7846 посетителей онлайн

Если Вэнс гордится тем, что не помогает Украине, это означает, что он поддерживает РФ, - Зеленский

Венс, Зеленский

Президент Владимир Зеленский раскритиковал высказывания вице-президента США Джей Ди Вэнса, выступившего против продления американской помощи Украине, заявив, что такие позиции рискуют сыграть на руку России.

Об этом он сказал в интервью NewsMax, сообщает Цензор.НЕТ.

О Вэнсе

"[Я не] согласен с вице-президентом. Мы открыты, и мы - не враги. Россия - это враг", - сказал он. 

Но Зеленский добавил, что если Вэнс "гордится тем, что не помогает нам, это означает, что он помогает россиянам".

Зеленский отметил, что сокращение поддержки ослабит как Украину, так и США, а также придаст смелости Москве.

"Россия не уважает слабость, и если никто нам не поможет, мы, конечно, окажемся в более слабом положении", - сказал он.

Отношения Вашингтона и Киева

Однако он подчеркнул важность отношений между США и Украиной.

"Я уверен, что Соединенные Штаты являются прекрасным партнером для Украины, и украинцы также могут укрепить Соединенные Штаты", - добавил Зеленский. - В бизнесе говорят, что это взаимовыгодная ситуация, так почему бы не выиграть?"

Что предшествовало?

  • Ранее сообщалось, что вице-президент США Джей Ди Вэнс гордится тем, что США прекратили финансирование Украины.
Топ комментарии
+13
Гундосий а двушки на москву це підтримка рашки чи ні?
показать весь комментарий
29.04.2026 21:16 Ответить
+13
Винятковий випадок коли я цілковито підтримую Президента України Зеленського.
показать весь комментарий
29.04.2026 21:18 Ответить
+12
Якщо гундосий здав територію,покриває корупцію,то він працює на раху 100%.Питання-що це чмо робить на посаді президента?
показать весь комментарий
29.04.2026 21:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якщо гундосий здав територію,покриває корупцію,то він працює на раху 100%.Питання-що це чмо робить на посаді президента?
показать весь комментарий
29.04.2026 21:13 Ответить
ну так українці не проти , навідь задоволені. які проблеми?
показать весь комментарий
29.04.2026 21:43 Ответить
Вся команда трампа такіж як і шеф моральні уроди виняткові падлюки
показать весь комментарий
29.04.2026 22:00 Ответить
Це значить шо він дебіл
показать весь комментарий
29.04.2026 21:13 Ответить
Гундосий а двушки на москву це підтримка рашки чи ні?
показать весь комментарий
29.04.2026 21:16 Ответить
Совсєм другоє
показать весь комментарий
29.04.2026 21:16 Ответить
!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
29.04.2026 21:34 Ответить
Венс ще та скотиняка, але деколи краще не відкривати рота
показать весь комментарий
29.04.2026 21:17 Ответить
Винятковий випадок коли я цілковито підтримую Президента України Зеленського.
показать весь комментарий
29.04.2026 21:18 Ответить
Це той випадок,коли ЗЕ підтвердив,що він дебіл.Такими заявами займаються помічники,якщо хоть трохи є в пустій макітрі.
показать весь комментарий
29.04.2026 21:21 Ответить
Для тупого наріта саме те,що потрібно.Так от наш Вова Венса зробив .
показать весь комментарий
29.04.2026 21:22 Ответить
Згоден з вами, в деяких випадках мовчання золото.
А тепер уявіть,що цей чувак якого зараз зробив Зе стане президентом, на відміну від нинішньої України в США президенти змінюються...а у нас все ще буде віслюк за кермом!
показать весь комментарий
29.04.2026 21:33 Ответить
Ти не чудік а кацапсяча підстилка
показать весь комментарий
29.04.2026 22:03 Ответить
Як можна підтримувати персонажа, якого грає актор? Доречі, посередній.
показать весь комментарий
29.04.2026 21:22 Ответить
100%
показать весь комментарий
29.04.2026 21:19 Ответить
До "Вови" це тільки-тільки дійшло, на п'ятий рік повномасштабної війни...
Вісім років не доходило, що ***** хоче колонізацією знищити всю Україну...
показать весь комментарий
29.04.2026 21:23 Ответить
Якщо россосія - ворог, то про що ви там увесь час шушукаєтесь ?
показать весь комментарий
29.04.2026 21:25 Ответить
Зе бовдур не далекоглядний, своїм піздіжом тільки наживає ворогів для країни.Просто треба бути реалістами і дивитися,що наступний кандидат від респів після відходу Трампа це Д.Дж.Венс.
показать весь комментарий
29.04.2026 21:27 Ответить
Воно нічого не вирішує.Написали-прочитав.В чиїх інтересах тексти-здогадатись не важко
показать весь комментарий
29.04.2026 21:29 Ответить
Це сказав друг Міндіча.
показать весь комментарий
29.04.2026 21:27 Ответить
Відкрий очі(Вимикач цивілізацій з ****** більше разів спілкувалися телефоном ніж з тобою,і результатом тих розмов є щось нове проти України******** для нього найс гай,а ти йому просто не подобаєшся)
показать весь комментарий
29.04.2026 21:28 Ответить
І жодним словом про міндіча ,умерова ,шефіра та іншої, мерзоти яка під час війни розікрала мільярди ніби це його друзі і він нічого не знає.
показать весь комментарий
29.04.2026 21:29 Ответить
А двушку на Москву Венс відправляє чи ще ні?
показать весь комментарий
29.04.2026 21:29 Ответить
Ді джея Венса куйло замовив його послуги.
показать весь комментарий
29.04.2026 21:29 Ответить
Венс вице-президент другой страны, он Украине ничем не обязан, а его моральные качества не лучше чем самого дебила и его окружения. Шинковать бабло с окружением на крови в своей стране это наверное другое.
показать весь комментарий
29.04.2026 21:34 Ответить
нажаль, Україні доводиться мати справу з покидьком венсом, який є другою особою "чи то такого собі начебто партнера" України

.
показать весь комментарий
30.04.2026 00:03 Ответить
Що він, як і ти ВЕЛИКИЙ МУДАК !!!
показать весь комментарий
29.04.2026 21:38 Ответить
Ну, скільки можна? То гундосий, то здав усе, то клоун, то іди на піаніно пограй. Ви реальні люди? Україна є і буде і зараз є, і "клоун" наш керує країною. Бо якби, хтось був би інший, то не факт, щоб Україна і ми були б Українцями. І не треба тут розказувати, от Порошенко... Та при Порошенко скільки складів з ************ повзривалось? Забули?? От так само і асфальт. Зрозумійте - і Порошенко і Тимошенко І Зеленський не вороги України. Війна б була всеодно. Ворог - русня!
показать весь комментарий
29.04.2026 21:40 Ответить
та да рошенко для ДЛНР ********** , вони йому вугілля ппід маркою " Ротердам +" потім бахнули склади щоб не знайти кінці !була така схема .
показать весь комментарий
29.04.2026 21:49 Ответить
Дебіл це назавжди і невиліковно
показать весь комментарий
29.04.2026 22:02 Ответить
Молодець! знайди собі гарного психіатра , та лічись поки не наступили невозврані процеси. ще є час
показать весь комментарий
29.04.2026 22:07 Ответить
Пательня, тобі психіатр не допоможе. Припини брехати
показать весь комментарий
30.04.2026 00:46 Ответить
Вбив брата Єрмака і з*їв .А шо Свинарчуки витворяли,просто капець
показать весь комментарий
29.04.2026 22:05 Ответить
.Улікаря давно був???
показать весь комментарий
29.04.2026 22:14 Ответить
Хронологія найбільших вибухів

селюк включай мозги . чи салом та самогоном все атрофіровалося? 23 березня 2017 року - масштабна катастрофаПодія: Близько 02:45 ночі почалася пожежа, що призвела до масової детонації *********** на площі понад 360 гектарів.Наслідки: З міста та околиць було евакуйовано понад 20 000 осіб. Загинуло двоє людей, сотні будинків було пошкоджено осколками та ударною хвилею.Збитки: Знищено близько 125 000 - 138 000 тонн *********** на суму до 1 млрд доларів.Причини: Основною версією слідства стала диверсія, ймовірно, здійснена за допомогою безпілотника. Пізніше слідча комісія ВРУ заявляла про версію підриву закладених у землю зарядів. Совпаденіє?
показать весь комментарий
29.04.2026 22:18 Ответить
як думаєш ,а хто міг робити підриви,щоб звинувачувати Петра для того, щоб дорватися до влади???
показать весь комментарий
29.04.2026 22:59 Ответить
ти внаглу брешеш, що тоді в ОРДЛО насилались **********
показать весь комментарий
30.04.2026 00:47 Ответить
Теля,точно ***
показать весь комментарий
29.04.2026 22:16 Ответить
Григорія сковородою по голові - тяжола клініка...

.
показать весь комментарий
30.04.2026 00:06 Ответить
не встигаю за вашою думкою.
який взаємозв'язок між "Ротердам+" та диверсіями на складах?
й яким чином до тих диверсій причетний Порошенко?
показать весь комментарий
29.04.2026 23:13 Ответить
у Григорія таргани на цимбалах в голові грають

.
показать весь комментарий
30.04.2026 00:07 Ответить
Зелений козлик з короною на голові домекається що його літак разом з ним зникнуть з радарів. ЦРУ лишень розводитиме руками "А хто хто це наробив!?"
показать весь комментарий
29.04.2026 21:48 Ответить
вам що жалко ?

.
показать весь комментарий
30.04.2026 00:08 Ответить
пашла атвєтка за пінжак.
показать весь комментарий
29.04.2026 21:57 Ответить
По морде Венса понятно сразу, что не Венс оно а Мразь а какая же мразь не поддержит ********
показать весь комментарий
29.04.2026 21:59 Ответить
Когда ты Володя поймёшь что вся команда трампа это кремлёвские твари работающие на путина. Посылай их всех на четыре американские буквы!
показать весь комментарий
29.04.2026 22:11 Ответить
Правильно каже "зегавара" але чим він кращий ,будучи "слугою рашиста" в Україні...?
показать весь комментарий
29.04.2026 22:54 Ответить
тобі треба Венса зараз, ****** криворагульне?
показать весь комментарий
29.04.2026 23:00 Ответить
Всё продаётся и все продаются! Марионетка.
показать весь комментарий
30.04.2026 00:12 Ответить
для американської влади головний ворог - то Китай, вони це не приховують, саме з цих міркувань США почали війну проти Ірану, сподіваючись, що завдадуть удару по китайській економіці, бо як відомо дешева нафта є двигуном розвитку економіки. Теперішня влада США готова навіть співпрацювати з росією, аби тільки послабити Китай, в росії вже ж давно капіталізм, приватна власність і жодного натяку на комунізм чи соціалізм, то ж американські капіталісти споліваються, що зможуть подружитися з російськими олігархами