9259 посетителей онлайн

Военное положение и мобилизацию продлили до 2 августа: Зеленский подписал законы

Военное положение и мобилизацию продлили до 2 августа

Президент Владимир Зеленский подписал законы о продлении военного положения и мобилизации на 90 суток — до 2 августа 2026 года.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Подробности

Так, глава государства подписал законопроект "О продлении срока действия военного положения в Украине" и "О продлении срока проведения всеобщей мобилизации".

Соответствующие законопроекты Верховная Рада поддержала во время голосования 28 апреля.

Это было 19-е голосование за продление военного положения с начала полномасштабного вторжения РФ.

Топ комментарии
+18
де треба, для захисту сраки миттєво підписує....
отака вона юдокабала.....
показать весь комментарий
30.04.2026 14:53 Ответить
+14
Взагалі то военний стан скасували ще у травні 22 року...а що зараз відбувається то це якась кринжатина і узурпування влади.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:55 Ответить
+13
Підписав чотириразовий ухилянт який живе своє найкраще життя, а що? Зручно он як, дарма що строки президенства вже вийшли, нарід і так схаває!
показать весь комментарий
30.04.2026 14:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
де треба, для захисту сраки миттєво підписує....
отака вона юдокабала.....
показать весь комментарий
30.04.2026 14:53 Ответить
Можна не підписати.
Тоді воєнний стан скасовується автоматично.
І має початись демобілізація.
Результати очевидні?
показать весь комментарий
30.04.2026 14:55 Ответить
так!
результати очевидні!
але ж....
для дмб, потрібен окремий указ гундосої зе!гніди.

ой, відповів провокатору.
хто відповідає оцьому денісу, тому бан.
перевіримо?
показать весь комментарий
30.04.2026 15:03 Ответить
Якщо немає мобілізації, то щонайменше немає і поповнення війська у хоч якомусь вигляді.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:05 Ответить
В Одесі більш як 10 осіб у військовому однострої та балаклавах виштовхали чоловіка із будинку і запхали у мікроавтобус. ВIДЕО
Джерело: https://censor.net/ua/v4000786

М-
- мобілізація!!!
показать весь комментарий
30.04.2026 15:08 Ответить
Цей епізод - дика *****, а не мобілізація.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:09 Ответить
ой, звісно!
це, єдиний ганебний приклад.
такого нема ніде!!!
ніде, більше.....
показать весь комментарий
30.04.2026 16:20 Ответить
Не смішно.
показать весь комментарий
30.04.2026 16:22 Ответить
чесно?
а мені ***ть як смішно!!!!

це ж:

Якщо немає мобілізації, то щонайменше немає і поповнення війська у хоч якомусь вигляді.
показать весь комментарий
30.04.2026 16:25 Ответить
Якщо читали уважно, я цей епізод (як і інші подібні) мобілізацією не називав.
Після такого майже 100% або СЗЧ, або здача в полон, або перехід на бік ворога.
показать весь комментарий
30.04.2026 16:31 Ответить
то ж, вирвемо з контексту.
..... мобілізації, ..... у хоч якомусь вигляді
це, про що?

показать весь комментарий
30.04.2026 16:34 Ответить
Про те, кого мобілізують без радикальних дій поза законом.
Уявіть собі, такі досі є. Не всіх через бус. Хтось і по повістці приходить. А комусь, в принципі, не велика різниця. Сам не піде, але якщо піймають - не тікатиме.
Скасуйте військовий стан - і навіть таких не можна буде мобілізувати, бо підстави не буде: юридично тіпа мір настал.
показать весь комментарий
30.04.2026 16:38 Ответить
Підписав чотириразовий ухилянт який живе своє найкраще життя, а що? Зручно он як, дарма що строки президенства вже вийшли, нарід і так схаває!
показать весь комментарий
30.04.2026 14:54 Ответить
Просто без війни Зеля буде НІХТО!
показать весь комментарий
30.04.2026 14:57 Ответить
Та він і зараз ніхто , міндичгейт обростає новими деталями, там і до оману недалеко ..
показать весь комментарий
30.04.2026 14:58 Ответить
Попередньо, 28 квітня, за це "проголосувало" 300+ депутатів.
Цікаво, як їм це вдалося, враховуючи регулярні прогули переважної більшості депутатів.
На всіх відео, які іноді прориваються звідти, у залі перебуває від сили кілька десятків депутатів. То хто ж тисне кнопки?
показать весь комментарий
30.04.2026 15:07 Ответить
Взагалі то военний стан скасували ще у травні 22 року...а що зараз відбувається то це якась кринжатина і узурпування влади.
показать весь комментарий
30.04.2026 14:55 Ответить
Конституція "неначасі" вові ********** сподобалося керувати, бути "янєлохОм".... військовий стан може бути тільки 90 діб, далі проголошення війни й відповідні дії влади та Закони. Але блазень та ЗЕкоМанда гадають що вони самі хитрі й після одного терміну у 90 діб можна знову прийняти на 90 діб й так аж 1000 років..... але насправді це просто чергове порушення Конституції України.
показать весь комментарий
30.04.2026 17:13 Ответить
А от на петицію про 50+ хрєн забив!
показать весь комментарий
30.04.2026 14:56 Ответить
Чому не на три роки, не на десять?..
показать весь комментарий
30.04.2026 14:57 Ответить
отака у нас опозиція!
щось там комусь заблокували?
заарештували?

в мутній воді, легше спіймати золоту рибку.....
показать весь комментарий
30.04.2026 15:06 Ответить
Хотілось би побачити відео, де можна було б порахувати тих 300 спартанців депутатів.
Зазвичай там пуста зала.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:09 Ответить
Саме він доволі часто показує такі відео, і на цих кадрах завжди пуста зала. Або Олексій це завжди робить під час перерв (можливий варіант), або депутатів слід кайданками прикувати до робочих місць, бо вони вже вкрай розпустилися зі своїми прогулами.
Сьогодні було відео з "звєздой ВР" - Безуглою. Зала засідань знов майже порожня. Це під час виступу одного з депутатів.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:21 Ответить
Які воно закони підписує якщо закони не діють 🤦🤦 зате щоки від'їв будь здоров! Он як пихато на відосиках надуває, нарід жріть ваш вирок.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:00 Ответить
💯🤡😡
показать весь комментарий
30.04.2026 15:05 Ответить
Хіба в нас воєнний стан? А якщо так, то чому закон про мораторій на тарифи не діє?
показать весь комментарий
30.04.2026 15:06 Ответить
Ага ,типо воєнний стан але тарифами крутять як хочуть
показать весь комментарий
30.04.2026 15:16 Ответить
Ну давайте скажем честно, мобилизации уже как бы и нет, её практически полностью заменила бусификация, хорошо это или плохо покажет будущее...
показать весь комментарий
30.04.2026 15:11 Ответить
Громадянин Зеленський повинен був звернутися в Конституційний суд України за тлумаченням його повноважень, тому він не має права нічого підписувати.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:12 Ответить
це вже дебілізм чи ще почекаємо
показать весь комментарий
30.04.2026 15:18 Ответить
Так, повинен. Але Зе зробив так, що Конституційний суд України не має кворуму. А ще, вже є рішення Конституційного Суду, до якого зверталися 101 депутат для роз'яснення дії статті 103 Конституції України в 2014 чи 2015 році.
показать весь комментарий
30.04.2026 15:22 Ответить
нелегітимний преЗЕдент щось там підписав, таким папіперцем і сраку можна підтерти...
показать весь комментарий
30.04.2026 15:32 Ответить
показать весь комментарий
30.04.2026 15:37 Ответить
Навряд чи колись загроза зі сходу зникне назавжди,тому висновок такий: Визнайте нарешті, 2019 році були останні демократичні вибори в країні, ви втратили свої захищені основним законом права громадянина. Знайдено механізм за рахунок чого Зеленський може перебувати на банковій хоч 50 років..
показать весь комментарий
30.04.2026 16:34 Ответить
Чьому втратили?У 2019 році пройшли демократичні вибори.Хто винен що більшість проголосувало за блазня?Згадайте соцопроси перед виборами,що хвилювало більшість населення-таріфи,ціни та інше.Безпека країни хвилювала тіки трохи білль 10%.І не треба казати,що то були фейкові опроси.Зараз спитайте у мешканців,особливо прифронтових міст,що їх більш хвилює.На першому місці-щоб скорійше завершилась війна.
показать весь комментарий
30.04.2026 16:50 Ответить
Чьому втратили?У 2019 році пройшли демократичні вибори.Хто винен що більшість проголосувало за блазня?Згадайте соцопроси перед виборами,що хвилювало більшість населення-таріфи,ціни та інше.Безпека країни хвилювала тіки трохи білль 10%.І не треба казати,що то були фейкові опроси.Зараз спитайте у мешканців,особливо прифронтових міст,що їх більш хвилює.На першому місці-щоб скорійше завершилась війна.
показать весь комментарий
30.04.2026 16:50 Ответить
Спитайте тих,хто отримав владу і на бюджетних потічках сидить, то на першому місці, що б війна не завершилася..
показать весь комментарий
30.04.2026 16:59 Ответить
Для декого війна це вигідно, на війну можно все списати- крадіжки,корупцію та жахливу некомпетентність!
показать весь комментарий
30.04.2026 17:02 Ответить
Ви так і не зрозуміли,що я написав.Цю владу вибрали ми.Ніхто не заставляв голосувати за зе,"слуг","опжз".
показать весь комментарий
30.04.2026 17:27 Ответить
все я зрозумів, той хто при власному розумі це вибрав той вирішив вчинити суїцид..