12057 посетителей онлайн

Осуждаем стрельбу на ужине корреспондентов Белого дома, - Сибига

покушение на Трампа

Украинская сторона осуждает стрельбу на ужине для корреспондентов Белого дома, на котором, среди прочих, присутствовал президент США Дональд Трамп.

Об этом заявил глава МИД Андрей Сибига, сообщает Цензор.НЕТ.

"Мы осуждаем стрельбу на ужине Ассоциации корреспондентов при Белом доме. С облегчением отмечаем, что президент США Дональд Трамп, вице-президент США Джей Ди Венс и другие участники не пострадали.

Такое насилие не имеет никакого оправдания и не должно иметь места в демократическом обществе", — написал Сибига.

Что предшествовало?

  • Как сообщалось, на ужине для корреспондентов Белого дома раздались выстрелы: Трампа экстренно эвакуировали.
  • Стефанишина уже назвала стрельбу покушением на Трампа.
Топ комментарии
+13
Шкандаль може бути

Білява дурепа левітт - прес-секретарка білого дому - у коментарі перед початком заходу ляпнула "сьогодні пролунають постріли":

https://streamable.com/r2lg8m

Звісно, воно мало на увазі "сьогодні будуть гострі жарти", але після невдалого замаху це звучить просто як зловісне пророцтво
показать весь комментарий
26.04.2026 11:33 Ответить
+10
Лизання трампонівської дупи не допоможе,сибіга.
показать весь комментарий
26.04.2026 11:48 Ответить
+7
Було таке - потім копняками його підняли
показать весь комментарий
26.04.2026 11:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В квача грають?
показать весь комментарий
26.04.2026 11:21 Ответить
А кто сказал"засуджуємо"?))
показать весь комментарий
26.04.2026 11:36 Ответить
.. засуджують некваліфіковану гру акторів!!! Спектакль грали відверто непрофесійні актори. При пострілах зал не реагував... Всі очікували на аплодисменти. От у Шифіра спектакль був значно професійно підготовлений... І дирки від куль... і поранений водій.... )))
показать весь комментарий
26.04.2026 11:49 Ответить
показать весь комментарий
26.04.2026 14:47 Ответить
я вимагаю продовження банкету !
показать весь комментарий
26.04.2026 11:24 Ответить
❗️Агенти секретної служби з місця стрільби першим виводили не Трампа, а Джей Ді Венса. І лише потім президента США, який упав по дорозі
показать весь комментарий
26.04.2026 11:26 Ответить
Було таке - потім копняками його підняли
показать весь комментарий
26.04.2026 11:28 Ответить
А це не наводить на думки, що цар ненастоящий?
показать весь комментарий
26.04.2026 13:46 Ответить
Ще одне чмо шашличне вилізло. Де ти там насильство побачив? Коли біля білого дому і в ньому бігали ублюдки з рогами на голові і зброєю, що ти тоді бачив?
показать весь комментарий
26.04.2026 11:26 Ответить
Підтримуємо стрілянину на вечері кореспондентів Білого дому
показать весь комментарий
26.04.2026 11:32 Ответить
Шкандаль може бути

Білява дурепа левітт - прес-секретарка білого дому - у коментарі перед початком заходу ляпнула "сьогодні пролунають постріли":

https://streamable.com/r2lg8m

Звісно, воно мало на увазі "сьогодні будуть гострі жарти", але після невдалого замаху це звучить просто як зловісне пророцтво
показать весь комментарий
26.04.2026 11:33 Ответить
Сиьіга, а який стосунок має держава Україна до цього замаху? Чи ти від себе особисто? А може від Зєлєнского? Заява явно потребує уточнення.
показать весь комментарий
26.04.2026 11:33 Ответить
..засуджує непрофесійну гру акторів у порівнянні з нашими акторами..)_))
показать весь комментарий
26.04.2026 11:51 Ответить
да сильна
показать весь комментарий
26.04.2026 13:25 Ответить
Ми засуджуємо стрілянину на вечері.А в сніданок і обід-нє.
показать весь комментарий
26.04.2026 11:34 Ответить
хммм.....
оце зелений холуй сибіга видав.
тобто!
шоу голобородька сибіга дуже ********, а от, шоу рудого імбецила осуджує?
показать весь комментарий
26.04.2026 11:37 Ответить
Було б підозрілим ,аби МЗС України вітало стрілянину в Білому Домі. Капітани очевидність на чолі з фараоном правлять країною
показать весь комментарий
26.04.2026 11:42 Ответить
Тут я бачу,одним вухом не обійдешся
показать весь комментарий
26.04.2026 11:45 Ответить
Сыбига, не мешай, веселятся люди.
показать весь комментарий
26.04.2026 11:47 Ответить
Лизання трампонівської дупи не допоможе,сибіга.
показать весь комментарий
26.04.2026 11:48 Ответить
... Засуджуємо НЕВЛУЧНУ стрілянину...
І далі за текстом.
показать весь комментарий
26.04.2026 11:48 Ответить
Це так зворушливо...А не засуджує дії злочинців, що покрали мільярди з бюджету і залишили мирних громадян без захисту в Дніпрі і Харкові? Не засуджує дії чиновників і чотирьох разового ухилянта, що розмінували Чонгар і запустили ворога під Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Запоріжжя?
показать весь комментарий
26.04.2026 11:48 Ответить
Думаймо інакше ,але чого не скажеш ради правильної дипломатії. І це правильно!
показать весь комментарий
26.04.2026 11:53 Ответить
постанова для примітивних приматів оксикодона.
показать весь комментарий
26.04.2026 11:59 Ответить
Зелені шавки почали підтявкувати. Воно щось там засуджує...
показать весь комментарий
26.04.2026 12:02 Ответить
Ага, а з іншими ну і хрен з ними...))
показать весь комментарий
26.04.2026 12:06 Ответить
Стрілянину звичайно засуджуємо, але стрілків таки краще треба готувати...
показать весь комментарий
26.04.2026 12:47 Ответить
це спеціально підготовлені гебнею "квартальні стрілки" .які мають преміальні за подібного роду роль і її виконання...
показать весь комментарий
26.04.2026 13:21 Ответить
Зелені підори відлизують рудому псу тампону, шлюхі *****.
показать весь комментарий
26.04.2026 12:51 Ответить
Ні, хай вже як є.
Ні підтримки ні засудження!
Не все так однозначно!! Треба вислухати думку всіх сторін
показать весь комментарий
26.04.2026 12:51 Ответить
Терміново треба провести переговори і БігДіл між Красновим і стрільцем. Червону доріжку йому.
показать весь комментарий
26.04.2026 13:44 Ответить
Погано коли підготовка у патріотів недостатня. Але, як у боксі, є надія на "лакі панч" і саме вона змушує патріотів діяти.
показать весь комментарий
26.04.2026 14:10 Ответить
Шобло
показать весь комментарий
26.04.2026 14:27 Ответить
Ніякого стрілка-зловмисника не було. Бо зброї у ініціатора інциденту не було. Стрілянину відкрила охорона Тромба, коли чувак з усього розгону пробіг приміщення кордону безпеки і намагався потрапити у банкетний зал на вечерю.
показать весь комментарий
26.04.2026 15:33 Ответить
Задовбали ці косоокі стрілки, то Трампу вухо зачепили то Фіцо не змогли нормально застрелити.
А народ потім страждає.
показать весь комментарий
26.04.2026 15:38 Ответить