8410 посетителей онлайн

Кабмин выделит 638 млн грн на единый телемарафон, - Железняк. ДОКУМЕНТ

марафон получит финансирование

Правительство готовит решение о выделении 638 млн грн на единый телемарафон новостей.

Об этом сообщил в Telegram-канале народный депутат от партии "Голос" Ярослав Железняк, сообщает Цензор.НЕТ.

Деньги на марафон

В частности, он опубликовал соответствующее распоряжение Кабмина.

Кабмин распоряжение телемарафон

По информации нардепа, решение должно быть принято во время сегодняшнего заседания Кабмина.

"Сегодня правительство, вернувшись из Вашингтона, чтобы показать нашу приверженность реформам и уважение к средствам налогоплательщиков... одобрит выделение 638 млн грн на единый марафон! P.S. 90 млрд евро сами себя не прогуляют)", - добавляет нардеп.

Более подробной информации на данный момент нет.

Что предшествовало?

Ранее сообщалось, что связанный с Миндичем производитель программ для телемарафона остался без денег и уволил большинство сотрудников.

Топ комментарии
+34
Слава Богу, а то я вже подумав що ця ху....ні никому не потрібна і гроші направити можуть на ППО
показать весь комментарий
20.04.2026 15:43 Ответить
+28
пдрси зелені
показать весь комментарий
20.04.2026 15:44 Ответить
+15
Злочинне тринькання коштів! Якесь непотрібне іномовлення. Всі гроші спрямувати тільки на ЄдиноМарафон. Найвеличніший повинен цілодобово бути на екранах, поки є придурки, які на нього моляться. Мудрий нарід мусить вірити, що тільки воно і завдяки йому ... і далі по списку.
показать весь комментарий
20.04.2026 15:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дай дві гримні
показать весь комментарий
20.04.2026 15:42 Ответить
Слава Богу, а то я вже подумав що ця ху....ні никому не потрібна і гроші направити можуть на ППО
показать весь комментарий
20.04.2026 15:43 Ответить
пдрси зелені
показать весь комментарий
20.04.2026 15:44 Ответить
оце патужно!
показать весь комментарий
20.04.2026 15:45 Ответить
https://share.google/PLsEb9LKBPqXpIoWY
показать весь комментарий
20.04.2026 15:58 Ответить
Злочинне тринькання коштів! Якесь непотрібне іномовлення. Всі гроші спрямувати тільки на ЄдиноМарафон. Найвеличніший повинен цілодобово бути на екранах, поки є придурки, які на нього моляться. Мудрий нарід мусить вірити, що тільки воно і завдяки йому ... і далі по списку.
показать весь комментарий
20.04.2026 15:46 Ответить
А хтось дивиться? Треба провести опитуваннч
показать весь комментарий
20.04.2026 15:54 Ответить
Ще й як дивляться! Звідси і рейтинг на плаву.
показать весь комментарий
20.04.2026 18:24 Ответить
найдорожчі імбецили в світі
показать весь комментарий
20.04.2026 15:47 Ответить
оце кормушку вигадали , і главно ніякого криміналу, це не яйця по 17грн. піймати за руку хер получиться
показать весь комментарий
20.04.2026 15:50 Ответить
А куди ж ще гроші приткнути - не на дрони ж
показать весь комментарий
20.04.2026 15:51 Ответить
Зе тільки грає роль що він за Україну
показать весь комментарий
20.04.2026 15:52 Ответить
Він тут на гастролях.
показать весь комментарий
20.04.2026 16:00 Ответить
Краще витратили б ці кошти для реабілітації військових чи для побудови для них житла
показать весь комментарий
20.04.2026 15:53 Ответить
"Show must go on!"
Шоу має тривати!
24/7, без свят та вихідних.
Плем'я 🐏🐑 має хвалити свого 🤡 вождя.
показать весь комментарий
20.04.2026 15:55 Ответить
А як тоді люди взнають про потужність вибору у 2019 році?
показать весь комментарий
20.04.2026 15:59 Ответить
Мадяр, коли виграв вибори, швидко розібрався з телемарахвоном Орбана...прямо у них в студії оголосив про закриття...
показать весь комментарий
20.04.2026 16:06 Ответить
Зомбування наріду продовжене, мердведчуківські журнашлюхи врятовані.
показать весь комментарий
20.04.2026 16:11 Ответить
Гулянка під час війни ну нормально так, і всі там як один заброньовані? Там кажуть є навіть свої телестудійні "прості " солдати офіцери, діловоди які сидять в чистенькій формі і телестудіях з барбершопною борідкою сидить так спокійно нога на ногу і закликає виходити на кордони 91 року 🤦ноу коментс
показать весь комментарий
20.04.2026 16:17 Ответить
Хоть паржом
показать весь комментарий
20.04.2026 16:18 Ответить
Навіщо морочитися і вигадувати схеми для відмивання грошей?
Просто відразу перекажіть гроші на рахунки авторів цього проєкту, а на ТБ зніміть відео, де Зе є рятівником усього світу, і тільки він гідний другого терміну.
І крутіть ролик про нього постійно, без жодних коментарів у студіях, бо «Володимир - ясне сонечко» - саме щастя для України, а щастя не потребує коментарів.
показать весь комментарий
20.04.2026 16:22 Ответить
щоб Зелю не забували, постійно потрібно нагадувати якій він потужний
показать весь комментарий
20.04.2026 16:29 Ответить
Так дивляться тільки його холопи з держструктур
показать весь комментарий
20.04.2026 17:24 Ответить
Треба гнати геть оцих зеленських,свириденків,стефанчуків, інакше державу загубимо.
показать весь комментарий
20.04.2026 16:30 Ответить
Марахвон, марахвон, пташечка, канареєчка жалобно пойоть...
показать весь комментарий
20.04.2026 16:32 Ответить
ніхто не заважає людям, не дивитися цю зеленську муйню ...тихий бойкот, ніхто не відміняв ...
показать весь комментарий
20.04.2026 16:37 Ответить
Так їм однаково, я не знаю тих, хто його дивитися, для них головне гроші виділити, та потім списати. А дивляться не дивляться їм начхати
показать весь комментарий
20.04.2026 17:27 Ответить
Це ж скільки борщових наборів Мосейчучка собі купить? Їж донесхочу...
показать весь комментарий
20.04.2026 16:41 Ответить
айсітіві . інтер ..гавно+говно.. імені масєйсучки . стб хто там ще в тому мудафоні . короче всі ті канали приватні . питяння а якого хера державні гроші а це ГРОШІ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ . ВИДІЛЯЮТЬ ПРИВАТНИМ ТЕЛЕКАНАЛАМ ??????? якось ще можна було б зрозуміти якби ті 630 міліонів виділили ПЕРШОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ АБО КАНАЛУ КУЛЬТУРА АБО НА ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ ПРО ПОДВИГИ ЗСУ НА ФРОНТІ . масєйсучку і плинського нехай фінансує бєня каломойський
показать весь комментарий
20.04.2026 16:46 Ответить
Ви бачите що Всесвіт показує число 638? Ангельске число 638 представляє задоволення, щастя та продуктивність від процесу роботи. Духовно 638 підтримує всі ваші амбиціі та піклується про ваше психічне здоров'я. Ось що видав гугл .очманеть
показать весь комментарий
20.04.2026 16:52 Ответить
Українці мають знати правду по Зеленского, а не побрехеньки з якихось опозиційних каналів!!!!! Правда?
показать весь комментарий
20.04.2026 16:55 Ответить
Якщо це чмо і надалі залишиться ************, то й інтернет з часом відключать, як в рашці.
показать весь комментарий
20.04.2026 17:19 Ответить
Недешевий "опіум для наріда" за гроші народу.
показать весь комментарий
20.04.2026 17:15 Ответить
показать весь комментарий
20.04.2026 18:37 Ответить
Їпать колотить! Ще є люди,що дивляться телевізор?
показать весь комментарий
20.04.2026 17:48 Ответить
Пенси
показать весь комментарий
20.04.2026 18:40 Ответить
Падаль "зелена" щоб ви повиздихали Україна по гривні собирає на ЗСУ; а ця зеленамразота "викидає" на вітер!!! Війна закінчиться-ви 200
показать весь комментарий
20.04.2026 17:49 Ответить
100% ніхто з ними не буде церемонитися - ліквідують на місці з усіма членами родин
показать весь комментарий
20.04.2026 19:00 Ответить
Мільйон євро щомісяця це ще не розтрата в особливо крупних розмірах?
показать весь комментарий
20.04.2026 18:45 Ответить
Українці! Ви повинні цим пишатись! А заздрити повинні ті, хто не в змозі виділити таких грошей на марафон.
Не дивно, що росія хоче захопити таку багату країну.
показать весь комментарий
20.04.2026 19:06 Ответить