ответить
+13
Уяви, телепню. Саме твій Зю разом з пуйлом і винні в крові українців. Дивися марахфона не відволікайся.
показать весь комментарий
10.04.2026 06:34 Ответить
+10
Якщо трагедії, то роковини, а не річниця. Останнє слово вживають для свят, а не трагедії
показать весь комментарий
10.04.2026 00:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так поїдь до пукіна ти ж казав що згоден, що ви як не рідні?!
показать весь комментарий
10.04.2026 00:36 Ответить
Кончений придурок, чого ти цим доб'єшся крім ще більшої крові? Знаємо чим всі твої переговори і перемир'я закінчувалися. Вже наїлися твоїх шашличків
показать весь комментарий
10.04.2026 00:42 Ответить
ще більшої крові??? Бляха... то тут Україна винна, що ці нелюди фашисти 21 століття, напали в 14 році і продовжили окупацію в 21 році?? Досить пиз...ти по-кремлівські!!! Зн отримує сьогодні критики і осуду як і Порошенко отримував від Пєтушков-пдр, які в Україні кукурікали і на селах і в містечках... Не було б крові, подогодись в Київі бути філіалом Кремля як мінськ, до майбутньої окупації на фоні політичної конюктури в Європі
показать весь комментарий
10.04.2026 05:57 Ответить
Уяви, телепню. Саме твій Зю разом з пуйлом і винні в крові українців. Дивися марахфона не відволікайся.
показать весь комментарий
10.04.2026 06:34 Ответить
Якщо трагедії, то роковини, а не річниця. Останнє слово вживають для свят, а не трагедії
показать весь комментарий
10.04.2026 00:50 Ответить
Не будь занудою.
показать весь комментарий
10.04.2026 07:50 Ответить
а ты сначала перестань быть пофигистом и кацапом
показать весь комментарий
10.04.2026 08:55 Ответить
Не будь безлаберним!
показать весь комментарий
10.04.2026 09:04 Ответить
Ці слова являються повними синонімами і застосовуються в обох випадках.
показать весь комментарий
10.04.2026 09:12 Ответить
Можливо, але роковини більш співзвучне з "роком" - злим фатумом.
показать весь комментарий
10.04.2026 10:35 Ответить
"Це моя Перемога!"
показать весь комментарий
10.04.2026 00:55 Ответить
то хтось тут сьогодні скаже в коментаріях що путін -ху..ло, недоістота. Гітлер 21 столяття, вбивця і гвалтівник українців?? Чи тільки зе і українці винні у війні кцп-пдр-в??
показать весь комментарий
10.04.2026 06:00 Ответить
Навіщо щось казати та писати про вину кацапів, ми же не пишемо, що гівно смердючє, цє і так зрозуміло.
показать весь комментарий
10.04.2026 06:19 Ответить
По параду знач бить не будуть. І чого люди ухиляються, дивно
показать весь комментарий
10.04.2026 06:35 Ответить
А що, на Великдень десь є паради?
показать весь комментарий
10.04.2026 10:18 Ответить
Цікаво, скільки людей підуть на Великдень дякувати Богу за мир до церков?
Якщо він буде
показать весь комментарий
10.04.2026 07:05 Ответить
Чергова п..ж безтолкового ішака.
показать весь комментарий
10.04.2026 07:20 Ответить
Відводимо армію?
Холуй Сирський отримав наказ на заборону вогню ? Про штраф, у разі відкриття вогню довели до солдатів, чи наказали здати зброю?
Всратий кончений гундосий дегенерат, голуб миру.
Я так зрозумів, ***** отримав запевнення про перемир'я на 9 Мая, день зелених шашликів.
показать весь комментарий
10.04.2026 07:27 Ответить
Пусті брехливі слова з обох сторін. Це не що інше як популізм і піар. Посидіти дві доби без військових дій---це просто передишка перед штурмом Я памятаю(майже) знаю ВСІ СЛОВА ІДІЇ нашого керманича,які кожного разу приводили до загибелі наши людей Путін варвар і моральна мерзота .ПАМЯТАЙТЕ його всі слова---Ураїни.як такої держави не має,народу такого немає ( українців) .явас знищу. Тому ніякого миру він недасть--потрібно це знати і не піаритись на політичних гасла
показать весь комментарий
10.04.2026 10:23 Ответить
Я так розумію, що пуйло вчинить черговий "гляйвіц", а потім довбане орєшніком по якійсь українській церкві чи натовпу і скаже, що то українці винні, бо порушили перемир'я.
Пуйлу вірити - себе не поважати!
показать весь комментарий
10.04.2026 10:35 Ответить