13194 посетителя онлайн

Сибига о поэтапном вступлении Украины в ЕС: никаких "эрзац-членств" – ни одно из них мы не примем

Сибига о частичном членстве Украины в ЕС

Украина не поддерживает идею поэтапного вступления в Евросоюз.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина, об этом заявил глава МИД Андрей Сибига во время общения с журналистами.

Никаких "эрзац-членств"

"Есть позиция президента, что никаких "эрзац-членств" – ни одного из них мы не примем. Это четкая позиция. Есть несколько центров выработки мнений и поиска возможных шагов, но не только с точки зрения Украины", – отметил министр.

Сибига подчеркнул, что партнеры понимают позицию Украины и понимают, что Украина стремится на пути к членству в ЕС соответствовать всем необходимым критериям.

"Сегодня на заседании Совета ЕС, в котором я принимал участие, отметили наш прогресс в принятии массива законодательства. Вопрос, готовы мы или нет – это риторический. Я считаю, что есть критерии, есть четкие маркеры, и мы их выполняем. Мы идем очень быстро", – рассказал он.

Путь евроинтеграции

Глава МИД также отметил, что Украине еще предстоит пройти путь евроинтеграции, он неизбежен: в плане адаптации, в плане принятия массива законодательства.

"Поверьте, я считаю, что это не сопротивление, всегда есть разные оценки, но это не сопротивление, а, возможно, избегание ситуации, когда мы бездумно порой на предыдущих этапах принимали некоторые условия чего-то", - добавил Сибига.

Он добавил, что могут иметь место корректировки позиций, ведь Украина должна защищать свой бизнес, но европейские стандарты должны прийти в Украину.

"Надо смотреть на самые большие преимущества для страны, которые будут иметь мультипликационный эффект, не бояться этого слова, каких-то исключений, не бояться слова "временные периоды". Я имею в виду то, что мы должны отстоять как государство, для нашей экономики, для людей, но не оказывать сопротивления", — подытожил Сибига.

Что предшествовало

Ранее сообщалось, что Франция и Германия планируют предоставить Украине "символические" льготы на этапе перед вступлением в Европейский Союз, которые исключают доступ Киева к бюджету блока и право голоса.

Топ комментарии
+6
Нахера нам той гнилий ЄС здався? Що ми отримаємо від нього крім геморою? Якщо почитати які умови ЄС і наша влада висуває до простих українцв за вступ в те вонюче лайно то вік би того ЄС не бачити
показать весь комментарий
22.04.2026 13:56 Ответить
+4
Цікаво, а в Європі теж викрадають людей прямо на вулицях?
показать весь комментарий
22.04.2026 14:39 Ответить
+3
Є позиція президента, що ніяких "ерзац-членств" - жодного з них ми не приймемо. Це позиція чітка. Джерело: https://censor.net/ua/n3611817

Є ще позиція країн-членів ЄС, але то таке... Певне вони не в курсі, про позицію найвеличнішого лідора)
показать весь комментарий
22.04.2026 13:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"є декілька центрів продукування думок" - і зєлічка є головний їх, центральний продуцент! ))
показать весь комментарий
22.04.2026 13:52 Ответить
Голова, або дупа, так. І наші потужні використовують другий вариант
показать весь комментарий
22.04.2026 14:22 Ответить
Як вітром свіжим повіяло, от полегшення! Захоплююсь вождями нашого найкращого племені! Сказав, як відрубав. Оце діло. Нема чого скиглити, разом до Перемоги!
показать весь комментарий
22.04.2026 13:53 Ответить
Нахера нам той гнилий ЄС здався? Що ми отримаємо від нього крім геморою? Якщо почитати які умови ЄС і наша влада висуває до простих українцв за вступ в те вонюче лайно то вік би того ЄС не бачити
показать весь комментарий
22.04.2026 13:56 Ответить
А які там вимоги такі страшні? ну наприклад? Не красти, не мародерствувати, не купувати посади? Ну які, конкретно?
показать весь комментарий
22.04.2026 14:02 Ответить
Наприклад, населення не зможе ралізувати ні м'ясо ні молочні продукти, ні городину, ні фрукти. Бо буде ніззя. ТІльки великі господарства будуть мати таке право. І як селянам виживати?
показать весь комментарий
22.04.2026 15:02 Ответить
Наприклад, для фермерів є дотації, навіть для малих домогосподарств. Якось у Польщі виживають селяни.
показать весь комментарий
22.04.2026 15:06 Ответить
То для фермерів. Але ти не рівняй пенсію української бабці, яка на вулиці петрушкою торгує, щоб вижити, та її ровесниці в Німеччині
показать весь комментарий
22.04.2026 15:10 Ответить
Ну добре, давай нічого не будемо робити, лишимо все як є, щоб бабуся так далі петрушкою торгувала на вулиці. От якої ти долі бажаєш нашим бабусям, я зрозумів.
показать весь комментарий
22.04.2026 15:20 Ответить
Яка доля? Це менталітет, віковічний устрій життя. Навіщо його ламати на догоду якимсь дядькам з Брюсселя? Щоб що????
показать весь комментарий
22.04.2026 15:24 Ответить
Ага, ну тобто ти весь розумненький поїхав у Британію, а бабусі нехай живуть "виковим устроєм", де ви беретеся такі розумні? Це ще у кацапів є такі пропагандисти "традіціонних ценнастєй", щоправда самі вони дуже ******* розкішне життя, західні автомобілі та напої, але населення має жити "традіціонно".
показать весь комментарий
22.04.2026 15:28 Ответить
1. Я в Україні. Живу, як і решта пересічних українців.
2. А хто зараз забороняє українським бабусям купувати західні автомобілі та напої? І чим бабусі Ісландії, Норвегії чи Швейцарії живуть гірше від французьких чи німецьких бабусь?
показать весь комментарий
22.04.2026 15:43 Ответить
Ти вважєш, після вступу в ЄС, у тієї бабусі, пенсія буде 1700 євро, як в Німеччині? Та гляди. Звідки?
показать весь комментарий
22.04.2026 16:38 Ответить
Не лише реалізувати. Ти вдома не маєш права, навіть, зарізати власноруч вигодуваного кабана. Це можна робити лише в спеціально обладнаному для цього місці. Хто саме буде володіти в українських селах тими місцями і скільки буде коштувати простому селянину ними скористатись залишається тільки здогадуватись...
показать весь комментарий
22.04.2026 15:21 Ответить
Як же так? Так казати то не жук начхав. Невже всі оці колотнечі були даремними? Воістину все пізнається в порівнянні.
показать весь комментарий
22.04.2026 14:04 Ответить
Абсолютно даремні
показать весь комментарий
22.04.2026 15:03 Ответить
Є позиція президента, що ніяких "ерзац-членств" - жодного з них ми не приймемо. Це позиція чітка. Джерело: https://censor.net/ua/n3611817

Є ще позиція країн-членів ЄС, але то таке... Певне вони не в курсі, про позицію найвеличнішого лідора)
показать весь комментарий
22.04.2026 13:56 Ответить
Та в курсі. Але дня них позиція Незламного те ж саме, що позиція вередливої дитини для дорослих. Послухали, відшмагали і в куток...
показать весь комментарий
22.04.2026 16:48 Ответить
Боров, очевидно, не розуміє, що немає вибору між "або так, або так". Є - або ми вконуємо необхідні для членства вимоги, або нас не беруть. Я розумію, що виконання вимог веде до втрати влади зеленими мародерами, чого вони дуже бояться, але їм доведеться все виконати, після чого вони опиняться на лаві підсудних за мародерство.
показать весь комментарий
22.04.2026 14:00 Ответить
"що Україна прагне на шляху до членства в ЄС відповідати усім необхідним критеріям."

А чому Україна не прагне просто навести лад і побудувати Європу в себе вдома?
показать весь комментарий
22.04.2026 14:05 Ответить
Конституція на паузі
показать весь комментарий
22.04.2026 14:59 Ответить
Можна подумати що вони нас просять. Пора до кінця війни це питання закрити і займатися дійсно важливими справами. А будете так нахабно поводитися, то і після війни вас пошлють на...., або самі до Ізраїлю поїдите
показать весь комментарий
22.04.2026 14:19 Ответить
Цікаво, а в Європі теж викрадають людей прямо на вулицях?
показать весь комментарий
22.04.2026 14:39 Ответить
Було таке, при Фрідріху ІІ, Великому
показать весь комментарий
22.04.2026 14:57 Ответить
сибіга, ми ще не члени Єврорсоюза, а ви вже там всі ОРБАНулисчя
показать весь комментарий
22.04.2026 14:53 Ответить
Беріть що дають, а там видно буде. Від статусу союзника США, відмовилися перед війною і що вийшло...
показать весь комментарий
22.04.2026 14:58 Ответить
Афганістан від статусу союзника США, не відмовився і що вийшло...?
показать весь комментарий
22.04.2026 16:35 Ответить
Питання, чи готові ми, чи не готові - це риторично. Я вважаю, що є критерії, є чіткі маркери, і ми їх виконуємо. Ми йдемо дуже швидко", КОРУПЦІЙНОЮ ДОРОГОЮ,РОЗКРАДАЮЧИ УКРАЇНУ І ОББИРАЮЧИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД(прискорений "зелено -грабіжницький критерій і маркер.через який Україна іде в напрямку "тайожного союзу" - розповів він. Джерело: https://censor.net/ua/n3611817
показать весь комментарий
22.04.2026 15:08 Ответить
Бо Зельоним нахрен не потрібно жити по законам ЄС.
показать весь комментарий
22.04.2026 16:01 Ответить