13365 посетителей онлайн

Бронь пиарщика Зеленского Петрова на канале о садоводстве: Николов указал на связи владельцев с Ермаком

пропагандист Петров

Журналист Юрий Николов считает, что статус "предприятия жизненно важной важности" для канала "Корисное ТВ", где недавно устроился пиарщик Зеленского Владимир Петров, может быть связан с тем, что его владельцы являются давними знакомыми экс-главы ОП Андрея Ермака.

Об этом журналист написал в соцсети Facebook, сообщает Цензор.НЕТ.

Связи через "Интер" 

Политтехнолог Владимир Петров получил отсрочку от мобилизации как сотрудник "Телерадиокомпании "Полезное ТВ"", которую Минкульт признал "критически важным" предприятием.

В этой ситуации Николов обратил внимание на цепочку связей: владельцами компании являются Сергей Коннов и Сергей Созановский.

"Это юристы и кинопродюсеры из наблюдательного совета телеканала "Интер". А в свое время именно на "Интере" работал юристом Андрей Ермак, который потом тоже стал кинопродюсером. Там он и познакомился с еще юным актером и кинопродюсером Владимиром Зеленским, который когда-то тоже получал юридическое образование. Его "Квартал 95" во времена Януковича как раз был припаркован на "Интере"", — написал журналист.

скрин

сообщение Николова

Что предшествовало

Напомним, что в новом расследовании нардеп Ярослав Железняк рассказал, что пиарщик Зеленского Владимир Петров снова получил отсрочку от мобилизации. Его забронировали как сотрудника "Телерадиокомпании "Полезное ТВ"".

Топ комментарии
+20
не ну в натурі зрадник Єрмак робить свою чорнуу справу а ні у контрозвідки ні в СБУ немає до ньогоніякіх питань. ***** якась. чи не війна у нас?
показать весь комментарий
13.04.2026 17:50 Ответить
+16
"критично важливого підприємства" для каналу "Корисне ТБ"

серйозно? *******.
показать весь комментарий
13.04.2026 17:49 Ответить
+14
Зелене лайно не тоне
показать весь комментарий
13.04.2026 17:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Свій до свого по своє - український гумус
показать весь комментарий
13.04.2026 17:49 Ответить
"критично важливого підприємства" для каналу "Корисне ТБ"

серйозно? *******.
показать весь комментарий
13.04.2026 17:49 Ответить
це якийсь сюр...
показать весь комментарий
13.04.2026 17:59 Ответить
та ні, це просто звичайна системна корупція
показать весь комментарий
13.04.2026 17:59 Ответить
не ну в натурі зрадник Єрмак робить свою чорнуу справу а ні у контрозвідки ні в СБУ немає до ньогоніякіх питань. ***** якась. чи не війна у нас?
показать весь комментарий
13.04.2026 17:50 Ответить
Значить має владу ...
без влади всі залітають до буцегарні зі швиднкістю світла
показать весь комментарий
13.04.2026 18:02 Ответить
Недаремно вчився "чорній магії".)
показать весь комментарий
13.04.2026 18:12 Ответить
КАСильок, кАСильльок... Какой кАСильок? Нєт у вас нічєво против Кості Сапикіна!
показать весь комментарий
13.04.2026 18:14 Ответить
Зелене лайно не тоне
показать весь комментарий
13.04.2026 17:51 Ответить
Чи хтось дійсно думає що цей піарник Лідара піде на фронт?
Наївні люди...
показать весь комментарий
13.04.2026 18:00 Ответить
3,14дораси бронюють 3,14дорасів. Так, ********? Це ж ви обралив 2019 році ціх 3,14дорасів?
показать весь комментарий
13.04.2026 18:00 Ответить
а сбу, набу, поліція, прокуратура, чи ще з десяток всяких структур, не можуть перевірити це "Корисне ТБ" ? чому їм дали критичність? як петров туди потрапив і чому йому дали броню? нема там корупції, хабарів? нє?
показать весь комментарий
13.04.2026 18:04 Ответить
Ну не змогло то тв відмовити препізденту, не змогло.
показать весь комментарий
13.04.2026 18:40 Ответить
Що витворяє в нашій країні G-2, яка має стосунок до 95 кварталу!
показать весь комментарий
13.04.2026 18:05 Ответить
Вся козлота має бронь і бюджетне фінансування
показать весь комментарий
13.04.2026 18:05 Ответить
"критично важливі піськограї" так і запишемо.ю
показать весь комментарий
13.04.2026 18:05 Ответить
... "непотопляємий" петров знову винирнув!
показать весь комментарий
13.04.2026 18:19 Ответить
А як же зять Кучми? Петров-Водкін як і Сєрлєщ виростали в його орбіті, як і Алібаба. Також у свій час Пінчук привіз в Україну інших інформциган - алкашів з Росії. Наприклад, ядерну пилюку, Сергейцева тощо.
показать весь комментарий
13.04.2026 18:29 Ответить
якщо цього петрова не було б, то його треба було придумати, щоб показати всю

мразоту ЗЄльонського режима

.
показать весь комментарий
13.04.2026 18:41 Ответить
Єрмака в цугундер або на концерт Кобздона. Україні наніс шкоди не менше чим паРаша.
показать весь комментарий
13.04.2026 19:08 Ответить
Як я буду дивитися в очі своїм дітям, якщо запитають, чому Петрова забронювали, а не мобілізували на фронт захищати Батьківщину? Що я їм маю пояснити?
показать весь комментарий
13.04.2026 19:12 Ответить
Не забивайте дітям, такими питаннями голову. От і не треба буде, пояснювати
показать весь комментарий
13.04.2026 19:23 Ответить
Діти запитають:
"А чого Петров цілу війну ховався під бронями? А якщо окупанти прийдать, то що Петров та інші, броні збираються показувати окупантам?"
Що я їм маю пояснити?
показать весь комментарий
13.04.2026 19:30 Ответить
Чого вони мають знати про якогось Петрова та його броні? У вас в сім'ї, інших тем немає? Ви своє життя живете, чи Петрова?
показать весь комментарий
13.04.2026 19:42 Ответить
Ну скажеш приміром - Колись, давно давно, країною правив добрий король, який дуже любив дітей і мав кондитерську фабрику, щоб пригощати цукерками та тістечками малят. Дітки грались, мами були задоволені, їздили з дітками в інші країни, засмагали, купались, ходили в зоопарк.
Нічого не віщувало біду.... І ось одного разу мами побачили дядю, який грав пісюном на піаніно, і їм так це сподобалось, вони були в захваті і сказали - не потрібні нам шоколадки і моря, хочемо щоб цей дядя став нашим королем.
Навіщо? - спитали діти мам. - Нам хочеться кожного дня дивитись на цього дядю, і на петрова, сл ухати їхні пісні, вони поведуть нас в країну мрій! - сказали ті дітям.
Так і вийшло. Вже сьомий рік веде нас дядя з пісюном наперевіс, який вказує нам дорогу в країну мрій....Вже скоро скоро...
показать весь комментарий
13.04.2026 19:52 Ответить
Такой маленький, а натворил столько больших бед